Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 29. 10. 2012 18:10

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Erotické pomůcky

Bigben61 napsal(a):

Grainne napsal(a):

agewa napsal(a):


jen nějak nechápu , proč na ŽENSKEM foru .

treba ho zajima prave pohled z druhe strany , mne to divne nepripada

Děkuju, je to tak, ale už radši nebudu tak aktivní. abych tady psal svoje příběhy. Lepší je kritizovat ostatní.

Bigbene a co takhle úplně normálně pokecat?


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#102 29. 10. 2012 18:27

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Erotické pomůcky

Mikeš napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

...ale zajímal mě celkový pohled žen na otázku nevěry, používání erotických pomůcek a sexu vůbec. Někdy to byly i zajímavé poznatky. Netušil jsem, že mě tady budete úchylákem.

Na to si holt tady musíš zvyknout big_smile Já když jsem se tady před asi 4 lety přiznal k nevěře, tak na mě taky nenechaly nit suchou... big_smile big_smile big_smile

nečekal jsi, že tě budeme chválit, že ne big_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#103 29. 10. 2012 18:29

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Erotické pomůcky

Grainne napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Bigben61 napsal(a):


Možná by ses divila, někdy to jsou opravdové pikantnosti.

možná mᚠpravdu, já tohle nevím, nejsem chlap. ale nic to nemění na faktu, že mi přijdeš jako úchyl. nezlob se, že ti to říkám takhle na rovinu, ale prostě to tak cítím. podle toho, co jsi psal, ti je už lehce přes 50, ale v podstatě věčně čumákuješ na sexuologický, abys tu mohl žvanit o sexu roll ty žádnej ve skutečnosti nemáš, že mᚠpotřebu o něm pořád mluvit ? nebo tě uspokojuje, když x dalším lidem napíšeš podrobnosti ?
nebo je to jen pokus bůh ví o co ? mně tady totiž v poslední době přijde pár nicků, že je pod nimi jedna a ta sama osoba.
v každém případě když pominu to, že mi vadí, jak tu rozebírᚠvšechno takhle podrobně, stejně mi na tvém psaní něco smrdí. jen zatím nejsem schopna říct co.

Tobe vadi na kazdem neco sad mne jsi napsala , ze pisu jen o vztahovych zalezitostech a jinak ne . Musi tady kazdy prispivat ke vsem tematum na babinetu , aby byl bran jako normalni ?

napsala jsem ti pravdu. stejně jako bigbenovi. ale chápu, že se ani tobě, ani jemu nelíbí, to už tak holt bývá wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#104 29. 10. 2012 18:29

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Erotické pomůcky

pomněnka napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

...ale zajímal mě celkový pohled žen na otázku nevěry, používání erotických pomůcek a sexu vůbec. Někdy to byly i zajímavé poznatky. Netušil jsem, že mě tady budete úchylákem.

Na to si holt tady musíš zvyknout big_smile Já když jsem se tady před asi 4 lety přiznal k nevěře, tak na mě taky nenechaly nit suchou... big_smile big_smile big_smile

Se nediv. Oni jsou totiž dva druhy nevěry. Ta co nám provádí nᚠmanžel (tudíž potažmo vy chlapi co se k ní tady přiznáte). A pak ta omluvitelná kterou pácháme big_smile big_smile big_smile

lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#105 29. 10. 2012 18:31

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Erotické pomůcky

LENNNA napsal(a):

Grainne napsal(a):

LENNNA napsal(a):


Pavlo, mám podobný pocit. Jednak mě většinou první napadne - proč nám to sem přijde napsat? Každý jsme jiný, mě to přijde divné. Druhý pocit, že tu vypráví pohádky. A třetí pocit, že mu asi dělá dobře psát o sexu.
Bigbene, můžu se mýlit samozřejmě! Ale takový pocit z tvého psaní mám.

Kdyz te nejake tema bavi nebo ohledne toho neco resis , tak si rada poslechnes nazory ostatnich nebo ne ? To by nikdo nemusel psat nikam a vsechno si nechaval jen pro sebe . To by ses mohla v kazdem tematu ptat , proc to sem ten dotycny pise ? Treba proto, ze je na diskusnim serveru ? ???

Grainne, tobě možná Bigbenovo psaní přijde normální a běžné, ale mě ne. Něco mi na tom nesedělo, něco se mi na tom nezdálo, tak jsem to napsala. A také že se můžu plést, když mi jeho psaní přijde divné - asi trochu úchylné. Mohu se plést, ale takto to na mě působí. Na tématu erotické pomůcky bych očekávala diskusi ohledně erotických pomůcek, něco ve smyslu "tohle jsme vyzkoušeli a bylo to dobré, doporučuji.... anebo naopak" - ale určitě bych zde neočekávala podrobný popis něčí noci a navíc psaný div ne jako literární dílo - to na mě působí prostě jako vymyšlená pohádka za účelem udělat si dobře u netu. Protože jinak nevím, proč by někdo takový podrobní popis svého sexuálního života dělal. Jestli se pletu, tak se omlouvám, ale jen píšu jak to na mě působí. A že tobě přijde takový sexuální popis normální, tak jsi holt jiná než já.

nejsi jediná, na koho tak působí. a proč to grainne chápe, k tomu se raději nebudu vyjadřovat, nerada bych ji urazila.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#106 29. 10. 2012 18:46

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Erotické pomůcky

LENNNA napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

Grainne napsal(a):


treba ho zajima prave pohled z druhe strany , mne to divne nepripada

Děkuju, je to tak, ale už radši nebudu tak aktivní. abych tady psal svoje příběhy. Lepší je kritizovat ostatní.

Bigbene a co takhle úplně normálně pokecat?

Já jsem pro. Jsi asi jediná, která pochopila o co mi jde. A jak to myslíš normálně? Tady to asi normálně nepůjde.


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#107 29. 10. 2012 18:47

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Erotické pomůcky

lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#108 30. 10. 2012 1:24

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Erotické pomůcky

[

Upravil(a) Grainne (1. 5. 2013 22:38)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#109 30. 10. 2012 1:25

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Erotické pomůcky

LENNNA napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

Grainne napsal(a):


treba ho zajima prave pohled z druhe strany , mne to divne nepripada

Děkuju, je to tak, ale už radši nebudu tak aktivní. abych tady psal svoje příběhy. Lepší je kritizovat ostatní.

Bigbene a co takhle úplně normálně pokecat?

normálně pokecat o erotických pomůckách ? big_smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#110 1. 11. 2012 16:01

pavla233
♥------
Registrovaný: 1. 11. 2012
Příspěvky: 1

Re: Erotické pomůcky

Já jsem poprvé od svého přítele dostala vibrátor, pak jsem si přečetla články, že Urologové, sexuologové  i gynekologové mnohdy rovněž zdůrazňují velice klíčovou roli pomůcek při léčbě některých sexuálních poruch. Vibrátory případě, že, si rozumíte s partnerkou po erotické stránce, jsou výborní milenci, pokud se nebojíte experimentovat. Já například nakupuji tady nepovolená reklama, a s partnerem si zpestřujeme život

Upravil(a) tina (1. 11. 2012 18:57)

Není tady

 

#111 2. 11. 2012 7:43

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Erotické pomůcky

Grainne napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

LENNNA napsal(a):


Grainne, tobě možná Bigbenovo psaní přijde normální a běžné, ale mě ne. Něco mi na tom nesedělo, něco se mi na tom nezdálo, tak jsem to napsala. A také že se můžu plést, když mi jeho psaní přijde divné - asi trochu úchylné. Mohu se plést, ale takto to na mě působí. Na tématu erotické pomůcky bych očekávala diskusi ohledně erotických pomůcek, něco ve smyslu "tohle jsme vyzkoušeli a bylo to dobré, doporučuji.... anebo naopak" - ale určitě bych zde neočekávala podrobný popis něčí noci a navíc psaný div ne jako literární dílo - to na mě působí prostě jako vymyšlená pohádka za účelem udělat si dobře u netu. Protože jinak nevím, proč by někdo takový podrobní popis svého sexuálního života dělal. Jestli se pletu, tak se omlouvám, ale jen píšu jak to na mě působí. A že tobě přijde takový sexuální popis normální, tak jsi holt jiná než já.

nejsi jediná, na koho tak působí. a proč to grainne chápe, k tomu se raději nebudu vyjadřovat, nerada bych ji urazila.

Když nechceš urážet, tak to ani nenaznačuj

to, jestli naznačím, nebo to řeknu na plnou hubu, nech prosím tě na mně.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#112 2. 11. 2012 7:44

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Erotické pomůcky

něják se nám vytratil bigben vissla


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#113 2. 11. 2012 9:10

Tenzan
Host

Re: Erotické pomůcky

PPavlaa napsal(a):

něják se nám vytratil bigben vissla

Ani se mu nedivím, co byste mu mohla nabídnout? Vy byste se stěží uživila.

 

#114 2. 11. 2012 9:18

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Erotické pomůcky

Tenzane, tak co, už jsi překročil 73? lol

Není tady

 

#115 2. 11. 2012 9:23

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Erotické pomůcky

Tenzan napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

něják se nám vytratil bigben vissla

Ani se mu nedivím, co byste mu mohla nabídnout? Vy byste se stěží uživila.

uživila čím ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#116 2. 11. 2012 9:24

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Erotické pomůcky

PPavlaa napsal(a):

Grainne napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


nejsi jediná, na koho tak působí. a proč to grainne chápe, k tomu se raději nebudu vyjadřovat, nerada bych ji urazila.

Když nechceš urážet, tak to ani nenaznačuj

to, jestli naznačím, nebo to řeknu na plnou hubu, nech prosím tě na mně.

OK godlike


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#117 2. 11. 2012 9:24

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Erotické pomůcky

holcina napsal(a):

Tenzane, tak co, už jsi překročil 73? lol

ve svých snech 100%


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#118 2. 11. 2012 15:58

Tenzan
Host

Re: Erotické pomůcky

PPavlaa napsal(a):

Tenzan napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

něják se nám vytratil bigben vissla

Ani se mu nedivím, co byste mu mohla nabídnout? Vy byste se stěží uživila.

uživila čím ?

Pečením bábovek.

 

#119 2. 11. 2012 16:18

Tenzan
Host

Re: Erotické pomůcky

PPavlaa napsal(a):

holcina napsal(a):

Tenzane, tak co, už jsi překročil 73? lol

ve svých snech 100%

Nezáviďte, vy byste se na nic takového nikdy nezmohla. Prosim Vás, takové věci přeci nejsou pro bábovky.

73 ještě nepadla. Já mám čas, ale budu vás pravidelně informovat.

 

#120 2. 11. 2012 16:47

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Erotické pomůcky

jojo, svět je plnej bláznů roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#121 2. 11. 2012 17:10

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Erotické pomůcky

Tenzan napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

holcina napsal(a):

Tenzane, tak co, už jsi překročil 73? lol

ve svých snech 100%

Nezáviďte, vy byste se na nic takového nikdy nezmohla. Prosim Vás, takové věci přeci nejsou pro bábovky.

73 ještě nepadla. Já mám čas, ale budu vás pravidelně informovat.

Tvoje frekvence sexu je opravdu nezáviděníhodná:-) tak držím palce a si brzy zas užiješ tummenupp

Není tady

 

#122 2. 11. 2012 18:32

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Erotické pomůcky

To byl zase týden. Bez sexu, flirtování, flámování a ostatních skvělých aktivit, jako je třeba diskutování na babinetu, zato s velkým pracovním nasazením a hlavou plnou úkolů. Takže hurááá je tu víkend a vše si vynahradit.


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#123 2. 11. 2012 18:37

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Erotické pomůcky

BigBene,  vy se se ženou přes týden nemilujete?
Omlouvám se, tys psal vlastně o sexu.

Upravil(a) Eva. (2. 11. 2012 18:38)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#124 2. 11. 2012 18:43

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Erotické pomůcky

Bigbene - a proč to pracovní tempo nezvolnit. Na co budeš ve stáří vzpomínat? Na pracovní úspěchy? big_smile
Já vím, já vím. Ale víkend uteče tak rychle a zas "hurá" do nového pracovního týdne


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#125 2. 11. 2012 19:18

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Erotické pomůcky

dusička napsal(a):

Bigbene - a proč to pracovní tempo nezvolnit. Na co budeš ve stáří vzpomínat? Na pracovní úspěchy? big_smile
Já vím, já vím. Ale víkend uteče tak rychle a zas "hurá" do nového pracovního týdne

Tenhle týden byl tak trochu vyjímečný a na pracovní úspěchy ve stáří určitě nechci vzpomínat, to se radši umiluju k smrti. Příští týden už bude volnější.smile


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů