Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 21. 10. 2012 19:40

muž1
♥------
Registrovaný: 21. 10. 2012
Příspěvky: 14

Re: šířka a velikost penisu

dusička napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

Se nezlob, ale připadá mi ujeté se vůbec na tohle téma bavit. Ty si myslíš, že je normální se ptát jestli jsou míry 17/5 normální? Předpokládám, že ten pán chtěl, aby se tady dozvěděl, že je naprůměrně vyvinutý. Víc nic.

Bych řekla, že Bigben na to kápl. Muž si chtěl pohonit své ego. lol
A jelikož je Bigben chlap, a jako každý chlap chce být nejlepší, trošku to mužovi připepřil.
Pavli - nám ženským to může být jedno ne, a nevíš kolik viděl Bigben ztopořených penisů - třeba na vojně je měřili taky. A co si budeme povídat, nezáleží až tak na velikosti ale na šikovnosti.
Takže muži, můžeš ho mít velkýho, ale když budeš myslet jen sám na sebe a ne na partnerku, bude Ti ta velikost uplně naprd. usch

to je pravda de jenom o ego nešlo mě o to že jestli ho mam většího než někdo jinej sem i lepší v sexu nebo menšiho tak horší souhlas s tím že na tý velikosti zas až tak nezáleží jak na šikovnosti takže ano je to tak ale ta debate se uplně zvrhla v hádky a urážení ostatních. všichni se tam do sebe navážíte  kuli takové blbosti co sem řešil to je komický. A jinak doufám že s tou šikovností sem na tom dobře ale to mě nepřísluši hodnotit

Není tady

 

#52 21. 10. 2012 19:42

muž1
♥------
Registrovaný: 21. 10. 2012
Příspěvky: 14

Re: šířka a velikost penisu

dusička napsal(a):

muž1 napsal(a):

ch

Hele muži, seš nick muž nebo muž 1? big_smile

sem obojí akorát se me nedaří přihlásit na muž takže sem si musel udělat novej muž1

Není tady

 

#53 21. 10. 2012 19:46

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: šířka a velikost penisu

muž1 napsal(a):

dusička napsal(a):

Pavli nevím, vím,že jsme byli ve škole v přírodě. A měřili si "ho" určitě v klidu, jasně. Ve sprše. styrka
Já jsem se o to nikdy nezajímala.
Ale řekla bych odhadem, že ta velikost co píše muž je akorát. Ani malej, ani velkej.

promin ale po 16ti letech že ti partner řekl že pro něho je milování lepší a lepší to tak možná s milenkou bud realistka duše to je kec. a ty ses trochu naivka holka

Muži ale Ty si nesmyslně začal tímto. Tahle věta od Tebe vůbec není k tématu. A seš tu offtopic
Možná jsem naivní a hloupá. Ale odpovím Ti.
Nepsala jsem nikde o svém manželovi. Psala jsem o sobě, že i po 16ti letech je sex s ním jednička. (samozřejmě byli v manželství krizovky, předčasná e. a já na to neměla chut). Navzájem jsme se učili a to nás poposunulo dál. Víme, a nemusíme mluvit.
A jestli má nebo měl můj manžel milenky, neřeším, nezajímám se o to, nezkoumám.
Já milence měla a to mi utvrdilo v tom,že manžel je pro mě nejlepší.
A k tématu. Nikdy jsem neměřila.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#54 21. 10. 2012 19:52

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: šířka a velikost penisu

dusičko, tak muž si může být offtopic jak chce, je to jeho vlákno.
ale že kritizuje hádky jiných, když se sám začal navážet je úsměvný, to je pravda.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#55 21. 10. 2012 19:58

muž1
♥------
Registrovaný: 21. 10. 2012
Příspěvky: 14

Re: šířka a velikost penisu

dusička napsal(a):

muž1 napsal(a):

dusička napsal(a):

Pavli nevím, vím,že jsme byli ve škole v přírodě. A měřili si "ho" určitě v klidu, jasně. Ve sprše. styrka
Já jsem se o to nikdy nezajímala.
Ale řekla bych odhadem, že ta velikost co píše muž je akorát. Ani malej, ani velkej.

promin ale po 16ti letech že ti partner řekl že pro něho je milování lepší a lepší to tak možná s milenkou bud realistka duše to je kec. a ty ses trochu naivka holka

Muži ale Ty si nesmyslně začal tímto. Tahle věta od Tebe vůbec není k tématu. A seš tu offtopic
Možná jsem naivní a hloupá. Ale odpovím Ti.
Nepsala jsem nikde o svém manželovi. Psala jsem o sobě, že i po 16ti letech je sex s ním jednička. (samozřejmě byli v manželství krizovky, předčasná e. a já na to neměla chut). Navzájem jsme se učili a to nás poposunulo dál. Víme, a nemusíme mluvit.
A jestli má nebo měl můj manžel milenky, neřeším, nezajímám se o to, nezkoumám.
Já milence měla a to mi utvrdilo v tom,že manžel je pro mě nejlepší.
A k tématu. Nikdy jsem neměřila.

Do toho mě nic není a to je tvoje věc ani mě to nijak nezajímá. Nevím co je offtopic a to že sem do toho toto zapletl byla blbost sorry. Ale nerad bych se pouštěl do nakych osobních vyměn názoru. to už nemá nic s tím puvodním doptazem takže díky za nazory tot vše

Není tady

 

#56 21. 10. 2012 20:42

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: šířka a velikost penisu

zkoušely jste někdy měřit hloubku?tongue

Není tady

 

#57 21. 10. 2012 21:56

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: šířka a velikost penisu

dusička napsal(a):

A k tématu. Nikdy jsem neměřila.

No abys taky měřila big_smile Já jsem si zrovna představil. že ve chvíli vrcholného vzrušení, sáhneš kamsi pod postel, vytáhneš krejčovskej metr, a ... big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#58 22. 10. 2012 7:53

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: šířka a velikost penisu

Kamča87 napsal(a):

zkoušely jste někdy měřit hloubku?tongue

Tak tohle by mě vůbec nenapadlo, ale když už jsme u toho tak by mě to docela zajímalo. Jak to tady již někdo napsal tak není asi chlapa, který by si ho nikdy neměřil. Pamatuju se na to a bylo to určitě ještě na základce. Je ale takováhle "soutěživost" taky u holek? Myslím si, že každá holka měla v ruce nějakého robertka nebo jinou náhražku a tak si myslím, že by se ta hloubka opravdu měřit dala, ne?


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#59 22. 10. 2012 8:01

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: šířka a velikost penisu

Mikeš napsal(a):

dusička napsal(a):

A k tématu. Nikdy jsem neměřila.

No abys taky měřila big_smile Já jsem si zrovna představil. že ve chvíli vrcholného vzrušení, sáhneš kamsi pod postel, vytáhneš krejčovskej metr, a ... big_smile

....a v ten moment není co měřit :-)))

Není tady

 

#60 22. 10. 2012 11:25

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: šířka a velikost penisu

Tak měřit hloubku mě nikdy nenapadlo, ale je to dobrý tip. Protože občas se mi stává, když jsem nahoře, že mě to až bolí, jak je manžel hluboku. Takže buď ji mám krátkou, nebo on ho má moc dlouhého big_smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#61 22. 10. 2012 13:17

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: šířka a velikost penisu

Tulipánka napsal(a):

Tak měřit hloubku mě nikdy nenapadlo, ale je to dobrý tip. Protože občas se mi stává, když jsem nahoře, že mě to až bolí, jak je manžel hluboku. Takže buď ji mám krátkou, nebo on ho má moc dlouhého big_smile

No to je ale super nápad, změř ho manželovi a použij ho jako hloubkoměr.tummenupp


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#62 22. 10. 2012 13:37

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: šířka a velikost penisu

Bigben61 napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Tak měřit hloubku mě nikdy nenapadlo, ale je to dobrý tip. Protože občas se mi stává, když jsem nahoře, že mě to až bolí, jak je manžel hluboku. Takže buď ji mám krátkou, nebo on ho má moc dlouhého big_smile

No to je ale super nápad, změř ho manželovi a použij ho jako hloubkoměr.tummenupp

tummenupp


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#63 22. 10. 2012 14:29

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: šířka a velikost penisu

Tulipánka napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Tak měřit hloubku mě nikdy nenapadlo, ale je to dobrý tip. Protože občas se mi stává, když jsem nahoře, že mě to až bolí, jak je manžel hluboku. Takže buď ji mám krátkou, nebo on ho má moc dlouhého big_smile

No to je ale super nápad, změř ho manželovi a použij ho jako hloubkoměr.tummenupp

tummenupp

Já to dneska večer navrhnu doma manželce tongue


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#64 22. 10. 2012 15:52

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: šířka a velikost penisu

Bigbene,
a si manželka vezme nějakou fixu s měkým hrotem wink


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#65 22. 10. 2012 16:01

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: šířka a velikost penisu

Tulipánka napsal(a):

Bigbene,
a si manželka vezme nějakou fixu s měkým hrotem wink

A hlavně a před tím nejí feferonku nebo chilli - to pak docela pálí big_smile big_smile big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#66 22. 10. 2012 16:03

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: šířka a velikost penisu

Tulipánka napsal(a):

Bigbene,
a si manželka vezme nějakou fixu s měkým hrotem wink

Mám jenom propisku. big_smile


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#67 22. 10. 2012 16:06

Tenzan
Host

Re: šířka a velikost penisu

Pokud mᚠpleš a mercedes, tak stačí i 15 cm.

 

#68 22. 10. 2012 17:22

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: šířka a velikost penisu

muž napsal(a):

Zdravím všechny,hlavně ženy hledám odpověd na jednoduchý dotaz. Zajíma mě co si ženy myslí o penisu který má míry 17cm délka a 5cm šířka samozdřejmě při erekci. Zajíma mě jestli je na vás moc velký? nebo jaké máte zkušenosti? dik

Co je sirka penisu, sirku ma tak akorat obdelnik. To je jako placka?


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#69 22. 10. 2012 17:32

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: šířka a velikost penisu

Bigben61 napsal(a):

Se nezlob, ale připadá mi ujeté se vůbec na tohle téma bavit. Ty si myslíš, že je normální se ptát jestli jsou míry 17/5 normální? Předpokládám, že ten pán chtěl, aby se tady dozvěděl, že je naprůměrně vyvinutý. Víc nic.

lol
Ano chtel slyset pochvalu, nebo co. Jiny pripad by byl, kdyby se jednalo o naradi jeho soka. reta

Avsak k meritu veci, muzi si mysli, ze cim delsi tim lepsi, to je blbost. Zena nema v pochve moc nervu, ja necitim anapr. tampon. A ta delka je nesmysl, to muze dosti dosti silne bolet.  A vagina se muze roztahnout na velikost hlavicky ditete, tudiz je anatomicky usporadana takto.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#70 22. 10. 2012 19:41

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: šířka a velikost penisu

[smile

Upravil(a) Grainne (1. 5. 2013 22:47)


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#71 22. 10. 2012 21:15

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: šířka a velikost penisu

sahleb napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

Se nezlob, ale připadá mi ujeté se vůbec na tohle téma bavit. Ty si myslíš, že je normální se ptát jestli jsou míry 17/5 normální? Předpokládám, že ten pán chtěl, aby se tady dozvěděl, že je naprůměrně vyvinutý. Víc nic.

lol
Ano chtel slyset pochvalu, nebo co. Jiny pripad by byl, kdyby se jednalo o naradi jeho soka. reta

Avsak k meritu veci, muzi si mysli, ze cim delsi tim lepsi, to je blbost. Zena nema v pochve moc nervu, ja necitim anapr. tampon. A ta delka je nesmysl, to muze dosti dosti silne bolet.  A vagina se muze roztahnout na velikost hlavicky ditete, tudiz je anatomicky usporadana takto.

Tohle tak nějak chápu, že se vagína roztáhne na velikost hlavičky dítěte, ale nebere mi, když si tam ženská zasune obrovské dildo, to přece nejde natrénovat ne? Viděl jsem takové po*no a nevéřím, že je to možné. Jedná se o nějaký trik, nebo je to reálné?


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#72 22. 10. 2012 22:17

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: šířka a velikost penisu

Tenzan napsal(a):

Pokud mᚠpleš a mercedes, tak stačí i 15 cm.

big_smile


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#73 23. 10. 2012 13:59

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: šířka a velikost penisu

Bigben61 napsal(a):

Tohle tak nějak chápu, že se vagína roztáhne na velikost hlavičky dítěte, ale nebere mi, když si tam ženská zasune obrovské dildo, to přece nejde natrénovat ne? Viděl jsem takové po*no a nevéřím, že je to možné. Jedná se o nějaký trik, nebo je to reálné?

Nemam ani nejmensi tuseni. Nezapomente, ze ta zena to dela za penize. Jako spoustu obdobnych veci v teto brabzi. Pouze za penize.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#74 23. 10. 2012 19:07

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: šířka a velikost penisu

Bigben61 napsal(a):

Tohle tak nějak chápu, že se vagína roztáhne na velikost hlavičky dítěte, ale nebere mi, když si tam ženská zasune obrovské dildo, to přece nejde natrénovat ne? Viděl jsem takové po*no a nevéřím, že je to možné. Jedná se o nějaký trik, nebo je to reálné?

Vagína se při porodu většinou musí nastřihnout,aby hlavička prošla.A jinak hloubka pochvy je něco okolo 10 cm.A netuším,jak se natáčí po*no,ale všechno asi pravda nebude.Ta dotyčná ji nejspíš měla jako fukar na melouny big_smile .V jednom po*n statný chlapák stříkal a stříkal,byl by toho určitě plnej kbelík a nevěřila jsem.Měli to udělaný jako smyčku,dokola.Kdo by chtěl čučet na nudný po*no,které by bylo natáčeno v běžné ložnici manželů po 15 letech?tongue

Není tady

 

#75 23. 10. 2012 19:11

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: šířka a velikost penisu

sahleb napsal(a):

Co je sirka penisu, sirku ma tak akorat obdelnik. To je jako placka?

Podívᚠse na něj a změříš opticky od kraje ke kraji ne? stolt Ty bys jim z něj dělala placku yikes !

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů