Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 28. 11. 2013 9:28

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: Nenechte dcery očkovat proti rakovině dělož.čípku!!!!!

modroočko- ty firmy potom stáhnou lék, propustí ty zaměstnance, kteří jsou s ním spojeni. Originální firmy mají dlouholeté výzkumy na mnoha tisícech  lidí a i když vakcíny jsou v používání - jak píšeš krátkou dobu- průzkum a výzkum je několikaletý. A  farmakovigilance je v každé orig. firmě a toto oddělení je velmi důležité právě pro ty důvody nežádoucích účinků.

Upravil(a) rudolf (28. 11. 2013 9:29)

Není tady

 

#77 11. 1. 2014 14:27

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Nenechte dcery očkovat proti rakovině dělož.čípku!!!!!

Omlouvám se, že v poslední době vkládám pouze odkazy, ale myslím, že to mluví za vše.
http://www.thedailysheeple.com/lead-dev … cam_012014

Není tady

 

#78 11. 1. 2014 14:29

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Nenechte dcery očkovat proti rakovině dělož.čípku!!!!!

Veroniko, omlouvám se, ale pokud jste z oboru, nemůžete jinak, než obhajovat, tak to prostě je.

Není tady

 

#79 11. 1. 2014 16:07

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Nenechte dcery očkovat proti rakovině dělož.čípku!!!!!

Proč taková hysterie - už v nadpisu?
Všechny léky i očk. látky mají nežádloucí účinky.
To snad není novinka, ne?

Člověk si tedy může sám zvážit (s vysvětlením lékaře nebo bez), jestli  benefit přípravku bude vyšší nežli rizika spojená s jeho užitím.

Není možné posuzovat obecně na základě jednoho příběhu.( v kterém navíc nemusí vůbec souviset důsledek s očkováním)

Není tady

 

#80 11. 1. 2014 16:22

Placka
♥------
Registrovaný: 9. 11. 2012
Příspěvky: 12

Re: Nenechte dcery očkovat proti rakovině dělož.čípku!!!!!

ježiškote co to je za řeči. Rakovina děložního čípku je velký bubák a o očkování je tu od toho, aby se očkovalo. Nevidím v tom žádný důvod. Moje dcera jej jednou určitě dostane.

Není tady

 

#81 14. 1. 2014 14:44

Veronika N.
♥------
Registrovaný: 27. 11. 2013
Příspěvky: 7

Re: Nenechte dcery očkovat proti rakovině dělož.čípku!!!!!

To Káča: Tak to pozor, sice jsem z oboru, ale nikde není psáno, že bych musela obhajovat vše. Jen jsem chtěla poukázat na to, že si žádná farmaceutická firma nedovolí přijít na trh s něčím, co není obhájeno výzkumem a vyzkoušeno na velkém vzorku lidí z řad dobrovolníků. Pokud by takovéto očkování bylo k ničemu či zdraví závadné, nebylo by k dostání na trhu. To je fakt, nad kterým je nutno se zamyslet. Pak už je každého věc, zda se nechá očkovat či nikoliv. Ale řídit se tím, že nějaká paní povídala a co se všechno nestalo atd, není rozumné. Pokud bychom již dříve nevěřili účinkům očkování, dodnes bychom tu měli černý kašel, záškrt, tetanus, obrnu apod.

Není tady

 

#82 9. 2. 2014 9:11

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Nenechte dcery očkovat proti rakovině dělož.čípku!!!!!

http://www.mujosud.cz/clanky/paradoxy-v … i-hpv.html
Je dobré si přečíst nejen tento článek, na této stránce je i o dalším očkování. Nevkládám to sem kvůli vám dospělým...ale kvůli vašim dětem.

Upravil(a) Káča (9. 2. 2014 9:12)

Není tady

 

#83 9. 2. 2014 9:31

Kamilie
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 12. 2006
Příspěvky: 109

Re: Nenechte dcery očkovat proti rakovině dělož.čípku!!!!!

Souhlasím, NENECHAT očkovat. Když se vakcína objevila, taky jsem byla rozhodnutá ,že ochráním svou dceru. Ale pídila jsem se po informacích na cizojazyčných serverech a poté, co jsem tam našla, tak jsem změnila názor. Teď se už i tady a u nás  píše, že má vedlejší a škodlivé účinky, takže si to můžete přečíst, tenkrát jsem byla za vránu.
Stačí mé zkušenosti s Meridií. Vyvolala předčasný přechod, hafo zdravotních potíží a lék už je u nás zakázán! V Americe se odškodňovalo, tady prd.
Když dnes vím o očkování to, co v minulosti ne, nenechal by dceru jako malou očkovat vůbec, a když, jedině autovakcínou. Neurologické potíže má dodnes.
Známý výzkumník-chemik potvrdil, že účinné léky vyvinuté jsou už 20 -30 let, ale kdyby se pacienty vyléčily, kdo by pak živil byznys kolem léků, nemoci a pod. Chronický pacient přece bere léky celý život, tak si pacienta vyrobíme a pak ho budeme léčit a léčit a zdražovat léky a zdražovat.

Není tady

 

#84 9. 2. 2014 12:45

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Nenechte dcery očkovat proti rakovině dělož.čípku!!!!!

Kamilie napsal(a):

Souhlasím, NENECHAT očkovat. Když se vakcína objevila, taky jsem byla rozhodnutá ,že ochráním svou dceru. Ale pídila jsem se po informacích na cizojazyčných serverech a poté, co jsem tam našla, tak jsem změnila názor. Teď se už i tady a u nás  píše, že má vedlejší a škodlivé účinky, takže si to můžete přečíst, tenkrát jsem byla za vránu.
Stačí mé zkušenosti s Meridií. Vyvolala předčasný přechod, hafo zdravotních potíží a lék už je u nás zakázán! V Americe se odškodňovalo, tady prd.
Když dnes vím o očkování to, co v minulosti ne, nenechal by dceru jako malou očkovat vůbec, a když, jedině autovakcínou. Neurologické potíže má dodnes.
Známý výzkumník-chemik potvrdil, že účinné léky vyvinuté jsou už 20 -30 let, ale kdyby se pacienty vyléčily, kdo by pak živil byznys kolem léků, nemoci a pod. Chronický pacient přece bere léky celý život, tak si pacienta vyrobíme a pak ho budeme léčit a léčit a zdražovat léky a zdražovat.

Jak vis,ze te to urychlilo prechod,Pouze tve domenky.....

Upravil(a) eremuruss (9. 2. 2014 19:10)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#85 9. 2. 2014 19:06

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Nenechte dcery očkovat proti rakovině dělož.čípku!!!!!

Erem,  píše ... předčasný   PŘECHOD    ne  porod  rodna

Není tady

 

#86 9. 2. 2014 19:08

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Nenechte dcery očkovat proti rakovině dělož.čípku!!!!!

gemi napsal(a):

Erem,  píše ... předčasný   PŘECHOD    ne  porod  rodna

lol


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#87 9. 2. 2014 19:14

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Nenechte dcery očkovat proti rakovině dělož.čípku!!!!!

Třeba  vzhledem  k věku,  ne?  ten předč. přechod ..... je míněn

Není tady

 

#88 6. 8. 2017 22:50

Doník44
♥------
Registrovaný: 6. 8. 2017
Příspěvky: 3

Re: Nenechte dcery očkovat proti rakovině dělož.čípku!!!!!

Holky, my jsme též očkovali a v pohodě. Dávala jsem vakcinal, pro jistotu, proti právě případným rekacím a myslím se to vyplatilo. Tak můžete taky vyzkoušet. Mrkněte na www.vakcinal.cz, zde můžete i objednávat.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů