Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 28. 10. 2012 9:22

Ivule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Hradec Králové
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1893

Re: rodinné konstelace

Tak jsem byla na svých prvních konstelacích.Jednoduše mohu říct,že to funguje,i když nechápu jak,až mě to překvapilo.Mám štěstí na fajn a zkušeného lektora,takže všechny konstelace dotáhl nenásilně k cíli a úlevě účastníků.Já sama jsem se bála,aby mě hlavně někdo nevytáhl do postavení,ale nakonec,když to přišlo,to bylo naprosto v pohodě.Stála jsem celkem třikrát a je zajímavé,že jsem vždy stála za postavu,která měla něco společného s mými vlastními problémy,což nemohli lidé,kteří si mě vybrali vůbec vědět.Jednou jsem byla matka tazatelky,jednou prapraprababička,která byla obětí týrání ze strany manžela a jednou mrtvá holčička.Hodně zajímavá zkušenost,měla jsem toho plnou hlavu,ale tak nějak příjemně.Porbíhalo hodně emocí,ale nebyly to moje emoce,ale emoce těch lidí,za které jsem stála,pokaždé jiné.Takže žádný stud před cizímu lidmi a to jsem introvert.....V listopadu mě čeká moje konstelace,bude to síla,ale moc se těším a hlavně očekávám přenesení do opravdových rodinných vztahů a vytouženou úlevu.Snad se to podaří,dám vědět...


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10728;133/st/19950508/e/Lukas/k/8516/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10750;443/st/20060923/e/Matyas/k/9159/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10723;121/st/20120228/e/Krystufek/dt/6/k/4494/event.png

Není tady

 

#77 18. 11. 2012 16:49

BarcaB
♥------
Registrovaný: 22. 7. 2012
Příspěvky: 24

Re: rodinné konstelace

Ivule napsal(a):

Tak jsem byla na svých prvních konstelacích.Jednoduše mohu říct,že to funguje,i když nechápu jak,až mě to překvapilo.Mám štěstí na fajn a zkušeného lektora,takže všechny konstelace dotáhl nenásilně k cíli a úlevě účastníků.Já sama jsem se bála,aby mě hlavně někdo nevytáhl do postavení,ale nakonec,když to přišlo,to bylo naprosto v pohodě.Stála jsem celkem třikrát a je zajímavé,že jsem vždy stála za postavu,která měla něco společného s mými vlastními problémy,což nemohli lidé,kteří si mě vybrali vůbec vědět.Jednou jsem byla matka tazatelky,jednou prapraprababička,která byla obětí týrání ze strany manžela a jednou mrtvá holčička.Hodně zajímavá zkušenost,měla jsem toho plnou hlavu,ale tak nějak příjemně.Porbíhalo hodně emocí,ale nebyly to moje emoce,ale emoce těch lidí,za které jsem stála,pokaždé jiné.Takže žádný stud před cizímu lidmi a to jsem introvert.....V listopadu mě čeká moje konstelace,bude to síla,ale moc se těším a hlavně očekávám přenesení do opravdových rodinných vztahů a vytouženou úlevu.Snad se to podaří,dám vědět...

Tak to je hodně zajímavé. Včera jsem si na téma rodinných konstelací přečetla článek v časopise Moje psychologie (to poslední číslo s Táňou Vilhelmovou na obálce). Já o nich nikdy neslyšela a při čtení toho článku mě až mrazilo. Uvažuji, že bych se toho taky zúčastnila. Mám pocit, že by mi to mohlo pomoci. Můžeš mi dát tip, kde to probíhá? Díksmile

Není tady

 

#78 18. 11. 2012 17:26

JTina
♥------
Registrovaný: 15. 11. 2012
Příspěvky: 21

Re: rodinné konstelace

Ivule napsal(a):

Tak jsem byla na svých prvních konstelacích.Jednoduše mohu říct,že to funguje,i když nechápu jak,až mě to překvapilo.Mám štěstí na fajn a zkušeného lektora,takže všechny konstelace dotáhl nenásilně k cíli a úlevě účastníků.Já sama jsem se bála,aby mě hlavně někdo nevytáhl do postavení,ale nakonec,když to přišlo,to bylo naprosto v pohodě.Stála jsem celkem třikrát a je zajímavé,že jsem vždy stála za postavu,která měla něco společného s mými vlastními problémy,což nemohli lidé,kteří si mě vybrali vůbec vědět.Jednou jsem byla matka tazatelky,jednou prapraprababička,která byla obětí týrání ze strany manžela a jednou mrtvá holčička.Hodně zajímavá zkušenost,měla jsem toho plnou hlavu,ale tak nějak příjemně.Porbíhalo hodně emocí,ale nebyly to moje emoce,ale emoce těch lidí,za které jsem stála,pokaždé jiné.Takže žádný stud před cizímu lidmi a to jsem introvert.....V listopadu mě čeká moje konstelace,bude to síla,ale moc se těším a hlavně očekávám přenesení do opravdových rodinných vztahů a vytouženou úlevu.Snad se to podaří,dám vědět...

Teda, když to čtu...uff....a jak může člověk být v pozici třeba mrtvé holčičky nebo praprapraprababičky? Já to nějak nechápu pussa Mám doma taky Mojí psychologii, tak jsem si ten článek přečetla, vůbec nemám zkušenosti, jen vím, že na tom byla kámoška, ale furt si to nějak neumim představit v realitě.....kde se vezmou ty lidi, kteří "hrajou" ty ostatní?

Není tady

 

#79 20. 11. 2012 21:06

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: rodinné konstelace

Konstelatér vypíše konstelaci a tam se sejdou lidi a ty z nich pak vybírᚠzástupce pro svojí konstelaci. Hodně blbě se to popisuje, je lepší si to zažít. Na duchovním bylo několik vláken, tak si je vyhledej, třeba ti to pomůže.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#80 20. 11. 2012 22:16

BarcaB
♥------
Registrovaný: 22. 7. 2012
Příspěvky: 24

Re: rodinné konstelace

JTina napsal(a):

Ivule napsal(a):

...

Teda, když to čtu...uff....a jak může člověk být v pozici třeba mrtvé holčičky nebo praprapraprababičky? Já to nějak nechápu pussa Mám doma taky Mojí psychologii, tak jsem si ten článek přečetla, vůbec nemám zkušenosti, jen vím, že na tom byla kámoška, ale furt si to nějak neumim představit v realitě.....kde se vezmou ty lidi, kteří "hrajou" ty ostatní?

Taky tě mrazilo z toho článku? Já o rodinných konstalacích do doby, než jsem si ten článek přečetla, nikdy neslyšela... ale docela mě to lákáwink

Není tady

 

#81 30. 11. 2012 16:42

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: rodinné konstelace

JTina napsal(a):

Ivule napsal(a):

Tak jsem byla na svých prvních konstelacích.Jednoduše mohu říct,že to funguje,i když nechápu jak,až mě to překvapilo.Mám štěstí na fajn a zkušeného lektora,takže všechny konstelace dotáhl nenásilně k cíli a úlevě účastníků.Já sama jsem se bála,aby mě hlavně někdo nevytáhl do postavení,ale nakonec,když to přišlo,to bylo naprosto v pohodě.Stála jsem celkem třikrát a je zajímavé,že jsem vždy stála za postavu,která měla něco společného s mými vlastními problémy,což nemohli lidé,kteří si mě vybrali vůbec vědět.Jednou jsem byla matka tazatelky,jednou prapraprababička,která byla obětí týrání ze strany manžela a jednou mrtvá holčička.Hodně zajímavá zkušenost,měla jsem toho plnou hlavu,ale tak nějak příjemně.Porbíhalo hodně emocí,ale nebyly to moje emoce,ale emoce těch lidí,za které jsem stála,pokaždé jiné.Takže žádný stud před cizímu lidmi a to jsem introvert.....V listopadu mě čeká moje konstelace,bude to síla,ale moc se těším a hlavně očekávám přenesení do opravdových rodinných vztahů a vytouženou úlevu.Snad se to podaří,dám vědět...

Teda, když to čtu...uff....a jak může člověk být v pozici třeba mrtvé holčičky nebo praprapraprababičky? Já to nějak nechápu pussa Mám doma taky Mojí psychologii, tak jsem si ten článek přečetla, vůbec nemám zkušenosti, jen vím, že na tom byla kámoška, ale furt si to nějak neumim představit v realitě.....kde se vezmou ty lidi, kteří "hrajou" ty ostatní?

Vyberie si ich odtyčný na základ eintuície a uisujem a, že to všetko "sedí".... Ja som napr, žena, ktorá nenávdela sovje decko a žialrila naň tka, že ma museli drža, aby som ho nezabila... V reálne ani nemám vlastné die,a nieto aby som ho tak nenávidela, ale pocit to bol silný a autentický... Nevime, prečo a ako to funguje, ale funguje to... Chlapík, ktorý hral môjho otca (prišiel vtedy prvý a poslednýkrát a nič o mne ani odo mňa nevedel) používal dokonca jeho slovné zvraty, frázy a jeho druh humoru... Br, je to až desivé.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#82 1. 12. 2012 23:01

Ivule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Hradec Králové
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1893

Re: rodinné konstelace

Tak jsem stavěla svou konstelaci.....úžasný zážitek,kdybych u toho nebyla a nezažila to,tak bych nevěřila.Jako kdyby ty cizí lidi přesně věděli,jak to u nás doma vypadá.Fakt síla!Podobné výrazy v obličeji,podobné slovní obraty,stejné reakce,jako reálné osoby.A to věděli jen,co chci řešit,o svých postavách nevěděli nic.Konstelace trvala asi 40minut,šli jsme asi jen do třetího kolene rodu,ženskou linii.Po stavění zvláštní pocit,nemyslela jsem si,že jsem toho moc vyřešila....výsledek se dostavil za pár dní,kdy jsem o tom podrobně vyprávěla kamarádce.Najednou to všechno zapadlo krásně do sebe a přišla neuvěřitelná úleva.Teď ještě počkám na změny u ostatních členů rodiny,ale u mě to teda zafungovalo.Kdo má potíže a je otevřený i netradičním způsobům řešení,tak mohu je doporučit,Chce to ale vybrat si kvalitního lektora a alespoň jednou před sezením se s ním sejít na pokec a třeba jednou se jít na konstelace podívat.I to je velký zážitek.Já nejsem rozhodně žádný fanatik,který by šel z jedné alternativy do druhé,jsem dost praktická,ale tohle fakt funguje a není to žádný okultismus,nebo sekta.Jen zkušený lektor a parta otevřených lidí,co chtějí pomoci sobě i ostatním.Já byla u manželů Noskových v HK a mohu jen doporučit.Příjemná atmosféra,pohoda,klid,někteří skalní zkušení ,,herci,,,nový lidé,kteří zkouší metodu porvé,žádný stud,nic nevnucují.Jsou zaměření spíše přes Boha,takže minulé životy neřeší,ale nikoho nenutí k žádnému vyznávání Boha,nebo něco takového,jen se,když je to k věci,obracejí spíše na křesanské základy.Já jsem určitě na východní filosofie,ale to vůbec nevadilo,nenutily mě vůbec nic,jen se děkovalo ,,vyššímu managmentu,,,což mě vůbec nevadí a neměla jsem s tím problém.Jinak žádné křesanské přesvědčování,jen křížek na zdi,ale to snad nemůže vadit žádnému inteligentnímu a tolerantnímu člověku.Takže asi tak.....já jsem spokojená a dosáhla jsem kýženého klidu.Jedním slovem doporučuji.....


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10728;133/st/19950508/e/Lukas/k/8516/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10750;443/st/20060923/e/Matyas/k/9159/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10723;121/st/20120228/e/Krystufek/dt/6/k/4494/event.png

Není tady

 

#83 2. 12. 2012 8:57

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: rodinné konstelace

já se teda osypávám jen když si představím, že by cizí lidi měli znát nějáké moje pocity, nebo pocity někoho z rodiny.
připadala bych si jako nahá.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#84 2. 12. 2012 11:35

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: rodinné konstelace

Pro martinab, najdi si tady starší příspěvky, třeba jsem tam taky popisovala svou první konstelaci. A myslela jsem si to samé, co PPavlaa. Proto jsem se šla poprvé podívat-zadarmo a z vlastní vůle, co to jako má být! a samozřejmě si původně myslela, resp. pochybovala, že by zrovna tato metoda mohla být pro mne. Nadchla mne a podruhé jsem tam šla, že teď se nechám řešit já se svým problémem. A bylo to jak tady popisují holky. Ve svém příběhu vůbec nehraješ, ty to režíruješ. Pochopila jsem skutečnosti, které jsem předtím neviděla nebo neznala a mne ta metoda určitě pomohla.
Když jsem byla jako účastník (v řešení problému někoho jiného), tak jen prostě říkᚠto, co cítíš. A ty to fakt cítíš a vůbec nevíš proč tak reaguješ, jak reaguješ. Třeba, že se jednoduše musíš dívat do země a skutečně nemᚠsíly se podívat normálně, nebo budeš brečet, protože to tak cítíš a musíš a vůbec nevíš proč. Ten druhý, ten to ví. Nikdo není v tranzu, nikdo není zhypnotizován (mne třeba nelze hypnotizovat, a to ani když si to přeju já sama), na nic nemyslíš a neplánuješ, JEN prostě vyjadřuješ to, co právě cítíš a říkᚠjen to, co ti prostě vypadne z pusy. Taky to nechápu, ale funguje to.
Největší problém svého života jsem vyřešila pomocí konstelací - svou matku a její nevztah ke mne. Ještě mám jeden problém a možná nastal čas, že po x letech půjdu vyřešit ten další.

Upravil(a) miaa (2. 12. 2012 11:39)

Není tady

 

#85 2. 12. 2012 19:26

BarcaB
♥------
Registrovaný: 22. 7. 2012
Příspěvky: 24

Re: rodinné konstelace

PPavlaa napsal(a):

já se teda osypávám jen když si představím, že by cizí lidi měli znát nějáké moje pocity, nebo pocity někoho z rodiny.
připadala bych si jako nahá.

S napětím čtu všechny příspěvky a mám úplně stejné pocity. Čím dál víc se utvrzuji v tom, že to jednou vyzkouším smile

Není tady

 

#86 3. 12. 2012 14:08

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: rodinné konstelace

Rodinné konstelace nejsou nic tajemného ani nevysvětlitelného. Fungují na základě informačního energetického pole.
Všechno je energie a ta, jak je známo, je nezničitelná, nikam nemizí, jen se stále proměňuje.

Jako k internetu co by informačnímu zdroji se připojujeme přes nějaké technické zařízení, tyhle informace můžeme "chytat" skrze své srdce, pocity, vjemy, city.... Proto se zcela cizí lidé chovají stejně jako vaši příbuzní..nejsou v tom žádné čáry a pod vedením dobrého konsteláře to dokáže každý. Jen musí "vypnout" hlavu a poslouchat svou intuici.
Proto je taky nesmírně důležité si pak po skončení konstelací z role dokonale vystoupit.

Konstelace fungují a v podstatě není potřeba bádat nad tím jak a proč.
Za čas budou stejně jako dnes kineziologie, ještě před 15 lety to bylo "sprosté slovo", oficiálně používanou technikou.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#87 3. 12. 2012 19:03

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: rodinné konstelace

Jo, včera jsem zkusila "skleničku". Tedy na stole jsem smlouvu, kterou hledám, nenašla, ale vrhnu se za skříňku za ní ,protože tato myšlenka se vnucuje do mé hlavy. Už ji hledám málem 2 měsíce a jelikož kdysi pro mne nebyla důležitá, vůbec nevím, kam jsem ji dala. To mám zato, že ne do šanonu, jako všechny doklady. Napíšu, zda sklenička funguje.

Není tady

 

#88 3. 12. 2012 19:09

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: rodinné konstelace

miaa napsal(a):

Jo, včera jsem zkusila "skleničku". Tedy na stole jsem smlouvu, kterou hledám, nenašla, ale vrhnu se za skříňku za ní ,protože tato myšlenka se vnucuje do mé hlavy. Už ji hledám málem 2 měsíce a jelikož kdysi pro mne nebyla důležitá, vůbec nevím, kam jsem ji dala. To mám zato, že ne do šanonu, jako všechny doklady. Napíšu, zda sklenička funguje.

Počkej, Ty si včera zkusila skleničku a nešla si hledat? vissla
Ale určitě dej vědět


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#89 3. 12. 2012 20:01

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: rodinné konstelace

dusička napsal(a):

miaa napsal(a):

Jo, včera jsem zkusila "skleničku". Tedy na stole jsem smlouvu, kterou hledám, nenašla, ale vrhnu se za skříňku za ní ,protože tato myšlenka se vnucuje do mé hlavy. Už ji hledám málem 2 měsíce a jelikož kdysi pro mne nebyla důležitá, vůbec nevím, kam jsem ji dala. To mám zato, že ne do šanonu, jako všechny doklady. Napíšu, zda sklenička funguje.

Počkej, Ty si včera zkusila skleničku a nešla si hledat? vissla
Ale určitě dej vědět

big_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#90 4. 12. 2012 18:47

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: rodinné konstelace

šla, ale ne hned, jak jsem ji postavila. Musela jsem něco dodělat vedle. Pak jsem se vrátila, na stole jsem nic nenašla a pak jsem šla spát a myšlenka se vnucovala...v regálech...v regálech...ty jsou u stolu.
tak, tam ten poklad doufám najdu. Pak napíšu, co nato sklenička.

Není tady

 

#91 4. 12. 2012 18:57

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: rodinné konstelace

miaa napsal(a):

šla, ale ne hned, jak jsem ji postavila. Musela jsem něco dodělat vedle. Pak jsem se vrátila, na stole jsem nic nenašla a pak jsem šla spát a myšlenka se vnucovala...v regálech...v regálech...ty jsou u stolu.
tak, tam ten poklad doufám najdu. Pak napíšu, co nato sklenička.

Tak použij tu skleničku před hledáním a fakt napiš. Jsem zvědavá


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#92 5. 12. 2012 23:51

Ivule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Hradec Králové
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1893

Re: rodinné konstelace

Další důkaz, že to funguje. S tátou jsem nemluvila skoro rok a na můj svátek mě zavolal, aby mě popřál. Udělal to poprvé v životě......jo a mě je 38...takže docela síla. Mile mě to překvapilo, domluvili jsme se, že zavolá, kdy se můžeme s dětmi stavit....tak počkám a uvidí se, co bude dál. Na to, že já nedělám nic se dějí zvláštní věci. Nemůžu se dočkat, co mě potká zítra....


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10728;133/st/19950508/e/Lukas/k/8516/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10750;443/st/20060923/e/Matyas/k/9159/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10723;121/st/20120228/e/Krystufek/dt/6/k/4494/event.png

Není tady

 

#93 5. 12. 2012 23:52

Ivule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Hradec Králové
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1893

Re: rodinné konstelace

Duši, co máte s tou skleničkou?


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10728;133/st/19950508/e/Lukas/k/8516/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10750;443/st/20060923/e/Matyas/k/9159/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10723;121/st/20120228/e/Krystufek/dt/6/k/4494/event.png

Není tady

 

#94 6. 12. 2012 6:38

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: rodinné konstelace

Ivule napsal(a):

Duši, co máte s tou skleničkou?

Ale, už jsem tu psala.
že když něco doma hledám, obrátím skleničku a myslím na tu věc. A pak tu věc najdu. Funguje to, naučila mě to babička a používá to doma už i manžel a děti.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů