Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 10. 2012 17:15

zrcadelnice
♥------
Registrovaný: 7. 10. 2012
Příspěvky: 4

Dva roky od rozchodu

Hezke odpoledne vsem ctenarkam,ktere zavitaly do tehle diskuze.Potrebovala bych radu.Asi pred dvema lety jsme se s pritelem po nekolikaletem vztahu rozesli,slo o nehezky konec z jeho strany,duvodem byla nova utajovana milenka,s kterou se posleze ozenil.Od te doby byl nas vztah docela divny,pral mi jen zle veci a taky se tak ke me choval,ja jsem se snazila o udrzeni pratelstvi,ale po case jsem rezignovala.Posledni tydny a mesice me ale docela casto vola a pise,jestli bychom se mohli sejit.Ma evidentne v manzelstvi problemy.Neustale se chce se mnou radit,co a jak ma s tou svoji delat,ze je hrozna hysterka,ze mu ji i rodina uz rozmlouva a jeji chovani je pry naprosto neunosne.Pry je jako 2 lidi,mysli si,ze je schizofrenicka,atd.,atd.Zaroven ale rika,jak ji miluje a snazi se udelat vse pro to,aby od nej neodesla.Sam chce jit k psychologovi a poradit se s nim.Minuly tyden mu odjela a vratila se az za tri dny,protoze je muj ex pry agresivni.Moje potiz je v tom,ze nevim,jak mu mam poradit,kdyz evidentne u nich 2 komunikace nefunguje a navic jde o osobu,ktera znicila muj x-lety vztah.Zast sice necitim,ale trochu to boli,kdyz vidim,jak se trapi kvuli nejake semetrice.Minuly tyden za mnou prijel a brecel,cely se trasl a ja mam sama dost svojich starosti a vim,ze mu v tomhle stejne nemuzu pomoct.Spis me jeste zarazi,ze mi ted treba nadhodil,ze pokud bude jeste pristi rok sam,tak me pozve na dovolenou do Australie,kam ma pristi rok namireno.Navic se ted stehuji,dohodil mi volny byt po nasem spolecnem kamaradovi,coz jsem nakonec odmitla,protoze jsem mela strach,aby to treba blbe nepochopil a nedelal si nejake naroky(kdyz jsme se sesli i s nasim kamosem,tak mu stale rikal,ze tohle ale musi zustat mezi nama a nikdo se to nesmi dozvedet).Kdyz jsem mu rekla,ze mam jiny,ale ze dekuji za nabidku,tak rekl,ze kdyz ho nechci ja,tak ze se tam nastehuje on a navic chce ode me odkoupit i nektery nabytek,ktery jsme meli drive spolecne.Prej se tam nastehuje(i kdyz ma plne vybaveny rodinny dum,ve kterem s manzelkou zije).Kdyz je ovsem u nich doma vse v poradku,tak se zase ke me on chova arogantne.Navic jsem potrebovala kontaktovat nekoho z jeho rodiny a to on moc nechce,prej si budou myslet,ze se bude rozvadet a uz me ma zase jako bokovku nebo neco takoveho.Me vubec nic takoveho nenapadlo,mam pritele a jsem cerstve zamilovana,coz on netusi.Nejsem si jista,jestli to na me nejak hraje,i kdyz nevidim zadny duvod anebo co timhle sleduje.Takze nevim,co byste radily?Moc dekuji.

Není tady

 

#2 7. 10. 2012 18:15

Weatherwax
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 2. 4. 2012
Příspěvky: 162

Re: Dva roky od rozchodu

Zdravím!
Za mne asi takovýto názor. A už to pán na Tebe hraje, nebo nehraje a jeho rodinné problémy jsou takové, jak říká etc. etc. Já bych od tohoto pána šla co nejdál. Některé vztahy je prostě potřeba někdy ukončit a přestřihnout.

Byli jste si blízcí, ublížil Ti, ale cenila sis jej natolik, žes chtěla zůstat jeho kamarádkou, on byl na Tebe arogantní....Myslím, že v téhle chvíli jsi projevila až až dobré vůle, slušnosti a velkorysosti, vztahu v jiné podobě jsi dala šanci a on ji odmítl. NIC MU NEDLUŽÍŠ!
Najednou se mu hodíš, když se potřebuje někde "vyblít" ze svých starostí a chce radu, ale je to jeho život, Ty ho nežiješ, radu mu dát nemůžeš. Možná po Tobě chce i něco víc a možná, že opravdu jen lže a manipuluje a chce upoutat Tvou pozornost. Nevím...Ale jeho problémy nejsou Tvoje starost, navíc je Ti to nepříjemné, zraňuje Tě to. Podle mě opravdu není důvod s pánem cokoliv mít.

Být na Tvém místě, tak až by se zase chtěl vidět a viděli byste se, tak bych mu prostě řekla....Hele, bylo to mezi námi tak a tak, je to tak a tak, je mi to nepříjemné, jaké si na mě dělᚠnároky etc., etc. ... a nechci se nadále stýkat. Jestli jsi fakt přítel, tak to pochopíš a budeš to akceptovat. Takže díky za to, co jsme spolu zažili a sbohem. (Nevím, jestli mᚠtřeba nějaké vztahy k jeho širší rodině, zcela jsem nepochopila, ale myslím si, že i tak lze zachovat "formální" vztah s tím, že když jej potkáš, řeknete si "AHoj" a "Nashle").

Myslím si, že je velmi dobře, žes nevzala nabídku bytu od něj...zase by to byla nějaká manipulace a teď mᚠvolné ruce.

rock


Osud rozdal karty, my hrajeme. (A. Schopenhauer) usch storstark dumbom

Není tady

 

#3 7. 10. 2012 18:33

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Dva roky od rozchodu

zrcadelnice napsal(a):

Hezke odpoledne vsem ctenarkam,ktere zavitaly do tehle diskuze.Potrebovala bych radu.Asi pred dvema lety jsme se s pritelem po nekolikaletem vztahu rozesli,slo o nehezky konec z jeho strany,duvodem byla nova utajovana milenka,s kterou se posleze ozenil.Od te doby byl nas vztah docela divny,pral mi jen zle veci a taky se tak ke me choval,ja jsem se snazila o udrzeni pratelstvi,ale po case jsem rezignovala.Posledni tydny a mesice me ale docela casto vola a pise,jestli bychom se mohli sejit.Ma evidentne v manzelstvi problemy.Neustale se chce se mnou radit,co a jak ma s tou svoji delat,ze je hrozna hysterka,ze mu ji i rodina uz rozmlouva a jeji chovani je pry naprosto neunosne.Pry je jako 2 lidi,mysli si,ze je schizofrenicka,atd.,atd.Zaroven ale rika,jak ji miluje a snazi se udelat vse pro to,aby od nej neodesla.Sam chce jit k psychologovi a poradit se s nim.Minuly tyden mu odjela a vratila se az za tri dny,protoze je muj ex pry agresivni.Moje potiz je v tom,ze nevim,jak mu mam poradit,kdyz evidentne u nich 2 komunikace nefunguje a navic jde o osobu,ktera znicila muj x-lety vztah.Zast sice necitim,ale trochu to boli,kdyz vidim,jak se trapi kvuli nejake semetrice.Minuly tyden za mnou prijel a brecel,cely se trasl a ja mam sama dost svojich starosti a vim,ze mu v tomhle stejne nemuzu pomoct.Spis me jeste zarazi,ze mi ted treba nadhodil,ze pokud bude jeste pristi rok sam,tak me pozve na dovolenou do Australie,kam ma pristi rok namireno.Navic se ted stehuji,dohodil mi volny byt po nasem spolecnem kamaradovi,coz jsem nakonec odmitla,protoze jsem mela strach,aby to treba blbe nepochopil a nedelal si nejake naroky(kdyz jsme se sesli i s nasim kamosem,tak mu stale rikal,ze tohle ale musi zustat mezi nama a nikdo se to nesmi dozvedet).Kdyz jsem mu rekla,ze mam jiny,ale ze dekuji za nabidku,tak rekl,ze kdyz ho nechci ja,tak ze se tam nastehuje on a navic chce ode me odkoupit i nektery nabytek,ktery jsme meli drive spolecne.Prej se tam nastehuje(i kdyz ma plne vybaveny rodinny dum,ve kterem s manzelkou zije).Kdyz je ovsem u nich doma vse v poradku,tak se zase ke me on chova arogantne.Navic jsem potrebovala kontaktovat nekoho z jeho rodiny a to on moc nechce,prej si budou myslet,ze se bude rozvadet a uz me ma zase jako bokovku nebo neco takoveho.Me vubec nic takoveho nenapadlo,mam pritele a jsem cerstve zamilovana,coz on netusi.Nejsem si jista,jestli to na me nejak hraje,i kdyz nevidim zadny duvod anebo co timhle sleduje.Takze nevim,co byste radily?Moc dekuji.

1 - to že má se svouženou problémy je jeho věc.Rozhodně jeho žena nemusí být žádná semetrika, stačí když si vzpomeneš, jak se při rozchodu choval k tobě a co zřejmě tehdy vyprávěl o tobě.
2- není žádný důvod, proč zrovna ty by jsi mu měla radit a pomáhat. Ale je zřejmé, že jsi rozchod ze své strany ještě zcela nestrávila ( trápí tě jaký mají vztah, chceš mu pomáhat , nadále se sním zřejmě dosti stýkáš) a možná si dělᚠnějaké naděje, aniž jsi ochotna to přiznat byt jen sobě.
Rada ? Naprosto se od něj odstřihnout , zamezit kontaktu a žít svůj život se svým přítelem.

Není tady

 

#4 7. 10. 2012 18:38

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Dva roky od rozchodu

ale tohle samý už tu přeci bylo, není to zase tak dlouho, jako přes kopírák ..

já nechápu tyhle potřeby se s ex přátelit. jo dobře, někteří si byli blízcí a jsou i pak, i když jinak. ale panáček se k tobě choval jako prase a ty ses chtěla přátelit varoll
teď s tebou pro změnu řeší svý problémy se ženou, kvůli který tě opustil - to je ale ironie - a ty nevíš, co dělat ..
já bych se s takových chlapem vůbec nebavila. co to je za jednání, probůh ..
musí ti to svým způsobem v něčem vyhovovat, jinak bys ho už dávno poslala k šípku.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#5 7. 10. 2012 19:04

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Dva roky od rozchodu

zrcadelnice, nerozešli jste se v dobrém, opustil Tě kvůli jiné ženě. Holky Ti to tady psaly dobře - nechápu, proč se po tak dlouhé době od bývalého už jednou provždy neodstřihneš a nechávᚠse zatahovat do jeho problémů. Co si vybral, to má a naříkat může tak akorát sám na sebe.

Já nechápu, co je to za chlapa - s jednou partnerkou se dramaticky rozejít kvůli jiné a pak si té opuštěné na tu novou chodit stěžovat usch Se Ti divím, že to vůbec poslouchᚠa že už jsi ho dávno neposlala někam. Mᚠnovou známost, tak už konečně uzavři minulost, nepitvej se v tom, co bylo a drž se toho, co mᚠteď. Nejsi tady od toho, abys dělala exmanovi vrbu a foukala mu na bebíčko, jak si chudák špatně vybral, Ty jsi tady od toho, abys žila svůj vlastní život s novým přítelem a užívala sis čerstvé zamilovanosti stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#6 7. 10. 2012 19:28

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Dva roky od rozchodu

Tak takovuhle vrbu jsem delavala svemu zenatemu priteli po rozchodu....jsem rada,ze je to za mnou,ze se nevidime.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#7 8. 10. 2012 12:49

zrcadelnice
♥------
Registrovaný: 7. 10. 2012
Příspěvky: 4

Re: Dva roky od rozchodu

Prave ze uz me to taky zacalo docela obtezovat.Pokud muzu,rada pomuzu.Ale pravdou zustava,ze kdyz to spocitam,tak minuly tyden jsme se setkali 5x.Pak se omlouval,ze se ke me nechce chodit jen vyfnukat a ja mu slusne rekla,ze by to tak bylo lepsi,protoze na to ma svoji manzelku.Zustal na me nechapave zirat s tim,ze prave ted zadnou nema (jako kdybych ja s tim mela co do cineni)no a stejne vim,ze se zase ozve.Nejhorsi je,ze on ode me ceka jakesi odborne rady,abych posoudila psychicky stav jeho pani,coz mi neni jasne,jak na to dosel.Rekla jsem mu,at zajde k psychologovi a popta se tam,tak snad to vyjde a budu mit klid tummenupp

Není tady

 

#8 8. 10. 2012 12:52

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Dva roky od rozchodu

minuly tyden jsme se setkali 5x... stejne vim,ze se zase ozve
Ty mᚠtolik času, že ho můžeš investovat do něčeho, co se ti nelíbí?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#9 8. 10. 2012 16:47

zrcadelnice
♥------
Registrovaný: 7. 10. 2012
Příspěvky: 4

Re: Dva roky od rozchodu

to Hela:to vis,ze normalne ne,ale kdyz vidis nekoho absolutne na dne,tak ho taky aspon vyslechnes,ne?Mela jsem docela obavy,aby si neco neudelal a zachovala bych se tak ke kazdemu.

Mate nekdo podobnou zkusenost?Nerozumim tomu,proc si na tyhle debaty byvali partneri vyhledavaji svoje bejvalky??Pripada mi to absurdni.Kdyz si predstavim,ze zena,kvuli ktere je ted na prasky,byla nejsilnejsim duvodem naseho rozchodu,byl z ni uplne hotovy a ted ke me chodi resit manzelske krize(ktere stejne doufam zase pominou).Tak prece shazuje sam sebe.Tak se ji vsude pysnil a ted o ni mluvi prevazne jen negativne a s despektem.
Kdybych mela stejny problem,tak bych nejspis zasla za kamoskou anebo jeste lip,snazila se to resit s tim partnerem a ne to kdakat memu byvalemu,aby citil zadostiucineni??Co to je za logika?To mi vrta hlavou.Ale ten muzsky svet stejne asi nikdy zcela nepochopime.

Není tady

 

#10 8. 10. 2012 16:53

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Dva roky od rozchodu

zrcadelnice napsal(a):

to Hela:to vis,ze normalne ne,ale kdyz vidis nekoho absolutne na dne,tak ho taky aspon vyslechnes,ne?Mela jsem docela obavy,aby si neco neudelal a zachovala bych se tak ke kazdemu.

Mate nekdo podobnou zkusenost?Nerozumim tomu,proc si na tyhle debaty byvali partneri vyhledavaji svoje bejvalky??Pripada mi to absurdni.Kdyz si predstavim,ze zena,kvuli ktere je ted na prasky,byla nejsilnejsim duvodem naseho rozchodu,byl z ni uplne hotovy a ted ke me chodi resit manzelske krize(ktere stejne doufam zase pominou).Tak prece shazuje sam sebe.Tak se ji vsude pysnil a ted o ni mluvi prevazne jen negativne a s despektem.
Kdybych mela stejny problem,tak bych nejspis zasla za kamoskou anebo jeste lip,snazila se to resit s tim partnerem a ne to kdakat memu byvalemu,aby citil zadostiucineni??Co to je za logika?To mi vrta hlavou.Ale ten muzsky svet stejne asi nikdy zcela nepochopime.

připadá ti to absurdní, přesto se toho zučastnuješ.
hele, třeba to bylo předtím opačně. Byl na prášky z tebe a s ní řešil vaší partnerskou krizi . Tak vás jen prostřídal, aby ste si neměli co vyčítat.big_smile
jak dřív mluvil o tobě?

Není tady

 

#11 8. 10. 2012 16:55

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Dva roky od rozchodu

zrcadelnice napsal(a):

to Hela:to vis,ze normalne ne,ale kdyz vidis nekoho absolutne na dne,tak ho taky aspon vyslechnes,ne?Mela jsem docela obavy,aby si neco neudelal a zachovala bych se tak ke kazdemu.

Mate nekdo podobnou zkusenost?Nerozumim tomu,proc si na tyhle debaty byvali partneri vyhledavaji svoje bejvalky??Pripada mi to absurdni.Kdyz si predstavim,ze zena,kvuli ktere je ted na prasky,byla nejsilnejsim duvodem naseho rozchodu,byl z ni uplne hotovy a ted ke me chodi resit manzelske krize(ktere stejne doufam zase pominou).Tak prece shazuje sam sebe.Tak se ji vsude pysnil a ted o ni mluvi prevazne jen negativne a s despektem.
Kdybych mela stejny problem,tak bych nejspis zasla za kamoskou anebo jeste lip,snazila se to resit s tim partnerem a ne to kdakat memu byvalemu,aby citil zadostiucineni??Co to je za logika?To mi vrta hlavou.Ale ten muzsky svet stejne asi nikdy zcela nepochopime.

možná ano , ale rozhodně tu nemluvíš o nějakém JEDNORAZOVEM vyslechnutí.

Není tady

 

#12 8. 10. 2012 17:01

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Dva roky od rozchodu

stále mám pocit, že stejně očekávᚠvíc.

Není tady

 

#13 8. 10. 2012 17:20

zrcadelnice
♥------
Registrovaný: 7. 10. 2012
Příspěvky: 4

Re: Dva roky od rozchodu

to agewa: prosim,s tim na me nechod smile Nic vic od neho neocekavam.Jen musim pripustit,ze me takove veci proste zajimaji.Drive jsem chtela studovat psychologii nebo psychiatrii,tak asi proto vsechno tak rozpitvavam,no a zvedava jsem jako kazda zenska big_smile
K tomu,jak o me mluvil:po nasem rozchodu se mnou jeho rodina prerusila veskere kontakty,to me celkem prekvapilo,vubec jsem nerozumnela proc.Vzdycky jsme meli velice dobre nadstandartni vztahy.Ale to jsem pak hodila za hlavu,protoze si myslim,ze by se okoli nemelo nechat ovlivnit recma a spis posuzovat cloveka jako celek,zvlast kdyz ho znali.Myslela jsem si,ze se stydi za to,jak se zachoval,ale spis jim navykladal neco nehezkeho.Nejspis,ze ja jsem si nasla nekoho jineho a zbortila tehdy ten vztah.

Není tady

 

#14 8. 10. 2012 17:29

Kačerka14
♥------
Registrovaný: 19. 9. 2012
Příspěvky: 8

Re: Dva roky od rozchodu

Jak tady píšou ostatní - ruce od něj pryč. Nemluvit, nezvedat telefon. Mᚠnový život a on a se s tím svým vypořádá sám.
Mᚠnového přítele, kterého miluješ, proč si ohrožovat vztah někým, kdo Ti ublížil. Chápu, že se nedá úplně zapomenout. Ještě bych pochopila, kdybys byla sama a ještě ho měla ráda, že to dělᚠproto, že doufáš, že se k sobě vrátíte. Ale takhle? Měla bych strach, že by mohl ohrozit můj nový vztah.

Není tady

 

#15 8. 10. 2012 21:06

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Dva roky od rozchodu

On se s tebou rozešel a zapříčinil i to, že s tebou nemluví ani jeho rodina. - Rozumím tomu dobře?
A teď s tebou mluví (když potřebuje), ale nechce, abys ty mluvila s někým z jeho rodiny  (asi proto,
že oni by nechápali, proč s tebou už zase mluví, když před tím s tebou skončil). 
dumbom
No jestli tohle není na palici ?!?!?! lol

Není tady

 

#16 8. 10. 2012 22:29

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Dva roky od rozchodu

Na bejzbolku to je! Chlap se musí umět rozhodnout......a pomáhat se má tam, kde to má smysl, což tady evidentně nemá. Nejlíp mu pomůžeš Zrcadelnice, když ho definitivně ustřihneš. On se pak bude muset začít zabývat svou situací pěkně sám a ne ji házet na tebe usch Což je něco, co by se zjevně měl konečně naučit.
Mmch, mᚠmoc hezkej nick smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#17 9. 10. 2012 7:10

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Dva roky od rozchodu

normalne ne,ale kdyz vidis nekoho absolutne na dne,tak ho taky aspon vyslechnes,ne?
Ale jo... jenže pětkrát tejdně - a asi ne po čtvrthodince - se mi zdá fakt příliš. Ona i "pomoc potřebnýmu" má/měla by mít svoje hranice.
A proč to probírá s tebou? To je jednoduchý - protože mu to dovolíš.
po nasem rozchodu se mnou jeho rodina prerusila veskere kontakty,to me celkem prekvapilo,vubec jsem nerozumnela proc
Možná jim nepřišlo vhodné, udržovat další styky s "bejvalkou", možná (možná!) z obavy, abys jim taky nechodila "brečet na rameno"... ale to vědí jen oni.

Upravil(a) helena (9. 10. 2012 7:12)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#18 9. 10. 2012 9:18

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Dva roky od rozchodu

zrcadelnice napsal(a):

to agewa: prosim,s tim na me nechod smile Nic vic od neho neocekavam.Jen musim pripustit,ze me takove veci proste zajimaji.Drive jsem chtela studovat psychologii nebo psychiatrii,tak asi proto vsechno tak rozpitvavam,no a zvedava jsem jako kazda zenska big_smile
K tomu,jak o me mluvil:po nasem rozchodu se mnou jeho rodina prerusila veskere kontakty,to me celkem prekvapilo,vubec jsem nerozumnela proc.Vzdycky jsme meli velice dobre nadstandartni vztahy.Ale to jsem pak hodila za hlavu,protoze si myslim,ze by se okoli nemelo nechat ovlivnit recma a spis posuzovat cloveka jako celek,zvlast kdyz ho znali.Myslela jsem si,ze se stydi za to,jak se zachoval,ale spis jim navykladal neco nehezkeho.Nejspis,ze ja jsem si nasla nekoho jineho a zbortila tehdy ten vztah.

aha. a proč ty jeho ženu nazývᚠsemetrikou ?

Není tady

 

#19 9. 10. 2012 11:07

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Dva roky od rozchodu

pokud ho nechceš, a divila bych se, kdybys chtěla, po tom, jak se k tobě zachoval, tak s ním přeruš věškeré vztahy..

stejně to, co se děje u nich, vidíš jen z jedné strany..takže je to neobjektivní. A to, co je mezi nima, si musí vyřešit oni dva, mezi sebou.
Chtěl ji, chtěl..má ji, má...tak a ti nechodí plakat na rameno. Zrovna tobě, které tím nejvíc ublížil.


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#20 9. 10. 2012 13:51

bellatrix
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 4. 5. 2007
Příspěvky: 2360

Re: Dva roky od rozchodu

Neviem, asi chápem, prečo ho stále počúvaš. Ono sa to asi dobre počúva, že ju/nich zomleli božie mlyny. vissla
No ale z toho, čo tu píšeš, on stojí za ..... a na tvojom mieste by som bola rada, že som sa ho zbavila a už by som ho začala ignorova a naplno si užívala nový vzah.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů