Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 5. 3. 2006 18:06

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Plovoucí podlaha

Plánuji rekonstrukci kuchyňské linky, která je spojená s obývacím pokojem. CHci na podlahy položit plovoučku, ael nevím jestli i před linku, co když mi něco upadne nebo vyleju vodu?


Mája

Není tady

 

#2 5. 3. 2006 18:29

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Plovoucí podlaha

No, já slyšela, že to zrovna nedoporučují, zvl᚝, když mᚠtřeba i myčku, prý se to časem zvlní.

Není tady

 

#3 5. 3. 2006 18:33

anka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1093

Re: Plovoucí podlaha

Mám plovoučku i před linkou.Při výběru dej pozor na to aby byla podlaha snesla větší námahu.Je to odstupňované podle namáhání.Do kuchyně jsem zvolila typ snesoucí největší námahu.Podlaha vydržela a pád nože hrotem dolů a rozlitá voda jí také neublížila.Nech si od prodejce udělat nabídku nebo vybírej na netu.Delší vybírání z většího množství se vyplatí.

Není tady

 

#4 5. 3. 2006 18:35

Folly
Host

Re: Plovoucí podlaha

Májajája napsal(a):

Plánuji rekonstrukci kuchyňské linky, která je spojená s obývacím pokojem. CHci na podlahy položit plovoučku, ael nevím jestli i před linku, co když mi něco upadne nebo vyleju vodu?

Do kuchyně je nejlepší buď dlažba -ale pozor - musí mít pod sebou nějakou tlumící vrstvu, anebo marmoleum.
Pro zajímavost životnost plovoucí podlahy se uvádí 15 let,marmolea 30 let.A podlaha není tak studená jako plovoucí.To už je teplejší dlažba.
A plovoucí podlaha umí skutečně plavat :-).Viděla jsem to u 2 přátel a nezávidím.
www.podlahari.cz - informuj se víc.

 

#5 5. 3. 2006 18:43

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: Plovoucí podlaha

Mám plovoucí podlahu všude, kromě kuchyně, tam mám dlaždice, příde mi to lepší.

Není tady

 

#6 5. 3. 2006 18:58

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: Plovoucí podlaha

My máme v kuchyni i obýváku korek a jsem naprosto spokojená. Od nohou je krásně teploučko, máme ho už devátý rok, padají mi často hrnce a pokličky ze skříňky, byli jsme v kuchyni vytopený a vše OK.


Iveta X

Není tady

 

#7 5. 3. 2006 19:45

llenka
♥♥-----
Registrovaný: 11. 2. 2006
Příspěvky: 60
Web

Re: Plovoucí podlaha

My máme před linkou pruh z dlažby a zbytek dřevěnou z palubovek. Oproti plovoucí je teplá.

Není tady

 

#8 5. 3. 2006 22:43

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: Plovoucí podlaha

My to máme jako Ilenka - dlažbu v KK a v jídelně a obýváku dřevo - je to příjemné a hodně se mi to líbí i z estetického hlediska; laminátová plovoucí podlaha je na můj vkus moc umělohmotná, ale to je jen můj názor, každému se samozřejmě líbí něco jiného.

Není tady

 

#9 6. 3. 2006 10:05

Electra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 493

Re: Plovoucí podlaha

Tak my máme v kuchyni a předsíni plovoucí podlahu. V kuchyni ji to paráda, není s ní žádný problém, ale v předsíni.....
Předsíň byla jednou totálně pod vodou - když mi protejkala v koupelně pračka. Po té potopě byla podlaha mírně provlněná,  ale za pár dní, když všechno proschlo už  nebylo skoro nic poznat. Dneska by asi nikdo jen tak nepoznal, že předsíň byla pár centimetrů pod vodou.

Jinak si plovoučku celkem chválím, vypadá pěkně. Jediné co je její nepřítel je, když se dostane nějaky kamínek pod dvěře, a já pak ty dveře otevřu - tak ten kamínek udělá rejhu.

Není tady

 

#10 6. 3. 2006 12:15

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Re: Plovoucí podlaha

Taky máme v kuchyni plovoucí podlahu a pohoda. Takže klidně směle do toho. Ale jak už psala Anka je lepší ta co snese větší námahu. A nůž už mi kolikrát taky spadnul a nic není poznat. I nohou jsem stačila dostatečně rychle ucuknout big_smile


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů