Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 9. 2012 10:41

MamcaZuzik
♥------
Místo: Olomouc
Registrovaný: 17. 5. 2012
Příspěvky: 9

Jak hubnete?

Ahoj,

léto je za náma a tak jsem si říkala, že bych mohla zhubnout. Nevím ale jak na to. Máte někdo tip na zaručenou dietu, podle které jste zhubly? Na netu jsem našla nějakej článek o  "zdravém hubnutí z Francie " je to asi knížka nějaké ženské co zhubla když se chovala jako Francouzky, ale nevím, jestli se tomu dá věřit - a jestli by to jako stačilo na to, abych shodila

co myslíte?

Ten článek je tady   http://portal-pro-zeny.cz/zdrave-hubnut … -z-francie smile

Není tady

 

#2 28. 9. 2012 19:20

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jak hubnete?

"léto je za náma a tak jsem si říkala, že bych mohla zhubnout"

tak tohle mě teda dostalo smile a pak, že ženský hubnou před létem do plavek smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#3 29. 9. 2012 12:46

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Jak hubnete?

MamcaZuzik napsal(a):

Ahoj,

léto je za náma a tak jsem si říkala, že bych mohla zhubnout. Nevím ale jak na to. Máte někdo tip na zaručenou dietu, podle které jste zhubly? Na netu jsem našla nějakej článek o  "zdravém hubnutí z Francie " je to asi knížka nějaké ženské co zhubla když se chovala jako Francouzky, ale nevím, jestli se tomu dá věřit - a jestli by to jako stačilo na to, abych shodila

co myslíte?

Ten článek je tady   http://portal-pro-zeny.cz/zdrave-hubnut … -z-francie smile

Já zhubla díky úpravě jídelníčku a pohybu. Byla to celkem dřina, ale stálo to za to:)

Není tady

 

#4 9. 10. 2012 12:13

Mikul
♥------
Registrovaný: 9. 10. 2012
Příspěvky: 5

Re: Jak hubnete?

Rady jsou tam vetsinou uzitecne, ale to je takove obecne, nemyslim si, ze je to "francouzsky styl", spis potrebovali chytlavy nazev clanku. smile Jo na me plati, uprava jidelnicku, pokud mozno vynechat sladkosti, tucne a pochutiny, vic zeleniny, nejake to ovoce, vyvazena a pravidelna strava, pohyb, nejist pozde vecer, teorii mam nacvicenou, v praxi to jde hur. smile Ale kdyz mam pevnou vuli, tak to funguje a kila jdou dolu. Ten pohyb je dulezity.

Není tady

 

#5 16. 1. 2013 13:41

zdravi-dieta.cz
♥------
Registrovaný: 16. 1. 2013
Příspěvky: 10

Re: Jak hubnete?

Ahoj Zuzíku, na dietu se vykašli - tvému tělu nepřinese nic prospěšného. Raději zvol zdravý životní styl, dolaď jídelníček a zařaď trochu pohybu. Neber své tělo jako nepřítele, ale jako spojence! Posílám odkaz na web, třeba najdeš inspiraci:
reklama

Není tady

 

#6 16. 1. 2013 16:22

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Jak hubnete?

Já letos zhubla 18 kg pomocí Dukanovy diety. Je to hodně o zdravém stylu stravy a množstevně neomezeno.

Není tady

 

#7 16. 1. 2013 17:07

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Jak hubnete?

sandra napsal(a):

MamcaZuzik napsal(a):

Ahoj,

léto je za náma a tak jsem si říkala, že bych mohla zhubnout. Nevím ale jak na to. Máte někdo tip na zaručenou dietu, podle které jste zhubly? Na netu jsem našla nějakej článek o  "zdravém hubnutí z Francie " je to asi knížka nějaké ženské co zhubla když se chovala jako Francouzky, ale nevím, jestli se tomu dá věřit - a jestli by to jako stačilo na to, abych shodila

co myslíte?

Ten článek je tady   http://portal-pro-zeny.cz/zdrave-hubnut … -z-francie smile

Já zhubla díky úpravě jídelníčku a pohybu. Byla to celkem dřina, ale stálo to za to:)

ja zhubla diky stresu , to ale nedoporucuji


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#8 16. 1. 2013 18:16

helena123
♥♥-----
Registrovaný: 5. 9. 2012
Příspěvky: 25

Re: Jak hubnete?

Já myslím, že základem hubnutí je zdravě jíst a hlavně zdravě vařit. Kamarádce se takhle podařilo dát "do latě" celou rodinku - koupila si kuchyňský přístroj thermomix, který umí vařit, vařit v páře, vážit, sekat... prostě odbourala smažení a vaří z čerstvých ingrediencí a přináší to ovoce.

Není tady

 

#9 16. 1. 2013 19:41

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Jak hubnete?

Grainne napsal(a):

sandra napsal(a):

MamcaZuzik napsal(a):

Ahoj,

léto je za náma a tak jsem si říkala, že bych mohla zhubnout. Nevím ale jak na to. Máte někdo tip na zaručenou dietu, podle které jste zhubly? Na netu jsem našla nějakej článek o  "zdravém hubnutí z Francie " je to asi knížka nějaké ženské co zhubla když se chovala jako Francouzky, ale nevím, jestli se tomu dá věřit - a jestli by to jako stačilo na to, abych shodila

co myslíte?

Ten článek je tady   http://portal-pro-zeny.cz/zdrave-hubnut … -z-francie smile

Já zhubla díky úpravě jídelníčku a pohybu. Byla to celkem dřina, ale stálo to za to:)

ja zhubla diky stresu , to ale nedoporucuji

ja diky stresu pribiram. a bohuzel v praci je ho cim dal vic

Není tady

 

#10 16. 1. 2013 20:28

Hančina
♥------
Registrovaný: 25. 9. 2012
Příspěvky: 14

Re: Jak hubnete?

ahoj všem , mě se hodně osvědčilo hubnutí s dohledem. Koukněte na  www. hubnu.info. Nejsou to žádné doplňky, je to o hlavě.

Není tady

 

#11 16. 1. 2013 20:30

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Jak hubnete?

agewa napsal(a):

Grainne napsal(a):

sandra napsal(a):


Já zhubla díky úpravě jídelníčku a pohybu. Byla to celkem dřina, ale stálo to za to:)

ja zhubla diky stresu , to ale nedoporucuji

ja diky stresu pribiram. a bohuzel v praci je ho cim dal vic

to je zajimave .... ja nejedla , nespala ... pila kafe a kourila 2x tolik nez normalne , z toho se asi pribrat neda smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#12 17. 1. 2013 13:18

leel16
♥------
Registrovaný: 7. 1. 2013
Příspěvky: 12

Re: Jak hubnete?

Já se dala dohromady hlavně díky zdravé stravě. Normálně jíst, nepřejídat se. A taky pohyb nesmí chybět. Nejde jen o tělo,ale i tu psychickou pohodu a po cvičení mám tolik endorfinů, že stres jde stranou.-)

Není tady

 

#13 27. 8. 2013 19:48

mrchicken
♥------
Registrovaný: 27. 8. 2013
Příspěvky: 4

Re: Jak hubnete?

nepovolená reklama

Upravil(a) AndreaP. (28. 8. 2013 18:40)

Není tady

 

#14 19. 11. 2013 20:07

kratka
♥------
Registrovaný: 6. 10. 2013
Příspěvky: 3

Re: Jak hubnete?

Kdyby byl někdo ochotný vyplnit tento krátký dotazník ohledně hubnutí, budu moc ráda.  http://www.survio.com/survey/d/F9P1T2X9M7B1A8T7G

Není tady

 

#15 28. 12. 2013 15:59

Lucka7765
♥------
Registrovaný: 15. 8. 2013
Příspěvky: 19

Re: Jak hubnete?

Já jsme po porodu nemohla zhubnout, prostě se mě to drželo, ale je fakt, že jsem na to nešla asi moc dobře, tak jsem si pak po nějaké době řekla, že bych měla zkusit nějakého odborníka, i když jsem vůbec neměla důvěru, protože dneska jsou všude podvodníci a jen si říkají, že jsou poradci, ale nic neví. Na doporučení své maminky jsem šla do ordinace Dr. Staňka. Sice zatím mám dole "jen" 5 kg, ale určitě to půjde dál a budu naprosto spokojená. Takže nelituji.

Není tady

 

#16 24. 1. 2014 11:28

Alzbeta
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2013
Příspěvky: 168

Re: Jak hubnete?

Ahoj, nejideálnější pro mě, co mě opravdu pomohlo, bylo začít 2x týdně běhat a zavést do jídelníčku více zeleniny. Nějak jsem se na jídle neomezovala, ale "dojídala" jsem se zeleninou. Aji v restauraci, kde momentálně dělám.

Není tady

 

#17 22. 2. 2014 13:39

Brrouk
Zablokovaný
Registrovaný: 12. 12. 2012
Příspěvky: 113

Re: Jak hubnete?

Jak už jsem psala v jiných diskuzích, dříve jsem využila poradce, nyní už si jen udržuju a zpevňuju postavu cvičením ve fitku, dříve jsem chodila hodně na spinnink, samotné posilování mě nikdy moc nebavilo, ale od té doby, co jsme objevila Fun Zónu, chodím už jen tam a ještě cvičení s TRX je super, nezdá se to, ale je to pořádná zabíračka smile

Není tady

 

#18 10. 10. 2015 11:00

Anubil
♥------
Registrovaný: 22. 7. 2015
Příspěvky: 12

Re: Jak hubnete?

Sama jsem to uz vzdala, bylo to vecne bez vysledku a pomaha mi v tom kamaradka co dělá výživovou poradkyni

Není tady

 

#19 10. 1. 2016 12:54

domcuska
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 12. 2013
Příspěvky: 108

Re: Jak hubnete?

Podle mě to není o správné dietě ale o psychice především . 'Pokud samji pochopíte že zdravější cesta stravování a chování ke svému tělu je správná pak máte vyhráno. Samozřejmě v tom hraje i přijímaní sebe samotného. Jinak já jsem omezila tučné pokrmy, mléko, lepek a přidala zeleninu a ovoce, které tvoří 90 % mého jídelníčku. Taky mě v hubnutí dost pomohla Hot yoga která je super cvičení a relaxem zároven. Máte někdo zkušenosti s tímto cvičením ? jak se vám líbí ? smile

Není tady

 

#20 11. 1. 2016 17:04

straka15
♥------
Registrovaný: 13. 5. 2015
Příspěvky: 2

Re: Jak hubnete?

Hot yoga je super podle mě. Jsem sice jedinej chlap na cvičení ale mě to baví big_smile Kam chodíte ? vono to není zas tak známý jako třeba pillates nebo třeba alpining.

Není tady

 

#21 11. 1. 2016 17:27

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Jak hubnete?

Je to celé o marketingu...začalo to zlatou pilulkou, přidal se aerobic, tai-či, spinning, rumba, pilates, tabata, workout, crossfit a jóga na všechny způsoby a přitom je pravda geniálně jednoduchá:
1. kvalitní, pravidelná a vyvážená strava
2. příjem musí odpovídat výdeji
Ale za společensky přijatelnější se považuje vyhození peněz transparetním způsobem s hekáním, jak je to náročné

Není tady

 

#22 11. 1. 2016 22:51

DančaV
♥------
Registrovaný: 11. 1. 2016
Příspěvky: 5

Re: Jak hubnete?

Já jsem začala teď cvičit 3x týdně a jednou běhat. Kamarádka mi poradila, at zkusím dělenou stravu (bílkoviny, škroby a neutrální látky) .. Za měsíc jsem zhubla zdravou cestou 4kg a jde to pořád dolů smile

Není tady

 

#23 13. 1. 2016 16:59

domcuska
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 12. 2013
Příspěvky: 108

Re: Jak hubnete?

chodím na hot yogu zde : hotyoga42.cz
dopřávám si ji zatím jenom dvakrát za týden ale chtěla bych zkusit penrmentku na celý měsíc. Jinak cvičím doma a papám zdravě, jak říkáte. Opravdu stačí málo, nehledejte v tom žádnou vědu a neničte si zdraví drastickými dietami smile

Není tady

 

#24 15. 1. 2016 18:03

Ivanaa
♥♥-----
Registrovaný: 15. 7. 2014
Příspěvky: 68

Re: Jak hubnete?

Hot yoga je super , to studio je luxus , juá chodím do takový obyčejný místnosti . Někdy si udělám výlet a vyzkouším tongue

Není tady

 

#25 16. 1. 2016 18:35

domcuska
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 12. 2013
Příspěvky: 108

Re: Jak hubnete?

Tam vám to udělá dobře i na duši, ne jenom na těle smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů