Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 21. 9. 2012 18:02

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Sex za peníze

Tenzan napsal(a):

sahleb napsal(a):

Nejen muz ale i zena neni bilogicky stavena na svazku s jednim clovekem.  Na moinogamii. Sexualni potenci ma stejne vetsi zena nez muz.

I zene se muze partner okoukat.  okud zena ma jineho partnera se nepovazovalo za neveru?

Prostitutka je partnerka va

Moinogamii jsem nikde nenašel a slovo okud neznám. Nemělo to tam být odkud nebo OKD - Ostravsko-karvinské doly?

A my muži jsme stejně lepší polovina lidstva reta

A  v čem prosím Tě?
Mám muže ráda, ale nepovažuju je za něco lepšího (ani za něco horšího). Mám ráda rovnováhu reta

Upravil(a) dusička (21. 9. 2012 18:02)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#27 21. 9. 2012 18:32

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Sex za peníze

Také si myslím, že v otázce nevěry jsou na tom obě pohlaví stejně. Rozdíl je v tom, že muži o tom rádi mluví a rozebírají to. Kdybych si šel užít s prostitutkou, tak bych si to asi nechal pro sebe. Styděl bych se kdybych přiznal, že si za sex musím platit (to samozřejmě neplatí doma :-))


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#28 22. 9. 2012 19:16

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Sex za peníze

Bigben61 napsal(a):

Také si myslím, že v otázce nevěry jsou na tom obě pohlaví stejně. Rozdíl je v tom, že muži o tom rádi mluví a rozebírají to. Kdybych si šel užít s prostitutkou, tak bych si to asi nechal pro sebe. Styděl bych se kdybych přiznal, že si za sex musím platit (to samozřejmě neplatí doma :-))

Ja jsem nemluvila o nevere, ja jsem mluvila o tom, ze ani zeny nejsou monogamni. Tedy k polygamii maji vetsi biologicky potencial nez muzi. Za tim si stojim. Nebyt monogamni vsak neznamena byt neverny.

Tady proste nekdo navstivil protitutku a je z toho celej  vypovykanej a musel to hned vytroubot do sveta. Mozna nema ani tu partnerku.



Jinak CITAT k VECI:

Pascal"Lidé vyhledávají radovánky, zmítajíce se sem a tam jen proto, že cítí prázdnotu svého života, ale necítí prázdnotu té nové zábavy, která je vábí."

Upravil(a) sahleb (22. 9. 2012 19:28)


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#29 23. 9. 2012 10:28

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sex za peníze

dusička napsal(a):

Tak určitě není vhodný psát na dámskou diskuzi. JE lepší si to nechat pro sebe. Jak se říká, co oči nevidí, to srdce nebolí. A i chápu, že Tě to láká zpestřit si život, poznat nepoznané. A když seš štastně ženatý, proč to rozebírat. Akorát tím ublížíš ,raníš.
Nevím,kde začíná nevěra, jestli jen u flirtování (mám ho ráda) nebo až při souloži.
A co Ty víš, jak tráví Tvá manželka své volno.  dumbom to je žert.
Každý má sny. Někdo je uvede do reálu, někdo jen sní.

proč není vhodný to sem psát ? to si dělᚠsrandu, ne ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#30 23. 9. 2012 10:31

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sex za peníze

Bigben61 napsal(a):

Já si myslím, že když si chlap někam zajde, nebo má touhu si někde mimo domácí hřiště užívat, svědčí o tom, že mu prostě něco schází ve svém vztahu a tímto způsobem si to hodlá kompenzovat. Dovedu si představit, že jak muži, tak i ženy mají svoje tajná přání, která když chtějí zrealizovat, tak se rozhodnou tímto způsobem, tj. službou za peníze, což je asi nejjednodušší. Prostě s cizí ženou v cizím pokoji to může být docela vzrůšo. Proto panatau neodsuzuji, akorát kdybych něco takového dělal, tak bych si to asi nechával jen pro sebe. Za nevěru bych tento úlet nepovažoval.

měl bys to tak, i kdyby to bylo obráceně, že by si partnerka odskočila takhle bokem ? taky bys to bral, že se nejedná o nevěru ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#31 23. 9. 2012 10:36

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sex za peníze

sahleb napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

Také si myslím, že v otázce nevěry jsou na tom obě pohlaví stejně. Rozdíl je v tom, že muži o tom rádi mluví a rozebírají to. Kdybych si šel užít s prostitutkou, tak bych si to asi nechal pro sebe. Styděl bych se kdybych přiznal, že si za sex musím platit (to samozřejmě neplatí doma :-))

Ja jsem nemluvila o nevere, ja jsem mluvila o tom, ze ani zeny nejsou monogamni. Tedy k polygamii maji vetsi biologicky potencial nez muzi. Za tim si stojim. Nebyt monogamni vsak neznamena byt neverny.

Tady proste nekdo navstivil protitutku a je z toho celej  vypovykanej a musel to hned vytroubot do sveta. Mozna nema ani tu partnerku.



Jinak CITAT k VECI:

Pascal"Lidé vyhledávají radovánky, zmítajíce se sem a tam jen proto, že cítí prázdnotu svého života, ale necítí prázdnotu té nové zábavy, která je vábí."

no tak to vytroubil do světa a co jako ? na sexuologickým už se rozebíralo takovejch věcí a nikoho to z míry nevyvedlo a tady z tohoto se bude dělat aféra.
a že odsuzují i ty, co tu ne sebe vytroubily taky kde co, je opravdu k smíchu.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#32 23. 9. 2012 14:12

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Sex za peníze

dusička napsal(a):

Tak určitě není vhodný psát na dámskou diskuzi. JE lepší si to nechat pro sebe. Jak se říká, co oči nevidí, to srdce nebolí. A i chápu, že Tě to láká zpestřit si život, poznat nepoznané. A když seš štastně ženatý, proč to rozebírat. Akorát tím ublížíš ,raníš.
Nevím,kde začíná nevěra, jestli jen u flirtování (mám ho ráda) nebo až při souloži.
A co Ty víš, jak tráví Tvá manželka své volno.  dumbom to je žert.
Každý má sny. Někdo je uvede do reálu, někdo jen sní.

dusičko, taky nechápu, proč by to sem pantau neměl psát - je snad v pravidlech, že na sexuologickou poradnu mohou psát jen ženy va ?!? A odkdy je Babinet vyhrazen pouze a výlučně dámám, to sem podle Tebe nesmí přispívat žádní chlapi big_smile ?!?

MMCH pantau sem přispěl přísně anonymně, nedal sem žádné indicie, podle kterých by ho bylo možno poznat, takže si nemyslím, že by svým přiznáním někomu doma ublížil nebo ho zranil. Nemyslím si, že je důvod se nad jeho psaním zbytečně pohoršovat, ostatně víc lidí, co sem chodí pravidelně sem o sobě napsalo hodně pikantnější věci big_smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#33 23. 9. 2012 14:50

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Sex za peníze

Kiara napsal(a):

dusička napsal(a):

Tak určitě není vhodný psát na dámskou diskuzi. JE lepší si to nechat pro sebe. Jak se říká, co oči nevidí, to srdce nebolí. A i chápu, že Tě to láká zpestřit si život, poznat nepoznané. A když seš štastně ženatý, proč to rozebírat. Akorát tím ublížíš ,raníš.
Nevím,kde začíná nevěra, jestli jen u flirtování (mám ho ráda) nebo až při souloži.
A co Ty víš, jak tráví Tvá manželka své volno.  dumbom to je žert.
Každý má sny. Někdo je uvede do reálu, někdo jen sní.

dusičko, taky nechápu, proč by to sem pantau neměl psát - je snad v pravidlech, že na sexuologickou poradnu mohou psát jen ženy va ?!? A odkdy je Babinet vyhrazen pouze a výlučně dámám, to sem podle Tebe nesmí přispívat žádní chlapi big_smile ?!?

MMCH pantau sem přispěl přísně anonymně, nedal sem žádné indicie, podle kterých by ho bylo možno poznat, takže si nemyslím, že by svým přiznáním někomu doma ublížil nebo ho zranil. Nemyslím si, že je důvod se nad jeho psaním zbytečně pohoršovat, ostatně víc lidí, co sem chodí pravidelně sem o sobě napsalo hodně pikantnější věci big_smile

Mně nevadí, že sem píše.
Ale aby nepohoršoval Sahleb, proto jsem to napsala.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#34 23. 9. 2012 15:11

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Sex za peníze

dusičko, mně osobně je jedno, jestli nějaký nick pohoršuje druhý nick. Pokud se nejedná o něco, co by pohoršovalo i mne, přejdu to a nevyjadřuji se k tomu smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#35 23. 9. 2012 15:16

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Sex za peníze

Kiara napsal(a):

dusičko, mně osobně je jedno, jestli nějaký nick pohoršuje druhý nick. Pokud se nejedná o něco, co by pohoršovalo i mne, přejdu to a nevyjadřuji se k tomu smile

To je fakt Kiaro stolt


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#36 23. 9. 2012 15:51

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sex za peníze

Kiara napsal(a):

dusička napsal(a):

Tak určitě není vhodný psát na dámskou diskuzi. JE lepší si to nechat pro sebe. Jak se říká, co oči nevidí, to srdce nebolí. A i chápu, že Tě to láká zpestřit si život, poznat nepoznané. A když seš štastně ženatý, proč to rozebírat. Akorát tím ublížíš ,raníš.
Nevím,kde začíná nevěra, jestli jen u flirtování (mám ho ráda) nebo až při souloži.
A co Ty víš, jak tráví Tvá manželka své volno.  dumbom to je žert.
Každý má sny. Někdo je uvede do reálu, někdo jen sní.

dusičko, taky nechápu, proč by to sem pantau neměl psát - je snad v pravidlech, že na sexuologickou poradnu mohou psát jen ženy va ?!? A odkdy je Babinet vyhrazen pouze a výlučně dámám, to sem podle Tebe nesmí přispívat žádní chlapi big_smile ?!?

MMCH pantau sem přispěl přísně anonymně, nedal sem žádné indicie, podle kterých by ho bylo možno poznat, takže si nemyslím, že by svým přiznáním někomu doma ublížil nebo ho zranil. Nemyslím si, že je důvod se nad jeho psaním zbytečně pohoršovat, ostatně víc lidí, co sem chodí pravidelně sem o sobě napsalo hodně pikantnější věci big_smile

ano, někteří tu rozebírali sex, jednoho milence, druhého milence, občas přihodili i pár fotek ze soukromí a bylo to všechno v naprostém pořádku. ale pan tau napíše o tom, že si dal někde růčo masហjako ženatý pán a je to nevhodné. tomu říkám pokrytectví.

Upravil(a) PPavlaa (23. 9. 2012 15:52)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#37 23. 9. 2012 17:44

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Sex za peníze

dusička napsal(a):

Mně nevadí, že sem píše.
Ale aby nepohoršoval Sahleb, proto jsem to napsala.

Kde jsi vzala, ze me to pohorsuje? ja se tomu smeju.

To ti mohl vysvetlit ten citat.  ja ti ho zopakuji.

Pascal"Lidé vyhledávají radovánky, zmítajíce se sem a tam jen proto, že cítí prázdnotu svého života, ale necítí prázdnotu té nové zábavy, která je vábí."


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#38 23. 9. 2012 19:21

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Sex za peníze

PPavlaa napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

Já si myslím, že když si chlap někam zajde, nebo má touhu si někde mimo domácí hřiště užívat, svědčí o tom, že mu prostě něco schází ve svém vztahu a tímto způsobem si to hodlá kompenzovat. Dovedu si představit, že jak muži, tak i ženy mají svoje tajná přání, která když chtějí zrealizovat, tak se rozhodnou tímto způsobem, tj. službou za peníze, což je asi nejjednodušší. Prostě s cizí ženou v cizím pokoji to může být docela vzrůšo. Proto panatau neodsuzuji, akorát kdybych něco takového dělal, tak bych si to asi nechával jen pro sebe. Za nevěru bych tento úlet nepovažoval.

měl bys to tak, i kdyby to bylo obráceně, že by si partnerka odskočila takhle bokem ? taky bys to bral, že se nejedná o nevěru ?

Zajímalo by mě jak by ses ty dívala na situaci, kdy žena jde na klasickou masហa při masírování hýždí se udělá. Mám jednoho kamaráda maséra a tomu se to při návštěvách jedné paní stává pravidlem. Myslíš, že na tu masហchodí přímo za tímto účelem? Já si myslím, že ano a určitě si nemyslí, že je nevěrná. Prostě si chce užít, doma říká jak jí masírování pomáhá  a manžel jí ještě k narozeninám koupil pernamentku.


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#39 24. 9. 2012 9:46

Tenzan
Host

Re: Sex za peníze

sahleb napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

Také si myslím, že v otázce nevěry jsou na tom obě pohlaví stejně. Rozdíl je v tom, že muži o tom rádi mluví a rozebírají to. Kdybych si šel užít s prostitutkou, tak bych si to asi nechal pro sebe. Styděl bych se kdybych přiznal, že si za sex musím platit (to samozřejmě neplatí doma :-))

Ja jsem nemluvila o nevere, ja jsem mluvila o tom, ze ani zeny nejsou monogamni. Tedy k polygamii maji vetsi biologicky potencial nez muzi. Za tim si stojim. Nebyt monogamni vsak neznamena byt neverny.

Tady proste nekdo navstivil protitutku a je z toho celej  vypovykanej a musel to hned vytroubot do sveta. Mozna nema ani tu partnerku. Jinak CITAT k VECI:

Pascal"Lidé vyhledávají radovánky, zmítajíce se sem a tam jen proto, že cítí prázdnotu svého života, ale necítí prázdnotu té nové zábavy, která je vábí."

Tak mu nezáviďte, možná byste se vy na to ani nezmohla. Rozklepala by se vám před vchodem kolena a vzala byste do zaječí. Nemáte na to zřejmě.

Ten citát patří k namyšleným citátům typu: "Já vím, jak to druzí mají."

Upravil(a) Tenzan (24. 9. 2012 9:47)

 

#40 24. 9. 2012 14:57

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Sex za peníze

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

Mně nevadí, že sem píše.
Ale aby nepohoršoval Sahleb, proto jsem to napsala.

Kde jsi vzala, ze me to pohorsuje? ja se tomu smeju.

To ti mohl vysvetlit ten citat.  ja ti ho zopakuji.

Pascal"Lidé vyhledávají radovánky, zmítajíce se sem a tam jen proto, že cítí prázdnotu svého života, ale necítí prázdnotu té nové zábavy, která je vábí."

A nemá být náplň života radost z něho?


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#41 24. 9. 2012 18:06

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sex za peníze

Bigben61 napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

Já si myslím, že když si chlap někam zajde, nebo má touhu si někde mimo domácí hřiště užívat, svědčí o tom, že mu prostě něco schází ve svém vztahu a tímto způsobem si to hodlá kompenzovat. Dovedu si představit, že jak muži, tak i ženy mají svoje tajná přání, která když chtějí zrealizovat, tak se rozhodnou tímto způsobem, tj. službou za peníze, což je asi nejjednodušší. Prostě s cizí ženou v cizím pokoji to může být docela vzrůšo. Proto panatau neodsuzuji, akorát kdybych něco takového dělal, tak bych si to asi nechával jen pro sebe. Za nevěru bych tento úlet nepovažoval.

měl bys to tak, i kdyby to bylo obráceně, že by si partnerka odskočila takhle bokem ? taky bys to bral, že se nejedná o nevěru ?

Zajímalo by mě jak by ses ty dívala na situaci, kdy žena jde na klasickou masហa při masírování hýždí se udělá. Mám jednoho kamaráda maséra a tomu se to při návštěvách jedné paní stává pravidlem. Myslíš, že na tu masហchodí přímo za tímto účelem? Já si myslím, že ano a určitě si nemyslí, že je nevěrná. Prostě si chce užít, doma říká jak jí masírování pomáhá  a manžel jí ještě k narozeninám koupil pernamentku.

ale tady nebyla řeč o tom, že by se náhodně udělal při masáži, srovnávᚠdvě odlišné věci.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#42 24. 9. 2012 18:16

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Sex za peníze

Tenzan napsal(a):

Tak mu nezáviďte, možná byste se vy na to ani nezmohla. Rozklepala by se vám před vchodem kolena a vzala byste do zaječí. Nemáte na to zřejmě.

Ten citát patří k namyšleným citátům typu: "Já vím, jak to druzí mají."

Citat tuhle nedavno uverejnil Radkin Honzak atykalo se to alkoholismu, myslim. Me to pripda zatracene pravdive.

Pokud by se mi pred nevestincem rozklepala kolena, tak to neni pokud ale zcela jiste, mozna, ze by se mi zvedl i zaludek. Me osobne to dela ohrome stastnou, nepovazuji to za zivotni metu a chlubeni, ze "na to mam".

Podle me je to ta nejspodnejs hranice byti nekterych lidi.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#43 25. 9. 2012 8:16

katerffina
♥♥♥♥---
Místo: Domažlicko
Registrovaný: 1. 3. 2011
Příspěvky: 456

Re: Sex za peníze

pantau by se měl zeptat na pánské diskuzi smile

Upravil(a) katerffina (25. 9. 2012 8:17)


Matyášhttp://lb2m.lilypie.com/eB8Rp1.png
Jakub 14
Pavel 15

Není tady

 

#44 26. 9. 2012 10:43

MamcaZuzik
♥------
Místo: Olomouc
Registrovaný: 17. 5. 2012
Příspěvky: 9

Re: Sex za peníze

Ó bože!!!! jistěže ano

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů