|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Ahoj Sluni
) to musi byt hezke
Ty asi pocitas kratsi tehu nez 40 tydnu
)
Není tady
ahojte po dlhsej dobe 
docitala som novinky u vas, uz sa nam to blizi pomaly ku koncu.. ja mam zajtra poslednu poradnu u dr, v stvrtok prietoky a utz, tak bude odhad vahy, pred dvomi tyzdnami mala princezna 2,4 kg. min. tyzden bol vesely myslela som ze budem rodit
tvrdlo brucho neustale dva dni a u dr na jeden cm otvorena CS 6, som zvedava ci sa to pohlo, ale uz nemavam take hrozne bolesti tak snad sa to skludnilo a este dva tyzdne vydrzim pokope 
este treba pockat do 11.3 na matracku, ze eli
vyprat potah autosedacky, stale nebolo pana co by isiel pre nu do sklepa, mame ju este v starom sklepe kde sme predtym byvali
eli ty mas doma jednu 5 rocnu
ja mam 5rocneho a k tomu premia 2 a to je kombinacia
tento tyzden nechodi do skolky, tak je to uuuzasne
kazdu chvilu su v sebe a pretahuju sa o veci... potom 5 minut spolupracuju a su k zozraniu ale chvilu predtym ma tak rozculia a za take blbosti, to ma vytaca najviac ze za kraviny a ten druhy musi mat zrovna to co ten prvy.. a do toho ich okrikujem aby nebehali, nedupali atd.. pretoze novy susedia pod nami su neni taki chapavi ako byvali susedia a uz tu boli dvakrat na nas... ale co ich mam uviazat, ked konecne mozem mat 10 minut pauzy ze si jazdia s autami alebo sa nahanaju a konecne su radi spolu tak pride suseda ze chcu mat klud.. 14.30 nedela
a iny den ze je po nocnej a chce dospat.. ale nevidi ze oni su od piatej hore a ze ich okrikujem aspon do 7.30 aby bol tu fakt klud(chapem a je mi jasne ze nemozu pobudit cely cinziak skoro rano, preto sa ich snazim zabavit tichymi cinnostami)... potom aspon do 8.30 ich krotim aby nerobili curbes ale ked trochu pobehnu uz im nenadavam, to uz sa neda..uz sme s muzom vycukani a nadavame im za vsetko len aby susedov nerusili 
Upravil(a) stvorlistok (5. 3. 2013 19:11)

Není tady
Božinku 37 tt ... ja rodim psychicky obden, dnes rano jsem si řikala, teď jsem vyspala, citim se dobre, kdyby to prislo , rodila by jsem vpohode
a zase nic.
.
Styrli jojo
cekame na matraci
. Jinak dupot a krik slysim nad nama taky ( deti 5 a 3), a zvykli jsme si, je to o toleranci vzajemne , bohuzel male deti neuhlidas a nejde jim zakazovat, sousede by jsem naznacila ze se fakt snazis
a kluky netrapila. Ted kdyz se prestehujeme mi to bude chybet, pro mne to uz je ritual ze to nad nama zije
a nejsem sama. Mne to fakt vubec nevadi.
Není tady
eli ja som si vcera vecer hovorila ze dnes rodit fakt neee.. muz predchadzajucu noc nespal, nemala som navarene na dalsi den ani obed
a do toho curbes v byte ze keby niekto prisiel hlidat tak sa prepadnem hanbou
ale hned ma napadlo ze princezna sa asi pytat nebude ci uz mi to vyhovuje


Není tady
Ja zase nemuzu rodit dnes
zitra musim nakoupit je prazdna chladnicka

Upravil(a) eligar (7. 3. 2013 23:01)
Není tady
Holky, počkejte s tím roděním ještě
Ikdyž já bych to břicho nejraději už neměla taky, ale čekám na tchýni kdy přiletí, tak až potom. Jinak by jsem rodila sama a manžel by hlídal našeho synka.
Není tady
Hezký večer,
holky co blázníte, však máte s tím rozením ještě čas a vy už si plánujete, kdy by to šlo ;-)
mě břicho pořád baví
i když nezastírám, že už jsem dost unavená, ale pořád je ještě spousty věcí, které musím stihnout, takže mimčo musí být dál ukázněný a vydržet 
taky vám všichni hladí pupky? mě to nevadí u blízkých, ale třeba spolužáci ve škole mě docela vyvádějí z míry
a taky každý vyzvídá, co to bude?????
pořád dokola omílám, že vím, ale nepovím, že se prvně spletli a teď to tedy neroztrubuju, že uvěřím až bude u mě v náručí 
slunicko, kopanečky od dvojčat tedy stojí za to
nedočítám vás pořádně, ale zaregistrovala jsem, že musíš ležet, vím, že je to otrava, ale určitě to zvládnete, drž se 
Není tady
Lusi, to ti teda závidím, že tě bříško baví
mě teda už nic moc, ale snažím se, ať sou tam holky co nejdýl...ba ne, sem ráda, že je mám zatím jen sama pro sebe, prtože vím, jak to letí a vždycky se mi vybaví Luky, jak našeně letí k babičce, že se ani pořádně nerozloučí 
jj, mám teď trochu odpočinek, ale mě stejně už pořádně nejde nic dělat, sem hned vyřízená, tvrdne mi břicho nebo bolí záda, tak to mám aspoň s omluvenkou, jen do nemocnice se mi moc nechce, tak doufám, že ten čípek aspoň trochu udržím v současným stavu 
Není tady
Ahojky holčičky!!!
občas sem nakukuju, jak se vám vede. A závidím.
Ještě z toho nejsem venku, navíc, jak se blíží duben, jsem z toho ještě víc rozsekaná. Hned bych se vrhla na snaženíčko, ale není s kým - čeká mě rozvod. Navíc do toho problémy v práci a když si uvědomím, že už bych nejspíš byla doma na mateřské, je to síla.
Přeji vám všem pohodový zbytek bříškování, snadné porody a krásná zdravá miminka. Páček.
Není tady
Ahoj holky.
Jak se máte? Jak se cítíte? Taky už to chcete mít za sebou? Já jsem tak neohrabaná a nemožná. Tento týden se mi stalo, že mi ženské, které neznám řeknou že mám pěkný tvar břicha a včera jedna paní na koupališti mi řekla, že prý jsem krásná. To mě podporuje čím dál tím víc, že to bude kluk. Ale je to pěkné, když se cítíte nemožně a potom vám někdo řekne že vám to těhotenství sluší. Musím napsat, že manžel mi to říká často.
Tak jsem zvědavá kdo a kdy to tady začne. Opatrujte se.
Není tady
Ach jo holky, vy mě tady napínáte, když tu nechodíte.
Vůbec nevím co se s vámi děje.
Není tady
Ahojky holčiny, Kiwi 
Dneska jsem byla poprvé v nemocnici v poradně, dr. mně tam už převelela 
Každý druhý den mám takové kontrakce, že mám pocit, že rodím, manžel si z toho už dělá prču, pořád "jedeme??".
Dr. mně docela vyděsila, páč dle měření má 3,66kg!! Jsem z toho úplně na nervy, páč Katuška měla 3,67 v 41tt a porod byl hrozný, šitá jsem až někde ve stehně
. Sice mně uklidňovala, že potřetí už nemusím rozdíl mezi malým a velkým míme poznat, ale i tak na nic jiného nemyslím
. Jsem otevřenána prst, ale čípek stále drží. No a podráždila mně zase tak, že mám celý večer břicho jak beton 
Doufám, že máte lepší zprávy :p 
Není tady
ahoj dievcata, vcera 26.3 sa nam o 21 narodila klarka,3.43kg a 48 cm. Bola to rychlovka,po 20tej sme dorazili do porodnice,radsej som vyckavala doma. A kto bude dalsi? 

Není tady
Tak mame první jarnatko a krasne jarnatko
,,,, ja jsem porad 2 v 1 . Kamcitko mne vcera brisko tvrdlo kazdych 5 minut nekdy i bolestive, porad nic ... Maly ma taky kolem 3.8 kg jestli ne vic... prala jsem si miminka tak 3,5 jako styrli
a tip mi vysel vid? 
Upravil(a) eligar (27. 3. 2013 11:13)
Není tady
ne néé
Gratuluju k prvnímu jarňátku stvorli
a přeji Klárce do života jen to nejkrásnější
těším se na fotečku.
holky, koukám na vaše metříky a vy už opravdu můžete rodit, zato já mám ještě pocit, že je to pořád za dlouho 
Není tady
Kamči, takže jsi na řadě
a neboj
já odhadům nevěřím, u první vyhrožovali 4,5kg a měla jen 3,7 kg
šitá sem byla tak nějak normálně, žádná hrůza.
sice si teď užíváš ale pak to bude na to šup, jak bude princezna nachystaná, uvidíš
a třeba už máš malou u sebe když to teď píšu... 
Eli, to není možný, ty už taky můžeš rodit každým dnem
Myslím na vás moc a držím pěsti, ať je porod pro vás krásným zážitkem a máte zlatíčka brzy u sebe.
Není tady
Sluni, co ty tady v takovou hodinu? to sem měla půlnoc
víš jak, ani to utíkat nemusí, jde to nějak mimo mě, času dost
ani nemám vypráno na mimčo
a co ty, už nachystáno pro princezničky?
Není tady
Stvorli, hrozně moc gratuluji!!! Já chi už takyyy!! Mám hrozný strach, ale ty bolesti a otoky bych už měla raději za sebou
. Tak na apríla jo??? 
Není tady
Lusi, to víš, čůrání mě probudilo
a pak většinou už neusnu...
já už mám připraveno dokonce i rozbalenou tašku do porodky
ale nikam nespěchám, sem připravena na trošku teplejší počasí 
Není tady
Holky, tak načuhuju, kde jsou další miminka, Eli, Kamči?? 
aby se neřeklo, tak už sem na mimčo vyprala, ale kdo to vyžehlí? 
tašku sbalenou nemám
pořád je to nějak daleko...nechceš si sluní, ten metřík se mnou prohodit? 
já teda taky očekávám trochu toho jara, zimní fusak nemáme a pořizovat nechci
Není tady
ahojte dievcata,
v pondelok nas konecne pustili domov, dam vam sem nas princeznu
a kto je teraz na rade? 

a takto islo jarne dieta domov 

Upravil(a) stvorlistok (17. 6. 2013 22:13)

Není tady
Stvorli, moc gratuluji. Pěkná princezna. Jaké má pěkné vlasy
Nedovedu si představit, že nějaké miminko budu mít za chvíli taky doma. Já mám termín za týden 11.4.
Upravil(a) kiwi (4. 4. 2013 0:11)
Není tady