Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#5626 12. 4. 2023 22:44

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

V tom článku ale stojí: "Po ostré kritice se omluvil." Kdyby byl přesvědčený, že se ničeho nedopustil, tak by se snad neomlouval.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#5627 13. 4. 2023 6:56

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Proč by se neomluvil? I vtip může někoho zranit, pokud je použit nevhodně. Známe názor kritiků, ale zajímal by mě i názor toho chlapce a jeho rodiny wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#5628 13. 4. 2023 6:58

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

vero storstark


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#5629 13. 4. 2023 10:39

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

ano, nevíme , jak to vlastně bylo.........

Není tady

 

#5630 13. 4. 2023 10:55

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

vrabčák napsal(a):

V tom článku ale stojí: "Po ostré kritice se omluvil." Kdyby byl přesvědčený, že se ničeho nedopustil, tak by se snad neomlouval.

Veď by ho ukŕkali... dnes sa musíš ospravedlni, aj keď sprchuješ svoje 3-ročné diea nahé, aby a nemali za pedofila... roll Extrémy nie sú dobré... A toto - neviem posúdi, nebola som tam, tak je to ažké. Ak sa fakt niečoho dopustil so zlým zámerom, je to prúser...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5631 13. 4. 2023 19:22

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

stolt, je to tak. stolt Už několik let se vyžadují omluvy za všechno možné i nemožné... Je mi to nepříjemné. usch Zvláště když se někdo omlouvá za skutky, ke kterým došlo v době, kdy ještě nebyl na světě..........  va


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#5632 13. 4. 2023 20:36

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Selima napsal(a):

Presne tak... Skôr "stratenie v preklade", alebo možno nejaké nepochopenie, povedala by som... Nikto zo zúčastnených sa nesažoval, až diváci videa tam hžadali a našli zrejme niečo podvratné. (A video som nevidela, takže enviem, ako zareagoval chlapec - to by mohlo by kžúčové...!

Kéž by to tak bylo. Byla by to ta lepší varianta. Jinak by to byl fakt průšvih, ostatně jako u každého jiného duchovního.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#5633 19. 4. 2023 10:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Na pondelňajšej porade ma šokovalo, že naši prváci pijú a fajčia - aj v škole a prevažne dievčatá sjuk - a že u štvrtákov sa v jednej triede pre zmenu kradne... len peniaze a len väčšie sumy grater kapitulation . Strácam ilúzie o svojich žiakoch.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5634 21. 5. 2023 20:53

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Tak jako.....co je moc, to je moc....

https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranic … nicni_pitt


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#5635 21. 5. 2023 22:00

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Taky mě to nepříjemně překvapilo. va
Je to trapárna......... usch


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#5636 22. 5. 2023 8:23

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

A píšu to tam presne: viete si predstavi opak? Ženu v mužských plavkách? Veď by - aspoň v Amerike - skončila vo väzení za pohoršovanie... usch A na fotky by ju ani nedali. Ale ženské plavky na mužoch sú OK? skurt Nemám nič proti LGBTI+, ale takéto plavky by som fakt bojkotovala - už kvôli tomu politicko-mužsko-šovinistickému kontextu.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5637 22. 5. 2023 20:10

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Přesně.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#5638 24. 5. 2023 7:07

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Selima napsal(a):

Na pondelňajšej porade ma šokovalo, že naši prváci pijú a fajčia - aj v škole a prevažne dievčatá sjuk - a že u štvrtákov sa v jednej triede pre zmenu kradne... len peniaze a len väčšie sumy grater kapitulation . Strácam ilúzie o svojich žiakoch.

Mě spíš šokuje, že toto ještě někoho šokuje smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#5639 24. 5. 2023 7:19

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Judyna napsal(a):

Tak jako.....co je moc, to je moc....

https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranic … nicni_pitt

Titulek jsem viděla, ale článek jsem rozklikla až na popud tvého prolinku. Nějak mě to neoslovuje. Ženy také nosí pánské věci a nikdo neřeší, jestli má pod košilí/sakem dvě boule nebo ne. Jak se píše v článku, kdyby dali název "unisex" tak to nikdo řešit nebude. Z marketingového hlediska je mise splněna. O produktu se mluví, vidělo ho víc lidí, než kdy jakékoli jiné plavky uvidí. smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#5640 24. 5. 2023 21:42

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Palomita napsal(a):

Selima napsal(a):

Na pondelňajšej porade ma šokovalo, že naši prváci pijú a fajčia - aj v škole a prevažne dievčatá sjuk - a že u štvrtákov sa v jednej triede pre zmenu kradne... len peniaze a len väčšie sumy grater kapitulation . Strácam ilúzie o svojich žiakoch.

Mě spíš šokuje, že toto ještě někoho šokuje smile

Jj


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#5641 24. 5. 2023 21:45

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

kdyby dali název "unisex" tak to nikdo řešit nebude
Jo, přesně o to jde. Jenže tady byly plavky, pokud jsem si dobře všimla, prezentovány jako dámské. Ale je možné, že přemíra různých pohlaví a věcí s tím spojených, mě naopak učinila trošku citlivější na toto téma.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#5642 25. 5. 2023 7:24

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Judyna napsal(a):

kdyby dali název "unisex" tak to nikdo řešit nebude
Jo, přesně o to jde. Jenže tady byly plavky, pokud jsem si dobře všimla, prezentovány jako dámské. Ale je možné, že přemíra různých pohlaví a věcí s tím spojených, mě naopak učinila trošku citlivější na toto téma.

Jak jsem psala, mě toto téma "nezajímá". Neřeším, jestli je někdo takový nebo makový. Pro mě je důležité, jestli je to dobrý člověk. Ale souhlasím s tebou. Proto se takovým a podobným článkům cíleně vyhýbám, abych si nevybudovala zbytečnou averzi někde, kde mám docela toleranci smile Všeho moc škodí stolt


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#5643 25. 5. 2023 10:20

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Palomita napsal(a):

Selima napsal(a):

Na pondelňajšej porade ma šokovalo, že naši prváci pijú a fajčia - aj v škole a prevažne dievčatá sjuk - a že u štvrtákov sa v jednej triede pre zmenu kradne... len peniaze a len väčšie sumy grater kapitulation . Strácam ilúzie o svojich žiakoch.

Mě spíš šokuje, že toto ještě někoho šokuje smile

Doteraz som to nezažila... možno žijem v nejakej svojej optimistickej bubline, ale je to prosto tak...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5644 25. 5. 2023 11:37

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Myslím si, že je to na různých školách opravdu různé. Jiné vedení, složení žáků či studentů, jiná atmosféra... Často způsobí velký průšvih jen jednotlivci. Kamarádka, velmi schopná a oblíbená učitelka, zažila třídenní závěrečný výlet dvou devítek. Dva kluci si přibalili tvrdý alkohol, večer zlákali pár dalších a dokázali všem výlet pěkně pokazit. Obě třídy se přitom celou dobu jevily jako dobré. Paní učitelky se vrátily z výletu hodně zklamané a otrávené... sad kapitulation


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#5645 25. 5. 2023 13:28

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Selima napsal(a):

Doteraz som to nezažila... možno žijem v nejakej svojej optimistickej bubline, ale je to prosto tak...

Je to přesně jak píšeš. Formují nás naše zkušenosti a prostředí. Vzhledem k tomu, že jsem o své iluze přišla už jako dítě, mě opravdu šokuje, že někomu vydržely tak dlouho. To ale neznamená, že bych ti to nepřála storstark


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#5646 25. 5. 2023 14:00

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

vrabčák napsal(a):

Myslím si, že je to na různých školách opravdu různé. Jiné vedení, složení žáků či studentů, jiná atmosféra... Často způsobí velký průšvih jen jednotlivci. Kamarádka, velmi schopná a oblíbená učitelka, zažila třídenní závěrečný výlet dvou devítek. Dva kluci si přibalili tvrdý alkohol, večer zlákali pár dalších a dokázali všem výlet pěkně pokazit. Obě třídy se přitom celou dobu jevily jako dobré. Paní učitelky se vrátily z výletu hodně zklamané a otrávené... sad kapitulation

Kdyby učitelé tušili, čeho jsou "jejich děti" schopné, nemohlo by je pak už nic překvapit. rodna Devítka, dítě v pubertě, hormony řvou jak zběsilé, mlátí to s ním ode zdi ke zdi a má se rozhodovat o své budoucnosti, nebo nedej bože chovat se soudně. Příprava na přijímačky je očistec, protože hormony zatemní mozek a veškerá pozornost a koncentrace je fuč. Do toho ne vždy má dítě v této fázi přijatelné domácí prostředí a podporu rodiny. Co od nich chceme? To že ztropí hloupost z nich nedělá špatné jedince. kapitulation


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#5647 25. 5. 2023 20:26

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Palomito, úplně s tebou souhlasím, puberta skutečně není nic jednoduchého. Pro ně samotné ani pro jejich okolí. stolt
Jen jsem krátce popsala, v reakci na Selimin povzdech, jeden poměrně tuctový školní zážitek, o kterém vím od kamarádky. Netvrdím, že kluci, kteří to způsobili, jsou špatní. Udělali hloupost a nejspíš jim vůbec nedošlo, co tím způsobí.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#5648 25. 5. 2023 21:02

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

vrabčák napsal(a):

Myslím si, že je to na různých školách opravdu různé. Jiné vedení, složení žáků či studentů, jiná atmosféra... Často způsobí velký průšvih jen jednotlivci. Kamarádka, velmi schopná a oblíbená učitelka, zažila třídenní závěrečný výlet dvou devítek. Dva kluci si přibalili tvrdý alkohol, večer zlákali pár dalších a dokázali všem výlet pěkně pokazit. Obě třídy se přitom celou dobu jevily jako dobré. Paní učitelky se vrátily z výletu hodně zklamané a otrávené... sad kapitulation

Přiznávám se bez mučení, že my měli placatku rumu v autobuse na výletě v 8. třídě. Jedna z nás byla dcerou učitelky té školy a ředitele gymnázia.
Můj syn mi už před mnoha a mnoha lety hlási, jak se na gymplu nejen popíjí a kouří, ale i hulí. Ono je to teď vpodstatě všude. Jde jen o to, jestli to vyjde najevo. A krádeže, ty byly a jsou čas od času také.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#5649 26. 5. 2023 7:13

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

vrabčáku, naprosto rozumím, jen jsem reagovala na tu doušku "jaké to byly dobré třídy".  Nᚠkluk byl dokonce v "nejlepší třídě poslední doby". Celá škola si je nemohla vynachválit, každý tam rád učil a pak přišla puberta a bum, bylo po extra lize. Ukázalo se, že jsou to taky jen děti big_smile U problémové by to nikoho nepřekvapilo, ale tady si na to ti učitelé nějak nemohli zvyknout rodna


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#5650 26. 5. 2023 7:29

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Judyna napsal(a):

Přiznávám se bez mučení, že my měli placatku rumu v autobuse na výletě v 8. třídě. Jedna z nás byla dcerou učitelky té školy a ředitele gymnázia.

To je hned.. rodna Na druhou stranu, beru to celkem sportovně, jako rodič. Ale být učitelem, taky neskáču radostí do stropu. Ne každý rodič má pochopení i pro učitele. Kdyby se mi zlískalo dítě na školním výletu, tak učitel by byl ten poslední, kdo by mě v tom celém zajímal.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů