Ozn�men�

30. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

30. listopadu : Pracny, zázvorky a anýzky. Trojice voňavého cukroví, bez kterého nejsou Vánoce!

30. listopadu : Originální vánoční dekorace. Stačí pár klacíků a bílá barva.

#5201 7. 10. 2021 21:23

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

vera napsal(a):

Tak mě šokovalo................že v mém věku jsem rozvařila knedle..............už jsem je vyhodila
už je to tady............

smile

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#5202 8. 10. 2021 13:34

Irma
♥♥♥♥---

vero, mávni nad tím rukou. Holt jsi měla ještě jinou práci a zapomněla natáhnout minutku, aby zazvonila v pravý čas. smile

De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

#5203 8. 10. 2021 19:22

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Věro, to je banalita, a ne předzvěst nevím čeho!

VŠECHNO NEJLEPŠÍ k SVÁTKU!!!!!!! pussa

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#5204 9. 10. 2021 7:37

vera
♥♥♥♥♥♥-

vrabčák napsal(a):

Věro, to je banalita, a ne předzvěst nevím čeho!

VŠECHNO NEJLEPŠÍ k SVÁTKU!!!!!!! pussa

Děkuji

No už to není, jak to bývalo.............

Není tady

#5205 10. 10. 2021 10:33

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Potvrzuju. Není storstark

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#5206 10. 10. 2021 13:08

Soleil
♥♥♥♥♥--

Šokovaly mě záběry na Miloše Zemana, v jak bezvládném stavu ho převezli do nemocnice.

Není tady

#5207 12. 10. 2021 15:44

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Máme na škole inšpekciu, dnes začínali s hospitáciami - a rovno jedna z nich dostala do karantény neočkovaných študentov z dvoch skupín... Mala negatívny antigén, ale (zrejme mala príznaky alebo kontakt s pozitívnym) dnes sa dozvedela, z PCR testu, že je pozitívna. roll Málo toho máme, ešte toto bolo treba... Pravda, prerušili inšpekciu, ale od pondelka v šírení covidu idú pokračova. skurt Pánboh vie, prečo radšej neprišli pozrie predtým na online hodiny, ako sa nám daria! va

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#5208 12. 10. 2021 18:36

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Ach jo........... usch

Seneca

Není tady

#5209 12. 10. 2021 23:54

Soleil
♥♥♥♥♥--

Máme ve škole 18 žáků pozitivně testovaných na Covid, a taky nejmíň 2 učitelky. Očkovaní žáci chodí do školy, neočkovaní jsou buď nemocní, nebo často v karanténě. Ve třídách je tedy třeba jen 5 dětí, ostatní jsou doma. Rodiče jsou naštvaný, že se děcka zas neučí,my taky.

Není tady

#5210 13. 10. 2021 17:56

rina
♥♥♥♥♥♥-

Tohle opatření úplně postrádá smysl. dumbom

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#5211 14. 10. 2021 7:29

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Soleil napsal(a):

Máme ve škole 18 žáků pozitivně testovaných na Covid, a taky nejmíň 2 učitelky. Očkovaní žáci chodí do školy, neočkovaní jsou buď nemocní, nebo často v karanténě. Ve třídách je tedy třeba jen 5 dětí, ostatní jsou doma. Rodiče jsou naštvaný, že se děcka zas neučí,my taky.

Solei, u nás co slyším od kamarádů a kolegů, tak také poloprázdné třídy. Známá je učitelka a přestože je teprve začátek října, tak její třída je už podruhé v karenaténě! va Jinak jsou třídy poloprázdné. I ve školkách.
A dnes jsem četla nadpis někde na seznamu či idnesu, že děti plní nemocnice. Nevím, co je na tom pravdy, ale je to fakt blbá doba!

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#5212 19. 10. 2021 15:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Vedúca predmetovej komisie od pondelka chrchlala, v stredu som už suplovala jej skupinu - čiže mala spojenú na anglinu celú triedu... lahôdka. Vo štvrtok som vstala a vedela, že to nedám - hlas odišiel, kašlala som ako hrdzavý barel a bolelo ma pritom na ceckách... Takže doktor: žadová čakáreň s otvorenými zadnými dverami, na môj hrozivý kašež vyšla sestra, spýtala sa, či som chorá (nie, bežne si chodím cez pracovný deň oddýchnu do čakárne a vykašža sa na to roll ) a oznámila, že do ambulancie nemôžem, aby som ich neohrozila. O chvížu i volal lekár - ešte nedávno pôsobil normálne - a oznámil, že mali dnes už niekožko zaočkovaných pozitívnych a že kým sa nedám otestova (s odvolaním naňho), tak na mňa nepozrie ani odo dverí. Aspoň mi láskavo predpísal sirup - účinný - proti kašžu. V piatok ráno test, zásobný nákup (keby karanténa) a podvečer SMS, že som negatívna... Postupne je mi lepšie a včera som doktora presvedčila, aby ma už pustil o školy (a zrušil mi PN, ak sa dá). Bol teda ako mílius, asi aby vykompenzoval ten otrasný štvrtok hmm .
No, škola a inšpekcia a moja škola(pedagogické minimum cez online :sad: ) nestačí, treba to ešte trochu spestri. Napríklad tým, že inak normálnemu doktorovi zrazu zadrbe... :vztek:

Brita

Není tady

#5213 19. 10. 2021 16:32

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Seli, k mému doktorovi pouze po tel. objednání a pokud má člověk horečku/kašel/rýmu, tak pro jistotu vůbec.. Nejradši vše řeší po telefonu wink Ale zase na druhou stranu mě to nevadí. Nikdy jsem nebyla fanda přecpaných čekáren, když šel člověk pro recept a cestou si ještě odnesl něco navíc. Teď je aspoň paráda, že člověk jen zavolá, doktor pošle e-recept a nemusí se zbytečně zdržovat čekáním a kontrolou, která stejně vždy vede ke stejnému výsledku stolt

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

#5214 19. 10. 2021 17:24

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Palomita napsal(a):

Seli, k mému doktorovi pouze po tel. objednání a pokud má člověk horečku/kašel/rýmu, tak pro jistotu vůbec.. Nejradši vše řeší po telefonu wink Ale zase na druhou stranu mě to nevadí. Nikdy jsem nebyla fanda přecpaných čekáren, když šel člověk pro recept a cestou si ještě odnesl něco navíc. Teď je aspoň paráda, že člověk jen zavolá, doktor pošle e-recept a nemusí se zbytečně zdržovat čekáním a kontrolou, která stejně vždy vede ke stejnému výsledku stolt

Nᚠdoktor také má vyvěšeno na netu i ordinaci, že s nějakým příznakem chřipky (covidu) k němu vůbec nechodit. Ale napsat mail. Což já vítám všema deseti. E-recept a e-neschopenka je jeden z nejlepších vynálezů big_smiletummenuppgodlike

Jinak je to v háji. Je mi líto dětí mé kamarádky, již jsou podruhé doma v karanténě. Syn je prvňáček, tak to není dobré. Škola je měsíc a půl, z toho už podruhé jsou na 14 dní doma. Šílená doba sad

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#5215 19. 10. 2021 18:08

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

LENNNA napsal(a):

Jinak je to v háji. Je mi líto dětí mé kamarádky, již jsou podruhé doma v karanténě. Syn je prvňáček, tak to není dobré. Škola je měsíc a půl, z toho už podruhé jsou na 14 dní doma. Šílená doba sad

Aby to zase nezavřeli všechno a všem.. díky těm mamlasům ve vládě nás stejně ani nic jiného nemůže potkat.

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

#5216 19. 10. 2021 20:14

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Aby to zase nezavřeli všechno a všem.. díky těm mamlasům ve vládě nás stejně ani nic jiného nemůže potkat.

Nedivila bych se.... pokud se Flégr neplete, tak to asi můžeme čekat.... no, prý už na zítra svolal Babiš kvůli covidu vládu.... přijde nějaké zpřísňování. Tak uvidíme.

- Gary Smith

Není tady

#5217 24. 10. 2021 18:28

Irma
♥♥♥♥---

Šokuje mě, že už za 2 měsíce bude Štědrý den smile

De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

#5218 24. 10. 2021 19:51

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Irma napsal(a):

jupíííííííí tummenupp

- Gary Smith

Není tady

#5219 26. 10. 2021 13:55

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Irma napsal(a):

... a už teraz otravujú s Mikulášom a pomaly aj s tými Vianocami skurt . Neznášam komerčnos a marketing tých sviatkov.

Brita

Není tady

#5220 26. 10. 2021 14:30

vera
♥♥♥♥♥♥-

Selima napsal(a):

Irma napsal(a):

... a už teraz otravujú s Mikulášom a pomaly aj s tými Vianocami skurt . Neznášam komerčnos a marketing tých sviatkov.

to snad nejsou ani Vánoce...............co si pamatuji

narvané koše s jídlem a do toho...............hrají koledy

Není tady

#5221 26. 10. 2021 16:54

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Selima napsal(a):

Irma napsal(a):

Já vánoce tak moc miluju, že mi nevadí vůbec nic big_smile  Nemůžu se dočkat!

- Gary Smith

Není tady

#5222 26. 10. 2021 21:27

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Všechno má svůj čas. smile Vánoce (Velikonoce) v minulých staletích určitě probíhaly v té "pravější" atmosféře a lidi se na ně zcela jistě nechystali už od léta. Nemohla bych, jak to dělá jedna moje kamarádka, shánět dárky klidně už o letních prázdninách nebo aspoň od září. V obchodních centrech blázní už spoustu let a plno lidí se tím nechá ovlivnit a strhnout......  sad

Seneca

Není tady

#5223 27. 10. 2021 6:30

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

vrabčák napsal(a):

Všechno má svůj čas. smile Vánoce (Velikonoce) v minulých staletích určitě probíhaly v té "pravější" atmosféře a lidi se na ně zcela jistě nechystali už od léta. Nemohla bych, jak to dělá jedna moje kamarádka, shánět dárky klidně už o letních prázdninách nebo aspoň od září. V obchodních centrech blázní už spoustu let a plno lidí se tím nechá ovlivnit a strhnout......  sad

To pak mᚠasi štěstí, vrabčáku, že jsi buď bohatá wink nebo toho kupuješ jen maličko. Ale většina lidí, kteří kupují dárky již třeba od léta či září, tak to dělá kvůli financím, aby se vše nekupovalo najednou. Dělám to také tak. Navíc je k nezaplacení ta pohoda, když o adventu mᚠklid a dárky vyřešené.

- Gary Smith

Není tady

#5224 27. 10. 2021 7:35

vera
♥♥♥♥♥♥-

dopracovala jsem se , že.................o Vánocích nepustím tv, poslouchám jen rádio-vybrané pořady z archívu při vaření
dárky si dáváme maličkosti.....................večer s dětmi a vnoučaty
na Silvestra chodíme na dlouhý výlet s posezením někde v hospodě odpoledne............tto bývalo
pak knížka a v 10 spat

25.12. dělám rodinný oběd pro všechny..............to se vyřádím-stolování, moučník a tak-toto mám ráda, ale Vánoce se zvrtly v komerční škaredý nevím, jak to nazvat

Není tady

#5225 27. 10. 2021 7:40

vera
♥♥♥♥♥♥-

jo a nejvíc mám ráda pečení.............peču hodně, protože chystám 7 vánočních krabiček pro vnoučky + dceru....ta to nestihne

na vánoční besídky............celý rok sbírám vhodné krabičky, pak je vyložím krásným vánočním papírem a ubrouskem a naskládám cukrovíčko.................většinou se sní před Štědrým dnem, musím pečlivě uschovat krabici na ty 3 sváteční dny

tak takový mi vznikl rituál
a letos bych chtěla prožít Silvestra v Tel Avivu

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí