Oznámení

25.ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

25.ledna : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.ledna : Dieta po vánocích? Leden, na váhu zásadně (ne)vlezem!

4.ledna : Účinný a ekologický domácí prostředek na mytí nádobí vyrobíte za zlomek ceny

#4701 24. 11. 2020 18:25

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

AndreaP. napsal(a):

FB je tuším od 13. Dokument v Síti ale není o komunikaci přes FB, ale přes skype a další podobné. Viděla jsem dokument jak ve verzi 18+, tak i dětskou upravenou. Stíhaných je tuším více, padly už nějaké tresty - směšné.

Z filmu o filmu jsem pochopila, že si holky vytvořily profily na které se jim lidé ozývali. Automaticky jsem dosadila FB. Kde to ve finále měly není asi úplně podstatné, ale díky za upřesnění tummenupp A ta věková hranice mi přijde tedy směšně nízká, i když to nikdo neřeší.. hmm

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

#4702 24. 11. 2020 18:27

LindaL.
♥♥♥♥---

Palomita napsal(a):

Přijde mi, že přesouváš tu zodpovědnost na všechny okolo krom těch rodičů. Ti jsou přece právně zodpovědni za své dítě. Rozumím tomu co píšeš, ale přesto si myslím, že kdyby po rodičích byla vyžadována zodpovědnost za porušování pravidel svých svěřenců, nemuseli by se pak řešit úchyláci na sítích. Ty řešíš konec já začátek smile Kdyby ty státní orgány napnuly síly a řešily kolik nezletilých neoprávněně využívá soc. sítě nemuseli bychom potom od nich očekávat, že budou řešit úchyláky wink
Nemyslím si, že by se tento problém týkal pouze rodičů, kteří nechtějí své dítě vychovávat. Jednoduše si spousta lidí neumí představit, co se může v ostatních skrývat za hnusy. Proto jsem už dříve psala, že je dobře, že tento dokument rozvířil diskuzi i v řadách rodičů. Někdy se člověk zachová zle z nevědomosti a ne proto, že je špatný rodič. I to se může stát.

Asi si mě špatně pochopila. Já píši, že je to věc výchovy - myslím samozřejmě té rodičovské, takže odpovědnost je na nich. Od státních orgánů nemůžeme očekávat, že budou vychovávat kohokoliv, státní orgány budou řešit jen důsledek. I když je pravda, že před těmi důsledky často zavírají oči. Co si rodiče umí nebo neumí představit, to také není věc státu. Pokud chce mít někdo děti, nemůže čekat, že mu je bude vychovávat někdo jiný a řešit za něj zda jeho dítě využívá soc. sítě nebo ne. Pravidla jsou daná, a pokud dospělý člověk nedokáže své děti kontrolovat nebo jim vysvětlit, co mohou a co ne, pokud na to nestačí, pak nastoupí stát a bude řešit důsledky.

Není tady

#4703 24. 11. 2020 18:30

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

LindaL. napsal(a):

Asi si mě špatně pochopila. Já píši, že je to věc výchovy - myslím samozřejmě té rodičovské, takže odpovědnost je na nich. Od státních orgánů nemůžeme očekávat, že budou vychovávat kohokoliv, státní orgány budou řešit jen důsledek. I když je pravda, že před těmi důsledky často zavírají oči. Co si rodiče umí nebo neumí představit, to také není věc státu. Pokud chce mít někdo děti, nemůže čekat, že mu je bude vychovávat někdo jiný a řešit za něj zda jeho dítě využívá soc. sítě nebo ne. Pravidla jsou daná, a pokud dospělý člověk nedokáže své děti kontrolovat nebo jim vysvětlit, co mohou a co ne, pokud na to nestačí, pak nastoupí stát a bude řešit důsledky.

Asi jo storstark

Není tady

#4704 24. 11. 2020 18:31

LindaL.
♥♥♥♥---

Judyna napsal(a):

LindaL. napsal(a):

Jistě, ale je to věc výchovy. Když někdo nemá zájem dítě vychovávat, nestačí, když mu potom najednou řekne, že to a to nesmí. To dítě si stejně už bude dělat co chce. Ale státní orgány by měly pomáhat a nedělat, že se to neděje. Tím těm úchylákům vlastně říkají, ať si to klidně zkusí a pokud je nechytnou, nic se nestane.

Lindo, ale co už by ten stát měl všechno dělat? Ten může zasáhnout, když se děje trestný čin, ale to, jestli děti chodí i nepoučeny na FB, to je věc rodičů.

Já jsem to myslela tak, že státní orgány mohou pomáhat tak, že ty úchyláky budou tvrdě trestat. Tak, aby se jim nevyplatilo to dělat. Ne, že by měly děti vychovávat. To je samozřejmě věc rodičů.

Není tady

#4705 24. 11. 2020 18:33

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Asi si mě špatně pochopila.
...tak to já taky. Ale už jsi to dovysvětlila.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#4706 24. 11. 2020 19:13

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

LindaL. napsal(a):

Mě jen mrzí, že  podle toho, co zjistili V síti, stíhají jen jednoho(prý). Už za to, že se o to pokusili, by měli, aspoň podle mě, stíhat všechny.

Lindo, fakt? Tři byli od nás z vedlejších města a na místních skupinách se psalo, že je stíhají. Tak jsem doufala, že ano.... sad
Jinak dokument V SÍTI je už volně k podívání na netu.

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#4707 25. 11. 2020 9:00

LindaL.
♥♥♥♥---

LENNNA napsal(a):

LindaL. napsal(a):

Mě jen mrzí, že  podle toho, co zjistili V síti, stíhají jen jednoho(prý). Už za to, že se o to pokusili, by měli, aspoň podle mě, stíhat všechny.

Lindo, fakt? Tři byli od nás z vedlejších města a na místních skupinách se psalo, že je stíhají. Tak jsem doufala, že ano.... sad

Pokud jich stíhají více, je to příjemné překvapení. Já jsem nedávno četla, že jednoho.

Není tady

#4708 25. 11. 2020 17:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

LENNNA napsal(a):

LindaL. napsal(a):

Stíhali a odsúdili viacerých - dostali všetci, vrátane Sneekyho, podmienky - z môjho ohľadu zanedbateľné tresty. Ja by som hlavne vytvorila nejaký verejný zoznam odsúdených pedofilov (aj tých, čo dostali len podmienku), ktorý by aj chránil deti a verejnosť, nielen "trestal" úchylov.

Upravil(a) Selima (25. 11. 2020 17:47)

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#4709 25. 11. 2020 17:51

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Včera ma šokovalo, že počas cesty domov z divadla, už tesne o jedenástej, sme zostali kúsok od môjho domova s trolejbusom stáť v kolóne zastavených áut - polícia úplne zastavila premávku z oboch strán, experti z dopravného podniku stiahli vedenie, lebo šla nejaká mimoriadne dlhá a vysoká cisterna... yikes Bolo tam toľko policajtov, hasičov a čojaviemkoho, že som až bála, či v tom nevezú Semtex... roll ale asi nie. Našťastie to netrvalo dlho.

Brita

Není tady

#4710 25. 11. 2020 19:03

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-

Selima napsal(a):

či v tom nevezú Semtex...

V pohodě, Semtex a všechny další průmyslové trhaviny jsou naprosto bezpečné. Ani kdybys podpálila bednu Semtexu tak se nic nestane smile To si dovedu představit daleko nebezpečnější náklady. Namátkou amoniak nebo ethylén (obojí už má na kontě spoustu mrtvých).

Není tady

#4711 25. 11. 2020 20:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

hmm No, niečo také podobné to možno bolo, lebo si neviem predstaviť, pre čo iné by robili také manévre.

Brita

Není tady

#4712 26. 11. 2020 9:26

rina
♥♥♥♥♥♥-

Nepřeváželi náhodou vakcínu na kovid? tongue

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#4713 26. 11. 2020 13:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

wink Možno aj áno - naši politici sa chvália, že patríme k prvým krajinám, čo ju budú mať, tak ktovie...

Brita

Není tady

#4714 26. 11. 2020 23:07

rina
♥♥♥♥♥♥-

U nás myslím od ajkéhosi data nabízej "zdarma". No jo, byznys se nenápadně rozvíjí...

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#4715 28. 11. 2020 16:48

rina
♥♥♥♥♥♥-

V Evropě podle agentury AFP podlehlo covid-19 přes 400 000 lidí, celosvětově chorobě podlehlo přes 1,4 milionu osob. Přes hranici 100 000 úmrtí se dosud dostaly čtyři země, v čele jsou Spojené státy (264 859 úmrtí), následují Brazílie, Indie a Mexiko.

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#4716 28. 11. 2020 17:04

rina
♥♥♥♥♥♥-

Reality show Svatba na první pohled se rozpadá. Placeným hercem je i oblíbený dobrák Pavel, další účastníci jsou divákům “povědomí”

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#4717 28. 11. 2020 17:56

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Je to show jako každá jiná, takže věřit se tam nedá všemu, ale mě to baví. Jako jedna z mála. O to víc, když jsem viděla první pár ve Snídani s Novou, tuším. Jako jestli ti dva neskončili spolu, tak nevím big_smile Krásně sladěný pár nejen v gestech, radost pohledět smile Jen mě teda zaráží, jaké jsou tam ženské pipiny a chlapi vyrovnaní. To je nastavení zrcadla, které docela bolí big_smile

Není tady

#4718 28. 11. 2020 18:08

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Taky to sleduju. Ale ta poslední blondýna, co pochází ze Slovenska, se mi moc líbí.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#4719 28. 11. 2020 18:21

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Oči jsem na ní mohla nechat smile A jo, ta jako jediná mi přijde vyrovnaná. Nejvíc mě dráždí "raftařka", chová se jak kdyby MŠ navštěvovala a ne, že tam pracuje big_smile

Není tady

#4720 28. 11. 2020 18:24

rina
♥♥♥♥♥♥-

Nesleduju, jenom čtu na Seznamu. Viděla jsem jenom krátkej klip z babomuže a tlusťocha, kdy ona mu, jednou za dva týdny docházejícímu domů říkala, že chce jít se svýma kamarádkama do kavárny, kdy chce ona, a ne on... Fuj!

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#4721 28. 11. 2020 18:26

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Palomita napsal(a):

Oči jsem na ní mohla nechat smile A jo, ta jako jediná mi přijde vyrovnaná. Nejvíc mě dráždí "raftařka", chová se jak kdyby MŠ navštěvovala a ne, že tam pracuje big_smile

Jo, ta je děsná. Obdivuju toho jejího.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#4722 28. 11. 2020 18:32

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Judyna napsal(a):

Palomita napsal(a):

Jo, ta je děsná. Obdivuju toho jejího.

V podstatě respekt všem chlapům, kteří ženské dávají, někdy to asi fakt stojí za to.. big_smile big_smile

Není tady

#4723 28. 11. 2020 18:36

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

rina napsal(a):

Nesleduju, jenom čtu na Seznamu. Viděla jsem jenom krátkej klip z babomuže a tlusťocha, kdy ona mu, jednou za dva týdny docházejícímu domů říkala, že chce jít se svýma kamarádkama do kavárny, kdy chce ona, a ne on... Fuj!

Myslím, že k jejich naturelům, smyslu pro humor a celkově naladěnému vztahu se to hodilo. U jiných párů by ses takového vyjádření nedočkala, ale ti jsou zase úplně jiní a o tom to je. Vždycky je důležité, aby si rozuměli ti dva, třetí si může myslet co chce smile

Není tady

#4724 28. 11. 2020 22:09

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Nikdy jsem to neviděla a ani mě to neláká.

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#4725 28. 11. 2020 22:41

Irma
♥♥♥----

Neviděla jsem a nemám ani v plánu. Určitě by mě pořad zaujal, kdyby ti dva sami natáčeli, kudy cestují, jaké zajímavosti kolem vidí, nějaké zážitky atd. Ale když si představím, že je s nimi celý štáb, točí, upravuje a sestříhá záběry... navíc vlastně vstupuje "do soukromí" těch "hráčů", tak to není můj šálek čaje. Možná to jen vidím po svém a ve skutečnosti je to zábava, nevím.

De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí