Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#4326 16. 7. 2020 20:52

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

normální chlap napsal(a):

Palomita napsal(a):

Ale hlavně, že budeme mít víc peněz. Jupíí.. Snad pak budeme spokojenější a šastnější.. storstark

Víc peněz nebudeme mít nikdy, ale můžeme je efektivněji vynaložit. Když stojí provozování lokální tratě moc peněz, tak to neznamená nic jiného, než že kolem ní musí skákat příliš mnoho lidí a spotřebuje se na to spousta elektřiny, nafty a železa.

Jinak nejlíp se životní prostředí šetří bydlením ve městě. Všude je tu blízko, dopravní náklady minimální jak na dopravu lidí, tak na distribuci zboží. Takže bydlím ve městě, šetřím, platím daně a poslouchám lidi, kteří bydlí na samotě u lesa v zapadlé dědině a žádají, aby jim stát dotoval dopravu smile Ne, že bych jim to záviděl, ale je potřeba vidět realitu tak jak je.

I ty filuto. A nejlépe všechny nahnat do králíkáren, co? Tak až budeš v Praze vědět o bytě, který si může důchodce na stará kolena pořídit z důchodu, dej vědět. Hlavně, abychom se tam všichni vešli stolt


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#4327 16. 7. 2020 20:56

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

normální chlap napsal(a):

Osobne bych byl radši, kdybych ty peníze na dotovanou dopravu v daních platit nemusel. Pak by mi zbylo na dražší jízdenky za dopravu s tržní cenou a v důsledku bych ještě ušetřil, protože by si provozovatel takové dopravy dal pozor na to, aby neplýtval.

Víš co? Pojď bydlet na vesnici. Je tu víc místa a díky takovým jako jsi ty pak nebudou zet spoje prázdnotou. big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#4328 16. 7. 2020 20:58

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Judyna napsal(a):

Já vím, že pšeš s nadsázkou. Jasně, všechny ty babky a dědoušci přece mohou své domky prodat a přestěhovat se do města.
Ono asi jde o to, co pro koho znamená peníze efektivně vyložit. Podle mě by peníze měly sloužit lidem. A ne vše se dá  poměřit penězi.

Všechno ne, ale lidská práce se jimi měří ideálně smile Když někdo plýtvá penězi, plýtvá vlastně prací lidí. Když si nějaké ministerstvo dejme tomu koupí úplně zbytečnou věc za sto miliónů, což je asi tak desetinásobek celoživotní produkce průměrně placeného člověka, tak je to jako kdyby celoživotní práci deseti lidí hodil do stoupy, deset lidí žilo z rozhodnutí nějakého nedouka na ministerstvu zbytečně. Nemyslím, že by to těm lidem přineslo radost, kdyby se to dozvěděli. Ber to jen jako druhý pohled na to, že peníze mají sloužit lidem (s címž obecně souhlasím).

Není tady

 

#4329 16. 7. 2020 21:00

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Palomita napsal(a):

normální chlap napsal(a):

Osobne bych byl radši, kdybych ty peníze na dotovanou dopravu v daních platit nemusel. Pak by mi zbylo na dražší jízdenky za dopravu s tržní cenou a v důsledku bych ještě ušetřil, protože by si provozovatel takové dopravy dal pozor na to, aby neplýtval.

Víš co? Pojď bydlet na vesnici. Je tu víc místa a díky takovým jako jsi ty pak nebudou zet spoje prázdnotou. big_smile

Ani omylem big_smile Ale kdyby se mi přeci jenom slípky a králíci zalíbili a chtěl jsem vidět sousedům do kuchyně (a oni mně), zvažoval bych, jestli na to vůbec mám. Vajíčka od vlastních slepiček zadarmo, ale do nejbližšího Lídlu, kina, nemocnice pěkně daleko a draho.

Není tady

 

#4330 16. 7. 2020 21:01

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

normální chlap napsal(a):

Judyna napsal(a):

normální chlap napsal(a):

Dopravní obslužnost je potřeba, jen s těmi dotacemi nesouhlasím. Proč by si neměl každý hradit své náklady na dopravu sám? Pak by nedocházelo k situacím, kdy je doslova násilně provozovaný železniční spoj, když by stačil mikrobus, který by byl desetkrát levnější. Z cizích peněz se to starostům a hejtmanům rozhazuje smile Se soukromými penězi se takové kejkle dělají hůř.

Z jakých cizích peněz? Jestli myslíš daně, tak ty lidé odvádějí právě na takovéto služby.

Pro lidi, kteří o tom rozhodují, jsou to cizí peníze. A z cizího krev neteče smile Jestli dají miliardu na objednávku dopravu od ČD když se totéž dá pořídit s trochou fištrónu za polovic, je jim vcelku jedno smile

Osobne bych byl radši, kdybych ty peníze na dotovanou dopravu v daních platit nemusel. Pak by mi zbylo na dražší jízdenky za dopravu s tržní cenou a v důsledku bych ještě ušetřil, protože by si provozovatel takové dopravy dal pozor na to, aby neplýtval.

Znova Ti píšu, že i autobusy obce dotují. U nás to opravdu jinak nejde. Představ si vesnice (a je jich u nás dost), které jsou i v dnešní době jednosměrné - to znamená, že tam cesta končí. A autobus tam veze třeba jen jednoho člověka. Pak se otočí a jede zpátky. To Ti žádný soukromník dělat nebude. A taxi? Já jem třeba z města, ale když jsem potřebovala ráno taxi, tak jsem volala několika a prostě ráno nejezdí! Nerentuje se jim to.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4331 16. 7. 2020 21:05

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Palomita napsal(a):

Tak až budeš v Praze vědět o bytě, který si může důchodce na stará kolena pořídit z důchodu, dej vědět. Hlavně, abychom se tam všichni vešli stolt

V důchodu už je to pozdě řešit. Bydlení je ukrutně drahá věc a jeho pořízení zabere člověku spoustu let života. Osobně nemám nic proti bydlení na vesnici, jen se musí vzít v úvahu, že něco je tam levnější a něco zase dražší.

Není tady

 

#4332 16. 7. 2020 21:05

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

normální chlap napsal(a):

Judyna napsal(a):

Já vím, že pšeš s nadsázkou. Jasně, všechny ty babky a dědoušci přece mohou své domky prodat a přestěhovat se do města.
Ono asi jde o to, co pro koho znamená peníze efektivně vyložit. Podle mě by peníze měly sloužit lidem. A ne vše se dá  poměřit penězi.

Všechno ne, ale lidská práce se jimi měří ideálně smile Když někdo plýtvá penězi, plýtvá vlastně prací lidí. Když si nějaké ministerstvo dejme tomu koupí úplně zbytečnou věc za sto miliónů, což je asi tak desetinásobek celoživotní produkce průměrně placeného člověka, tak je to jako kdyby celoživotní práci deseti lidí hodil do stoupy, deset lidí žilo z rozhodnutí nějakého nedouka na ministerstvu zbytečně. Nemyslím, že by to těm lidem přineslo radost, kdyby se to dozvěděli. Ber to jen jako druhý pohled na to, že peníze mají sloužit lidem (s címž obecně souhlasím).

Ale to, že zajistíš lidem na vesnici dopravní oblsužnost, není plýtvání penězi ani lidskou prací. Naopak, je to služba potřebným. Příklad, který uvádíš, je přece o něčem úplně jiném. Pokud si např úředník vybaví velice draze kancelář ze státních peněz, tak ano - to je plýtvání penězi. Ne tak zlepšení kvality života občanům.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4333 16. 7. 2020 21:10

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

normální chlap napsal(a):

Ani omylem big_smile Ale kdyby se mi přeci jenom slípky a králíci zalíbili a chtěl jsem vidět sousedům do kuchyně (a oni mně), zvažoval bych, jestli na to vůbec mám. Vajíčka od vlastních slepiček zadarmo, ale do nejbližšího Lídlu, kina, nemocnice pěkně daleko a draho.

To si nesmíš vybírat tak blbě lol Jinak nejvíc domácností jako na dlani jsem měla paradoxně na sídlišti.. teď k nám koukají jen srnky, lišky a občas zajíci, když mají čas se zastavit. Jsou místa a místa wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#4334 16. 7. 2020 21:13

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Judyna napsal(a):

Znova Ti píšu, že i autobusy obce dotují. U nás to opravdu jinak nejde. Představ si vesnice (a je jich u nás dost), které jsou i v dnešní době jednosměrné - to znamená, že tam cesta končí. A autobus tam veze třeba jen jednoho člověka. Pak se otočí a jede zpátky. To Ti žádný soukromník dělat nebude. A taxi? Já jem třeba z města, ale když jsem potřebovala ráno taxi, tak jsem volala několika a prostě ráno nejezdí! Nerentuje se jim to.

Já vím, že je dotují. A taky vím, že kdyby je dotovaly efektivně, mohly by jich nasmlouvat víc.  A soukromník by autobusem jel klidně kamkoliv, je to jen otázka peněz smile

Jinak souhlasím, že čím menší obec, tím horší doprava a větší závislost na vlastním autě (nebo autě někoho z rodiny). Je to daň za klidnější a levnější bydlení v malé obci. A lidem co se cukají jim ze svých daní doplácet na dopravu se nedivím - sami bydlí v hlučném městě v paneláku aby ušetřili a ještě dotují bydlení někomu komu se pro radost procházejí za okny laně a klokani.

Není tady

 

#4335 16. 7. 2020 21:15

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Judyna napsal(a):

Ale to, že zajistíš lidem na vesnici dopravní oblsužnost, není plýtvání penězi ani lidskou prací.

Za mě to plýtvání penezi je, ale budiž, o tom jsem nechtěl diskutovat, třeba to tak má být. Ale rozhodně je plýtvání, když se ta obslužnost zajistí zbytečně draho, jen proto, že někdo miluje megalomanská řešení smile

Není tady

 

#4336 16. 7. 2020 21:16

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

normální chlap napsal(a):

Palomita napsal(a):

Tak až budeš v Praze vědět o bytě, který si může důchodce na stará kolena pořídit z důchodu, dej vědět. Hlavně, abychom se tam všichni vešli stolt

V důchodu už je to pozdě řešit. Bydlení je ukrutně drahá věc a jeho pořízení zabere člověku spoustu let života. Osobně nemám nic proti bydlení na vesnici, jen se musí vzít v úvahu, že něco je tam levnější a něco zase dražší.

Je to hlavně předražená věc - ve městě hmm


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#4337 16. 7. 2020 21:19

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

normální chlap napsal(a):

sami bydlí v hlučném městě v paneláku aby ušetřili a ještě dotují bydlení někomu komu se pro radost procházejí za okny laně a klokani.

ale no taaaak lol


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#4338 16. 7. 2020 21:29

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

A lidem co se cukají jim ze svých daní doplácet na dopravu se nedivím
Já jo. Nevidí si ani na špičku nosu. I oni mohou potřebovat peníze z daní. Třeba onemocní nebo se jim stane úraz....Cokoliv. My, co pomoc zrovna nepotřebujem, bychom za to měli být vděčni a pomoct těm, kteří to štěstí nemají.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4339 16. 7. 2020 21:31

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Palomita napsal(a):

normální chlap napsal(a):

sami bydlí v hlučném městě v paneláku aby ušetřili a ještě dotují bydlení někomu komu se pro radost procházejí za okny laně a klokani.

ale no taaaak lol

Po klokanovi mrknu big_smile. Ale i když žiju ve městě, tak zajíci a srnky se nám objevují i u baráku. Na to nemusím bydlet na samotě.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4340 16. 7. 2020 21:38

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Judyna napsal(a):

A lidem co se cukají jim ze svých daní doplácet na dopravu se nedivím
Já jo. Nevidí si ani na špičku nosu. I oni mohou potřebovat peníze z daní. Třeba onemocní nebo se jim stane úraz....Cokoliv. My, co pomoc zrovna nepotřebujem, bychom za to měli být vděčni a pomoct těm, kteří to štěstí nemají.

Onemocnění nebo úraz je jiná věc, na to se vztahuje zdravotní a sociální pojištění. Totéž invalidita a jiné vyloučení z možnosti si vydělávat, na tohle přesně daně určené jsou. Ale proč by se z nich měl platit běžný život běžného člověka?

Není tady

 

#4341 16. 7. 2020 21:40

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Judyna napsal(a):

Po klokanovi mrknu big_smile. Ale i když žiju ve městě, tak zajíci a srnky se nám objevují i u baráku. Na to nemusím bydlet na samotě.

Jasně, že ne. My to jen máme místo těch sousedů wink Na sídlišti jsme bydleli v nejvyšším patře a na kopečku.. viděla jsem do všech domácností. Tím chci říct, že výsada koukání z oken do oken nepatří pouze na vesnici. Jedinej rozdíl je, že na vesnici člověk ví, že mu tam čumí Vomáčková, kdežto ve městě je to tak nějak anonymní, takže si někteří ani nemusí uvědomovat, že se to děje. Ale děje se to.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#4342 16. 7. 2020 21:42

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

normální chlap napsal(a):

Palomita napsal(a):

Ale hlavně, že budeme mít víc peněz. Jupíí.. Snad pak budeme spokojenější a šastnější.. storstark

Víc peněz nebudeme mít nikdy, ale můžeme je efektivněji vynaložit. Když stojí provozování lokální tratě moc peněz, tak to neznamená nic jiného, než že kolem ní musí skákat příliš mnoho lidí a spotřebuje se na to spousta elektřiny, nafty a železa.

Jinak nejlíp se životní prostředí šetří bydlením ve městě. Všude je tu blízko, dopravní náklady minimální jak na dopravu lidí, tak na distribuci zboží. Takže bydlím ve městě, šetřím, platím daně a poslouchám lidi, kteří bydlí na samotě u lesa v zapadlé dědině a žádají, aby jim stát dotoval dopravu smile Ne, že bych jim to záviděl, ale je potřeba vidět realitu tak jak je.

A v tom meste jazdíš len MHD? (Inými slovami -. mᚠauto, alebo nie?) Ja áno, aj keď tiež nie len z presvedčenia big_smile, skôr z donútenia, ale je to tak.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#4343 16. 7. 2020 21:43

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

normální chlap napsal(a):

Judyna napsal(a):

A lidem co se cukají jim ze svých daní doplácet na dopravu se nedivím
Já jo. Nevidí si ani na špičku nosu. I oni mohou potřebovat peníze z daní. Třeba onemocní nebo se jim stane úraz....Cokoliv. My, co pomoc zrovna nepotřebujem, bychom za to měli být vděčni a pomoct těm, kteří to štěstí nemají.

Onemocnění nebo úraz je jiná věc, na to se vztahuje zdravotní a sociální pojištění. Totéž invalidita a jiné vyloučení z možnosti si vydělávat, na tohle přesně daně určené jsou. Ale proč by se z nich měl platit běžný život běžného člověka?

Protože i ten běžný člověk na venkově zestárne či i mladý onemocní.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4344 16. 7. 2020 21:45

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

...Nebo dokonce i lidé na venkově mají děti a ty jezdí do školy. No věřil bys tomu? gloria


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4345 16. 7. 2020 21:45

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

normální chlap napsal(a):

Judyna napsal(a):

normální chlap napsal(a):

Dopravní obslužnost je potřeba, jen s těmi dotacemi nesouhlasím. Proč by si neměl každý hradit své náklady na dopravu sám? Pak by nedocházelo k situacím, kdy je doslova násilně provozovaný železniční spoj, když by stačil mikrobus, který by byl desetkrát levnější. Z cizích peněz se to starostům a hejtmanům rozhazuje smile Se soukromými penězi se takové kejkle dělají hůř.

Z jakých cizích peněz? Jestli myslíš daně, tak ty lidé odvádějí právě na takovéto služby.

Pro lidi, kteří o tom rozhodují, jsou to cizí peníze. A z cizího krev neteče smile Jestli dají miliardu na objednávku dopravu od ČD když se totéž dá pořídit s trochou fištrónu za polovic, je jim vcelku jedno smile

Osobne bych byl radši, kdybych ty peníze na dotovanou dopravu v daních platit nemusel. Pak by mi zbylo na dražší jízdenky za dopravu s tržní cenou a v důsledku bych ještě ušetřil, protože by si provozovatel takové dopravy dal pozor na to, aby neplýtval.

Teba by u nás j.blo... My máme železničnú dopravu zadarmo nielen pre všetkých dôchodcov, ale aj pre študentov a žiakov lol. A chystá sa tu aj pre autobusovú dopravu.... Amen.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#4346 16. 7. 2020 21:47

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

normální chlap napsal(a):

Judyna napsal(a):

A lidem co se cukají jim ze svých daní doplácet na dopravu se nedivím
Já jo. Nevidí si ani na špičku nosu. I oni mohou potřebovat peníze z daní. Třeba onemocní nebo se jim stane úraz....Cokoliv. My, co pomoc zrovna nepotřebujem, bychom za to měli být vděčni a pomoct těm, kteří to štěstí nemají.

Onemocnění nebo úraz je jiná věc, na to se vztahuje zdravotní a sociální pojištění. Totéž invalidita a jiné vyloučení z možnosti si vydělávat, na tohle přesně daně určené jsou. Ale proč by se z nich měl platit běžný život běžného člověka?

A co je asi tak důchodce? big_smile To by bylo výjimek pro výjimky. Tak by vznikl další institut s desítkami poboček pro posuzování zda je člověk běžný či nikoli. Ale můžu tě uklidnit, ono už se to děje. Pro lidi, kteří jsou z nedostupných lokalit a nejsou považování za "běžné" běžně jezdí vůz zdravotní služby a zajišuje svozy a rozvozy, třeba na převazy, injekce, atp. Ale to ty nemůžeš znát, ti jezdí do lokalit, kam ty se neodvažuješ podívat ani prstem na mapě wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#4347 16. 7. 2020 21:48

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

normální chlap napsal(a):

Judyna napsal(a):

Znova Ti píšu, že i autobusy obce dotují. U nás to opravdu jinak nejde. Představ si vesnice (a je jich u nás dost), které jsou i v dnešní době jednosměrné - to znamená, že tam cesta končí. A autobus tam veze třeba jen jednoho člověka. Pak se otočí a jede zpátky. To Ti žádný soukromník dělat nebude. A taxi? Já jem třeba z města, ale když jsem potřebovala ráno taxi, tak jsem volala několika a prostě ráno nejezdí! Nerentuje se jim to.

Já vím, že je dotují. A taky vím, že kdyby je dotovaly efektivně, mohly by jich nasmlouvat víc.  A soukromník by autobusem jel klidně kamkoliv, je to jen otázka peněz smile

Jinak souhlasím, že čím menší obec, tím horší doprava a větší závislost na vlastním autě (nebo autě někoho z rodiny). Je to daň za klidnější a levnější bydlení v malé obci. A lidem co se cukají jim ze svých daní doplácet na dopravu se nedivím - sami bydlí v hlučném městě v paneláku aby ušetřili a ještě dotují bydlení někomu komu se pro radost procházejí za okny laně a klokani.

Neber meno Klokanovo nadarmo...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#4348 16. 7. 2020 21:48

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Selima napsal(a):

Teba by u nás j.blo... My máme železničnú dopravu zadarmo nielen pre všetkých dôchodcov, ale aj pre študentov a žiakov lol. A chystá sa tu aj pre autobusovú dopravu.... Amen.

Sodoma a Gomora lol


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#4349 16. 7. 2020 21:52

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Teba by u nás j.blo... My máme železničnú dopravu zadarmo nielen pre všetkých dôchodcov, ale aj pre študentov a žiakov lol. A chystá sa tu aj pre autobusovú dopravu.... Amen.


To považuj iza velice dobrou cestu ke zlepšení životního prostředí a pomoc těm, kteří si nevydělávají.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4350 16. 7. 2020 21:57

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Njn, akurát v koronavírusovej ekonomike to zas nie je až taká hitparáda - a my ostatní sa im na to skladáme... ale čo už. Dejú sa (aj u nás) aj horšie veci.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů