Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#4101 5. 6. 2020 18:20

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

rina napsal(a):

Nevím jak prostředí ovlivňuje kvalitu policie či armádu v jiných zemích, ale u nás do ní vstupují (i přes všechny testy) lidé určitě nějak minimálně zakomplexovaní, vědomí si toho, že budou mít nějakou moc nad ostatníma.
Nevěřím že tam někdo jde s úmyslem 'pomáhat a chránit'. To by mohl jen naivní blb, který by se stejně strachy posr., kdyby stál proti skutečnému zločinci.
Tudíž podle mě v té situaci (kdy proti němu stojí), jen projeví své skutečné schopnosti a vlastnosti. Agresivitu, strach, neschopnost a pod.
Kdyby tam stál člověk věrný své profesi, neselhal by!

V tomhle je určitě plno pravdy. Možná jsem naivní, ale myslím si, že se najdou i takoví, kteří tam jdou z vnitřního přesvědčení. A nebo k tomuto dojdou vylučovací metodou. Případně se to v rodině "dědí"; potomek nevymyslí vlastní hlavou nic jiného, než co dělal děda a čím se živí otec nebo i matka. smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#4102 5. 6. 2020 20:26

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

vrabčák napsal(a):

V tomhle je určitě plno pravdy. Možná jsem naivní, ale myslím si, že se najdou i takoví, kteří tam jdou z vnitřního přesvědčení. A nebo k tomuto dojdou vylučovací metodou. Případně se to v rodině "dědí"; potomek nevymyslí vlastní hlavou nic jiného, než co dělal děda a čím se živí otec nebo i matka. smile

Ano. V tomhle je taky určitě plno pravdy.
Ale vpodstatě je to smutné... grater


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#4103 6. 6. 2020 20:52

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

vrabčák napsal(a):

rina napsal(a):

Nevím jak prostředí ovlivňuje kvalitu policie či armádu v jiných zemích, ale u nás do ní vstupují (i přes všechny testy) lidé určitě nějak minimálně zakomplexovaní, vědomí si toho, že budou mít nějakou moc nad ostatníma.
Nevěřím že tam někdo jde s úmyslem 'pomáhat a chránit'. To by mohl jen naivní blb, který by se stejně strachy posr., kdyby stál proti skutečnému zločinci.
Tudíž podle mě v té situaci (kdy proti němu stojí), jen projeví své skutečné schopnosti a vlastnosti. Agresivitu, strach, neschopnost a pod.
Kdyby tam stál člověk věrný své profesi, neselhal by!

V tomhle je určitě plno pravdy. Možná jsem naivní, ale myslím si, že se najdou i takoví, kteří tam jdou z vnitřního přesvědčení. A nebo k tomuto dojdou vylučovací metodou. Případně se to v rodině "dědí"; potomek nevymyslí vlastní hlavou nic jiného, než co dělal děda a čím se živí otec nebo i matka. smile

Také si to myslím, ale většinu to možná pak semele a ztratí ideály a iluze. Čest výjimkám!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#4104 7. 6. 2020 10:50

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Nevěřím že tam někdo jde s úmyslem 'pomáhat a chránit'. To by mohl jen naivní blb, který by se stejně strachy posr., kdyby stál proti skutečnému zločinci.

To si fakt nemyslím.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4105 7. 6. 2020 12:37

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

LENNNA napsal(a):

Také si to myslím, ale většinu to možná pak semele a ztratí ideály a iluze. Čest výjimkám!

Ale to je přeci v pořádku. Žít v iluzích není moc dobrá životní strategie a následovat neplatné ideály také ne smile

Není tady

 

#4106 7. 6. 2020 12:38

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Nikdo tě k tomu nenutí.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#4107 7. 6. 2020 12:50

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

V nějaké iluzi žije každý z nás. A co se ideálu týče, je lepší si stanovit vlastní, by neplatný, než následovat ten nesprávný. wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#4108 7. 6. 2020 19:46

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

normální chlap napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Také si to myslím, ale většinu to možná pak semele a ztratí ideály a iluze. Čest výjimkám!

Ale to je přeci v pořádku. Žít v iluzích není moc dobrá životní strategie a následovat neplatné ideály také ne smile

Já si to nemyslím, jsou povolání, kde by bylo fajn ty ideály a iluze neztratit....


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#4109 7. 6. 2020 22:07

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

LENNNA napsal(a):

normální chlap napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Také si to myslím, ale většinu to možná pak semele a ztratí ideály a iluze. Čest výjimkám!

Ale to je přeci v pořádku. Žít v iluzích není moc dobrá životní strategie a následovat neplatné ideály také ne smile

Já si to nemyslím, jsou povolání, kde by bylo fajn ty ideály a iluze neztratit....

Která? Třeba projektant elektro to asi nebude, kdyby žil v iluzi, že elektrika nekope big_smile

Není tady

 

#4110 7. 6. 2020 22:32

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Projektant elektro může "jít do boje" s tím že ho elektřina snad nezabije, což sotva může polda ve víře že ho nezabije vrah. Ev. terorista nebo masový vrah. ☢️


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#4111 8. 6. 2020 19:44

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Jak si nejsem úplně jistá ve věci policajt versus George Floyd, tak z pokračování se mi chce doslova a do písmene blejt. Nevím, zda jste viděli kolující videa, jak se lidé (běloši) klaní černochům, klečí před nimi, líbají jim boty. Už dlouho jsem neviděla něco tak hnusného, stydím se za ně, svět se fakt dočista zbláznil! usch


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#4112 8. 6. 2020 20:24

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Já viděla video (ne z našich serverů), jak ho zatýkali, a poté někam odváděli, na těch prvních se vůbec nebránil, ale to s tím klečením na krku bylo hodně dlouhé, sice jsem slyšela jeho prosby o pomoc, ale nebylo jasné, proč se tak nestalo.
Ty vyšetřovací orgány měly určitě víc potřebných dokumentů a důkazů, než zveřejnily.
Mně to podle všeho co jsem viděla přijde jako poprava zločince za zneužití pravomoci


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#4113 8. 6. 2020 21:05

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

LENNNA napsal(a):

Jak si nejsem úplně jistá ve věci policajt versus George Floyd, tak z pokračování se mi chce doslova a do písmene blejt. Nevím, zda jste viděli kolující videa, jak se lidé (běloši) klaní černochům, klečí před nimi, líbají jim boty. Už dlouho jsem neviděla něco tak hnusného, stydím se za ně, svět se fakt dočista zbláznil! usch

klasické přehrávání wink Proto se u nás různým reality show, hrajícím na city, tak moc nedaří, protože zdejší účastníci a fanoušci nejsou zralí na Chocholouška big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#4114 8. 6. 2020 21:10

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Co mě tedy nadzvedlo ze židle.. uprchlík, který si krátil cestu do Německa přes ČR si na louce odskočil a obskočil místní mladou dívku. Neřeším národnost, neřeším barvu pleti, dokonce je mi i jedno odkud a kam šel a proč. Ale co mě fascinuje, že za tento čin ho dle zákona odsoudili ke dvěma letům odnětí svobody. Prý, že nebyl příčetný.. doufám, že rodiče té dívky osvobodí z důvodu nepříčetnosti, až vezmou spravedlnost do vlastních rukou. Tohle je opravdu výsměch.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#4115 8. 6. 2020 21:55

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

va  usch


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#4116 9. 6. 2020 11:05

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Jak si nejsem úplně jistá ve věci policajt versus George Floyd, tak z pokračování se mi chce doslova a do písmene blejt. Nevím, zda jste viděli kolující videa, jak se lidé (běloši) klaní černochům, klečí před nimi, líbají jim boty. Už dlouho jsem neviděla něco tak hnusného, stydím se za ně, svět se fakt dočista zbláznil! usch

klasické přehrávání wink Proto se u nás různým reality show, hrajícím na city, tak moc nedaří, protože zdejší účastníci a fanoušci nejsou zralí na Chocholouška big_smile

Jo, to je snad možné jen v Americe usch Ikdyž.... butter stejné protesty už prý proběhly i v Praze... plné náměstí lidí klečelo, leželo a klanilo se a omlouvalo se černým!!! usch  Jsem tak znehucena, jak dlouho ne. usch


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#4117 9. 6. 2020 11:07

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Zkopírováno z netu... Byly u toho 2 fotky mužů, kteří zemřeli stejným způsobem.

Jen si to tu odložím 🤷‍♂️

Muž nalevo se jmenuje Tony Timpa. V roce 2016 byl udušen při policejním zásahu v americkém Dallasu. Při zásahu více než třicetkrát prosil o pomoc, opakoval policistům, že ho zabijí. Policisté na něm klečeli celých 14 minut i přesto, že měl spoutané ruce i nohy. Když Timpa po čtrnácti minutách utrpení upadl do bezvědomí, policisté mezi sebou vtípkovali, protože si mysleli, že usnul. Vyšetřování později ukázalo, že policisté čekali skoro pět minut poté, než se obtěžovali zavolat pomoc. V moment, kdy dvaatřicetiletého muže nakládali do záchranky, byl již po smrti. Timpa nebyl nikdy trestaný a policii zavolal navíc sám. Pitva později klasifikovala jeho smrt jako vraždu. A teď to nejlepší - zasahující policisté se po krátké vynucené pauze vrátili do aktivní služby. Média vydala pár zmínek (o tři roky později), celebrity, korporace a influenceři mlčeli. Nikdo neprotestoval a žádná města nehořela.

Muž napravo se jmenuje George Floyd. Zemřel následkem veskrze stejného zásahu, po veskrze stejném martyriu, jakým si prošel Tony Timpa. Floyd byl devětkrát trestaný, včetně loupežného přepadení těhotné ženy, zdrogovaný (fentanyl a metamfetamin), účinkoval v po*n.. Policisté jsou ve vazbě, obviněni z vraždy. Média, celebrity, korporace a influenceři se mohou přetrhnout, aby vyjádřili podporu tomu, co se nyní v jeho jménu děje. Americká města hoří, dochází k masovému rabování a rasově motivovaným útokům na bílé Američany.

Inu, jeden měl černou barvu pleti, ten druhý "jen" bílou.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#4118 9. 6. 2020 22:25

Krupicka
♥------
Registrovaný: 9. 6. 2020
Příspěvky: 8

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Palomita napsal(a):

Co mě tedy nadzvedlo ze židle.. uprchlík, který si krátil cestu do Německa přes ČR si na louce odskočil a obskočil místní mladou dívku. Neřeším národnost, neřeším barvu pleti, dokonce je mi i jedno odkud a kam šel a proč. Ale co mě fascinuje, že za tento čin ho dle zákona odsoudili ke dvěma letům odnětí svobody. Prý, že nebyl příčetný.. doufám, že rodiče té dívky osvobodí z důvodu nepříčetnosti, až vezmou spravedlnost do vlastních rukou. Tohle je opravdu výsměch.

ježiš a kde jsi tohle četla??? To snad není pravda?

Není tady

 

#4119 9. 6. 2020 22:27

Krupicka
♥------
Registrovaný: 9. 6. 2020
Příspěvky: 8

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

mně teda zvedla ze židle jedna paní na přechodu, která popoháněla své dítě a když nepřidalo do kroku, řvala na ně, že je nesnáší a že teď budou muset dlouho čekat na semafor jen kvůli němu. Chudák děcko.

Není tady

 

#4120 10. 6. 2020 11:40

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Čím dál lepší! A čím dál blbější! yikesbutter
https://www.novinky.cz/kultura/filmy-se … utm_source


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#4121 10. 6. 2020 11:56

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Krupicko, ráda bych si to vymyslela.. https://litomericky.denik.cz/zlociny-a- … 00604.html


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#4122 10. 6. 2020 12:00

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

LENNNA napsal(a):

Čím dál lepší! A čím dál blbější! yikesbutter
https://www.novinky.cz/kultura/filmy-se … utm_source

Kdyby to nebylo k smíchu, tak je to k pláči. Viděla jsem jen titulek, nečetla.. že Rada ČT hodnotí večerníčky a že snad Maxipes Fík má smůlu.. tohle fakt sedí na "dej volovi funkci".. dumbom


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#4123 10. 6. 2020 19:45

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Děcka, já myslela, že teď už se takové blbosti řešit nebudou.
Jsem se teda mýlila....


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4124 10. 6. 2020 19:49

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Inu, jeden měl černou barvu pleti, ten druhý "jen" bílou.

No jo, rasismus. Ale takový ten nepohodlný. Ten, co není v kurzu.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4125 10. 6. 2020 20:24

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Jako "diskriminace" jistých tmavějších u nás?

Upravil(a) rina (11. 6. 2020 13:59)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů