Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#3826 31. 1. 2020 19:06

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Palomita napsal(a):

proč nestíhají odklidit ani těch 200 mrtvol...

1. Mrtvola uz nepotrebuje pomoc.
                                                                                                     2. Nikdo se od ni nenakazi, když k ni nepoleze.
                                                                                                     3. Když k ni poleze bez ochranných prostredku, muze si za to sam (ze si brzo lehne vedle ni...)

Pokud se to nekomu zda morbidni, at se nad tim znova zamysli, jestliže to není spis hodne pravdive… grater


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3827 31. 1. 2020 19:51

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3828 1. 2. 2020 7:39

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Když už je řeč o koronoviru, mě šokovala "diskuze" na rudé žumpičce na seznamu reagující na zprávu, že čínský velvyslanec požádal ČR O HUMANITÁRNÍ POMOC. Přesněji řečeno nepřekvapila, ale opravdu šokovala.


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#3829 1. 2. 2020 11:42

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

carpediem napsal(a):

...mě šokovala "diskuze" na rudé žumpičce na seznamu reagující na zprávu...

Tohle tě šokovalo?:
"Přemýšlíte někdy lidi? Naše zásoby jsou nic oproti počtu obyvatel v zasažených regionech. A když virus vypukne následně u nás tak pak co? Budete na Babiše nadávat, že všechny naše zásoby dál Číňanům..."


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3830 1. 2. 2020 12:21

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

rina napsal(a):

https://video.aktualne.cz/ze-sveta/opili-bratri-zavrazdili-ucitelku-a-cekaji-v-cele-smrti-cas-p/r~b2d22412443c11ea9ec9ac1f6b220ee8/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Ta reakce úřadů je sice poněkud "neevropská" ale má svoji logiku. Vrah zmizí ze světa, bez publicity, bez naříkání různých plaček, že měl přece těžké dětství, ani pes po něm neštěkne.

Není tady

 

#3831 1. 2. 2020 12:32

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

normální chlap napsal(a):

Ta reakce úřadů je sice poněkud "neevropská" ale má svoji logiku. Vrah zmizí ze světa, bez publicity, bez naříkání různých plaček, že měl přece těžké dětství, ani pes po něm neštěkne.

Taky souhlasím s trestem smrti. Justiční omyl je velmi, velmi nepravděpodobný.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3832 1. 2. 2020 12:39

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

LENNNA napsal(a):

eremuruss napsal(a):

AndreaP. napsal(a):


Vidím to naprosto stejně, je nesmyslné panikařit, ale na druhou stranu je pitomost brát to s humorem na lehkou váhu. Ona opravdu všechna ta celosvětová opatření nejsou jen tak.

K těm rouškám, erem je nesmysl, že fungují jen půl hodiny, na druhou stranu už bylo opakovaně popsáno, že proti tomuto viru nefungují, nicméně jedno je fakt, pro lidi se slabší imunitou je lepší toto, než nic. Nicméně můžu stoprocentně říct, že dýchá se v tom fakt docela blbě kapitulation

Tak s tou rouskou nam to povidal lekarnik co vlastni lekarnu.Vysvetloval nam i ze i pri operaci nemaji lekari jednu rousku,musi si ji menit.Muj vymysl to neni,ja o tom nemela ani tuseni.
Dcera byla na ockovani a o tom viru mluvila i se svoji lekarkou,protoze v dubnu cestuje na mesic do Thajska.Doktorka ji tez rekla,ze pouze je to tah medii.

Erem, to není myšleno vážně, že ne? big_smile  Média si vymyslela karanténu mnoha milionových měst, zavření hranic, zrušení letů, schůzi Světové zdravotní organizace, kteřá řeší, zda vyhlásí globální světový stav nouze? Naše vláda řeší, zda zakáže lety... a další. Kurňa ty média teda mají vliv, že tohle vše dokážou zařídit!
Ty opravdu perlíšl, nezlob se. Aby se ti ta pýcha a nepokora nevrátila sad

Vážené kolegyně a kolegové,

vzhledem na šířící se hysterii kolem výskytu coronaviru, pokládám za nutné se k tomuto problému vyjádřit.

Coronavirus je běžný typ respiračního viru a kódován od počátku v našem preparátu Ver. Současný typ coronaviru je zmutovaný základní virus. Tak, jako mutuje každý rok, například chřipkový virus. Lidstvo se obává, že se jednoho dne objeví mutace viru velmi zhoubná, virulentní mutace, jako byl například ve středověku dýmějový mor. Decimoval 90% obyvatel Evropy. Úmyslně vyzvedávané počty mrtvých v Číně jsou politickou manipulací. Na virus tzv. španělské chřipky zemřelo 10 000 000 lidí. Obavy lidstva jsou určitě oprávněné, protože prudce klesá imunita lidí. V začátku chřipkového období v Čechách v některých školách chybí 90% dětí. Jaká bude asi jejich imunita v budoucnosti? K prevenci coronaviru mohu říci, že nejdůležitější je celková imunita (střevo) a slizniční imunita dýchacích cest (Rescirk). Nikdo nezná genetiku coronaviru a vzhledem ke znalosti chřipkového viru je její stanovení komerční záležitostí. Příští rok nebo dříve bude genetický profil jiný. Pokud někdo říká, že má preparát na úrovni očkování proti tomuto viru, tak lže. Protože jsem zažil podobné reakce při objevení HIV, ptačí chřipky, sars, tak vím, k čemu mediální masហslouží. Jestli ji někdo zneužije je na mizerné morální úrovni. Jako lidé, kteří ji mediálně šíří. Imunita lidského organismu ničená stresy, jídlem a léky je jediná smysluplná věc, které je třeba se věnovat.

STAZENO S NETU


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#3833 1. 2. 2020 13:38

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

eremuruss napsal(a):

Vážené kolegyně a kolegové,

vzhledem na šířící se hysterii kolem výskytu coronaviru, pokládám za nutné se k tomuto problému vyjádřit.

... Imunita lidského organismu ničená stresy, jídlem a léky je jediná smysluplná věc, které je třeba se věnovat.

STAZENO S NETU

Erem, od koho jsi to kopírovala?
Od Miloše Matuly nebo Mudr. Josefa Jonáše?
Oba tyto "odborné" poznatky používají k propagaci svého byznysu, stejně, jako jejich vážené kolegyně a kolegové z "druhé strany"...

Upravil(a) rina (1. 2. 2020 13:41)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3834 1. 2. 2020 16:24

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

rina napsal(a):

Taky souhlasím s trestem smrti. Justiční omyl je velmi, velmi nepravděpodobný.

V případě jasně prokázané vraždy klidně. Ale v případě pochybností (není mrtvola, jen nepřímé důkazy apod.) nebo jiných trestných činů kde nebyli násilně usmrceni lidé bych byl proti.

Není tady

 

#3835 1. 2. 2020 16:59

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

rina napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Vážené kolegyně a kolegové,

vzhledem na šířící se hysterii kolem výskytu coronaviru, pokládám za nutné se k tomuto problému vyjádřit.

... Imunita lidského organismu ničená stresy, jídlem a léky je jediná smysluplná věc, které je třeba se věnovat.

STAZENO S NETU

Erem, od koho jsi to kopírovala?
Od Miloše Matuly nebo Mudr. Josefa Jonáše?
Oba tyto "odborné" poznatky používají k propagaci svého byznysu, stejně, jako jejich vážené kolegyně a kolegové z "druhé strany"...

Tak ted,uz to nedohledam,jmeno me,kdyz jsem to kopirovala neslo zkopirovat.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#3836 1. 2. 2020 21:31

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Nevadi, Erem,... Ale nemusíš veřit všemu, co najdeš na "fejsu", víš?
Tam je spousta "vychytrálků", co manipulujou s lidma, jak se jim zlíbí, a oni (ti lidé) ani netuší, jak to dělají...
styrka


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3837 2. 2. 2020 20:19

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

eremuruss napsal(a):

LENNNA napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Tak s tou rouskou nam to povidal lekarnik co vlastni lekarnu.Vysvetloval nam i ze i pri operaci nemaji lekari jednu rousku,musi si ji menit.Muj vymysl to neni,ja o tom nemela ani tuseni.
Dcera byla na ockovani a o tom viru mluvila i se svoji lekarkou,protoze v dubnu cestuje na mesic do Thajska.Doktorka ji tez rekla,ze pouze je to tah medii.

Erem, to není myšleno vážně, že ne? big_smile  Média si vymyslela karanténu mnoha milionových měst, zavření hranic, zrušení letů, schůzi Světové zdravotní organizace, kteřá řeší, zda vyhlásí globální světový stav nouze? Naše vláda řeší, zda zakáže lety... a další. Kurňa ty média teda mají vliv, že tohle vše dokážou zařídit!
Ty opravdu perlíšl, nezlob se. Aby se ti ta pýcha a nepokora nevrátila sad

Vážené kolegyně a kolegové,

vzhledem na šířící se hysterii kolem výskytu coronaviru, pokládám za nutné se k tomuto problému vyjádřit.

Coronavirus je běžný typ respiračního viru a kódován od počátku v našem preparátu Ver. Současný typ coronaviru je zmutovaný základní virus. Tak, jako mutuje každý rok, například chřipkový virus. Lidstvo se obává, že se jednoho dne objeví mutace viru velmi zhoubná, virulentní mutace, jako byl například ve středověku dýmějový mor. Decimoval 90% obyvatel Evropy. Úmyslně vyzvedávané počty mrtvých v Číně jsou politickou manipulací. Na virus tzv. španělské chřipky zemřelo 10 000 000 lidí. Obavy lidstva jsou určitě oprávněné, protože prudce klesá imunita lidí. V začátku chřipkového období v Čechách v některých školách chybí 90% dětí. Jaká bude asi jejich imunita v budoucnosti? K prevenci coronaviru mohu říci, že nejdůležitější je celková imunita (střevo) a slizniční imunita dýchacích cest (Rescirk). Nikdo nezná genetiku coronaviru a vzhledem ke znalosti chřipkového viru je její stanovení komerční záležitostí. Příští rok nebo dříve bude genetický profil jiný. Pokud někdo říká, že má preparát na úrovni očkování proti tomuto viru, tak lže. Protože jsem zažil podobné reakce při objevení HIV, ptačí chřipky, sars, tak vím, k čemu mediální masហslouží. Jestli ji někdo zneužije je na mizerné morální úrovni. Jako lidé, kteří ji mediálně šíří. Imunita lidského organismu ničená stresy, jídlem a léky je jediná smysluplná věc, které je třeba se věnovat.

STAZENO S NETU

Erem, problém je, že ty věříš všemu, co kdo řekne, aniž bys hledala vící info a přemýšlela o tom.
Ty bláho, proč ti oslové zavírají mnohamilionová města, proč zavírají hranice, zakazují lety, přitom to vůbec nic není. To jsou ale blázni!

Ještě doplním: já také opravdu moc doufám, že to pro nás dobře dopadne a že snad brzy se to začne k dobrému obracet. Ale už umřelo za těch pár dní hrozně moc lidí a každý den tolik nových nakažených, že nejde na to koukat bez respektu a mávat nad tím rukou, že to je přehnané. Nejde.

Upravil(a) LENNNA (2. 2. 2020 20:28)


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#3838 2. 2. 2020 22:25

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Ale jo, jenže zatím spíš hrozí to, že někdo umře strachy než na 2019-nCoV :-) Jestli je potřeba něco brát vážně a chránit se před tím, tak je to chřipka. Už na ni v Česku umřelo deset lidí a pár desítek to ještě bude.

Není tady

 

#3839 3. 2. 2020 18:24

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Tak tak. Každým rokem je to prý až 2000 lidí jen v naší republice.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#3840 5. 2. 2020 15:52

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

S ohledem na téma, máte tady někdo zkušenosti s očkováním proti chřipce? Můj manžel třeba se už dobrých deset let nechává očkovat, já nebyla ani jednou ... upřímně rozdíl nevidím. Jak to vidíte vy, má to smysl, nemá to smysl?

Není tady

 

#3841 5. 2. 2020 17:46

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

AndreaP. napsal(a):

S ohledem na téma, máte tady někdo zkušenosti s očkováním proti chřipce? Můj manžel třeba se už dobrých deset let nechává očkovat, já nebyla ani jednou ... upřímně rozdíl nevidím. Jak to vidíte vy, má to smysl, nemá to smysl?

U nás v širší rodině se nechává očkovat jen můj táta a je vždy téměř jediný, kdo tu chřipku dostane.
Ale nenechá si to očkování vymluvit. Já jsem určitě proti očkování.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#3842 5. 2. 2020 18:59

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Já očkovaná nejsem, chřipku jsem měla jen jednou v životě.
(Samozřejmě nepočítám virozy, to je něco jiného).
Vlastně nikdo z rodiny očkovaný není.
Ale úplný odpůrce nejsem. Pokud je někdo vážněji nemocný a chřipka by ho mohla ohrozit, je to asi na místě.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#3843 5. 2. 2020 19:12

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Mně můj praktik navrhuje očkování proti chřipce už asi 2 roky. Loni jsem v období vhodném k očkování měla po sobě dvě virózy, tak jsem se nemohla nechat bodnout. Teď jsem jim zavolala asi před týdnem, ale sestřička mi řekla, že jsem měla přijít tak v listopadu - prosinci, teď prý už je na to pozdě...
Tak a se vám všem chřipka vyhne!  storstark


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#3844 5. 2. 2020 20:08

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Já od všech svých očkovaných známých slyšela, že jim po očkování bylo bídně, ale považovali to za "získávání imunity", ale pak ji stejně dostali. Popisovali její průběh horší, než bez očkování, ale pořád to hodnotili jako získávání imunity... no já nevim, nějak tomu moc nevěřím. Sama bych do toho nešla. Stejně, jako mám výhradu proti všem očkováním, které nejsou předepsaný zákonem (a vlastně proti těm předepsaným taky butter )
Ve zkratce: Očkování jsou nanic, podle mně.
Kdo co má dostat, dostane, a buď se ubrání, nebo ne.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3845 5. 2. 2020 21:23

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Očkování u dětí přesně podle plánu, jak to bývalo za mého dětství, pokládám za velmi užitečné, zrovna tak jako pravidelné prohlídky u zubaře. K zubaři chodily celé třídy (z MŠ asi ne); zubař dal něco do pořádku hned, s větším problémem pak dítě muselo přijít s někým z rodičů. Mám pocit, že to v dnešní době všichni rodiče neuhlídají. Ale někteří si to zas chtějí zařídit sami.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#3846 5. 2. 2020 21:36

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

vrabčák napsal(a):

... (z MŠ asi ne); zubař dal něco do pořádku hned, s větším problémem pak dítě muselo přijít s někým z rodičů. Mám pocit, že to v dnešní době všichni rodiče neuhlídají. Ale někteří si to zas chtějí zařídit sami.

Učila jsem za totality v MŠ. Děcka měly v koupelnách kartáčky a zuby si po o čistily. Hromadně.

V měm dětství si zas pamatuju prohlídky zubního lékaře na ZŠ. Docházel v pravidelných intervalech, problémy pak řešil už na své domovské ordinaci. Mám matnou vzpomínku snad i na to, že jsme ve škole pravidelně dostávali i vitamin D, vzpomínám, možná fakt v koupelně, ze lžičky, dvě kapky...
Stejně tak já je na lžičce dnes dávám denně své malé svěřeňkyni, a pokaždé si na naše "totalitou přidepsané" kapání (ač nenáviděné dudlik ) vzpomenu. V dobrém. tummenupp

Upravil(a) rina (5. 2. 2020 21:37)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3847 6. 2. 2020 20:27

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Kapání tedy ok a očkování ne-ok?

Není tady

 

#3848 6. 2. 2020 22:00

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

rina napsal(a):

V měm dětství si zas pamatuju prohlídky zubního lékaře na ZŠ. Docházel v pravidelných intervalech, problémy pak řešil už na své domovské ordinaci. Mám matnou vzpomínku snad i na to, že jsme ve škole pravidelně dostávali i vitamin D, vzpomínám, možná fakt v koupelně, ze lžičky, dvě kapky...
Stejně tak já je na lžičce dnes dávám denně své malé svěřeňkyni, a pokaždé si na naše "totalitou přidepsané" kapání (ač nenáviděné dudlik ) vzpomenu. V dobrém. tummenupp

Já si zas vzpomínám, jak jsme na základní škole za totality dostávali takové jakési bílé malé tabletky na zuby, vždy o velké přestávce. A byly fakt hnusné.  Na hromadné návštěvy zubaře taky, pak jako starší - puberáci, jsme se vždy nějak snažili ulít big_smile

Není tady

 

#3849 7. 2. 2020 7:27

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

AndreaP. napsal(a):

rina napsal(a):

V měm dětství si zas pamatuju prohlídky zubního lékaře na ZŠ. Docházel v pravidelných intervalech, problémy pak řešil už na své domovské ordinaci. Mám matnou vzpomínku snad i na to, že jsme ve škole pravidelně dostávali i vitamin D, vzpomínám, možná fakt v koupelně, ze lžičky, dvě kapky...
Stejně tak já je na lžičce dnes dávám denně své malé svěřeňkyni, a pokaždé si na naše "totalitou přidepsané" kapání (ač nenáviděné dudlik ) vzpomenu. V dobrém. tummenupp

Já si zas vzpomínám, jak jsme na základní škole za totality dostávali takové jakési bílé malé tabletky na zuby, vždy o velké přestávce. A byly fakt hnusné.  Na hromadné návštěvy zubaře taky, pak jako starší - puberáci, jsme se vždy nějak snažili ulít big_smile

Já pamatuji ze školy jen nějaké očkování a pak návštěvy zubaře na ZŠ. Na střední zubař přišel k nám (asi jen prvák nebo druhák), ale to jsem už měla vlastní hlavu a nenechala se prohlédnout big_smile


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#3850 7. 2. 2020 7:30

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Jinak ohledně toho očkování proti chřipce.... teď nevím, kde o tom mluvili, asi v jednom z těch vstupů ohledně coronaviru? Nevím jistě, ale mluvili i o chřipce u nás a ten lékař co tam mluvil, tak huboval, že jen velmi nízké % lidí je očkováných, ale šel i do vlastních řad a huboval i lékaře, že snad jen 2% z nich jsou naočkovaní proti chřipce. Tak i to je na zamyšlení, proč se asi samotní lékaři nenechávají očkovat, když to je tak super věc...


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů