Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 9. 2012 17:54

LAdule
♥------
Registrovaný: 7. 9. 2012
Příspěvky: 8

Exekuce - zkušenosti

Jaké jsou vaše zkušenosti se soukromými exekutory?

Není tady

 

#2 7. 9. 2012 18:10

LAdule
♥------
Registrovaný: 7. 9. 2012
Příspěvky: 8

Re: Exekuce - zkušenosti

TRVÁME NA ZRUŠENÍ SOUKROMÝCH EXEKUTORŮ V ČR
https://www.facebook.com/groups/trvame/
nebo
www.exekuce.estranky.cz

Není tady

 

#3 7. 9. 2012 21:29

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Exekuce - zkušenosti

Víš kolik šmejdů by bylo bez práce kdyby nebylo dlužníků? tongue

Není tady

 

#4 8. 9. 2012 10:02

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Exekuce - zkušenosti

Strašné....porušují lidská práva a jednají kolikrát protiprávně. Jsou to obyčejní zloději!!!

Není tady

 

#5 8. 9. 2012 11:19

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Exekuce - zkušenosti

Káča napsal(a):

Strašné....porušují lidská práva a jednají kolikrát protiprávně. Jsou to obyčejní zloději!!!

a kde jsou práva věřitelů? zloději jsou bohužel hlavně ti dlužníci!

Není tady

 

#6 8. 9. 2012 15:49

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Exekuce - zkušenosti

aprill napsal(a):

Káča napsal(a):

Strašné....porušují lidská práva a jednají kolikrát protiprávně. Jsou to obyčejní zloději!!!

a kde jsou práva věřitelů? zloději jsou bohužel hlavně ti dlužníci!

Pokud soukromy exekutor  odpovi na soudne uznanou chybu v rozhodnuti a neplatnou exekuci tim, ze rekne po telefonu, ze se co si jako kdo mysli, ze stejne budu platit, protoze majetek mam, tak je u me vic nez zlodej. Je to lupic a bezohledny tupec ktery krade diteti vyzivne pravidelne kazdy mesic, na  sdeleni doporucenym dopisem o tom, ze na tyto penize nema pravo nereaguje (mimochodem na doklady o kradezi vyzivneho mi exekucni komora u ktere jsem si stezovala odpovedela 6 ti strankovym dopisem o pravech exekutora a povinnostech dluznika va ) a kdyz ma pak zabaveny majetek diky soudu odblokovat trva mu to 2 roky? Jsem presto zlodej ja jako neopravnene oznaceny DLUZNIK protoze to slovo padlo pri prvnim rozhodnuti soudu a kdybych se nebranila, tak by me taky zustalo? Mam dojem, ze z registru dluzniku a exekuci stale smazana nejsem, protoze jsem slysela, ze se za to musi platit? (Jak je to? )
Souhlasim s ostatnima holkama.

Upravil(a) Dita.L (8. 9. 2012 15:50)


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#7 8. 9. 2012 20:14

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Exekuce - zkušenosti

aprill napsal(a):

Káča napsal(a):

Strašné....porušují lidská práva a jednají kolikrát protiprávně. Jsou to obyčejní zloději!!!

a kde jsou práva věřitelů? zloději jsou bohužel hlavně ti dlužníci!

Právě jsem prošla osobním bankrotem. A vůbec si nepřipadám jako zlodějka reta

Není tady

 

#8 10. 9. 2012 11:16

Aloki
♥------
Registrovaný: 18. 7. 2011
Příspěvky: 21
Web

Re: Exekuce - zkušenosti

Nejhorší jsou soukromé vymahačské firmy, které to jen tak zkouší, přesto že nemají oporu v zákoně. Zrovna ted po mě jedna taková jde, za žiletky, které jsem si neobjednala. Přemýšlím, že na ně podám trestní oznámení. dumbom

Upravil(a) Aloki (10. 9. 2012 11:17)

Není tady

 

#9 10. 9. 2012 11:19

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Exekuce - zkušenosti

Mendy napsal(a):

aprill napsal(a):

Káča napsal(a):

Strašné....porušují lidská práva a jednají kolikrát protiprávně. Jsou to obyčejní zloději!!!

a kde jsou práva věřitelů? zloději jsou bohužel hlavně ti dlužníci!

Právě jsem prošla osobním bankrotem. A vůbec si nepřipadám jako zlodějka reta

to se teda mᚠčím chlubit.reta

Není tady

 

#10 10. 9. 2012 16:47

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Exekuce - zkušenosti

Jaku napsal(a):

Mendy napsal(a):

aprill napsal(a):

a kde jsou práva věřitelů? zloději jsou bohužel hlavně ti dlužníci!

Právě jsem prošla osobním bankrotem. A vůbec si nepřipadám jako zlodějka reta

to se teda mᚠčím chlubit.reta

Být tebou, moc bych nevyskakovala, moje dluhy budeš příštích 5 let sponzorovat i ty reta

Není tady

 

#11 10. 9. 2012 17:21

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Exekuce - zkušenosti

Mendy a jako co se tedy cítíš, když ne jako zlodějka? Nic jinýho to není:-(

Není tady

 

#12 10. 9. 2012 18:45

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Exekuce - zkušenosti

Mendy napsal(a):

Jaku napsal(a):

Mendy napsal(a):


Právě jsem prošla osobním bankrotem. A vůbec si nepřipadám jako zlodějka reta

to se teda mᚠčím chlubit.reta

Být tebou, moc bych nevyskakovala, moje dluhy budeš příštích 5 let sponzorovat i ty reta

milá zlatá, ještě jsi neprošla osobním bankrotem.   ještě ti nějaká doba do konce bankrotu chybí. a modli se , aby se nastalo něco co by ti ten bankrot zhatilo.
a věřím, že hned co se oddlužíš, zase si nabereš další a další půjčky, protože neumíš hospodařit.

Není tady

 

#13 10. 9. 2012 20:07

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Exekuce - zkušenosti

holcina napsal(a):

Mendy a jako co se tedy cítíš, když ne jako zlodějka? Nic jinýho to není:-(

Nevím,jak se cítí Mendy,ale dle mě je to jen pouhá ubožačka,která si neumí dát dohromady kolik je 1+1 a toto nemyslím jako urážku,ale jako konstatování pouhého faktu,bohužel pro Mendy,která asi stále ještě nechápe o čem že je tu řeč.

Není tady

 

#14 10. 9. 2012 21:44

LAdule
♥------
Registrovaný: 7. 9. 2012
Příspěvky: 8

Re: Exekuce - zkušenosti

Je jisté, že se najdou dlužníci nepoctiví, kteří se vysmívali a vysmívají svým závazkům i věřitelům, ale je mnoho případů, kdy se lidé dostanou do exekuce ne vlastní vinou...

Není tady

 

#15 11. 9. 2012 7:28

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Exekuce - zkušenosti

Jaku napsal(a):

holcina napsal(a):

Mendy a jako co se tedy cítíš, když ne jako zlodějka? Nic jinýho to není:-(

Nevím,jak se cítí Mendy,ale dle mě je to jen pouhá ubožačka,která si neumí dát dohromady kolik je 1+1 a toto nemyslím jako urážku,ale jako konstatování pouhého faktu,bohužel pro Mendy,která asi stále ještě nechápe o čem že je tu řeč.

Radši si dávej bacha na svoje chyby a nikoho neodsuzuj. Víš snad dobře že přešlapy děláme všichni.

Není tady

 

#16 11. 9. 2012 7:36

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Exekuce - zkušenosti

aprill napsal(a):

Mendy napsal(a):

Jaku napsal(a):


to se teda mᚠčím chlubit.reta

Být tebou, moc bych nevyskakovala, moje dluhy budeš příštích 5 let sponzorovat i ty reta

milá zlatá, ještě jsi neprošla osobním bankrotem.   ještě ti nějaká doba do konce bankrotu chybí. a modli se , aby se nastalo něco co by ti ten bankrot zhatilo.
a věřím, že hned co se oddlužíš, zase si nabereš další a další půjčky, protože neumíš hospodařit.

Možná bys měla ještě vědět, že lidem co prošli osobním bankrotem už nikdy nikdo nepůjčí.

Není tady

 

#17 11. 9. 2012 7:57

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Exekuce - zkušenosti

LAdule napsal(a):

Je jisté, že se najdou dlužníci nepoctiví, kteří se vysmívali a vysmívají svým závazkům i věřitelům, ale je mnoho případů, kdy se lidé dostanou do exekuce ne vlastní vinou...

mendy patří evidentně do té první skupiny

Není tady

 

#18 11. 9. 2012 7:57

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Exekuce - zkušenosti

Mendy napsal(a):

aprill napsal(a):

Mendy napsal(a):

Být tebou, moc bych nevyskakovala, moje dluhy budeš příštích 5 let sponzorovat i ty reta

milá zlatá, ještě jsi neprošla osobním bankrotem.   ještě ti nějaká doba do konce bankrotu chybí. a modli se , aby se nastalo něco co by ti ten bankrot zhatilo.
a věřím, že hned co se oddlužíš, zase si nabereš další a další půjčky, protože neumíš hospodařit.

Možná bys měla ještě vědět, že lidem co prošli osobním bankrotem už nikdy nikdo nepůjčí.

To je taky jediný štěstí:-)

Není tady

 

#19 11. 9. 2012 8:25

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Exekuce - zkušenosti

je mnoho případů, kdy se lidé dostanou do exekuce ne vlastní vinou
Myslím, že podstatně míň, než těch zaviněných...
A i u těch ostatních to není tak úplně "ne vlastní vinou".

moje dluhy budeš příštích 5 let sponzorovat i ty
No právě - když si na různých stránkách přečtu informaci typu "Víte, že díky oddlužení můžete splatit pouze 30 % Vašich dluhů a zbytek po Vás již nemůže nikdo nikdy požadovat?", říkám si občas, jestli nejsem "blbě vychovaná" http://fora.babinet.cz/img/smilies/va.gif
Tobě se opravdu zdá normální, obvyklé, seriózní, že tvoje dluhy odnese někdo jinej?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#20 11. 9. 2012 11:19

LAdule
♥------
Registrovaný: 7. 9. 2012
Příspěvky: 8

Re: Exekuce - zkušenosti

"Svého času byl byt, který pronajímáme, obýván člověkem, kterého dnes stíhají exekuce. Marně telefonujeme na exekutorské úřady případně soudy, když se objeví nějaká výzva na doručení, že dotyčný zde nebydlí od roku 2010 a trvalý pobyt mu byl úředně zrušen, protože zde nejen nepobýval, ale i nájemní smlouva mu dávno skončila. Dnes byt navštívil pracovník exekutorského úřadu a zanechal výzvu, že pokud se nedohodneme na vpuštění a neumožníme prohlídku nemovitosti, že mají právo vniknout bez našeho vědomí... V této chvíli v bytě jsou již více než rok jiní nájemníci a pochopitelně jsou znepokojení a já samozřejmě též... Vrátila jsem se večer a na telefon již nikdo nereagovat, tak to zkusím zítra... ale nepopírám, dost mě to rozhodilo... Mimo jiné i proto, že adresa našeho bytu byla uveden až na třetím místě jako "další známá adresa"..."

MYSLÍTE, ŽE TAKOVÉ PŘÍPADY JSOU OJEDINĚLÉ??

Není tady

 

#21 11. 9. 2012 12:43

Xsara
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 12. 2006
Příspěvky: 1005

Re: Exekuce - zkušenosti

Mendy napsal(a):

Jaku napsal(a):

holcina napsal(a):

Mendy a jako co se tedy cítíš, když ne jako zlodějka? Nic jinýho to není:-(

Nevím,jak se cítí Mendy,ale dle mě je to jen pouhá ubožačka,která si neumí dát dohromady kolik je 1+1 a toto nemyslím jako urážku,ale jako konstatování pouhého faktu,bohužel pro Mendy,která asi stále ještě nechápe o čem že je tu řeč.

Radši si dávej bacha na svoje chyby a nikoho neodsuzuj. Víš snad dobře že přešlapy děláme všichni.

Ale na rozdíl od tebe si ty přešlapy taky sami zaplatíme.
Pochlubit se tady tím, že  "napůjčovala jsem si, zbankrotovala a vy to teď za mě hezky zaplatíte",
a ještě to doplnit smajlíky typu reta , to vypovídá buď o tom, že jsi poněkud slabomyslná nebo si koleduješ o "pár facek". Tedy bohužel jen slovních.


Morálka je postoj vůči lidem, které nemáme rádi.
Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde

Není tady

 

#22 11. 9. 2012 16:30

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Exekuce - zkušenosti

helena napsal(a):

je mnoho případů, kdy se lidé dostanou do exekuce ne vlastní vinou
Myslím, že podstatně míň, než těch zaviněných...
A i u těch ostatních to není tak úplně "ne vlastní vinou".

moje dluhy budeš příštích 5 let sponzorovat i ty
No právě - když si na různých stránkách přečtu informaci typu "Víte, že díky oddlužení můžete splatit pouze 30 % Vašich dluhů a zbytek po Vás již nemůže nikdo nikdy požadovat?", říkám si občas, jestli nejsem "blbě vychovaná" http://fora.babinet.cz/img/smilies/va.gif
Tobě se opravdu zdá normální, obvyklé, seriózní, že tvoje dluhy odnese někdo jinej?





Samozřejmě. Jsme v české republice...

Není tady

 

#23 11. 9. 2012 16:37

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Exekuce - zkušenosti

Xsara napsal(a):

Mendy napsal(a):

Jaku napsal(a):

Nevím,jak se cítí Mendy,ale dle mě je to jen pouhá ubožačka,která si neumí dát dohromady kolik je 1+1 a toto nemyslím jako urážku,ale jako konstatování pouhého faktu,bohužel pro Mendy,která asi stále ještě nechápe o čem že je tu řeč.

Radši si dávej bacha na svoje chyby a nikoho neodsuzuj. Víš snad dobře že přešlapy děláme všichni.

Ale na rozdíl od tebe si ty přešlapy taky sami zaplatíme.
Pochlubit se tady tím, že  "napůjčovala jsem si, zbankrotovala a vy to teď za mě hezky zaplatíte",
a ještě to doplnit smajlíky typu reta , to vypovídá buď o tom, že jsi poněkud slabomyslná nebo si koleduješ o "pár facek". Tedy bohužel jen slovních.

...s tím párfackováním bys mohla začít v senátu, pokračovat přes parlament a skončit u prezidenta. Když už si v tý ráži a mᚠvztek na ty na který doplácíš... roll

Upravil(a) Mendy (11. 9. 2012 16:42)

Není tady

 

#24 11. 9. 2012 16:52

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Exekuce - zkušenosti

Mendy - každý by měl v první řadě začít u sebe.
Pamatuju,jak si tady brečela ,že jste zadlužený. A ted budeš házet vinu na okolí? Nějak to nepobírám..
Jo, člověk chybuje, stane se, ale bud k sobě upřímná a přiznej si,že za blbost se platí.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#25 11. 9. 2012 17:08

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Exekuce - zkušenosti

Nevím kde jsi, Dušičko, vydedukovala, že hážu vinu na okolí, to vůbec není pravda. Jen jsem si píchla do některých uživatelek - na hrubý pytel hrubá záplata. Některým lidem prostě nemá smysl cokoliv vysvětlovat.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů