Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 9. 2012 20:37

sandrea
♥------
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 18

pomatená antikoncepce

Ahoj, mám dotaz ohledně antikoncepce. Mám to tenhle měsíc celé nějak pomotané a bojím se, jestli není snížená účinnost pilulek. Hned první den po pauze jsem si měla vzít pilulku, ale zapomněla jsem na ni, a tak jsem si vzala první pilulku (jednu) až druhý den, takže pauzu jsem měla 8 dní. Týden na to (včera), jsem si ale omylem vzala dva prášky. Mám si tedy brát druhý den prášek po tom, co jsem omylem vzala dva prášky nebo ne? A nevíte, jestli tím prvním nevzatým práškem se nějak nesníží účinnost?
Děkuji za Vaše odpovědi..

Není tady

 

#2 8. 9. 2012 11:53

Lazurka
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 4. 2006
Příspěvky: 665

Re: pomatená antikoncepce

To se stane, co už.. prostě dober ty prášky pečlivě, každý den jednu, stejně není antikoncepční jen jedna, jejich braním musíš udržovat nějakou hladinu hormonů v organismu.. no a tento měsíc si holt ještě kupte prezervativ, zas tak moc se nestane.. já takhle někdy riskovala a nic, jiná zas jen jednou vynechala a otěhotněli.. nic není 100%ní :-)


Naše Anička:
http://www.tickerclub.com/cache/d2e4438dfe.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů