Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 9. 2012 15:31

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Punčochy a podvazky

Dobrý den, je mi 25 let a mám ráda sportovní oblečení. Jsem zaměstnaná ve firmě, kde se vyžaduje při některých příležitostech, aby ženy nosily sukně. Byla jsem od jedné starší kolegyně upozorněna, že bych na společenské akce měla nosit na nohou silonky. No a protože chci být elegantní, tak jsem si pořídila punčochy – samodržky, které jsou podle mě v tomto letním počasí pro eleganci jediným možným řešením, abych  tam dole mohla větrat. Nevím jestli jsem zakoupila správně, ale  moc dobře se v nich necítím – mám pocit, že mi punčochy lezou dolů. Uvažuji proto, že bych si koupila podvazky, ale tam se bojím, že by byly pod šaty nebo pod sukní vidět, lepe řečeno, že se pásky budou pod šaty rýsovat. Ráda bych slyšela vaše názory a zkušenosti.

Není tady

 

#2 3. 9. 2012 17:35

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Punčochy a podvazky

Tak to jsem si vzpomněla na film "Pane vy jste vdova" jak si tam Janžurová připíná tu punčochu k noze sichrhajzkou...

Není přece nic jednoduššího, než vzít šaty a punčochy a v obchodě si to vyzkoušet ne? Copak my vidíme jaké mᚠšaty a z jakého materiálu a jakého střihu jestli to pod nimi bude vidět?


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#3 3. 9. 2012 18:31

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: Punčochy a podvazky

Bety napsal(a):

Tak to jsem si vzpomněla na film "Pane vy jste vdova" jak si tam Janžurová připíná tu punčochu k noze sichrhajzkou...

Není přece nic jednoduššího, než vzít šaty a punčochy a v obchodě si to vyzkoušet ne? Copak my vidíme jaké mᚠšaty a z jakého materiálu a jakého střihu jestli to pod nimi bude vidět?

Nemám jenom jedny šaty ?!? Nejvíc nosím ale takový kostýmek, kde je sukně rovná, poměrně dost na tělo. Nemám podvazky, takže si to nemůžu vyzkoušet.

Není tady

 

#4 3. 9. 2012 18:48

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Punčochy a podvazky

Kamča87 napsal(a):

Bety napsal(a):

Tak to jsem si vzpomněla na film "Pane vy jste vdova" jak si tam Janžurová připíná tu punčochu k noze sichrhajzkou...

Není přece nic jednoduššího, než vzít šaty a punčochy a v obchodě si to vyzkoušet ne? Copak my vidíme jaké mᚠšaty a z jakého materiálu a jakého střihu jestli to pod nimi bude vidět?

Nemám jenom jedny šaty ?!? Nejvíc nosím ale takový kostýmek, kde je sukně rovná, poměrně dost na tělo. Nemám podvazky, takže si to nemůžu vyzkoušet.

Vezmi si troje šaty, sukni od kostýmku a punčochy až si půjdeš koupit podvazky tak si to v obchodě v kabince vyzkoušej.  Jinak nevím co ti máme poradit když jsme tě v životě neviděly ani tvoje šaty a kostýmek. Přece ti nikdo tady neřekne "bude to vidět" "nebude to vidět".  Podívej, píšeš že je ti 25, tak určitě si zvládneš koupit podvazky když si je v kabince vyzkoušíš a uvidíš jestli je to vidět nebo ne.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#5 3. 9. 2012 19:06

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: Punčochy a podvazky

Nikdy jsem na sobě podvazky neměla a taky jsem myslela, že se ani moc nenosí, snad jenom jako erotické prádlo do ložnice. Chtěla jsem slyšet vaše názory na samodržky a podvazky, co upřednostňujete a tak.

Není tady

 

#6 3. 9. 2012 19:10

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Punčochy a podvazky

Kamčo - kde vidíš letní počasí? Já bych řekla, že ted už můžeš silonky big_smile


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#7 3. 9. 2012 19:10

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Punčochy a podvazky

a já si podle frekvence přihlašování a odhlašování myslím, že jsi přihášená(ý) ještě pod nickem zmatenadceruska  co zrovna teď před chvilkou dopsala do rubriky o sexu a o podvazcích tě jenom rajcuje debatovat


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#8 3. 9. 2012 19:30

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: Punčochy a podvazky

Bety napsal(a):

a já si podle frekvence přihlašování a odhlašování myslím, že jsi přihášená(ý) ještě pod nickem zmatenadceruska  co zrovna teď před chvilkou dopsala do rubriky o sexu a o podvazcích tě jenom rajcuje debatovat

Tak to tedy promiň, ale to si snad dělᚠsrandu, ne?

Není tady

 

#9 3. 9. 2012 19:37

marus12
♥------
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 23

Re: Punčochy a podvazky

Bety napsal(a):

a já si podle frekvence přihlašování a odhlašování myslím, že jsi přihášená(ý) ještě pod nickem zmatenadceruska  co zrovna teď před chvilkou dopsala do rubriky o sexu a o podvazcích tě jenom rajcuje debatovat

Tak ted je zmatenadceruska prihlasena stejne jako Kamca.Jedine,ze by mela dva pocitace. big_smile styrka

Není tady

 

#10 3. 9. 2012 19:40

marus12
♥------
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 23

Re: Punčochy a podvazky

Ja budu ted offtopic ale zajimalo by me, jestli Majkafa svou intuici vypatra, kdo se skryva za timto nickem marus12. lol
Zkousela sem totiz,jestli jdou pouzit dva nicky naraz. Takze se dobrovolne priznavam,ze mam dva nicky, ale tento jsem z technickych duvodu nepouzivala,abych nemela problemy pred lety v praci.
Ale necti me prispevky z drivejska, tam je odpoved. big_smile

Upravil(a) marus12 (3. 9. 2012 19:41)

Není tady

 

#11 3. 9. 2012 20:01

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: Punčochy a podvazky

marus12 napsal(a):

Ja budu ted offtopic ale zajimalo by me, jestli Majkafa svou intuici vypatra, kdo se skryva za timto nickem marus12. lol
Zkousela sem totiz,jestli jdou pouzit dva nicky naraz. Takze se dobrovolne priznavam,ze mam dva nicky, ale tento jsem z technickych duvodu nepouzivala,abych nemela problemy pred lety v praci.
Ale necti me prispevky z drivejska, tam je odpoved. big_smile

Tak na dva počítače nemám a dva nicky také ne. Nicméně zdravím zmatenoudcerušku!

Není tady

 

#12 4. 9. 2012 6:28

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Punčochy a podvazky

marus12 napsal(a):

Bety napsal(a):

a já si podle frekvence přihlašování a odhlašování myslím, že jsi přihášená(ý) ještě pod nickem zmatenadceruska  co zrovna teď před chvilkou dopsala do rubriky o sexu a o podvazcích tě jenom rajcuje debatovat

Tak ted je zmatenadceruska prihlasena stejne jako Kamca.Jedine,ze by mela dva pocitace. big_smile styrka

to víš, že se může současně přihlásit jako kamča a jako zmatená  a není potřeba mít dva PC wink .

Není tady

 

#13 4. 9. 2012 6:28

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Punčochy a podvazky

Kamča87 napsal(a):

Nikdy jsem na sobě podvazky neměla a taky jsem myslela, že se ani moc nenosí, snad jenom jako erotické prádlo do ložnice. Chtěla jsem slyšet vaše názory na samodržky a podvazky, co upřednostňujete a tak.

je divné, že ti samodržky nedrží, asi sis koupila nějaký levný šunt nebo špatnou velikost

Není tady

 

#14 4. 9. 2012 7:48

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Punčochy a podvazky

aprill napsal(a):

marus12 napsal(a):

Bety napsal(a):

a já si podle frekvence přihlašování a odhlašování myslím, že jsi přihášená(ý) ještě pod nickem zmatenadceruska  co zrovna teď před chvilkou dopsala do rubriky o sexu a o podvazcích tě jenom rajcuje debatovat

Tak ted je zmatenadceruska prihlasena stejne jako Kamca.Jedine,ze by mela dva pocitace. big_smile styrka

to víš, že se může současně přihlásit jako kamča a jako zmatená  a není potřeba mít dva PC wink .

Jojo,jde to, musí mít dva prohlížece v compu. stolt


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#15 4. 9. 2012 7:50

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Punčochy a podvazky

aprill napsal(a):

Kamča87 napsal(a):

Nikdy jsem na sobě podvazky neměla a taky jsem myslela, že se ani moc nenosí, snad jenom jako erotické prádlo do ložnice. Chtěla jsem slyšet vaše názory na samodržky a podvazky, co upřednostňujete a tak.

je divné, že ti samodržky nedrží, asi sis koupila nějaký levný šunt nebo špatnou velikost

A když už je to tu téma o samodržkách. Jako mladá jsem měla podvazky . Spíš jen tak na blbnutí. A i když nejsem silná,stejně mě po navlíknutí přetejkalY na stehnech špeky.
Je to i samodržek?
Já tedy moc nenosím sukně,právě z důvodů,že silonky nemám ráda v rozkroku. tillfreds

Upravil(a) dusička (4. 9. 2012 10:25)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#16 4. 9. 2012 10:07

Zuzina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 3459

Re: Punčochy a podvazky

Duši, jsem na tom úplně stejně. Silonky mi děsně vadí na zadku, proto nosím sukni vlastně jen v létě. Samodržky jsem taky zkoušela a jak říkáš...přetékám rodna
Takže když od někud příjdeme a já je mám na sobě,  tak se rychle svleču, ještě než by mě manžel zahlédnul lol


http://lbyf.lilypie.com/GeGpp2.png


http://lb1f.lilypie.com/NL4lp2.png

Není tady

 

#17 4. 9. 2012 10:39

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: Punčochy a podvazky

Zuzina napsal(a):

Duši, jsem na tom úplně stejně. Silonky mi děsně vadí na zadku, proto nosím sukni vlastně jen v létě. Samodržky jsem taky zkoušela a jak říkáš...přetékám rodna
Takže když od někud příjdeme a já je mám na sobě,  tak se rychle svleču, ještě než by mě manžel zahlédnul lol

Tak já snad nepřetékám, ale zase mám ten pocit, že mi samodržky padají. Pořád se kontroluju a nemám dobrý pocit.

Není tady

 

#18 4. 9. 2012 16:51

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Punčochy a podvazky

V práci musím nosit silonky  a v létě je to poměrně náročné, jenže samodržky nemůžu mít, protože mě padají.
Exstují ale silonky na styl samodržek a podvazkového pásu. Nevím, jak bych to popsala a vygooglila jsem bohužel jen nějaké silonky s otvorem na zadku a to není ono.
Prostě ty silonky jsou zhruba do horní části stehen a pak jsou spojené s pasem jako u podvazkového pásu. Je to docela dobrá věc a nemusí se kupovat ani samodržky ani podvazkový pás a pod sukní (nosím rovnou na tělo) mi to není vidět.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#19 5. 9. 2012 5:55

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Punčochy a podvazky

http://www.petrklic.cz/image.php?file=1251820m.jpg&size=mw-cz


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#20 6. 9. 2012 22:02

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: Punčochy a podvazky

Děkuji za radu. Dneska jsem měla výplatní den, tak jsem si udělala radost a mimo jiné drobnosti jsem si koupila i ty podvazky. Zkoušela jsem si je pod sukni a myslím, že to půjde. Ono hlavně po ránu už je zima, takže nosit něco budu ...

Není tady

 

#21 10. 9. 2012 13:30

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Punčochy a podvazky

Když se na tento problém dívám z čistě chlapského pohledu, tak jsem pro podvazky.


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#22 10. 9. 2012 17:48

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Punčochy a podvazky

Bigben61 napsal(a):

Když se na tento problém dívám z čistě chlapského pohledu, tak jsem pro podvazky.

tummenupp  fajn tak potom napiš, jestli se ti nerýsují pod kalhotama....


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#23 10. 9. 2012 20:49

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Punčochy a podvazky

Bety napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

Když se na tento problém dívám z čistě chlapského pohledu, tak jsem pro podvazky.

tummenupp  fajn tak potom napiš, jestli se ti nerýsují pod kalhotama....

pod kalhotama je nenosím, jenom pod suknílol


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#24 17. 9. 2012 21:08

adrianka
♥------
Registrovaný: 17. 9. 2012
Příspěvky: 1
Web

Re: Punčochy a podvazky

tak to je hodně odvážné..

Není tady

 

#25 1. 11. 2012 22:05

petruhah
♥------
Registrovaný: 1. 11. 2012
Příspěvky: 2

Re: Punčochy a podvazky

Nevím, co řešíte, punčochy s podvazky jsou super. Sama už dávno nenosím nic jiného, a to nosím sukně prakticky denně do práce. Punčocháče s tím silonem až nahoru, lepením se na šaty a lezením dolú úplně nesnáším, samodržky nesamodržej a ještě ty proužky dráždí kůži. Hlavně si nekupujte ty uzočký elastický podvazkový pásky, jsou k ničemu, punčochy neudrží. Chce to širší, když zatáhnete za podvazek, nesmí se celý pás táhnout dolů. Jestli chcete, napište, poradím.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů