Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 1. 10. 2012 19:53

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: Jdu na tantrickou masáž

Tulipánka napsal(a):

Tak mně tenhle příspěvek tak inspiroval, že jsem se rozhodla, že poukaz na masហkoupím manželovi k vánocům smile . Ale moc by se mi líbilo, kdyby třeba masérka začala a já se mohla přidat tongue . Nechci sex ve 3, jen by to mohl být moc hezký společný zážitek :-)

Já si myslím, že by to určitě šlo. Až půjdeš koupit poukaz, tak se zeptej. Určitě je to hodně inspirativní a pak byste si mohli tantru vyzkoušet doma a začít jí praktikovat v budoucnu. Je to úžasný pocit. Fakt jsem nikdy nic podobného nezažila.

Není tady

 

#52 2. 10. 2012 5:41

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Jdu na tantrickou masáž

PPavlaa napsal(a):

kamčo, ty teda jedeš big_smile

tohle by nebylo nic pro mně, tohle otlapkávání od lidí, který sotva znám skurt

nápodobně. přijde mi to jako docela slušná úchylárna usch

Není tady

 

#53 2. 10. 2012 10:42

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: Jdu na tantrickou masáž

Ono se to možná pro mnohé zdá ujeté, ale zkuste si o tantře nejdřív něco přečíst. Náhodně jsem vybrala :
Pamatujete si hodiny sexuální výchovy ve škole? Bylo tam rozhodně hodně detailů o semínkách a vajíčkách, varování před nechtěným těhotenstvím a sexuálně přenosnými nemocemi a možná nějaký náznak emocionálních problémů, které očekávají ty nezkušené. Ale zřejmě jste tam nenašli ani slovo o rozkoši. Ani zmínka o mocných energiích a o někdy až neobyčejných tělesných pocitech, které mohou očekávat na ty, kdo se začnou otevírat sexualitě a zvláště mladé lidi, jejichž sexualita se právě probouzí.
Tato rozkoš je v naší společnosti tabu. Země se hýbá a my omdléváme v romantických novelách, ale v každodenním životě je to často o šmátrání ve tmě, nedostatku komunikování a "tak co, jaký jsem byl?". Dominantní kultura vidi sex jako setkání dvou těl. Tantra chápe sex jako setkání dvou energií, kde tělo je zprostředkovatelem. Od sexuální revoluce 60tých let, kdy se sexuální zážitek stal něčím samozřejmým a častým pro většinu lidí, naše těla vyžadují více a více stimulace k tomu, aby se probudila smyslnost a my se vzrušili. Na čistě tělesné úrovni jsou těla čím dál přesycenější a my potřebujeme čím dál silnější podněty k tomu, aby se nás něco dotklo. Už jsme to všechno viděli – alespoň z druhé ruky masmédií – a novota a čerstvost, které přinášejí vzrušení, se ztratily. V mysli se nerovnocenně srovnáváme s těly filmových hvězd a musíme se spokojit s tím, že budeme jenom druzí.
Sexuální vzrušení ve formě napětí vždycky zůstane stimulací spíše než blaženou rozkoší. Potěšení tak zůstává pro mnoho mužů v záznamu úspěchů – dostal jsem ji do postele, dobyl tvrz, dosáhl orgasmu – které zůstávají v mysli a posilují ego, místo toho, aby se člověk kochal potěšením ze zážitku lásky a sexuálního blaha. Taková sexualita nabízí samozřejmě ještě méně ženám, které vybičovaným napínáním naprosto přicházejí o sexuální zážitek ženské přirozenosti, kde se tělo otevírá energii a je jí zevnitř prostupováno. Ženy často vzdávají naději na sexuální naplnění, protože jej marně hledaly v mužské doméně – napětí.
Tantra se zabývá možnostmi, jak si užívat vzrušení bez tohoto napínání, tím, že se do vybuzené energie uvolníme a dovolíme jí expandovat. Místo stoupající spirály stále většího a většího svalového a energetického stahování, kdy se šplháme s vypětím veškerých sil až na okraj propasti proto, abychom veškeré tělesné ovládaní mohli pustit pro pár vteřin orgasmu, můžeme cítit, jak vzrušení stoupá do výšin ducha, zatímco uvolnění prohlubuje nᚠzážitek natolik, že se uprostřed fyzičnosti dotkne duše.

Není tady

 

#54 2. 10. 2012 12:46

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Jdu na tantrickou masáž

Kamčo,
já bych to viděla takhle: nech každému co jeho jest :-) To znamená, že každý má jiný názor daný výchovou, zkušenostmi... pro někoho je tantra prostě jen variantou veřejného domu, někdo za ní vidí duchovnější rozměr.

Upravil(a) Tulipánka (2. 10. 2012 12:50)


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#55 2. 10. 2012 16:36

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: Jdu na tantrickou masáž

Tulipánka napsal(a):

Kamčo,
já bych to viděla takhle: nech každému co jeho jest :-) To znamená, že každý má jiný názor daný výchovou, zkušenostmi... pro někoho je tantra prostě jen variantou veřejného domu, někdo za ní vidí duchovnější rozměr.

Já jsem nikomu nic nechtěla vnucovat, to opravdu ne, ale také jsem tady chtěla napsat o něčem, co se mi líbí.

Není tady

 

#56 2. 10. 2012 17:24

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jdu na tantrickou masáž

Tulipánka napsal(a):

Tak mně tenhle příspěvek tak inspiroval, že jsem se rozhodla, že poukaz na masហkoupím manželovi k vánocům smile . Ale moc by se mi líbilo, kdyby třeba masérka začala a já se mohla přidat tongue . Nechci sex ve 3, jen by to mohl být moc hezký společný zážitek :-)

tuli yikesyikes
musím říct, že mě teda fakt šokuješ, že od tebe budu tohle číst, to jsem fakt nečekala lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#57 2. 10. 2012 17:35

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Jdu na tantrickou masáž

Tulipánko, a to by ti nevadilo se dívat, jak nějaká jiná žena masíruje přirození tvojemu manželovi? Já bych to asi nerozdýchala, asi jsem moc žárlivá???

Není tady

 

#58 2. 10. 2012 18:49

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Jdu na tantrickou masáž

Kamča87 napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Kamčo,
já bych to viděla takhle: nech každému co jeho jest :-) To znamená, že každý má jiný názor daný výchovou, zkušenostmi... pro někoho je tantra prostě jen variantou veřejného domu, někdo za ní vidí duchovnější rozměr.

Já jsem nikomu nic nechtěla vnucovat, to opravdu ne, ale také jsem tady chtěla napsat o něčem, co se mi líbí.

Kamčo, neříkám, že chceš něco vnucovat, spíš že si každý na tantru už nějaký názor udělal.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#59 2. 10. 2012 18:49

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Jdu na tantrickou masáž

Na tantru bych s přítelem nešla, ani na žádné společné tantrování. Můj orgasmus je pro mě natolik intimní, že by mi to vadilo. Pokud by si přítel přál tantrickou masហzažít, pořídila bych mu ji

Není tady

 

#60 2. 10. 2012 18:52

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Jdu na tantrickou masáž

PPavlaa napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Tak mně tenhle příspěvek tak inspiroval, že jsem se rozhodla, že poukaz na masហkoupím manželovi k vánocům smile . Ale moc by se mi líbilo, kdyby třeba masérka začala a já se mohla přidat tongue . Nechci sex ve 3, jen by to mohl být moc hezký společný zážitek :-)

tuli yikesyikes
musím říct, že mě teda fakt šokuješ, že od tebe budu tohle číst, to jsem fakt nečekala lol

Pavlo,
lidé se mění wink Třeba pro mě by bylo myslím lepší u toho být než u toho nebýt wink

Upravil(a) Tulipánka (2. 10. 2012 18:55)


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#61 2. 10. 2012 19:28

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Jdu na tantrickou masáž

Já jsem zkoušel "tantru" s manželkou podle videa, které jsem našel na youtube. Bylo to zajímavé, trošku jsme museli improvizovat, ale líbilo se nám to. Na masហs manželkou k nějakému profíkovi bych nešel.


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#62 5. 10. 2012 7:58

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: Jdu na tantrickou masáž

Dneska jedu s přítelem na chatu a chystám se mu ukázat, co jsem se naučila v tantře. Už se moc těším. Papa a hezký víkend všem !!!

Není tady

 

#63 5. 10. 2012 8:00

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Jdu na tantrickou masáž

Kamča87 napsal(a):

Dneska jedu s přítelem na chatu a chystám se mu ukázat, co jsem se naučila v tantře. Už se moc těším. Papa a hezký víkend všem !!!

ještě před dvěma měsíci jsi neměla chu se  s nikým seznamovat, koukám, že to vzalo prudký spád wink .
tak si to užij wink

Není tady

 

#64 6. 10. 2012 14:29

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jdu na tantrickou masáž

Tulipánka napsal(a):

Kamča87 napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Kamčo,
já bych to viděla takhle: nech každému co jeho jest :-) To znamená, že každý má jiný názor daný výchovou, zkušenostmi... pro někoho je tantra prostě jen variantou veřejného domu, někdo za ní vidí duchovnější rozměr.

Já jsem nikomu nic nechtěla vnucovat, to opravdu ne, ale také jsem tady chtěla napsat o něčem, co se mi líbí.

Kamčo, neříkám, že chceš něco vnucovat, spíš že si každý na tantru už nějaký názor udělal.

a jak jsi na něco takového přišla, prosím tě ? to bereš jako podle názorů pár lidí, co sem napsali ? sem snad chodí číst daleko víc lidí, proč by k tomu nemohla napsat svoje.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#65 6. 10. 2012 14:36

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jdu na tantrickou masáž

Tulipánka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Tak mně tenhle příspěvek tak inspiroval, že jsem se rozhodla, že poukaz na masហkoupím manželovi k vánocům smile . Ale moc by se mi líbilo, kdyby třeba masérka začala a já se mohla přidat tongue . Nechci sex ve 3, jen by to mohl být moc hezký společný zážitek :-)

tuli yikesyikes
musím říct, že mě teda fakt šokuješ, že od tebe budu tohle číst, to jsem fakt nečekala lol

Pavlo,
lidé se mění wink Třeba pro mě by bylo myslím lepší u toho být než u toho nebýt wink

ale jo, proč ne, že jo. a si každej dělá, co mu vyhovuje, jen mě to zrovna u tebe zarazilo, dělala jsi na mě takovej trochu dojem až moc usedlý ženský, na to, že jsi ještě mladá baba.
pravda je, že z tebe mám pocit, že to nedělᚠani tak kvůli tomu, že ty sama bys toužila po takovém společném zážitku s další slečnou, ale spíš kvůli manžovi - jak sama říkᚠ"Třeba pro mě by bylo myslím lepší u toho být než u toho nebýt".
já už pár takových párů zažila a bohužel šel pak jejich vztah po podobných experimentech víš kam. přeju ti, aby ten tvůj nepatřil mezi ně.
jinak to neber jako kritiku toho, pro co ses rozhodla, mě je fakt jedno, kdo co dělá.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#66 6. 10. 2012 14:37

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jdu na tantrickou masáž

aprill napsal(a):

Kamča87 napsal(a):

Dneska jedu s přítelem na chatu a chystám se mu ukázat, co jsem se naučila v tantře. Už se moc těším. Papa a hezký víkend všem !!!

ještě před dvěma měsíci jsi neměla chu se  s nikým seznamovat, koukám, že to vzalo prudký spád wink .
tak si to užij wink

big_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#67 6. 10. 2012 19:25

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: Jdu na tantrickou masáž

Asi jsem čekala něco jiného a místo romantického víkendu na chatě jsem zase doma.

Není tady

 

#68 6. 10. 2012 19:33

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jdu na tantrickou masáž

Kamča87 napsal(a):

Asi jsem čekala něco jiného a místo romantického víkendu na chatě jsem zase doma.

Kamčo - co se stalo?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#69 6. 10. 2012 20:38

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: Jdu na tantrickou masáž

Na chatě byla s náma přítelova máma a ta mě tak deptala, že jsem se sebrala a jela domů. A ten blbec tam zůstal. Další ukázka toho, že najít si někoho normálního není vůbec jednoduchý.

Není tady

 

#70 6. 10. 2012 20:49

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jdu na tantrickou masáž

jak dlouho ho znᚠ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#71 6. 10. 2012 20:51

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Jdu na tantrickou masáž

Kamča87 napsal(a):

Na chatě byla s náma přítelova máma a ta mě tak deptala, že jsem se sebrala a jela domů. A ten blbec tam zůstal. Další ukázka toho, že najít si někoho normálního není vůbec jednoduchý.

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, možná si to říká i on, že najít někoho normálního není jednoduché

Není tady

 

#72 6. 10. 2012 21:00

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: Jdu na tantrickou masáž

Známe se od školy, ale nějaký čas jsme se neviděli až teď po prázdninách. Myslela jsem že bych to s ním mohla zkusit, ale asi to nepůjde. Nějak se rozcházíme v názorech na život a ta jeho máma je strašná...

Není tady

 

#73 6. 10. 2012 21:09

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Jdu na tantrickou masáž

hm a tys když vidíš, že se celkově názorově rozcházíte a že jste si nesedli ani s ním, ani s jeho matkou, čekala, že za tebou poběží vavava
nezlob se, ale jestli ano, pak ten blbec není on, ale ty.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#74 6. 10. 2012 21:11

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Jdu na tantrickou masáž

PPavlaa napsal(a):

hm a tys když vidíš, že se celkově názorově rozcházíte a že jste si nesedli ani s ním, ani s jeho matkou, čekala, že za tebou poběží vavava
nezlob se, ale jestli ano, pak ten blbec není on, ale ty.

BINGO!

Není tady

 

#75 6. 10. 2012 21:34

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: Jdu na tantrickou masáž

Tak to vám tedy moc pěkně děkuju za podporu. Ono se hezky soudí, když o tom nic nevíte. V jejich rodině platí pravidla, že to co synáček udělá to je dobře a když máte jiný názor, tak jste div ne nepřítel národa. Měla jsem nějaké výhrady a maminka mi stryktně řekla "Holčičko, na tohle tady nejsme zvědaví" a to šlo v podstatě o h....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů