Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 28. 8. 2012 11:35

krtkaa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2010
Příspěvky: 1871

Re: Sama se synem

Petro - přijde mi, že chceš slyšet, že to je normální a že to přejde. Ale normální to rozhodně není - je fakt, že v dnešní době změn, rychlého vývoje a mobilů skoro ve školce se není čemu divit, ale tohle rozhodně normální není. Otevřeně bych s ním promluvila, minimálně mu dala najevo, že si s ním o tom chci promluvit. Nedovedu si představit, že takto "vybavený" puberák pak bude šmírovat i v dospělosti, protože se mu to bude zdát normální... a popravdě aby mi syn bral kalhotky tak to je moc. mám sice kluky malý, tak si můžeš myslet, že do toho nemám co mluvit, jen se mi osobně dělá nevolno, že tohle nebudeš jako matka řešit...(jinak než nákupem nového závěsu, do kterého nejspíš už díru udělal)


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/intHyNX.jpghttp://lb3f.lilypie.com/intHp1.png 

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/1TlpHuX.jpghttp://lb1f.lilypie.com/1Tlpp1.png

Není tady

 

#77 28. 8. 2012 18:15

majkafa
Host

Re: Sama se synem

Petro, taky mám dojem, že sis ve skutečnosti nepřišla pro rady, ale proto, abys tady četla, že je vše OK. Tos měla napsat rovnou. Matka není sestra.  Kalhotky matky nejsou kalhotky sestry...

 

#78 28. 8. 2012 18:54

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Sama se synem

majkafa napsal(a):

Petro, taky mám dojem, že sis ve skutečnosti nepřišla pro rady, ale proto, abys tady četla, že je vše OK. Tos měla napsat rovnou. Matka není sestra.  Kalhotky matky nejsou kalhotky sestry...

jj, Petra chtěla slyšet něco jiného, ono asi těžko se člověk smiřuje s tím ,že mu doma roste malý "úchylák" .

Není tady

 

#79 28. 8. 2012 19:23

Petra_Myska
♥♥-----
Registrovaný: 25. 8. 2012
Příspěvky: 52

Re: Sama se synem

Asi máte pravdu, nečekala jsem, že vaše názory budou téměř totožné s doporučením návštěvy psychologa. Myslela jsem, že je to klukovina, ale musím přiznat, že dost deprimující. Samozřejmě mi to vadí. Jen mě taky pochopte, že není zrovna příjemné si o těchhle věcech povídat naživo. Něco jiného je když to tady píšu a něco jiného bude, až to budu říkat doktorovi.

Není tady

 

#80 28. 8. 2012 19:25

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Sama se synem

Petra_Myska napsal(a):

Asi máte pravdu, nečekala jsem, že vaše názory budou téměř totožné s doporučením návštěvy psychologa. Myslela jsem, že je to klukovina, ale musím přiznat, že dost deprimující. Samozřejmě mi to vadí. Jen mě taky pochopte, že není zrovna příjemné si o těchhle věcech povídat naživo. Něco jiného je když to tady píšu a něco jiného bude, až to budu říkat doktorovi.

věřím ti, že  to není příjemné. neboj zvládneš to pussa

Není tady

 

#81 28. 8. 2012 19:39

Petra_Myska
♥♥-----
Registrovaný: 25. 8. 2012
Příspěvky: 52

Re: Sama se synem

aprill napsal(a):

Petra_Myska napsal(a):

Asi máte pravdu, nečekala jsem, že vaše názory budou téměř totožné s doporučením návštěvy psychologa. Myslela jsem, že je to klukovina, ale musím přiznat, že dost deprimující. Samozřejmě mi to vadí. Jen mě taky pochopte, že není zrovna příjemné si o těchhle věcech povídat naživo. Něco jiného je když to tady píšu a něco jiného bude, až to budu říkat doktorovi.

věřím ti, že  to není příjemné. neboj zvládneš to pussa

Děkuju za podporu, aprill.

Není tady

 

#82 28. 8. 2012 19:49

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Sama se synem

Petro, rozhodně je fajn, že se s tím snažíš něco dělat. A neboj, psychologové umějí pracovat s všelijakými informacemi. Jde o tvůj klid a pokud cítíš, že tam něco drhne, za optání nic nedáš....a budeš ty zase v klidu.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#83 28. 8. 2012 19:55

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: Sama se synem

PavlaH napsal(a):

Petro, rozhodně je fajn, že se s tím snažíš něco dělat. A neboj, psychologové umějí pracovat s všelijakými informacemi. Jde o tvůj klid a pokud cítíš, že tam něco drhne, za optání nic nedáš....a budeš ty zase v klidu.

Ono je také důležité na jakého psychologa zrovna narazíš, ale když už jsi rozhodnutá že někoho vyhledᚠtak musíš, i když  to není zrovna nejpříjemnější.

Upravil(a) Kamča87 (28. 8. 2012 20:02)

Není tady

 

#84 28. 8. 2012 19:56

majkafa
Host

Re: Sama se synem

Kamča87 napsal(a):

PavlaH napsal(a):

Petro, rozhodně je fajn, že se s tím snažíš něco dělat. A neboj, psychologové umějí pracovat s všelijakými informacemi. Jde o tvůj klid a pokud cítíš, že tam něco drhne, za optání nic nedáš....a budeš ty zase v klidu.

Ono je také důležité na jakého psychologa zrovna narazíš, ale už jsem rozhodnutá že někoho vyhledám i když mi to není zrovna nejpříjemnější.

Ty mᚠdva nicky? va
Nepíšeš na sexu na vlákně o tantře, že je ti 25 let?l va

Upravil(a) majkafa (28. 8. 2012 20:10)

 

#85 28. 8. 2012 20:00

majkafa
Host

Re: Sama se synem

Kamča87[b napsal(a):

Milá Petro, [/b]mám mladšího bráchu a ten mi připomíná tvého syna. Bydlíme s bratrem a s matkou ve starším bytě a brácha nás šmíruje obě. Na mě si dokonce přivedl kamaráda a když jsem na ně vyběhla a dala jim pár facek, tak se mi ještě vysmáli. Mamka bráchu taky zmlátila, ale jemu je to stejně jedno. Moje kalhotky dokonce ve škole prodával. Je to puboš a mlátí to s ním. Přesto ho mám ráda a beru to s nadhledem. On z toho vyroste a neboj, tvůj syn je jako většina ostatních, jen někteří rodiče o tom neví. Kluci se ve škole vytahují a pořádají burzy se spodním prádlem, ale to už bylo, když jsem chodila do školy já, tj. cca před 7 lety. Držím palce.

Píšeš si sama se sebou? hm

Upravil(a) majkafa (28. 8. 2012 20:00)

 

#86 28. 8. 2012 20:05

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: Sama se synem

majkafa napsal(a):

Kamča87 napsal(a):

PavlaH napsal(a):

Petro, rozhodně je fajn, že se s tím snažíš něco dělat. A neboj, psychologové umějí pracovat s všelijakými informacemi. Jde o tvůj klid a pokud cítíš, že tam něco drhne, za optání nic nedáš....a budeš ty zase v klidu.

Ono je také důležité na jakého psychologa zrovna narazíš, ale už jsem rozhodnutá že někoho vyhledám i když mi to není zrovna nejpříjemnější.

Ty mᚠdva nicky? va
Nepíšeš na sexu na vlákně o tantře, že je ti 25 let?l va

O tantře píšu, ale nemám dva nicky. Špatně jsem to napsala.

Není tady

 

#87 28. 8. 2012 20:07

majkafa
Host

Re: Sama se synem

Tak proč odpovídáš, že už jsi rozhodnutá, že někoho vyhledáš? Na tomto vlákně? va Jako reakci na PavluH, která psala petře? va

 

#88 28. 8. 2012 20:07

krtkaa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2010
Příspěvky: 1871

Re: Sama se synem

Petro - zkusila bych najít přes net psychologa, který má zkušenosti s podobnými problémy..můžeš to zkusit i přes pediatra co máš. Ono je to moc těžký, živý a jde o tvé dítě, tak i velmi bolavé, ale právě dr nebo psycholog takovéhle věci řeší, seber odvahu s tím něco dělat a spíš než od nás se dozvíš od odborníků - můžeš zajít k vícero - co je a není v normě. držím palce !


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/intHyNX.jpghttp://lb3f.lilypie.com/intHp1.png 

http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/1TlpHuX.jpghttp://lb1f.lilypie.com/1Tlpp1.png

Není tady

 

#89 28. 8. 2012 20:09

majkafa
Host

Re: Sama se synem

Že ty jsi petra a mᚠještě dceru a píšeš za obě? A na tantře jsi sama sebou, petra, které chybí muž? Akorát se zamaskovaným nickem?
Tahᚠnás za nos.

 

#90 28. 8. 2012 20:18

Kamča87
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 8. 2012
Příspěvky: 107

Re: Sama se synem

majkafa napsal(a):

Že ty jsi petra a mᚠještě dceru a píšeš za obě? A na tantře jsi sama sebou, petra, které chybí muž? Akorát se zamaskovaným nickem?
Tahᚠnás za nos.

Mᚠvelkou fantazii, já totiž  ještě dítě nemám. Psala jsem Petře, ale poplatla jsem se.

Není tady

 

#91 28. 8. 2012 20:21

majkafa
Host

Re: Sama se synem

Mám dobrou intuici. Takhle se člověk nepoplete. Navíc to plně koresponduje s vláknem na sexu. I tady jsi psala, že se ještě nechceš seznamovat,...
Je to tvoje věc, co děláš, ale když už, tak se maskuj lépe. Jsi příliš průhledná, petro.
Nebudu tě trápit a kopírovat sem,jak pod dvěma nicky píšeš na různých vláknech v podstatě to samé stejnými slovy. Asi mᚠk tomu důvod.

Upravil(a) majkafa (28. 8. 2012 20:25)

 

#92 28. 8. 2012 21:01

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Sama se synem

Majko - za mně - dělᚠz toho kovbojku.
I když to Kamča blbě napsala, já jsem četla, jak to myslela.
A navíc Petra psala v jiném vlákně - Je mi 34 a doufám, že nezůstanu sama. Dlouho jsem se nemohla vzpamatovat, bolelo mě to. Po 5 letech co jsme spolu chodily a po skoro 11 letech manželství jsem si představovala prožívat nejlepší leta opravdu jinak. Pa a držim palce.
Tak kde by vzala 25letou dceru.
To není Majkafo intuice, ale fantazie. big_smile offtopic


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#93 28. 8. 2012 21:03

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Sama se synem

Petro - nemusí z kluka být úchylák. Oni někdy kluci jsou dost prdlí, a nevíš co je v telecích letech napadne.
ale přesto pro klid duše bych toho psychologa-sexuologa navštívila.
A neboj, trapně ti být nemusí. Ti doktoři to berou, jsou tu od toho, aby pomáhali. stolt


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#94 28. 8. 2012 21:11

majkafa
Host

Re: Sama se synem

dusi, nepsala jsem, že petra by měla 25ti letou dceru.
Té dceři může být méně.
Já si myslím,že petra a kamča je tatហosoba.

 

#95 28. 8. 2012 21:48

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Sama se synem

majkafa napsal(a):

dusi, nepsala jsem, že petra by měla 25ti letou dceru.
Té dceři může být méně.
Já si myslím,že petra a kamča je tatហosoba.

Zase prudíš...a nikoho to nezajímá Holmesi...sad

Není tady

 

#96 28. 8. 2012 21:51

Petra_Myska
♥♥-----
Registrovaný: 25. 8. 2012
Příspěvky: 52

Re: Sama se synem

Dobrý večer, co se to tady děje? Já nemám 25 letou dceru, je mi 34 a mám jen toho mého puboše. Byla jsem u kamarádky na kafču a všechno jsem jí řekla. Radila mi stejně jako většina z vás. Neznáte některá dobrého psychologa z Prahy nebo ze Středních Čech? Zatím jsem neměla důvod někoho takového vyhledávat a když už, tak bych chtěla někoho zkušeného.

Upravil(a) Petra_Myska (28. 8. 2012 21:54)

Není tady

 

#97 28. 8. 2012 23:02

janinka_v
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 7. 2008
Příspěvky: 1068

Re: Sama se synem

Vyhledala bych hlavne sexuologa, to bude mit vetsi prinos. Jestli se ti bude lepe mluvit s zenskou, tak bych zkusila Fifkovou. Driv casto vystupovala v televizi a v novinach a jeji nazory mi byly sympaticky 

A drzim palce.


Krystof - leden 2012

Cap nebo vrana - duben 2016

Není tady

 

#98 29. 8. 2012 7:20

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Sama se synem

majkafa napsal(a):

Kamča87 napsal(a):

PavlaH napsal(a):

Petro, rozhodně je fajn, že se s tím snažíš něco dělat. A neboj, psychologové umějí pracovat s všelijakými informacemi. Jde o tvůj klid a pokud cítíš, že tam něco drhne, za optání nic nedáš....a budeš ty zase v klidu.

Ono je také důležité na jakého psychologa zrovna narazíš, ale už jsem rozhodnutá že někoho vyhledám i když mi to není zrovna nejpříjemnější.

Ty mᚠdva nicky? va
Nepíšeš na sexu na vlákně o tantře, že je ti 25 let?l va

Tak to by me vubec nenapadlo tohle spojovat. dumbom


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#99 29. 8. 2012 7:22

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Sama se synem

majkafa napsal(a):

Kamča87[b napsal(a):

Milá Petro, [/b]mám mladšího bráchu a ten mi připomíná tvého syna. Bydlíme s bratrem a s matkou ve starším bytě a brácha nás šmíruje obě. Na mě si dokonce přivedl kamaráda a když jsem na ně vyběhla a dala jim pár facek, tak se mi ještě vysmáli. Mamka bráchu taky zmlátila, ale jemu je to stejně jedno. Moje kalhotky dokonce ve škole prodával. Je to puboš a mlátí to s ním. Přesto ho mám ráda a beru to s nadhledem. On z toho vyroste a neboj, tvůj syn je jako většina ostatních, jen někteří rodiče o tom neví. Kluci se ve škole vytahují a pořádají burzy se spodním prádlem, ale to už bylo, když jsem chodila do školy já, tj. cca před 7 lety. Držím palce.

Píšeš si sama se sebou? hm

Aha,tak chapu.....podivne...Kamca si to omlouva a chce od nekoho slyset,ze je to normalni.

Upravil(a) eremuruss (29. 8. 2012 7:23)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#100 29. 8. 2012 7:24

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Sama se synem

janinka_v napsal(a):

Vyhledala bych hlavne sexuologa, to bude mit vetsi prinos. Jestli se ti bude lepe mluvit s zenskou, tak bych zkusila Fifkovou. Driv casto vystupovala v televizi a v novinach a jeji nazory mi byly sympaticky 

A drzim palce.

Petro - zkus to.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů