Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 26. 8. 2012 10:59

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Sama se synem

Petra_Myska napsal(a):

aprill napsal(a):

Petra_Myska napsal(a):

Holky nebojte, já to vůbec nepodceňuju, jenom jsem byla ráda za trochu odlišný názor. Nechce se mi totiž narušit nᚠpoměrně hezký vztah a já o něj strašně moc stojím. Je to poslední chlap, který mi zůstal. Včera jsem přidělala do koupelny nový závěs před vanu, to samé do oken v pokoji a věřím, že si to svoje soukromí zase vybojuju zpět. Myslím, že si to doma srovnám, ale po tom co jsem ještě četla na netu, mám trochu strach, aby neměl vášeń ve sbírání spodního prádla a nechodil ho krást ze šňůr na cizích zahradách. To bych mu snad radši dala to svoje.

tak je to poslední čeho bych se obávala kapitulation

Čeho tedy myslíš že bych se měla obávat?

že svých chování začne obtěžovat i cizí lidi, že použije násilí, aby dosáhl svého,.....
to všechno se může stát, ale nemusí.

Není tady

 

#27 26. 8. 2012 11:10

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Sama se synem

Mám dva kluky 19 a 16 let.
Ne že bych se před nima producírovala a doma chodila nahá. Ale nestydím se před nima slíknout a oblíknout podprsenku. Když jsem ve vaně, ve sprše klidně jdou do koupelny, když mi něco potřebujou akutně říct.
Byli doby,kdy se přede mnou styděli (cca v 11 až 12 letech) ale teď už ne.
Ve 14ti už není žádný mimino.
Časopisy nevidím jako problém, jen at se podívá.
Přijde mi, jako by doteď neviděl nahatou ženskou,proto je na to žhavý.
Petro - stydíš se před ním.
Ty kalhotky mi přijdou jako úchylka. I když kdo ví, co zkoušel. Třeba měl kalhotky k onanii a představoval si vnich ženskou. Nemusel se do nich oblékat.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#28 26. 8. 2012 11:13

Petra_Myska
♥♥-----
Registrovaný: 25. 8. 2012
Příspěvky: 52

Re: Sama se synem

Já to nevidím zatím tak černě. Ještě si pamatuju, jak ve škole (už to bude skoro před 20 lety :-() nás kluci šmírovali ve sprše a nevím o nikom, že by měl později problémy - sexuální úchylku.  Vůbec ho ale nechci ospravedlňovat, to ne, jenom jsem si myslela, že tihle puboši jsou všichni stejní a někoho to potkalo, jako mě.

Není tady

 

#29 26. 8. 2012 11:17

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Sama se synem

Petra_Myska napsal(a):

Já to nevidím zatím tak černě. Ještě si pamatuju, jak ve škole (už to bude skoro před 20 lety :-() nás kluci šmírovali ve sprše a nevím o nikom, že by měl později problémy - sexuální úchylku.  Vůbec ho ale nechci ospravedlňovat, to ne, jenom jsem si myslela, že tihle puboši jsou všichni stejní a někoho to potkalo, jako mě.

šmírovat  spolužačky ve sprše je něco jiného než šmírovat uvedeným způsobem matku - otvor do koupelny a wc, webka, onanovat v jejím spodním prádle.

Není tady

 

#30 26. 8. 2012 11:17

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Sama se synem

Petro - viděl tě někdy nahou?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#31 26. 8. 2012 11:18

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Sama se synem

aprill napsal(a):

Petra_Myska napsal(a):

Já to nevidím zatím tak černě. Ještě si pamatuju, jak ve škole (už to bude skoro před 20 lety :-() nás kluci šmírovali ve sprše a nevím o nikom, že by měl později problémy - sexuální úchylku.  Vůbec ho ale nechci ospravedlňovat, to ne, jenom jsem si myslela, že tihle puboši jsou všichni stejní a někoho to potkalo, jako mě.

šmírovat  spolužačky ve sprše je něco jiného než šmírovat uvedeným způsobem matku - otvor do koupelny a wc, webka, onanovat v jejím spodním prádle.

April to jsou Petry domněnky a fantazie. Jak by asi onanoval v kalhotkách,kdyby je měl na sobě? vissla lol


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#32 26. 8. 2012 11:23

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Sama se synem

dusička napsal(a):

aprill napsal(a):

Petra_Myska napsal(a):

Já to nevidím zatím tak černě. Ještě si pamatuju, jak ve škole (už to bude skoro před 20 lety :-() nás kluci šmírovali ve sprše a nevím o nikom, že by měl později problémy - sexuální úchylku.  Vůbec ho ale nechci ospravedlňovat, to ne, jenom jsem si myslela, že tihle puboši jsou všichni stejní a někoho to potkalo, jako mě.

šmírovat  spolužačky ve sprše je něco jiného než šmírovat uvedeným způsobem matku - otvor do koupelny a wc, webka, onanovat v jejím spodním prádle.

April to jsou Petry domněnky a fantazie. Jak by asi onanoval v kalhotkách,kdyby je měl na sobě? vissla lol

no tak duši wink, to víš, že by to šlo, ale nebudeme tady rozebírat jakým způsobem
takže na závěr, já bych odborníka navštívila a poradila se jestli to je či není normální, udělala bych to   pro klid své duše.  a  petra klidně může čekat co se z toho vyvrbí dál.

Není tady

 

#33 26. 8. 2012 11:27

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Sama se synem

Taky bych se poradila s odborníkem.
Petro - probírala si s klukem "sexuální výchovu" doma? Nemyslím ted ve 14 ale už i dřív třeba


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#34 26. 8. 2012 11:29

Petra_Myska
♥♥-----
Registrovaný: 25. 8. 2012
Příspěvky: 52

Re: Sama se synem

dusička napsal(a):

Mám dva kluky 19 a 16 let.
Ne že bych se před nima producírovala a doma chodila nahá. Ale nestydím se před nima slíknout a oblíknout podprsenku. Když jsem ve vaně, ve sprše klidně jdou do koupelny, když mi něco potřebujou akutně říct.
Byli doby,kdy se přede mnou styděli (cca v 11 až 12 letech) ale teď už ne.
Ve 14ti už není žádný mimino.
Časopisy nevidím jako problém, jen at se podívá.
Přijde mi, jako by doteď neviděl nahatou ženskou,proto je na to žhavý.
Petro - stydíš se před ním.
Ty kalhotky mi přijdou jako úchylka. I když kdo ví, co zkoušel. Třeba měl kalhotky k onanii a představoval si vnich ženskou. Nemusel se do nich oblékat.

Děkuji za příspěvek. Já teké ve skrytu duše doufám, že se tohle věkem změní. Doma nahatá nechodím, ale také se nestydím se před synem převlékat. To s těma kalhotkama si neumím vysvětlit, protože se mi nepřiznal. Na holky je opravdu žhavý. Když někam jdeme spolu tak je na něm vidět jak se mu holky líbí. Nakonec jsem ráda, že není na kluky. Snažím se na téma holky otevřeně hovořit, ale nemyslím si, že by byl nějak v předstihu, čímž myslím, že je ještě panic.
Nevím kdy by měl začít onanovat, ale nějak tu sexuální energii musí dostat ven, ne?

Není tady

 

#35 26. 8. 2012 11:34

Petra_Myska
♥♥-----
Registrovaný: 25. 8. 2012
Příspěvky: 52

Re: Sama se synem

dusička napsal(a):

Taky bych se poradila s odborníkem.
Petro - probírala si s klukem "sexuální výchovu" doma? Nemyslím ted ve 14 ale už i dřív třeba

To víte, že jsme sexuální výchovu probíraly, ale určitě tam chyběl otec. Některé věci si musí asi říct chlapi mezi sebou, tak jako musí holky řešit holčičí problémy. Když jsem byla těhotná, tak jsem byla přesvědčená, že budu mít holčičku, ale mám kluka - puboše a musím se vžívat do jeho fantazií.

Není tady

 

#36 26. 8. 2012 11:51

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sama se synem

Petra_Myska napsal(a):

Holky nebojte, já to vůbec nepodceňuju, jenom jsem byla ráda za trochu odlišný názor. Nechce se mi totiž narušit nᚠpoměrně hezký vztah a já o něj strašně moc stojím. Je to poslední chlap, který mi zůstal. Včera jsem přidělala do koupelny nový závěs před vanu, to samé do oken v pokoji a věřím, že si to svoje soukromí zase vybojuju zpět. Myslím, že si to doma srovnám, ale po tom co jsem ještě četla na netu, mám trochu strach, aby neměl vášeń ve sbírání spodního prádla a nechodil ho krást ze šňůr na cizích zahradách. To bych mu snad radši dala to svoje.

petro, jen proto, že je to poslední chlap, který ti zůstal, nezavírej oči před tím, co se děje. já bych šla k odborníkovi. nejdřív sama, zjistit co a jak. tohle chování mi opravdu nepřijde normální.
taky mám kluka, je mu 16. vím, že si na netu prohlížel po*no, že byl/je zvědavej jako všichni v jeho věku, se kterýma cloumají hormony. ale tohle teda se u nás neděje.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#37 26. 8. 2012 11:52

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sama se synem

aprill napsal(a):

Petra_Myska napsal(a):

Já to nevidím zatím tak černě. Ještě si pamatuju, jak ve škole (už to bude skoro před 20 lety :-() nás kluci šmírovali ve sprše a nevím o nikom, že by měl později problémy - sexuální úchylku.  Vůbec ho ale nechci ospravedlňovat, to ne, jenom jsem si myslela, že tihle puboši jsou všichni stejní a někoho to potkalo, jako mě.

šmírovat  spolužačky ve sprše je něco jiného než šmírovat uvedeným způsobem matku - otvor do koupelny a wc, webka, onanovat v jejím spodním prádle.

souhlasím.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#38 26. 8. 2012 11:53

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sama se synem

dusička napsal(a):

aprill napsal(a):

Petra_Myska napsal(a):

Já to nevidím zatím tak černě. Ještě si pamatuju, jak ve škole (už to bude skoro před 20 lety :-() nás kluci šmírovali ve sprše a nevím o nikom, že by měl později problémy - sexuální úchylku.  Vůbec ho ale nechci ospravedlňovat, to ne, jenom jsem si myslela, že tihle puboši jsou všichni stejní a někoho to potkalo, jako mě.

šmírovat  spolužačky ve sprše je něco jiného než šmírovat uvedeným způsobem matku - otvor do koupelny a wc, webka, onanovat v jejím spodním prádle.

April to jsou Petry domněnky a fantazie. Jak by asi onanoval v kalhotkách,kdyby je měl na sobě? vissla lol

to se ptᚠjako vážně vava


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#39 26. 8. 2012 12:14

Petra_Myska
♥♥-----
Registrovaný: 25. 8. 2012
Příspěvky: 52

Re: Sama se synem

PPavlaa napsal(a):

dusička napsal(a):

aprill napsal(a):


šmírovat  spolužačky ve sprše je něco jiného než šmírovat uvedeným způsobem matku - otvor do koupelny a wc, webka, onanovat v jejím spodním prádle.

April to jsou Petry domněnky a fantazie. Jak by asi onanoval v kalhotkách,kdyby je měl na sobě? vissla lol

to se ptᚠjako vážně vava

Musím se smát kam až došla diskuse, jestli lze onanovat v dámských kalhotkách?

Není tady

 

#40 26. 8. 2012 12:33

majkafa
Host

Re: Sama se synem

Petra_Myska napsal(a):

Holky nebojte, já to vůbec nepodceňuju, jenom jsem byla ráda za trochu odlišný názor. Nechce se mi totiž narušit nᚠpoměrně hezký vztah a já o něj strašně moc stojím. Je to poslední chlap, který mi zůstal. Včera jsem přidělala do koupelny nový závěs před vanu, to samé do oken v pokoji a věřím, že si to svoje soukromí zase vybojuju zpět. Myslím, že si to doma srovnám, ale po tom co jsem ještě četla na netu, mám trochu strach, aby neměl vášeń ve sbírání spodního prádla a nechodil ho krást ze šňůr na cizích zahradách. To bych mu snad radši dala to svoje.

Tenhle přístup je snad to nejhorší, co můžeš svému synovi udělat. Udělat si z něj partnera. Možná to, co dělá, je reakce na tvou záměnu matky za partnerku a syna za partnera. Přemýšlelas o tom?

 

#41 26. 8. 2012 12:34

majkafa
Host

Re: Sama se synem

Petra_Myska napsal(a):

Já to nevidím zatím tak černě. Ještě si pamatuju, jak ve škole (už to bude skoro před 20 lety :-() nás kluci šmírovali ve sprše a nevím o nikom, že by měl později problémy - sexuální úchylku.  Vůbec ho ale nechci ospravedlňovat, to ne, jenom jsem si myslela, že tihle puboši jsou všichni stejní a někoho to potkalo, jako mě.

Ale matka je úplně něco jiného, než všechny ostatní ženy. Tohle nelze srovnávat se šmírováním holek ve sprše.
Pro běžného puberáka v běžném vztahu s matkou je matka bezpohlavní, nebo jak to říct.

Upravil(a) majkafa (26. 8. 2012 12:35)

 

#42 26. 8. 2012 12:41

Petra_Myska
♥♥-----
Registrovaný: 25. 8. 2012
Příspěvky: 52

Re: Sama se synem

majkafa napsal(a):

Petra_Myska napsal(a):

Holky nebojte, já to vůbec nepodceňuju, jenom jsem byla ráda za trochu odlišný názor. Nechce se mi totiž narušit nᚠpoměrně hezký vztah a já o něj strašně moc stojím. Je to poslední chlap, který mi zůstal. Včera jsem přidělala do koupelny nový závěs před vanu, to samé do oken v pokoji a věřím, že si to svoje soukromí zase vybojuju zpět. Myslím, že si to doma srovnám, ale po tom co jsem ještě četla na netu, mám trochu strach, aby neměl vášeń ve sbírání spodního prádla a nechodil ho krást ze šňůr na cizích zahradách. To bych mu snad radši dala to svoje.

Tenhle přístup je snad to nejhorší, co můžeš svému synovi udělat. Udělat si z něj partnera. Možná to, co dělá, je reakce na tvou záměnu matky za partnerku a syna za partnera. Přemýšlelas o tom?

Tak o tomhle jsem opravdu nepřemýšlela ... Musím uznat, že se snažím se synem jednat jako s dospělým, ale že bych ho povýšila na partnera to snad nee. To jsi jako myslela na INCEST??? To by mě opravdu nenapadlo.

Není tady

 

#43 26. 8. 2012 12:44

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Sama se synem

Petra_Myska napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

dusička napsal(a):


April to jsou Petry domněnky a fantazie. Jak by asi onanoval v kalhotkách,kdyby je měl na sobě? vissla lol

to se ptᚠjako vážně vava

Musím se smát kam až došla diskuse, jestli lze onanovat v dámských kalhotkách?

No Petro, ono to k smíchu není. Aby si kluk půjčoval tvoje kalhotky k onanii.
A nevím, proč by nešla sexuální výchova probírat jen s matkou. Co by si jako chlapi mezi s sebou měli povídat víc?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#44 26. 8. 2012 12:53

majkafa
Host

Re: Sama se synem

Petra_Myska napsal(a):

Tak o tomhle jsem opravdu nepřemýšlela ... Musím uznat, že se snažím se synem jednat jako s dospělým, ale že bych ho povýšila na partnera to snad nee. To jsi jako myslela na INCEST??? To by mě opravdu nenapadlo.

Mě zase nenapadl incest. Ale sex není všechno. Mluvím o tvém vztahu k tvému synovi. Věta - je to poslední chlap, který mi zůstal, jestli byla myšlena vážně a ne s nadsázkou, by měla být pro tebe varující.
Jestli se k němu chovᚠjako k partnerovi a ne k synovi, možná se mu to v pubertě nějak pomotalo a on po tobě začal toužit jako po ženě.

Upravil(a) majkafa (26. 8. 2012 12:54)

 

#45 26. 8. 2012 12:56

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Sama se synem

dusi, fakt je, že chlap od chlapa to bere jinak. A druhý fakt je, že pokud šmíruje mámu a ta s ním chce mluvit, je ve značně obtížné pozici. Musí jednat jinak než s pochopením. Měla by totiž jasně stanovit pravidla soukromí, na druhou stranu mít pochopení pro jeho "fantazie". Ten odborník, muž, by mohl hodně pomoci Tobě Petro. Chlapi opravdu přemýšlejí jinak, než my ženy si vůbec dokážeme představit.

Také si nemyslím, že by to nešlo ustát se ctí. Spousta kluků takhle špehuje sestry. Jenže tam zasáhnou většinou rodiče a platí, co je v domě není pro mě.  Jenže jde o způsob toho rozhovoru. Některá slova mohou hodně ublížit a napáchat víc škody než užitku. Mohou mu pokřivit obraz sexuality a citu. To je asi to, nad čím bych nejvíc špekulovala.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#46 26. 8. 2012 12:56

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Sama se synem

majkafa napsal(a):

Petra_Myska napsal(a):

Tak o tomhle jsem opravdu nepřemýšlela ... Musím uznat, že se snažím se synem jednat jako s dospělým, ale že bych ho povýšila na partnera to snad nee. To jsi jako myslela na INCEST??? To by mě opravdu nenapadlo.

Mě zase nenapadl incest. Ale sex není všechno. Mluvím o tvém vztahu k tvému synovi. Věta - je to poslední chlap, který mi zůstal, jestli byla myšlena vážně a ne s nadsázkou, by měla být pro tebe varující.
Jestli se k němu chovᚠjako k partnerovi a ne k synovi, možná se mu to v pubertě nějak pomotalo a on po tobě začal toužit jako po ženě.

tak to mě taky zarazilo kapitulation

Není tady

 

#47 26. 8. 2012 12:57

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Sama se synem

Petra_Myska napsal(a):

dusička napsal(a):

Taky bych se poradila s odborníkem.
Petro - probírala si s klukem "sexuální výchovu" doma? Nemyslím ted ve 14 ale už i dřív třeba

To víte, že jsme sexuální výchovu probíraly, ale určitě tam chyběl otec. Některé věci si musí asi říct chlapi mezi sebou, tak jako musí holky řešit holčičí problémy. Když jsem byla těhotná, tak jsem byla přesvědčená, že budu mít holčičku, ale mám kluka - puboše a musím se vžívat do jeho fantazií.

va nerozumím.
Já osobně jsem to s klukama probírala sama. Půjčovali jsme si od mala ty komixy- máma, táta, jak probíhá těhotenství, jak se dělá miminko.
Kluci si doma zkoušeli kondomy, prostě nenásilně odmala.
Přijde mi problém v tom, že si myslíš, že je takovej kluk kvůli tomu, že seš sama. že chyběl jeho táta.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#48 26. 8. 2012 12:59

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Sama se synem

Petro - to máte doma normálně k použití vrtačku? Já bych řádila, že dělá díry, ne kvůli tomu, aby očumoval, ale že ničí zeď. To je hodně ujetý.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#49 26. 8. 2012 13:24

Petra_Myska
♥♥-----
Registrovaný: 25. 8. 2012
Příspěvky: 52

Re: Sama se synem

dusička napsal(a):

Petro - to máte doma normálně k použití vrtačku? Já bych řádila, že dělá díry, ne kvůli tomu, aby očumoval, ale že ničí zeď. To je hodně ujetý.

Nevím co je na tom divného, že mám doma vrtačku. Ty díry pro představu nejsou až tak velké a hlavně nejsou někde uprostřed dveří, to bych určitě řádila jak černá ruka... Ta díra je v příčce mezi WC a koupelnou pod umyvadlem. Normálně bych si toho ani nevšimla. Můj synek je dost manuálně zručný, takže tohle pro něj problém určitě nebyl.

Není tady

 

#50 26. 8. 2012 13:34

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Sama se synem

já o něj strašně moc stojím. Je to poslední chlap, který mi zůstal...
... a jestli to ví nebo alespoň z tvého chování tuší, pak se celkem není co divit. Tatínek kdesi za horamma, přítel žádnej, v rodině, jak píšeš, taky žádnej chlap - ani jako "vzor", ani jako minimální "pomoc" pro tebe - vždy ten kluk víceméně zůstal na tohle všechno sám... tak holt má dojem, že když na všechno, tak na všechno.
Dokonce by mě nepřekvapilo, kdyby (doufám, že prozatím) byly "papírový holky" ty jediný, který ho zajímají... ne proto, že by na živou neměl nebo to aspoň nezkusil... ale protože by to "mámě mohlo bejt líto". On to samozřejmě z huby nevypustí... dost možná si to ani až tak úplně neuvědomuje... ale někde tam ten "poslední chlap" schovanej je - a chlapi přece slabším neubližujou.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů