Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 19. 4. 2014 19:19

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Trpíte samomluvou?

když se na něj snažím výchovně působit a vysvětluju mu, že takhle by to teda ale opravdu  nešlo a že mi dva si spolu musíme vážně promluvit.. to odsekává zpátky.
Se mu ani nedivím... v jeho věku jsem jiná nebyla... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#52 19. 4. 2014 19:20

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trpíte samomluvou?

dam, není, je pouze tenhle. je dobře, že se tady ukážeš, mrzelo mě, když jsi tu nebyla.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#53 19. 4. 2014 19:30

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Trpíte samomluvou?

helena napsal(a):

když se na něj snažím výchovně působit a vysvětluju mu, že takhle by to teda ale opravdu  nešlo a že mi dva si spolu musíme vážně promluvit.. to odsekává zpátky.
Se mu ani nedivím... v jeho věku jsem jiná nebyla... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

To je hezké... smile
Jak dlouho trvá kočičí puberta? Jeden nᚠkočičák tohle dělá taky, ale už má td tři roky, to už asi na pubertu nesvedem...je to ukecané zvíře odmala.
Strááášně odmlouvačnej.
Ale zlatý.smile Pokecáme si.

Není tady

 

#54 19. 4. 2014 20:29

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Trpíte samomluvou?

Tak na spřátelené psy mluvím normálně. Někdy i na toulavé. A samomluvou trpívám občas v obchodě s potravinami - to je docela blbé, jelikož tam bývá dost lidí.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#55 19. 4. 2014 21:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Trpíte samomluvou?

michal.smid3 napsal(a):

Ahoj mám kámošku která si povídá sama se sebou je tady některá která si povídá sama se sebou?

Často... ale len keď som sama, resp. doma s vtákmi...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#56 19. 4. 2014 21:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Trpíte samomluvou?

PPavlaa napsal(a):

helena napsal(a):

čím dál víc mi odmňoukává zpátky
Tak on se chudák snaží s tebou komunikovat a ty mu domlouváš... místo abys zkusila mňoukat... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

on odmňoukává, jen když se na něj snažím výchovně působit a vysvětluju mu, že takhle by to teda ale opravdu  nešlo a že my dva si spolu musíme vážně promluvit .. to odsekává zpátky.
jinak mňoukám na něj někdy taky, když jsme doma sami smile ale občas na mě kouká takovým pohledem, jako že si myslí, že jsem úplně blbá. a to jako fakt. tak mi to mňoukání asi moc nejde.
v každým případě to nevzdám cool

Ja som sa v mňoukání už vypracovala tak, že mi odpovedajú až roztúžení kocúri v ruji.... big_smile Len čvirikanie mi ešte nejde, iba trochu pískam..


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#57 19. 4. 2014 21:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Trpíte samomluvou?

Ja doma dos často komentujem, čo práve robím, dohováram sa s práčkou, šporákom, lampou... Niekedy aj zareagujú - hlavne na vyhrážky! stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#58 20. 4. 2014 10:38

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trpíte samomluvou?

Damila napsal(a):

helena napsal(a):

když se na něj snažím výchovně působit a vysvětluju mu, že takhle by to teda ale opravdu  nešlo a že mi dva si spolu musíme vážně promluvit.. to odsekává zpátky.
Se mu ani nedivím... v jeho věku jsem jiná nebyla... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

To je hezké... smile
Jak dlouho trvá kočičí puberta? Jeden nᚠkočičák tohle dělá taky, ale už má td tři roky, to už asi na pubertu nesvedem...je to ukecané zvíře odmala.
Strááášně odmlouvačnej.
Ale zlatý.smile Pokecáme si.

dam, to netuším. nᚠkočičák se narodil začátkem září, je to ještě mládě.
a ukecanej je taky, on chodí a sám pro sebe si ne ani tak mňouká, jako spíš povrkává.
a je to teda pěknej rozmazlenec, je hýčkanej, vůbec s mlaďasem je to otřesný, jak kolem něj nadělá. kocour se nemá moc chuti s ostatníma mazlit, ale jak přijde mladej, tak je kcour v sedmým nebi, přijde se nechat dlachnit, drbat, tlapičky si na naj tak hezky dává .. mě bere spíš jako krmiče a je ke mě teda docela ofouklej smile

Upravil(a) PPavlaa (20. 4. 2014 10:38)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#59 20. 4. 2014 10:40

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trpíte samomluvou?

Selima napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

helena napsal(a):

čím dál víc mi odmňoukává zpátky
Tak on se chudák snaží s tebou komunikovat a ty mu domlouváš... místo abys zkusila mňoukat... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

on odmňoukává, jen když se na něj snažím výchovně působit a vysvětluju mu, že takhle by to teda ale opravdu  nešlo a že my dva si spolu musíme vážně promluvit .. to odsekává zpátky.
jinak mňoukám na něj někdy taky, když jsme doma sami smile ale občas na mě kouká takovým pohledem, jako že si myslí, že jsem úplně blbá. a to jako fakt. tak mi to mňoukání asi moc nejde.
v každým případě to nevzdám cool

Ja som sa v mňoukání už vypracovala tak, že mi odpovedajú až roztúžení kocúri v ruji.... big_smile Len čvirikanie mi ešte nejde, iba trochu pískam..

lol

tak já budu víc cvičit, a se dopracuju k něčemu podobnému cool


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#60 20. 4. 2014 11:07

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Trpíte samomluvou?

PPavlaa napsal(a):

helena napsal(a):

čím dál víc mi odmňoukává zpátky
Tak on se chudák snaží s tebou komunikovat a ty mu domlouváš... místo abys zkusila mňoukat... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

on odmňoukává, jen když se na něj snažím výchovně působit a vysvětluju mu, že takhle by to teda ale opravdu  nešlo a že my dva si spolu musíme vážně promluvit .. to odsekává zpátky.
jinak mňoukám na něj někdy taky, když jsme doma sami smile ale občas na mě kouká takovým pohledem, jako že si myslí, že jsem úplně blbá. a to jako fakt. tak mi to mňoukání asi moc nejde.
v každým případě to nevzdám cool

pavli, já jsem na tom ještě hůř. big_smile
Já si myslím, že ten pes (zrzavej), kterej je spíš povahou kočka, mě už skoro nesnáší. Když třeba přichází (např.sejde schody a jde do OP) a já (sedíc u stolu)ho uvidím - hned roztaju, hned mám široký úsměv a hned na něj spustím něco jako ahoj miláčku, kdes byl...atd, a ten pes, jak šel směrem ke mně (ne za mnou - jen směrem ke mně), tak zničehonic (?)změní směr o 90° a pokračuje. Řekla bych, že je ze mě už znechucenej...lol
Ale když na něj nesahám, nechám ho být - tak za mnou jde a sedne(lehne) někam vedle. Jakmile po něm sáhnu, (neovládnu se) i třeba jen pohladit, tak pár minut ze zdvořilosti vydrží a pak zmizí. Vytýkat mu něco va - tak to bych si skutečně nedovolila..lol

Není tady

 

#61 20. 4. 2014 11:09

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Trpíte samomluvou?

Selima napsal(a):

Ja doma dos často komentujem, čo práve robím, dohováram sa s práčkou, šporákom, lampou... Niekedy aj zareagujú - hlavne na vyhrážky! stolt

ano
tomu rozumím lol

Není tady

 

#62 20. 4. 2014 11:16

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trpíte samomluvou?

Wikina napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

helena napsal(a):

čím dál víc mi odmňoukává zpátky
Tak on se chudák snaží s tebou komunikovat a ty mu domlouváš... místo abys zkusila mňoukat... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

on odmňoukává, jen když se na něj snažím výchovně působit a vysvětluju mu, že takhle by to teda ale opravdu  nešlo a že my dva si spolu musíme vážně promluvit .. to odsekává zpátky.
jinak mňoukám na něj někdy taky, když jsme doma sami smile ale občas na mě kouká takovým pohledem, jako že si myslí, že jsem úplně blbá. a to jako fakt. tak mi to mňoukání asi moc nejde.
v každým případě to nevzdám cool

pavli, já jsem na tom ještě hůř. big_smile
Já si myslím, že ten pes (zrzavej), kterej je spíš povahou kočka, mě už skoro nesnáší. Když třeba přichází (např.sejde schody a jde do OP) a já (sedíc u stolu)ho uvidím - hned roztaju, hned mám široký úsměv a hned na něj spustím něco jako ahoj miláčku, kdes byl...atd, a ten pes, jak šel směrem ke mně (ne za mnou - jen směrem ke mně), tak zničehonic (?)změní směr o 90° a pokračuje. Řekla bych, že je ze mě už znechucenej...lol
Ale když na něj nesahám, nechám ho být - tak za mnou jde a sedne(lehne) někam vedle. Jakmile po něm sáhnu, (neovládnu se) i třeba jen pohladit, tak pár minut ze zdvořilosti vydrží a pak zmizí. Vytýkat mu něco va - tak to bych si skutečně nedovolila..lol

jojo, tohle dělá nᚠkocour taky. chvíli vydrží, když se na něj vrhnu a pak honem pryč smile a já bych ho s chutí tak dlachnila, protože je tak roztomilej a má tak kouzelný pacičky, hlavičku a tlamičku a tak vůbec, ale on vůbec nespolupracuje.
a pak si přijde mladej a kocour mu dobrovolně vleze na klín, nechá se drbat, hladit a vydrží tam u něj třeba hodinu a tváří se tak strašně spokojeně, že začínám žárlit smile a vyhrožuju mu, že si domů pořídím psa a ten se se mnou mazlit bude vissla
na druhou stranu třeba mladýmu si nedovolí se tak natlačit do postele, jak se kolikrát v noci natlačí mně. on spává převážně s ním, ale většinou mu leží na nohách, ale když se dostane ke mě, nacpe se mi pod peřinu, hlavičku si položí ke ma na ruku, nebo si lehne tak, aby na mě byl namáčklej a tlapičku si položí ke mě na tvář.
a zabere půlku postele. pořád před ním uhýbám, tuhle jsme mu vysvětlovala, čí že to je postel a kdo je tam u koho na návštěvě a sunula ho bokem, ale za chvíli si to tam zase zabral pro sebe, smrádě jedno mrňavý.

Upravil(a) PPavlaa (20. 4. 2014 11:20)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#63 20. 4. 2014 12:12

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Trpíte samomluvou?

To je krásný...všude stejný koukám.
Kočky moc dobře vědí, čí je to postel. jejich. big_smile
U nás starší kocourek miluje mladšího synka (kvůli němu jsme taky kdysi s tím kočičákováním začali).
Když byl syn menší, mazlil ho intenzivně, až to mohlo být kocourkovi moc. Tak seskočil, ale otočil se a hned se zase vrátil, a dobrovolně trpěl dá. Kluk na něm kdysi i spal , měl ho jako polštář pod hlavou, ani o tom nevěděl, kocourovi to nevadilo.
On je to takový kocourek pejsek. Je na nás hodně citově vázaný. nejvíc miluje právě mladšího synka a pak manžela.
Já jsem vrchní krmič, čistič záchodku, tahám v rukách stelivo ze zverimexu, vařím masíčko, a ještě jsem ta hnusná baba co ho vodí ke zvěrolékaři a pak ho cpe tabletama fuj.
Úděl paničky, no.

Není tady

 

#64 20. 4. 2014 12:28

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Trpíte samomluvou?

U nás kedysi mačka (mala by moja! grater ) a jeden kocúr milovali najviac otca, a jeden kocúr (toho som doniesla ja, od spolužiačky z chalupy) bol "môj". Tie zvieratá si to vyberú bohvie podža čoho, ale ako sa raz rozhodnú, tak cez to vlak nejde. stolt Psiny boli viac-menej moje, ale tá druhá, keď som bola pol roka pracovne preč, tak "adoptovala" mamu (= zmenil sa zdroj žrádla), a keď som chodila na víkendy domov, tak ma vítala, poskákala, obišla a šla si sadnú vedža mamy. kapitulation Bolo mi to trochu žúto, ale zasa som bola rada, že sa prispôsobila a neštrajkovala ako jazvecová, ktorá spočiatku odmietala aj žra, keď som odišla  roll (čo bola u nej známka, že ide o život).

Upravil(a) Selima (20. 4. 2014 17:00)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#65 20. 4. 2014 14:41

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Trpíte samomluvou?

Muj otec trpi velkou samomluvou a fakt je to drsny.Vzdycky nevim jestli se bavi sam nebo ma navstevu.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#66 20. 4. 2014 14:54

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trpíte samomluvou?

Selima napsal(a):

U nás kedysi mačka (mala by moja! grater ) a jeden kocúr milovali najviac otca, a jeden kocúr (toho som doniesla ja, od spolužiačky z chalupy) bol "môj". Tie zvieratá i to vyberú bohvie podža čoho, ale ako sa raz rozhodnú, tak cez to vlak nejde. stolt Psiny boli viac-menej moje, ale tá druhá, keď som bola pol roka pracovne preč, tak "adoptovala" mamu (= zmenil sa zdroj žrádla), a keď som chodila na víkendy domov, tak ma vítala, poskákala, obišla a šla si sadnú vedža mamy. kapitulation Bolo mi to trochu žúto, ale zasa som bola rada, že sa prispôsobila a neštrajkovala ako jazvecová, ktorá spočiatku odmietala aj žra, keď som odišla  roll (čo bola u nej známka, že ide o život).

kolik jste těch psů měli ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#67 20. 4. 2014 15:00

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trpíte samomluvou?

Damila napsal(a):

To je krásný...všude stejný koukám.
Kočky moc dobře vědí, čí je to postel. jejich. big_smile
U nás starší kocourek miluje mladšího synka (kvůli němu jsme taky kdysi s tím kočičákováním začali).
Když byl syn menší, mazlil ho intenzivně, až to mohlo být kocourkovi moc. Tak seskočil, ale otočil se a hned se zase vrátil, a dobrovolně trpěl dá. Kluk na něm kdysi i spal , měl ho jako polštář pod hlavou, ani o tom nevěděl, kocourovi to nevadilo.
On je to takový kocourek pejsek. Je na nás hodně citově vázaný. nejvíc miluje právě mladšího synka a pak manžela.
Já jsem vrchní krmič, čistič záchodku, tahám v rukách stelivo ze zverimexu, vařím masíčko, a ještě jsem ta hnusná baba co ho vodí ke zvěrolékaři a pak ho cpe tabletama fuj.
Úděl paničky, no.

nᚠse buď bojí, nebo nevím. když jsme na zahradě, vůbec se nepokouší někam odběhnout. pořád se drží kousek od nás. buď jen tak leží, nebo se drápe na strom, ale že by měl zájem někam zdrhat, tak to nemá.
a u nás je to se záchodem jak kdy. mladýmu se do toho čištění taky nechtělo, ale chtěl kocoura, tak a se stará i o to míń příjemný, jen se mazlit, to by uměl každý.
nechceš zapojit chlapy, v tom tahání steliva ze zverimexu ? přece jen jsi ženská, mají větší sílu smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#68 20. 4. 2014 16:55

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Trpíte samomluvou?

PPavlaa napsal(a):

Wikina napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

on odmňoukává, jen když se na něj snažím výchovně působit a vysvětluju mu, že takhle by to teda ale opravdu  nešlo a že my dva si spolu musíme vážně promluvit .. to odsekává zpátky.
jinak mňoukám na něj někdy taky, když jsme doma sami smile ale občas na mě kouká takovým pohledem, jako že si myslí, že jsem úplně blbá. a to jako fakt. tak mi to mňoukání asi moc nejde.
v každým případě to nevzdám cool

pavli, já jsem na tom ještě hůř. big_smile
Já si myslím, že ten pes (zrzavej), kterej je spíš povahou kočka, mě už skoro nesnáší. Když třeba přichází (např.sejde schody a jde do OP) a já (sedíc u stolu)ho uvidím - hned roztaju, hned mám široký úsměv a hned na něj spustím něco jako ahoj miláčku, kdes byl...atd, a ten pes, jak šel směrem ke mně (ne za mnou - jen směrem ke mně), tak zničehonic (?)změní směr o 90° a pokračuje. Řekla bych, že je ze mě už znechucenej...lol
Ale když na něj nesahám, nechám ho být - tak za mnou jde a sedne(lehne) někam vedle. Jakmile po něm sáhnu, (neovládnu se) i třeba jen pohladit, tak pár minut ze zdvořilosti vydrží a pak zmizí. Vytýkat mu něco va - tak to bych si skutečně nedovolila..lol

jojo, tohle dělá nᚠkocour taky. chvíli vydrží, když se na něj vrhnu a pak honem pryč smile a já bych ho s chutí tak dlachnila, protože je tak roztomilej a má tak kouzelný pacičky, hlavičku a tlamičku a tak vůbec, ale on vůbec nespolupracuje.
a pak si přijde mladej a kocour mu dobrovolně vleze na klín, nechá se drbat, hladit a vydrží tam u něj třeba hodinu a tváří se tak strašně spokojeně, že začínám žárlit smile a vyhrožuju mu, že si domů pořídím psa a ten se se mnou mazlit bude vissla
na druhou stranu třeba mladýmu si nedovolí se tak natlačit do postele, jak se kolikrát v noci natlačí mně. on spává převážně s ním, ale většinou mu leží na nohách, ale když se dostane ke mě, nacpe se mi pod peřinu, hlavičku si položí ke ma na ruku, nebo si lehne tak, aby na mě byl namáčklej a tlapičku si položí ke mě na tvář.
a zabere půlku postele. pořád před ním uhýbám, tuhle jsme mu vysvětlovala, čí že to je postel a kdo je tam u koho na návštěvě a sunula ho bokem, ale za chvíli si to tam zase zabral pro sebe, smrádě jedno mrňavý.

já se doslova tetelila (nebo telila?) blahem, když jsem toto pročítala. Zdá se mi to hodně podobný. Sam jde doma  jen za tím, kdo na něj kašle. Za cizíma vůbec, ani sáhnout na sebe nenechá. Páník ho moc nechová, jen ho poplácá (asi tak 20x silněji než by měl !!va ), vlídně promluví . a ten všivák za ním jde a olízne mu i ksich. Chlap mi to už dělá schválně, ví, že se neovládnu a budu závidět a žárlit. A to ho dokonce jednou páník bafnul za krkem a vynesl ven, když se mu vyčůral na polštář lol . To byla naše nejhorší hádka,(asi 6let zpět) na rozvod, kdy jsem na něj řvala že je agresivní magor a takovou zrůdnost že nebudu tolerovat apodobné roztomilůstky.....a on za ním prostě jde !! va.. Přivolání kdekoliv - k páníkovi přijde, poslechne, respektuje. Fakt chtějí autoritu. Já jsem jen pečovatelka, správce, provianták - kojná.
A taky je strašně krásnej, sladkej, krásný očička, čumáček.zlatoučkej..lol
Já ti sem musím dát fotku, jestli mě to lupina naučila dobře - jinak je na hafici.cz lol - má tam kamarády a dostáváme kostičky  rodnarodnarodna(panebože to už je fakt moc - když si to po sobě čtu...lol lol  - fakt holky, nejsem jako úplně blázen, fakt néé)

Upravil(a) Wikina (20. 4. 2014 16:57)

Není tady

 

#69 20. 4. 2014 16:56

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Trpíte samomluvou?

PPavlaa napsal(a):

Damila napsal(a):

To je krásný...všude stejný koukám.
Kočky moc dobře vědí, čí je to postel. jejich. big_smile
U nás starší kocourek miluje mladšího synka (kvůli němu jsme taky kdysi s tím kočičákováním začali).
Když byl syn menší, mazlil ho intenzivně, až to mohlo být kocourkovi moc. Tak seskočil, ale otočil se a hned se zase vrátil, a dobrovolně trpěl dá. Kluk na něm kdysi i spal , měl ho jako polštář pod hlavou, ani o tom nevěděl, kocourovi to nevadilo.
On je to takový kocourek pejsek. Je na nás hodně citově vázaný. nejvíc miluje právě mladšího synka a pak manžela.
Já jsem vrchní krmič, čistič záchodku, tahám v rukách stelivo ze zverimexu, vařím masíčko, a ještě jsem ta hnusná baba co ho vodí ke zvěrolékaři a pak ho cpe tabletama fuj.
Úděl paničky, no.

nᚠse buď bojí, nebo nevím. když jsme na zahradě, vůbec se nepokouší někam odběhnout. pořád se drží kousek od nás. buď jen tak leží, nebo se drápe na strom, ale že by měl zájem někam zdrhat, tak to nemá.
a u nás je to se záchodem jak kdy. mladýmu se do toho čištění taky nechtělo, ale chtěl kocoura, tak a se stará i o to míń příjemný, jen se mazlit, to by uměl každý.
nechceš zapojit chlapy, v tom tahání steliva ze zverimexu ? přece jen jsi ženská, mají větší sílu smile

Ale tak v čištění záchodků jsme v poslední době zavedli služby, každý den někdo, je to i s úklidem ostatních podlah (nemáme koberce, denně musíme celý byteček zametat). Ale to víš, když se k tomu přichomýtnu, než bych volala kdo má službu, míň energie mě stojí udělat to sama. A to stelivo-když nakupuji, většinou to přiberu, nebo pro větší množství zajdu sama, ale to zas bývá když nejsou doma, nikdo mi pomoct nemůže. Když potřebuji pomoct, musím se domluvit s nimi dopředu. nejde to tak, že bych zavelela a všichni hned se vším práskli a letěli mi vyhovět teď hned.
Oni nevědí co přesně koupit. Stejně tak se žrádlem, ty kočičí chutě znám prostě jen já. Taky trvalo, než jsme to sladili, a než jsem přišla na to, co asi řrát budou a co ne.

Není tady

 

#70 20. 4. 2014 17:00

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Trpíte samomluvou?

PPavlaa napsal(a):

Selima napsal(a):

U nás kedysi mačka (mala by moja! grater ) a jeden kocúr milovali najviac otca, a jeden kocúr (toho som doniesla ja, od spolužiačky z chalupy) bol "môj". Tie zvieratá i to vyberú bohvie podža čoho, ale ako sa raz rozhodnú, tak cez to vlak nejde. stolt Psiny boli viac-menej moje, ale tá druhá, keď som bola pol roka pracovne preč, tak "adoptovala" mamu (= zmenil sa zdroj žrádla), a keď som chodila na víkendy domov, tak ma vítala, poskákala, obišla a šla si sadnú vedža mamy. kapitulation Bolo mi to trochu žúto, ale zasa som bola rada, že sa prispôsobila a neštrajkovala ako jazvecová, ktorá spočiatku odmietala aj žra, keď som odišla  roll (čo bola u nej známka, že ide o život).

kolik jste těch psů měli ?

Dve, ale postupne, nie naraz... a mačky tri, ale tiež postupne: najprv Miňu (od ocovej kolegyne), potom Mikeša (od mojej kamošky) a potom naši doniesli pouličný nález, Mura. To už som bola na vysokej a poberala som sa z domu...

Upravil(a) Selima (20. 4. 2014 17:02)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#71 20. 4. 2014 17:33

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trpíte samomluvou?

wiki tak co, kde je ta fotka ?

já se vždycky směju, když se nᚠkocour natáhne na záda, packy hodí natažený za hlavu, celkově se tak jako pohodově rozvalí a ještě mu u toho visí hlava z gauče smile
nechápu, jak tak může ležet, ale on je prostě spokojenej smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#72 20. 4. 2014 17:37

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trpíte samomluvou?

Damila napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Damila napsal(a):

To je krásný...všude stejný koukám.
Kočky moc dobře vědí, čí je to postel. jejich. big_smile
U nás starší kocourek miluje mladšího synka (kvůli němu jsme taky kdysi s tím kočičákováním začali).
Když byl syn menší, mazlil ho intenzivně, až to mohlo být kocourkovi moc. Tak seskočil, ale otočil se a hned se zase vrátil, a dobrovolně trpěl dá. Kluk na něm kdysi i spal , měl ho jako polštář pod hlavou, ani o tom nevěděl, kocourovi to nevadilo.
On je to takový kocourek pejsek. Je na nás hodně citově vázaný. nejvíc miluje právě mladšího synka a pak manžela.
Já jsem vrchní krmič, čistič záchodku, tahám v rukách stelivo ze zverimexu, vařím masíčko, a ještě jsem ta hnusná baba co ho vodí ke zvěrolékaři a pak ho cpe tabletama fuj.
Úděl paničky, no.

nᚠse buď bojí, nebo nevím. když jsme na zahradě, vůbec se nepokouší někam odběhnout. pořád se drží kousek od nás. buď jen tak leží, nebo se drápe na strom, ale že by měl zájem někam zdrhat, tak to nemá.
a u nás je to se záchodem jak kdy. mladýmu se do toho čištění taky nechtělo, ale chtěl kocoura, tak a se stará i o to míń příjemný, jen se mazlit, to by uměl každý.
nechceš zapojit chlapy, v tom tahání steliva ze zverimexu ? přece jen jsi ženská, mají větší sílu smile

Ale tak v čištění záchodků jsme v poslední době zavedli služby, každý den někdo, je to i s úklidem ostatních podlah (nemáme koberce, denně musíme celý byteček zametat). Ale to víš, když se k tomu přichomýtnu, než bych volala kdo má službu, míň energie mě stojí udělat to sama. A to stelivo-když nakupuji, většinou to přiberu, nebo pro větší množství zajdu sama, ale to zas bývá když nejsou doma, nikdo mi pomoct nemůže. Když potřebuji pomoct, musím se domluvit s nimi dopředu. nejde to tak, že bych zavelela a všichni hned se vším práskli a letěli mi vyhovět teď hned.
Oni nevědí co přesně koupit. Stejně tak se žrádlem, ty kočičí chutě znám prostě jen já. Taky trvalo, než jsme to sladili, a než jsem přišla na to, co asi řrát budou a co ne.

tak žrádýlko u nás kupuju taky jen já .. mladej občas přinese nějáký kapsičky, ale většinou je to na mě.
ze začátku se ofrňával, že on záchod čisti nebude a že ten kocour smrdí. musela jsem mu připomenout, že JEHO kocour .. nᚠexpert když jdu čistit záchod, tak je schopný si tam stoupnout a zatímco já vyhrabávám, onzase honem zahrabává.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#73 20. 4. 2014 17:38

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Trpíte samomluvou?

Selima napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Selima napsal(a):

U nás kedysi mačka (mala by moja! grater ) a jeden kocúr milovali najviac otca, a jeden kocúr (toho som doniesla ja, od spolužiačky z chalupy) bol "môj". Tie zvieratá i to vyberú bohvie podža čoho, ale ako sa raz rozhodnú, tak cez to vlak nejde. stolt Psiny boli viac-menej moje, ale tá druhá, keď som bola pol roka pracovne preč, tak "adoptovala" mamu (= zmenil sa zdroj žrádla), a keď som chodila na víkendy domov, tak ma vítala, poskákala, obišla a šla si sadnú vedža mamy. kapitulation Bolo mi to trochu žúto, ale zasa som bola rada, že sa prispôsobila a neštrajkovala ako jazvecová, ktorá spočiatku odmietala aj žra, keď som odišla  roll (čo bola u nej známka, že ide o život).

kolik jste těch psů měli ?

Dve, ale postupne, nie naraz... a mačky tri, ale tiež postupne: najprv Miňu (od ocovej kolegyne), potom Mikeša (od mojej kamošky) a potom naši doniesli pouličný nález, Mura. To už som bola na vysokej a poberala som sa z domu...

tak to jo. pochopila jsem, že jste je měli najednou.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#74 20. 4. 2014 17:45

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Trpíte samomluvou?

http://www.hafici.cz/profily/detail/113398/

Pavlo, zkouška...tak bůh ví, co se tu otevře....

Není tady

 

#75 20. 4. 2014 17:47

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Trpíte samomluvou?

PPavlaa napsal(a):

Damila napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


nᚠse buď bojí, nebo nevím. když jsme na zahradě, vůbec se nepokouší někam odběhnout. pořád se drží kousek od nás. buď jen tak leží, nebo se drápe na strom, ale že by měl zájem někam zdrhat, tak to nemá.
a u nás je to se záchodem jak kdy. mladýmu se do toho čištění taky nechtělo, ale chtěl kocoura, tak a se stará i o to míń příjemný, jen se mazlit, to by uměl každý.
nechceš zapojit chlapy, v tom tahání steliva ze zverimexu ? přece jen jsi ženská, mají větší sílu smile

Ale tak v čištění záchodků jsme v poslední době zavedli služby, každý den někdo, je to i s úklidem ostatních podlah (nemáme koberce, denně musíme celý byteček zametat). Ale to víš, když se k tomu přichomýtnu, než bych volala kdo má službu, míň energie mě stojí udělat to sama. A to stelivo-když nakupuji, většinou to přiberu, nebo pro větší množství zajdu sama, ale to zas bývá když nejsou doma, nikdo mi pomoct nemůže. Když potřebuji pomoct, musím se domluvit s nimi dopředu. nejde to tak, že bych zavelela a všichni hned se vším práskli a letěli mi vyhovět teď hned.
Oni nevědí co přesně koupit. Stejně tak se žrádlem, ty kočičí chutě znám prostě jen já. Taky trvalo, než jsme to sladili, a než jsem přišla na to, co asi řrát budou a co ne.

tak žrádýlko u nás kupuju taky jen já .. mladej občas přinese nějáký kapsičky, ale většinou je to na mě.
ze začátku se ofrňával, že on záchod čisti nebude a že ten kocour smrdí. musela jsem mu připomenout, že JEHO kocour .. nᚠexpert když jdu čistit záchod, tak je schopný si tam stoupnout a zatímco já vyhrabávám, onzase honem zahrabává.

smile A vieš, že tetin kocúr sa priamo volá "Expert"? Ale on to má preto, že sa špacíruje (teda špacíroval, kým nevypadol, to ho trochu poučilo) po zábradlí lodžií na 5. poschodí roll a susedia jej zvonia a nosia jej drahého kocúrika rozčúlene domov tongue ...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů