Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 8. 2012 20:21

Lucka73
♥------
Registrovaný: 16. 8. 2012
Příspěvky: 2

BabyKlokánci

Zdravím všechny babinetí škulky.

Zastupuju BabyKlokánky (babyklokanci.blogspot.cz) a mám na vás velkou prosbu.

Znovu obnovuji výrobu letáčků a tak bych potřebovala, jestli by se mi přihlásil někdo, kdo by byl ochotný pomoci.

Fotky bych postupně dodávala. Na výrobu se smí použít pouze materiály českých designérů (s nimi máme dohodu o využití pro naše účely). A text bych také poskytla. Šlo by o letáčky, které mají informovat o činnosti BabyKlokánků.

Pokud byste byl někdo ochotný pomoci, ozvěte se mi, prosím.

Všem předem moc děkuji

Není tady

 

#2 16. 8. 2012 21:52

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: BabyKlokánci

Lucko, moc zdravím, už jsme spolu pracovaly, nějaké letáčky jsme už pro vás kdysi se scraperkami dělaly a věřím, že kdo bude mít aspoň trošku čas, tak se zase zapojí. Nevím, zda mᚠna mě ještě kontakt, když tak písni sem, a já bych se pak s Tebou spojila e-mailem, určitě mi pak pošli podklady, nevím zda ty původní jsou ještě aktuální a já bych to pak scraperkám zase komplet předala, buď bych to dala do již založeného vlákna o BabyKlokáncích a nebo bych založila nový. Od této soboty ale budu týden mimo internet, jedeme na dovolenou, pak bych se na to hned vrhla a holky oslovila.

Není tady

 

#3 18. 8. 2012 8:05

Lucka73
♥------
Registrovaný: 16. 8. 2012
Příspěvky: 2

Re: BabyKlokánci

Andrej - to bys byla moc hodná. Já to tedy připravím a pošlu.

Díky všem, kdo pomůže.

Lucka

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů