Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 24. 3. 2006 10:57

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: VZtah k dětem.................

Michaela.43: Hezký sny, viď? smile Ta "naše" pistoli nenosí, zato jí nosí můj BM....ale a si nosí, co chtějí, my jsme nad věcí, myslím.

Není tady

 

#77 24. 3. 2006 11:16

SOFI
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 437

Re: VZtah k dětem.................

Teda holky,
ty Vaše sny. Mi se dneska zdálo o tom jak jsem samostatná úspěšná podnikatelka ( ha ha- ještě jsem ani nedostala živnost. list) a jezdím na různá školení a kurzy a M je doma s dětmi a stará se, vaří, učí se s nimi atd. No sen byl nádherný, akorát bez konce protože mne z něj vytrhlo jeho chrápání a dcera, která si ke mně vlezla pod peřinu. Byla jsem z toho normálně rozmrzelá, že jsem neměla možnost to dosnít.
Míšo,
v tom případě, Ty z nás které mají maturu a výš, tak by měly mít zbrojní pas na přinejmenším kulomet. I když na co by nám byl. Škoda nábojů.

Není tady

 

#78 24. 3. 2006 11:20

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: VZtah k dětem.................

Eva 36: to jsme...já si z toho dělám srandu, protože co jinak...ona pracuje u městské policie v sousedním městě, zajímalo by mě, kdyby mě na "něco dostali", jak by se tvářila...ha, ha....
Nicméně perlička ze včerejška a z jiného soudku:večer jsem byla v divadle, vrátila se v 10 domů, manžel ještě v hospodě( ani nedorazil domů, jel rovnou-vím, protože  před hospodou parkoval, ačkoliv ji máme naproti baráku),já si lehla s knížkou...on dorazil opět se slovy: ale to jsi na mě nemusela čekat.....ani, chudák, nevěděl, že jsem někde byla...no, byl takový povídavý a mimo jiné říkal(hospodské řeči), že jsem prý nejoblíbenější ženská u nás na vsi....tak nevím,jkou tomu mám dávat váhu, ha, ha, neb.názor štamgastů a hospodských pitků, ale potěší, že:-)))) - pro představu je nás tu asi 150 "bab"....No, není ten život krásný???

Není tady

 

#79 24. 3. 2006 11:51

SOFI
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 437

Re: VZtah k dětem.................

Míšo,
gratuluji!!! Je jedno kdo hodnotí, důležitý je výsledek a být první ze 150, tak to je úspěch. Být Tebou tak to oslavím.

Není tady

 

#80 24. 3. 2006 12:03

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: VZtah k dětem.................

Mᚠpravdu, Sofi, budu slavit!!!!!

Není tady

 

#81 24. 3. 2006 17:34

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: VZtah k dětem.................

Teda holky, vy ale ,,válčíte"! Mně se zase v poslední době pořád zdají strašně krásné sny o bývalým manželovi. A to jsem mu byla nevěrná já a rozvedla se s ním já! Tak nevím....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů