Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 8. 8. 2012 21:55

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Cestování s AUTOLEDNIČKOU po Evropě

Po dovolené (autem nejen po pobřeží Jadranu) uvažujeme o nákupu autoledničky. - Myslíme si ale, že to není jen tak - jít a koupit tu první, na kterou člověk narazí. - Vy, kteří už autoledničku používáte a máte své zkušenosti - pomůžete nám ostatním s výběrem?

Nemyslím zrovna konkrétní značku a typ (nepovolená reklama!) - nýbrž mám na mysli spíš co všechno by ta lednička měla mít (napadá mě jen ukazatel teploty uvnitř), dále např. jakou velikost (znamená větší také lepší? - nemáme zrovna náklaďák - jen auto nižší stř.třídy) - jaké ev. problémy se u vás vyskytly, jaké jste na základě toho udělali zkušenosti...

Další příklady možných otázek:
Je možné mít ledničku v kabině? - Kde? - Na zemi, na sedadle? - Jak ji za jízdy máte upevněnou?
Vejde se tam? - Pokud nevejde, je to velké omezení, mít ji v kufru? - A když tam - na co si dát pozor?
Nekondenzuje za chodu na stěnách ledničky (zvenku) voda a není pod ledničkou mokro? - Pokud ano, jak jste to vyřešili? ... Příp. vybavují se Vám ještě nějaké další zkušenosti?

Všem díky za Vaše rady, doporučení a postřehy!!!

Není tady

 

#2 8. 8. 2012 22:32

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Cestování s AUTOLEDNIČKOU po Evropě

Vachu, my máme autoledničku takovou obyč, odněkud z Makra, nebo jak - normální bedýnka, pojme nastojato asi 8 petek, nebo ekvivalent. Je v pohodě, muž ji právě vláčel a bude ještě vláčet kdesi po Sardinii smile Sedí v kufru, opřená o zadní sedačky, aby nejezdila a má to kabel zrovna tak dlouhej, aby dosáhl zezadu až ke zdířce. Nemá teda žádný ukazatele ničeho, ale nevadí to, docela rychle se rozjede a slušně chladí.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#3 9. 8. 2012 9:44

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Cestování s AUTOLEDNIČKOU po Evropě

Hmm... 8 petek? ... (1,5L?) ... Tak to už je slušný! ... A kromě pití, chladíte i něco jinýho? ... A vůbec, na co ji nejvíc využíváte a jak často? ... Anebo jen na dovolených? - Říkám si, kolik peněz je rozumné do toho vrazit... (lednička za 1500,- nechladí,  lednička za 6000,- ... není to už zase zbytečný a jen sotva využitelný luxus?)
Ale zase mě napadlo (neradi se obklopujeme zbytečnými věcmi, které nepoužíváme), zda by se víc nehodila spíš kompresorová, která má vyšší výkon a umí i mrazit - ač tedy třeba dražší a menší objemem, zda bychom ji nevyužili nakonec více - třeba na převážení masa nebo mražených věcí... ?!  stolt

Jak vidíte, vlastně nemáme až tak úplně jasno, k čemu ji v budoucnu nejlépe využijeme...  gloria
Zatím na ni máme ten (pro nás) důležitý požadavek, aby byla i na 230V - poněvadž chystáme doma rodinnou oslavu a při jejím plánování už víme, že do lednice v kuchyni se nevejde všechno (na zákusky, bramb.salát apod už jaksi nezbude místo!)
dumbom ... a ty oslavy máme přece jen častěji, než 1x za rok tu letní dovolenou... lol

Upravil(a) Vachu (9. 8. 2012 9:51)

Není tady

 

#4 9. 8. 2012 16:47

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Cestování s AUTOLEDNIČKOU po Evropě

Tak to ti nevím, my jsme neměli požadavek na mražení a 220 a tak, jen, aby po cestě vdyrželo studený pití a svačina smile a to vydrží. Používáme ji jen do auta a tudíž na delších cestách a stála nějakejch těch 14-1500.
Víš co? Ono se to stejně nedá, porovnat všechny parametry všech ledniček, to bys musel být výkonnej vojenskej kompjútr cool Kup to čuchem - tahle mi padne do voka - a bude. Já takhle úspěšně řeším koupi všelijakých spotřebičů, sehnání autolakýrníka a tak....přece nestrávím život porovnáváním, žejo. lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#5 22. 1. 2013 16:51

sindyy
♥♥-----
Registrovaný: 27. 9. 2012
Příspěvky: 54

Re: Cestování s AUTOLEDNIČKOU po Evropě

Jaké výhody a nevýhody pro turistu znamená v případě potřeby lékařského ošetření v zemích EU prokázat se jen svým průkazem pojištěnce oproti situaci, kdy má uzavřené cestovní pojištění?

Více se dozvíte zde: http://www.vzp.cz/otazky-a-odpovedi/ota … -pojisteni

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů