Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 8. 2012 13:33

Dobráček
♥------
Registrovaný: 3. 8. 2012
Příspěvky: 8

Partnerka nedává příliš najevo city, roztaje?

m

Upravil(a) Dobráček (3. 8. 2012 14:24)

Není tady

 

#2 3. 8. 2012 14:09

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Partnerka nedává příliš najevo city, roztaje?

mně přijde, že se v tom moc pitváš. tobě je dobře s ní, jí s tebou, jinak by se s tebou nestýkala, tak co chceš po tak krátké době řešit víc ?
z mýho pohledu je brzo na nějáké plány do budoucna. ty přijdou (nebo taky ne) až časem, až se víc poznáte.
no a že tě nezahrnuje nějákým vyznáním lásky - není to už žádná puberačka, něco má za sebou, je prostě opatrná. a že ty jsi z toho unavenej - tak proč se v tom pořád šouráš, proč to nenechᚠbýt tak, jak to je, když je vám spolu fajn ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#3 3. 8. 2012 14:14

majkafa
Host

Re: Partnerka nedává příliš najevo city, roztaje?

Když je tvé partnerce 44 let, myslím, že neroztaje. Že bude asi introvert a má třeba jiný jazyk lásky, než právě takový, jaký mᚠty.
Myslím si o tvé partnerce, že nemá v sobě vyřešenou spoustu problému, pokud má přístup, jak píšeš -  jen stále občas zmiňuje, že vždycky, když už myslela, že je to dobrý, tak dostala od partnera nějakou afku.
Přijde mi zatrpklá a to si musí řešit ona sama, srovnat se se svou minulostí, přijmout ji, nebýt zatrpklá a netahat svou zatrpklost vůči bývalým partnerům do nového vztahu.
A ty si přestaň domýšlet, co k tobě vlastně cítí. Důležité je to, co cítíš ty k ní.  K chování jí k tobě se můžeš postavit tak, že ho bereš jako fakt. Anebo když ti příliš vadí, tak vztah ukončíš. Je nedospělé dumat nad tím, co k tobě cítí ona. K čemu by ti to bylo? To stejně nezjistíš. Přečti si více na tohle téma, třeba ti to pomůže pochopit, že řešíme POUZE sebe a ne jiné. Jiné buď přijímáme, jací jsou, nebo s nimi prostě nebudeme. Anebo se budeme trápit, že jsou jiní, než by jsme my chtěli. Každý jsme jedinečný a nejsme tu od toho, abychom byli tací, jaké nás chtějí mít jiní, ale abychom byli sami sebou.

 

#4 3. 8. 2012 14:19

majkafa
Host

Re: Partnerka nedává příliš najevo city, roztaje?

A ještě odpovím na tvou otázku. Já bych uvítala, kdyby se můj partner furt nešoural v tom, co a jak myslím, cítím a proč neříkám to a říkám tohle. Ale aby se mnou žil to hezké, co nám každý den přináší a abychom si to spolu užívali.

 

#5 3. 8. 2012 14:19

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Partnerka nedává příliš najevo city, roztaje?

Zvyklá, že jí manžel ponižoval, nadával jí... jen stále občas zmiňuje, že vždycky, když už myslela, že je to dobrý, tak dostala od partnera nějakou afku. Vím, že ani po manželství (vztah s ženatým) nežila v normálním vztahu
Ani se nedivím, po těchhle zkušenostech, že "není zvyklá se na někoho ohlížet, říkat příjemné věci, když je cítí". Normálně se bojí, aby se třeba příliš "neotevřela" a nedostalo se jí za to zas nějaký "odměny".
Nevymáhej to po ní, buď (aspoň prozatím) rád za to, co si umíte dávat navzájem, že je vám spolu dobře, dovedete se společně zasmát... klidně ji chval a tak dál, jak to dělᚠ- jen nesmíš vypadat nebo nedejbože říkat, že čekᚠněco jakoby "za to".
Možná to není nejlepší přirovnání - ale bitej pes taky potřebuje spoustu času a lásky, aby zas začal věřit lidem.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6 3. 8. 2012 14:48

Kamchinka
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 2. 2010
Příspěvky: 194

Re: Partnerka nedává příliš najevo city, roztaje?

Dobráček napsal(a):

m

další smazany?

Není tady

 

#7 3. 8. 2012 18:58

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Partnerka nedává příliš najevo city, roztaje?

koukám, že je to ted v oblibě - mazat.
bud si zy svými slovy stojím ....nebo .....

Není tady

 

#8 3. 8. 2012 19:51

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Partnerka nedává příliš najevo city, roztaje?

Proti tomu JE obrana. - Ocitovat hned ze začátku CELÝ původní příspěvek... stolt

Není tady

 

#9 3. 8. 2012 22:56

Dobráček
♥------
Registrovaný: 3. 8. 2012
Příspěvky: 8

Re: Partnerka nedává příliš najevo city, roztaje?

Omlouvám se, ale nenašel jsem možnost, jak celý příspěvek smazet. Za svým si stojím, ale už první odpovědi mi tak trochu otevřely oči a uvědomil jsem si pár věcí. Například, že bych to neměl tolik rozebírat, ventilovat. Díky za přízeň. Martin

agewa napsal(a):

koukám, že je to ted v oblibě - mazat.
bud si zy svými slovy stojím ....nebo .....

Není tady

 

#10 4. 8. 2012 7:31

majkafa
Host

Re: Partnerka nedává příliš najevo city, roztaje?

Dobráčku, myslím, že bys měl pracovat se svou psychikou. By je ti 44, píšeš jako puberák.
Přestaň být Dobráčkem, najdi sám sebe a buď Mužem.

 

#11 4. 8. 2012 8:07

Dobráček
♥------
Registrovaný: 3. 8. 2012
Příspěvky: 8

Re: Partnerka nedává příliš najevo city, roztaje?

Díky i za tento názor a uznávám, že je v něm kus pravdy. Jen to není vždycky tak jednoduché, jak se zdá. Jak bylo správně řečeno, jsme každý jedinečný wink Vím, že hodně lidí a i ženy, prožívá vztahy podobně. Někdo je holt silnější a vyspělejší, někdo ne. Jde jistě i o to, z jaké rodiny, prostředí kdo jsme.

majkafa napsal(a):

Dobráčku, myslím, že bys měl pracovat se svou psychikou. By je ti 44, píšeš jako puberák.
Přestaň být Dobráčkem, najdi sám sebe a buď Mužem.

Není tady

 

#12 4. 8. 2012 10:44

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Partnerka nedává příliš najevo city, roztaje?

Dobráček napsal(a):

Díky i za tento názor a uznávám, že je v něm kus pravdy. Jen to není vždycky tak jednoduché, jak se zdá. Jak bylo správně řečeno, jsme každý jedinečný wink Vím, že hodně lidí a i ženy, prožívá vztahy podobně. Někdo je holt silnější a vyspělejší, někdo ne. Jde jistě i o to, z jaké rodiny, prostředí kdo jsme.

majkafa napsal(a):

Dobráčku, myslím, že bys měl pracovat se svou psychikou. By je ti 44, píšeš jako puberák.
Přestaň být Dobráčkem, najdi sám sebe a buď Mužem.

myslím, že ve 44 letech je to už jen výmluva. jsem o pár let mladší a rozhodně by mě TED  už nenapadlo se "vymlouvat " na rodinu. Jistě , taky ještě někdy bojuju s rodinými vzorci a názory okolí , ale už dávno je MOJE věc, jak se k tomu postavím a co s tím udělám.

Není tady

 

#13 4. 8. 2012 17:20

Dobráček
♥------
Registrovaný: 3. 8. 2012
Příspěvky: 8

Re: Partnerka nedává příliš najevo city, roztaje?

Víte, toto jsou jistě upřímně míněné rady a názory, ale postupně tak zevšeobecněly, že to asi nemá cenu dál rozebírat. Já si velmi dobře uvědomuju svůj stav, samozřejmě se s tím snažím pracovat, jen mě zajímal názor žen, to vše. A na druhou stranu, pokud vidím, že tu má někdo skoro 30 tisíc příspěvků a vezmu-li cca 3 minuty na jeden, tak je to kolem 60 dnů strávených zde na fóru...to zase mě připadá všelijak roll Dámy, díky tímto upřímně za všechny názory a téma bych uzavřel.

Upravil(a) Dobráček (4. 8. 2012 17:20)

Není tady

 

#14 4. 8. 2012 17:25

majkafa
Host

Re: Partnerka nedává příliš najevo city, roztaje?

Dobráčku, vyvedu tě z omylu. Troufám si říct, že jsem na babinetu strávila mnohem více času, než 60 dní za těch skoro už 7 let, co jsem tady a na starém babinetu.
Mᚠs mým pobytem na babi nějaký problém? smile

 

#15 4. 8. 2012 17:27

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Partnerka nedává příliš najevo city, roztaje?

Dobráček napsal(a):

... Dámy, díky tímto upřímně za všechny názory a téma bych uzavřel.

jo, kdyby to tak šlo...  vissla

Upravil(a) Vachu (4. 8. 2012 17:28)

Není tady

 

#16 4. 8. 2012 17:37

majkafa
Host

Re: Partnerka nedává příliš najevo city, roztaje?

Uzavřít téma jde. Napíše se moderátorkám a ony ho uzavřou.

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů