Oznámení

15. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

15. října : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

29. září : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

#26 4. 8. 2012 11:42

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-

Re: rifle úzký pas, široké boky

Judyna má 30 cm.
Asi záleží, kde se dotyčná měří. Má se měřit na nejširším místě v bocích a nejužším v pase.

Není tady

#27 4. 8. 2012 12:24

Ivana
♥♥♥♥♥♥-

S koupí riflí mam taky potíž. Mám taky ženskou postavu, tj. pas výrazně užší než boky a ještě ke všemu měřím jen 163 cm, takže potřebuji zkrácenou délku. Horší je, že kolikrát i to, co je označené jako zkrácená délak, je mi o 10 cm delší. A bokovky mít nemůžu, za a se mi nelíbí, to už musí být hodně útlá dívčí postavička bez gramu tuku, spíš jen kosti, aby to vypadalo jakž takž, a hlavně za b mi z nich leze břicho, zařezávají se mi do špeků a tísní mě. Většinou kupuji rifle v CA, tam mají zkrácené a šijí na ženskou postavu. Vydrží mi nejméně 3-4 roky, ovšem nenosím je denně. Jednou jsem natrefila na úžasné rifle v KaphAlph, ale od té doby jsem tam nic takového neviděla. A jedny dobré jsem si kdysi koupila OD Centrum v Brně, mám je už dobrých 7 let a jsou super. Chce to spíš mít štěstí než jít někam cíleně.

Není tady

#28 4. 8. 2012 16:33

holcina
♥♥♥♥♥♥-

Vilemína napsal(a):

holcina napsal(a):

Holky, Tulipánka psala rozdíl 30 cm:-)))

Tak to jsem asi slepá, já tam vidím 20 cm. Mně se ani těch 30 cm nezdá. Vždyť i takové topmodelky mají mezi pasem a boky běžně rozdíl 30 cm. Buď se Tulipánka upsala, nebo špatně čtu a nebo jsem úplně blbá.

Tulipánka psala: Přesně tak. Já mám i ve svých letech rozdíl mezi pasem a boky 30 cm a přitom moje BMI je necelých 23.

já tam vidím 30:-)))

Není tady

#29 4. 8. 2012 16:36

majkafa
Host

Tulipánka napsal(a):

Mám rozdíl mezi pasem a boky cca. 20 cm a nemůžu už dlouhou dobu nikde sehnat odpovídající rifle. Navíc musí mít dlouhý sed.

Neznáte nějaký obchod či firmu, která se specializuje právě na rifle či jiné kalhoty s velkým rozdílem mezi boky a pasem?

#30 4. 8. 2012 16:37

majkafa
Host

Judyna napsal(a):

holcina napsal(a):

Majko, někdo má i široké boky a útlý pas a nemá co shodit. Záleží taky na kostech, ne každý s takovou postavou to srovná cvičením:-)))

Přesně tak. Já mám i ve svých letech rozdíl mezi pasem a boky 30 cm a přitom moje BMI je necelých 23.
Ale nákup riflí, to je fakt něco. Připadá mi, že výrobci počítají pouze s rovnými chlapeckými postavami. Bokovky nesnáším, ani věkově už se na mě nehodí.

#31 4. 8. 2012 23:27

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Web

Promiňte, přepsala jsem se. 30 cm.

Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

#32 4. 8. 2012 23:31

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Web

Já mám asi smůlu na CA. Rifle tedy nosím téměř každý den, střídám dvoje. A za rok a něco jsou oboje dvoje prodřené mezi stehny.
Takže teď mám ve skříni už jen jedny, zkusím ještě Kenvelo, i když tam jsem před pár lety byla a připadalo mi, že mi tam žádné nebyly, to spíš už v CA.
Pak mají ještě rifle v HM, ale ty se mi prodřely pro změnu vzadu na kapsách big_smile (ale to nebyl účel).

Na KapAhl se mi líbí jejich kolekce pro plnoštíhlé: more place to be woman :-) Tak ji půjdu v pondělí omrknout :-)

Není tady

#33 5. 8. 2012 0:25

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-

Tak to mně rifle z CA vydrží klidně i tři roky. A to od cca konce září do dubna chodím převážně jen v nich, střídám troje kalhoty.

Není tady

#34 10. 8. 2012 18:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Elastické.

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#35 10. 8. 2012 20:06

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Kdepak Seli, i elastické odstávají v pase.
A to nemluvím o sukníchči šatech, pouzdrové prakticky neseženu. Ale ty do áčka mi naopak sluší (teda snad).

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#36 11. 8. 2012 16:16

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Tak me rifle vydrzi neco pres pul roku,protoze jsou dirave mezi nohama.Teda koupene u Vietnamcu.Stridam dvoje a pracuji v nich.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#37 17. 9. 2012 19:46

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Web

Tak jsem zase absolvovala "riflové" kolečko. Celkem mi sedly ty v KappAhl, ale já věděla, že mám jít dál :-) Prošla jsem ty v CaA, pořád stejné, takové usedlé a došla až do Mustanga. A světe div se! Měli rifle, které mi sednou i v pase! To je fakt bomba, to se mi snad ještě nikdy nestalo. Vždycky jsem to řešila pásky a záševky. A navíc byly ve slevě 50%, takže jsem za ně dala stejně jako v CaA, tzn. 995 Kč. Akorát ten pásek je mi trochu těsně, ale to se snad roztáhne.

Není tady

#38 19. 9. 2012 16:25

miaa
♥♥♥♥♥--

Holky díky za tipy, některé jsou pro mne novinka. Já si už z nouze koupila i šle, a to zrovna minulý víkend! Mívala jsem stejný problém, teď mám spíše buben, takže rifle víc drží. Ovšem když odstáhavají vzádu na zádech, tak to mne vadí. Když pak zhubnu, tak padají dolů,a to navzdory bokům. Kvůli stehnům mne taky nevydrží, každé kalhoty u mne končí prošoupanými stehny. Jedno, jaká látka.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí