Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 8. 2012 15:11

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

rifle úzký pas, široké boky

Mám rozdíl mezi pasem a boky cca. 20 cm a nemůžu už dlouhou dobu nikde sehnat odpovídající rifle. Navíc musí mít dlouhý sed.

Neznáte nějaký obchod či firmu, která se specializuje právě na rifle či jiné kalhoty s velkým rozdílem mezi boky a pasem?


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#2 1. 8. 2012 19:11

mejada
♥♥♥♥---
Místo: Východočeský
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 283

Re: rifle úzký pas, široké boky

CA

Není tady

 

#3 1. 8. 2012 19:14

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: rifle úzký pas, široké boky

Tulipánka napsal(a):

Mám rozdíl mezi pasem a boky cca. 20 cm a nemůžu už dlouhou dobu nikde sehnat odpovídající rifle. Navíc musí mít dlouhý sed.

Neznáte nějaký obchod či firmu, která se specializuje právě na rifle či jiné kalhoty s velkým rozdílem mezi boky a pasem?

volila bych bokovky, určitě nic vysokého do pasu wink

Není tady

 

#4 1. 8. 2012 19:20

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: rifle úzký pas, široké boky

Tulipánko, neznám. Slyšela jsem, že střihově "nejženštější" bývají His. Já jsem si něco kalhot "džínového typu" koupila v Tchibu, zdá se mi, že mají delší sed a docela dobře mi sedí.


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#5 2. 8. 2012 10:39

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: rifle úzký pas, široké boky

aprill napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Mám rozdíl mezi pasem a boky cca. 20 cm a nemůžu už dlouhou dobu nikde sehnat odpovídající rifle. Navíc musí mít dlouhý sed.

Neznáte nějaký obchod či firmu, která se specializuje právě na rifle či jiné kalhoty s velkým rozdílem mezi boky a pasem?

volila bych bokovky, určitě nic vysokého do pasu wink

jenže bohužel ne každej na sobě bokovky snese, nebo ne každýmu jdou k jeho postavě.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#6 2. 8. 2012 17:29

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: rifle úzký pas, široké boky

April, bokovky mi nejdou, mám fakt velký zadek dumbom
Mejedo, V CA jsem byla, občas tam rifle najdu, ale nejsou kvalitní, vydrží mi tak něco přes rok. To samé HM. Ale taky to často řeším záševky, které mě tlačí nebo páskem a pod ním srolovaná látka. To už fakt musí být, aby mi ty rifle sedly i v CA nebo HM.
Už jsem uvažovala, že si snad udělám firmu a budu ty rifle šít, ale na Čínu bych prý neměla big_smile
Bramborky, ty HIS ještě vyzkouším, pokud vydrží déle než rok ... smile

Upravil(a) Tulipánka (2. 8. 2012 17:30)


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#7 2. 8. 2012 18:00

majkafa
Host

Re: rifle úzký pas, široké boky

Tulip, bez ironie, píšu to vážně. Nenapadlo tě zhubnout? Určitě by šlo i ze zadečku něco dolů, i z boků. Já jsem pohybem beze spěchu shodila 13 kg. Necítila jsem se s těmi kily dobře.
Zabila bys víc much jednou ranou a troufám si říct, že to přidává i na sebevědomí. Ve tvém věku se ještě dobře shazuje.

Upravil(a) majkafa (2. 8. 2012 18:03)

 

#8 2. 8. 2012 19:36

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: rifle úzký pas, široké boky

Majkafo, v pohodě :-)
Hubnout jsem zkoušela už tolikrát, že by to vydalo na knížku big_smile A pak jsem si dala záměr si váhu udržet a mám ze sebe radost, že se mi to daří. Předtím to bylo tak 2 kg dolů, 4 kg nahoru a právě díky tomu hubnutí jsem nabrala na 85 kg.
Jsem teď bez práce a denně si dávám 20 minut cvičení, třeba něco shodím, ale jak to dám jako záměr, budu se zase přežírat big_smile Teď mám stravu docela dobrou.

Upravil(a) Tulipánka (2. 8. 2012 19:37)


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#9 2. 8. 2012 19:46

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: rifle úzký pas, široké boky

Majko, někdo má i široké boky a útlý pas a nemá co shodit. Záleží taky na kostech, ne každý s takovou postavou to srovná cvičením:-)))

Není tady

 

#10 2. 8. 2012 19:58

majkafa
Host

Re: rifle úzký pas, široké boky

holčino, já vím, že i takové jsou. Ale já mluvila o pr..., reagovala jsem na Tulipánky psaní, že má velký zadek.

 

#11 2. 8. 2012 22:15

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: rifle úzký pas, široké boky

holcina napsal(a):

Majko, někdo má i široké boky a útlý pas a nemá co shodit. Záleží taky na kostech, ne každý s takovou postavou to srovná cvičením:-)))

Přesně tak. Já mám i ve svých letech rozdíl mezi pasem a boky 30 cm a přitom moje BMI je necelých 23.
Ale nákup riflí, to je fakt něco. Připadá mi, že výrobci počítají pouze s rovnými chlapeckými postavami. Bokovky nesnáším, ani věkově už se na mě nehodí.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#12 3. 8. 2012 7:17

majkafa
Host

Re: rifle úzký pas, široké boky

23 zase není až tak málo. Je to v normě, to jo, ale zase štíhlost to není. Třeba já mám 22 a rozhodně by to chtělo ještě pár kilo dolů. smile
Bokovky nejsou o věku. Není třeba s bokovkami nosit triko 5 cm pod prsa. big_smile Já mám bokovky ráda proto, že mě nic netlačí v pase a bříško je volnější. Cítím se v nich moc dobře, ale dlouho trvalo, než jsem zkusila první. Jsem dost konzervativní.

Upravil(a) majkafa (3. 8. 2012 7:19)

 

#13 3. 8. 2012 14:40

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: rifle úzký pas, široké boky

Judyna napsal(a):

holcina napsal(a):

Majko, někdo má i široké boky a útlý pas a nemá co shodit. Záleží taky na kostech, ne každý s takovou postavou to srovná cvičením:-)))

Přesně tak. Já mám i ve svých letech rozdíl mezi pasem a boky 30 cm a přitom moje BMI je necelých 23.
Ale nákup riflí, to je fakt něco. Připadá mi, že výrobci počítají pouze s rovnými chlapeckými postavami. Bokovky nesnáším, ani věkově už se na mě nehodí.

jojo, sehnat na takovou postavu kalhoty je někdy o nervy:-) taky mám rozdíl 30 a mám i kalhoty, kde musím mít pásek, jinak mi v pase odstávají, ale jinak mi sedí skvěle

Není tady

 

#14 3. 8. 2012 14:49

Kamchinka
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 2. 2010
Příspěvky: 194

Re: rifle úzký pas, široké boky

Tulipánka napsal(a):

April, bokovky mi nejdou, mám fakt velký zadek dumbom
Mejedo, V CA jsem byla, občas tam rifle najdu, ale nejsou kvalitní, vydrží mi tak něco přes rok. To samé HM. Ale taky to často řeším záševky, které mě tlačí nebo páskem a pod ním srolovaná látka. To už fakt musí být, aby mi ty rifle sedly i v CA nebo HM.
Už jsem uvažovala, že si snad udělám firmu a budu ty rifle šít, ale na Čínu bych prý neměla big_smile
Bramborky, ty HIS ještě vyzkouším, pokud vydrží déle než rok ... smile

take mam uzsi pas nez boky dost, a v kenvelu jsem koupila

Není tady

 

#15 3. 8. 2012 14:55

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: rifle úzký pas, široké boky

taky jsem nejčastěji koupila džíny v kenvelu, ale s jinýma kalhotama je to bída

Není tady

 

#16 3. 8. 2012 15:38

Suzie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 8. 2006
Příspěvky: 410

Re: rifle úzký pas, široké boky

Já jsem si asi před dvěma lety koupila džíny William Delwin a jsou do pasu a sedly mi perfektně - taky mám rozdíl mezi pasem a boky dost velký.

Mám pocit, že známé značky šijou džíny na závodní plavkyni výšky 180 cm s postavou jako sloup. Dole se mi 15cm nohavic válí na zemi a za pasem bych mohla pašovat melouny.

Bohužel za ty dva roky jsem přibrala asi tři kila a hlavně v pase /halt ta menopauza/ a teď mi jsou šíleně nepohodlný - když si sednu, tak se přes pas přeleje vlna mého břicha a to mně vždycky tak rozčílí, že se mi zvýší tlak na mrtvičnou hranici. Takže kupuju džíny u Hyen Thu Dong - velkostánek textilem a elektronikou, a ty mi sedí líp, alespoň do délky.

Není tady

 

#17 3. 8. 2012 16:04

zizi
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 4. 2006
Příspěvky: 168

Re: rifle úzký pas, široké boky

Já se teď zeptám (blbě?) rozdíl pasu a boků nějakých cca 20cm je velký? Mně pořád připadá, že mám spíš klučičí spodek postavy.
Tulipánko, pokud mᚠvětší zadeček, tak v džínech do pasu, myslím, to bude ještě výraznější. Zkus něco mezi.


Co tě nezabije, to tě posílí.

Není tady

 

#18 3. 8. 2012 16:46

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: rifle úzký pas, široké boky

majkafa napsal(a):

23 zase není až tak málo. Je to v normě, to jo, ale zase štíhlost to není. Třeba já mám 22 a rozhodně by to chtělo ještě pár kilo dolů. smile
Bokovky nejsou o věku. Není třeba s bokovkami nosit triko 5 cm pod prsa. big_smile Já mám bokovky ráda proto, že mě nic netlačí v pase a bříško je volnější. Cítím se v nich moc dobře, ale dlouho trvalo, než jsem zkusila první. Jsem dost konzervativní.

Majko, to takhle nemůžeš říct (napsat). Záleží hodně na tělesné konstrukci, čísla jsou trochu zavádějící.

Není tady

 

#19 3. 8. 2012 16:48

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: rifle úzký pas, široké boky

zizi napsal(a):

Já se teď zeptám (blbě?) rozdíl pasu a boků nějakých cca 20cm je velký? Mně pořád připadá, že mám spíš klučičí spodek postavy.
Tulipánko, pokud mᚠvětší zadeček, tak v džínech do pasu, myslím, to bude ještě výraznější. Zkus něco mezi.

Myslím, že se Tulipánka přepsala, tipuju, že chtěla napsat 40 cm.

Není tady

 

#20 3. 8. 2012 16:57

majkafa
Host

Re: rifle úzký pas, široké boky

Vilemína napsal(a):

Majko, to takhle nemůžeš říct (napsat). Záleží hodně na tělesné konstrukci, čísla jsou trochu zavádějící.

JJ, to je pravda.

 

#21 3. 8. 2012 17:15

zizi
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 4. 2006
Příspěvky: 168

Re: rifle úzký pas, široké boky

Vilemína napsal(a):

zizi napsal(a):

Já se teď zeptám (blbě?) rozdíl pasu a boků nějakých cca 20cm je velký? Mně pořád připadá, že mám spíš klučičí spodek postavy.
Tulipánko, pokud mᚠvětší zadeček, tak v džínech do pasu, myslím, to bude ještě výraznější. Zkus něco mezi.

Myslím, že se Tulipánka přepsala, tipuju, že chtěla napsat 40 cm.

Jó, tak to jó.


Co tě nezabije, to tě posílí.

Není tady

 

#22 4. 8. 2012 10:13

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: rifle úzký pas, široké boky

majkafa napsal(a):

23 zase není až tak málo. Je to v normě, to jo, ale zase štíhlost to není. Třeba já mám 22 a rozhodně by to chtělo ještě pár kilo dolů. smile
Bokovky nejsou o věku. Není třeba s bokovkami nosit triko 5 cm pod prsa. big_smile Já mám bokovky ráda proto, že mě nic netlačí v pase a bříško je volnější. Cítím se v nich moc dobře, ale dlouho trvalo, než jsem zkusila první. Jsem dost konzervativní.

Tak to já bych shodit nechtěla. Taky netvrdím, že BMI 22 -23 je nějak málo. Já jsem spokojená.
Majko, to nedělᚠdobře s těma bokovkama....smile
http://www.prozeny.cz/magazin/zdravi-a- … odi-zdravi


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#23 4. 8. 2012 10:26

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: rifle úzký pas, široké boky

zizi napsal(a):

Vilemína napsal(a):

zizi napsal(a):

Já se teď zeptám (blbě?) rozdíl pasu a boků nějakých cca 20cm je velký? Mně pořád připadá, že mám spíš klučičí spodek postavy.
Tulipánko, pokud mᚠvětší zadeček, tak v džínech do pasu, myslím, to bude ještě výraznější. Zkus něco mezi.

Myslím, že se Tulipánka přepsala, tipuju, že chtěla napsat 40 cm.

Jó, tak to jó.

Holky, Tulipánka psala rozdíl 30 cm:-)))

Není tady

 

#24 4. 8. 2012 10:34

majkafa
Host

Re: rifle úzký pas, široké boky

Judyno, to je zase článek o ničem. To jsou ty výzkumy, jednou je škodlivé mléko, pak kuřecí, pak máslo, pak bokovky, pak do pasu...
Tímhle se neřídím, řídím se sebou.
Btw mám i jiné kalhoty než bokovky a většinou nosím šaty nebo sukně.

 

#25 4. 8. 2012 11:38

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: rifle úzký pas, široké boky

holcina napsal(a):

Holky, Tulipánka psala rozdíl 30 cm:-)))

Tak to jsem asi slepá, já tam vidím 20 cm. Mně se ani těch 30 cm nezdá. Vždy i takové topmodelky mají mezi pasem a boky běžně rozdíl 30 cm. Buď se Tulipánka upsala, nebo špatně čtu a nebo jsem úplně blbá.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů