Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 31. 7. 2012 13:08

taxonia
♥♥-----
Registrovaný: 1. 11. 2010
Příspěvky: 59

Příliš hlučná sousedova přítelkyně

Dobrý den
obracím se na Vás s svým „ problémečkem“ se kterým si  nevím rady. Ono je to spíše úsměvné,ale….Mám mladého souseda,který má velmi „náruživou „ přítelkyni.Když jsem se do bytu nastěhovala,je to takový ten střešní byt, netušila jsem co mě čeká.V noci mě vzbudil řev,myslela jsem, že mladý muž slečnu přinejmenším mlátí.Po chvilce jsem pochopila,že to s bitím moc nesouvisí.Říkala jsem si ,no jsou mladí, a se vyřádí.Bohužel se tohle začalo opakovat několikrát týdně.Večer,no budiž ,v noci, ve tři ráno, v pět ráno…pátek,svátek….Sousedi na mě začali na chodbě ,u výtahu pomrkávat, a po troušení poznámek typu „ máte nějaké kruhy pod očima,..vy jste se asi v noci měla..“jsem pochopila ,že si myslí že jsem to já kdo v noci tak řádí.Musela jsem je začít upozorňovat,že to nejsem já nýbrž soused. Toho jsem nejprve taktně upozornila, že jsou poněkud hluční.Posléze už naplno.Jednou když jsem vstávala velmi brzy do práce a šla k výtahu,který je v mezipatře slyšela jsem je až tam.Opět jsem ho upozornila, že přece jen chodím do práce a nejsem jediná koho hluk budí.Konstatoval,že se ji pokusí mírnit,ale když jsou „ prostě v tom, její řev nevnímᓠtakže opět  bezvýsledně….jinak je to příjemný mladý muž, ochotný ,ale s tímhle už si vážně nevím rady…..Mimochodem  zvonění, mlácení do zdi  a pouštění televize nahlas nepomohlo….

Není tady

 

#2 31. 7. 2012 13:25

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: Příliš hlučná sousedova přítelkyně

Tak to už asi nepomůže nic. smile My jsme měli taky takový problém. Ze začátku se tomu člověk směje, ale pak to přecijen vadí. Vyřešil to anonymní dopis na vchodových dveřích, že prosíme slečnu z posledního patra, aby se během sexuálních projevů snažila ztišit, že jí to přejeme, ale jsme obyčejní lidé, kteří ráno vstávají do práce. Dopis zmizel a byl klid. Ale pokud je to až tak, že ani zvonění a přímá konfrontace s tím nic neudělali, pak už snad zbývá jen zavolat policii, že nad Vámi někdo někoho asi vraždí. big_smile

Není tady

 

#3 31. 7. 2012 14:24

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Příliš hlučná sousedova přítelkyně

taky jsem měla takový sousedy (-dku), nešlo o pouze o projevy při "akci", pořádaly se i večírky (nebo spíš noční jízdy) , hudba , zpěv a cinkání láhví do čtyř do rána...
stačilo párkrát tak hodinu po ukončení večírku (je třeba počkat, až řádně usnou) zazvonit a optat se, jak se jim spinká smile ... vyvoraná myš alias sousedka brzo pochopila...


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#4 31. 7. 2012 17:25

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Příliš hlučná sousedova přítelkyně

Jessika napsal(a):

taky jsem měla takový sousedy (-dku), nešlo o pouze o projevy při "akci", pořádaly se i večírky (nebo spíš noční jízdy) , hudba , zpěv a cinkání láhví do čtyř do rána...
stačilo párkrát tak hodinu po ukončení večírku (je třeba počkat, až řádně usnou) zazvonit a optat se, jak se jim spinká smile ... vyvoraná myš alias sousedka brzo pochopila...

Presne takovy sousedy jsem mela ja. Do ctyr do rana....jejich zvonek bohuzel nefungoval. Nebo ho odpojili.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#5 4. 9. 2012 13:46

Lana03
♥------
Registrovaný: 4. 9. 2012
Příspěvky: 2

Re: Příliš hlučná sousedova přítelkyně

Dobrý den!

Taky prožívaly jsme hrůzu  v noci z hluku a křiku souloži od sousedu ze zdola.Začala to tím,že pani, která bydli pod námi našla sobe nějakého (mladého)žigalo ,který úspěšně se u ni zabydlel a bylo to…Docela často kdy-koliv v noci  jsme se budily od strašlivého „zemětřesení“vyvolané tou jejich souloži a k tomu té nechutné křičeni té dotyčné….Je to velice nepříjemně,zvl᚝ když potom už ne usněte do rána,a musíte do práce…Tak nás to pořádně jednou nasr…..ooooo!-a zkusily jsme par triku
-probudily jsme se a začaly jsme hlasité se smát-….pomohlo to,hned se ztišily a pokračovaly  už ticho(to už ne vadilo)…
-je možně zkusit jim zatleskat…-taky ta ostuda u nich se aspoň trošku,ale objeví…
-jak už bylo napsáno,- ohledně anonymního dopisu-taky supr vynalez!!!
Musím ale upřesnit, že 100% ochranou proti takovým neřádům je  nechat udělat si místo ložnici kuchyň-a tu ložnici přestěhovat do dětského pokojíčku , dětsky pokojíček na místo kuchyně…anebo dat si izolaci na zdi……nebo koupit dům,a už nikdy ne slyšet ti zblbli sousede…..

Není tady

 

#6 4. 9. 2012 20:01

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Příliš hlučná sousedova přítelkyně

Teda Lano, je moc dobře, že jsi se tu zaregistrovala - a měla bys psát co nejčastěji - a taky číst příspěvky jiných a kromě obsahu trochu přemýšlet i nad PRAVOPISEM - protože těch chyb (?!), to se jen tak nevidí...  stolt ... Tak zase BRZO nashle!  gloria hjarta

P.S.: Lekce č.1 ... Možná, že bydlíš s kamarádkou, tak je třeba správné, že jste se PROBUDILY, ale pak předpokládám, že sousedka souložila s mužem ... takže správně musí být že SOULOŽILI, ale když jste se jim znahlas zasmály, tak se ZTIŠILI a POKRAČOVALI už potichu... stolt

Víš, ne že by na tom stál svět, ale přece jen... rozlišovat, co spolu dělají jen holky (pak je v minulém čase na konci slovesa -Y) od toho, co spolu dělají kluci a holky dohromady (pak je správné měkké I), patří tak nějak k dobrému bontónu a je to znakem toho, že člověk nechodil do školy úplně zbytečně!  stolt

Hezký večer!  cool

Není tady

 

#7 4. 9. 2012 20:18

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Příliš hlučná sousedova přítelkyně

Jistěže s tím lze pracovat. Tak dlouho mlátit na dveře, až přestanou, mezitím se vzbudí další a další sousedé a pak bych podala oznámení pro porušení § 127 Občanského zákoníku a ono by jich ty choutky přešly. Proč by měli všichni kolem trpět tím, že je někdo omezený a sexuálně náročnější.
....nesmí nad míru přiměřenou poměrům obtěžovat sousedy hlukem, prachem, popílkem, kouřem, plyny, parami, pachy, pevnými a tekutými odpady, světlem, stíněním a vibracemi.....
a ještě pro rušení nočního klidu, ohrožení
Navíc bych přidala
http://www.e-besedy.cz/protipravni-jedn … itete.html
Jak vysvětlit jejich chování nezletilé mládeži dumbom
Také jsme to řešili v domě, v poledne řev jako když se páří lvi a venku 30st. Celsia, děti nevycházely z údivu.

Není tady

 

#8 4. 9. 2012 21:04

Manue
♥♥-----
Registrovaný: 13. 4. 2009
Příspěvky: 29

Re: Příliš hlučná sousedova přítelkyně

Vachu napsal(a):

Teda Lano, je moc dobře, že jsi se tu zaregistrovala - a měla bys psát co nejčastěji - a taky číst příspěvky jiných a kromě obsahu trochu přemýšlet i nad PRAVOPISEM - protože těch chyb (?!), to se jen tak nevidí...  stolt ... Tak zase BRZO nashle!  gloria hjarta

P.S.: Lekce č.1 ... Možná, že bydlíš s kamarádkou, tak je třeba správné, že jste se PROBUDILY, ale pak předpokládám, že sousedka souložila s mužem ... takže správně musí být že SOULOŽILI, ale když jste se jim znahlas zasmály, tak se ZTIŠILI a POKRAČOVALI už potichu... stolt

Víš, ne že by na tom stál svět, ale přece jen... rozlišovat, co spolu dělají jen holky (pak je v minulém čase na konci slovesa -Y) od toho, co spolu dělají kluci a holky dohromady (pak je správné měkké I), patří tak nějak k dobrému bontónu a je to znakem toho, že člověk nechodil do školy úplně zbytečně!  stolt

Hezký večer!  cool

Jsem zarazena timto prispevkem.
Lana je ocividne cizinka, nejedna se pouze o gramaticke chyby, ale celkova stylizace a stavba vet prozrazuje cizi narodnost.
A i kdyby z jine zeme nebyla, je na teto diskusi povolen pristup clenum s bezchybnym pravopisem?
Mne se prisepevek Lany zdal velmi vtipny.

Manue

Není tady

 

#9 5. 9. 2012 6:05

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Příliš hlučná sousedova přítelkyně

nesmí nad míru přiměřenou poměrům obtěžovat sousedy... vibracemi...
To obzvláště... všechny šudlátka jim zakázat... aby nevibrovali... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#10 5. 9. 2012 12:54

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Příliš hlučná sousedova přítelkyně

Manue napsal(a):

Mne se prisepevek Lany zdal velmi vtipny.

Manue

Mě taky! ... stolt ... Řešení, které sama odzkoušela, je skvělé !!! tummenupp

Není tady

 

#11 5. 9. 2012 12:58

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Příliš hlučná sousedova přítelkyně

Manue napsal(a):

Vachu napsal(a):

Teda Lano, je moc dobře, že jsi se tu zaregistrovala - a měla bys psát co nejčastěji - a taky číst příspěvky jiných a kromě obsahu trochu přemýšlet i nad PRAVOPISEM - protože těch chyb (?!), to se jen tak nevidí...  stolt ... Tak zase BRZO nashle!  gloria hjarta

P.S.: Lekce č.1 ... Možná, že bydlíš s kamarádkou, tak je třeba správné, že jste se PROBUDILY, ale pak předpokládám, že sousedka souložila s mužem ... takže správně musí být že SOULOŽILI, ale když jste se jim znahlas zasmály, tak se ZTIŠILI a POKRAČOVALI už potichu... stolt

Víš, ne že by na tom stál svět, ale přece jen... rozlišovat, co spolu dělají jen holky (pak je v minulém čase na konci slovesa -Y) od toho, co spolu dělají kluci a holky dohromady (pak je správné měkké I), patří tak nějak k dobrému bontónu a je to znakem toho, že člověk nechodil do školy úplně zbytečně!  stolt

Hezký večer!  cool

Jsem zarazena timto prispevkem.
Lana je ocividne cizinka, nejedna se pouze o gramaticke chyby, ale celkova stylizace a stavba vet prozrazuje cizi narodnost.
A i kdyby z jine zeme nebyla, je na teto diskusi povolen pristup clenum s bezchybnym pravopisem?
Mne se prisepevek Lany zdal velmi vtipny.

Manue

souhlasím stolt


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#12 5. 9. 2012 13:15

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Příliš hlučná sousedova přítelkyně

helena napsal(a):

nesmí nad míru přiměřenou poměrům obtěžovat sousedy... vibracemi...
To obzvláště... všechny šudlátka jim zakázat... aby nevibrovali... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

jé , já mám nastavený vibrace i na telefonu:co:

Není tady

 

#13 6. 9. 2012 20:14

Lana03
♥------
Registrovaný: 4. 9. 2012
Příspěvky: 2

Re: Příliš hlučná sousedova přítelkyně

PPavlaa napsal(a):

Manue napsal(a):

Vachu napsal(a):

Teda Lano, je moc dobře, že jsi se tu zaregistrovala - a měla bys psát co nejčastěji - a taky číst příspěvky jiných a kromě obsahu trochu přemýšlet i nad PRAVOPISEM - protože těch chyb (?!), to se jen tak nevidí...  stolt ... Tak zase BRZO nashle!  gloria hjarta

P.S.: Lekce č.1 ... Možná, že bydlíš s kamarádkou, tak je třeba správné, že jste se PROBUDILY, ale pak předpokládám, že sousedka souložila s mužem ... takže správně musí být že SOULOŽILI, ale když jste se jim znahlas zasmály, tak se ZTIŠILI a POKRAČOVALI už potichu... stolt

Víš, ne že by na tom stál svět, ale přece jen... rozlišovat, co spolu dělají jen holky (pak je v minulém čase na konci slovesa -Y) od toho, co spolu dělají kluci a holky dohromady (pak je správné měkké I), patří tak nějak k dobrému bontónu a je to znakem toho, že člověk nechodil do školy úplně zbytečně!  stolt

Hezký večer!  cool

Jsem zarazena timto prispevkem.
Lana je ocividne cizinka, nejedna se pouze o gramaticke chyby, ale celkova stylizace a stavba vet prozrazuje cizi narodnost.
A i kdyby z jine zeme nebyla, je na teto diskusi povolen pristup clenum s bezchybnym pravopisem?
Mne se prisepevek Lany zdal velmi vtipny.

Manue

souhlasím stolt

Dobrý večer!

Díky za reakce na můj příspěvek:)wink-jste odhadli správně-sem cizinka ,tak se nezlobte na mé pravopisní chyby.Tady žiju už 8 let,tady se mi narodilo dítě-a ta sousedka o které sem psala toho žigalo přivedla jako záměny manžela(toho zavřely v base)….

Tak všem hezky večer!

Není tady

 

#14 16. 9. 2012 12:59

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Příliš hlučná sousedova přítelkyně

Vachu napsal(a):

Teda Lano, je moc dobře, že jsi se tu zaregistrovala - a měla bys psát co nejčastěji - a taky číst příspěvky jiných a kromě obsahu trochu přemýšlet i nad PRAVOPISEM - protože těch chyb (?!), to se jen tak nevidí...  stolt ... Tak zase BRZO nashle!  gloria hjarta

P.S.: Lekce č.1 ... Možná, že bydlíš s kamarádkou, tak je třeba správné, že jste se PROBUDILY, ale pak předpokládám, že sousedka souložila s mužem ... takže správně musí být že SOULOŽILI, ale když jste se jim znahlas zasmály, tak se ZTIŠILI a POKRAČOVALI už potichu... stolt

Víš, ne že by na tom stál svět, ale přece jen... rozlišovat, co spolu dělají jen holky (pak je v minulém čase na konci slovesa -Y) od toho, co spolu dělají kluci a holky dohromady (pak je správné měkké I), patří tak nějak k dobrému bontónu a je to znakem toho, že člověk nechodil do školy úplně zbytečně!  stolt

Hezký večer!  cool

Rozhodne radšej viac takých príspevkov ako JEJ, než takých ako TVOJ.... nezakážeš tu aj slovenčinu s výkrikom "Na českom sevreri len perfektne po česky a nikdy inak....?"


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#15 16. 9. 2012 13:03

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Příliš hlučná sousedova přítelkyně

Inak, môj postreh: O tretej v noci znie aj mierne vibrovanie big_smile ako tornádo... Mám suseda taxikára a vracieva sa domov pravidelne v noci... kapitulation grater Síce mu len vŕzgjaú dvere, potom tresne vnútornými dverami, chvížu šuští voda, a potom ide spa (bez súlože, pokiaž počujem), ale to už bývam dokonale prebudená. Cez deň je hladina hluku vyššia - ani by som si to nevšimla, ale v absolútnom nočnom tichu ma to bohužiaž zobudí...
Nie je to tak aj s tými súložami?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#16 9. 5. 2015 23:28

markys
♥------
Registrovaný: 9. 5. 2015
Příspěvky: 1

Re: Příliš hlučná sousedova přítelkyně

ahoj všem řešíte tady jen kdo jak píše,to je snad jedno néé.Hlavně že píše co a jak se děje vždy nikdo není dokonalí já taky píši s chybami nedávala jsem ve škole pozor ale co na tom.Hlavně že píše o tom o čem se má psát.Já taky hledám už dlouho nějaké řešení sousedka nám dělá na schvály už nevím jak dál.Už jednu rodinku vypudila z bytu a teď přišla řada na nás.Házení kamenů do oken pak nás vypudily z naší zahrádky prozvání nás mobilem její syn nám volá dělají na nás pošklebky posmívají se nám pomlouvají,její syn dělá ve škole na schvály mým dětem.Hrůza večer dělají večírky až do rána.Je to jako nějaký horor ale já si vždy řeknu moudřejší ustoupí.Hezký večer všem Markétas

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů