Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#76 31. 7. 2012 8:35

majkafa
Host

Re: Choulostivá záležitost

Kdo 3-letému a 5-letému dítěti namluvil to o cizím chlapovi? Z vlastní hlavy to neměly.

#77 31. 7. 2012 10:00

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

eremuruss napsal(a):

holcina napsal(a):

mě zaklepat na dveře dítě v nejlepším tak je PO nejlepším. Takže bych vstala, hodila na sebe župan a šla podepsat. Jinak je opravdu divné, že o svém manželovi mluvíš v souvislosti s dětmi jako o cizím chlapovi

Pro deti cizi chlap.

Prd, ja som nevlastná matka a nevl. syn ma síce oslovuje menom, ale vyhlásil, že som jediná mama, akú si kedy pamätá... A tak to proste je. Nebolo to tak vždy, muslei sme si na seba zvyka, zžíva sa (mne to možno robilo väčšie problémy ako jemu, on bol tád, že je "ženská v rodine"), ale postupne ten vzah vznikol. Pokrvná matka fungovala ako matka len prvých 7 mesiacov, takže si ju proste nepamätá. Stretol ju v dospelosti a povedal, že to je "cudzia, divná žena" a že je rád, že to tak je a ostane. hmm

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#78 31. 7. 2012 10:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

eremuruss napsal(a):

Katerino me se stalo neco podobneho,ale dceri bylo v te dobe 15 let.Dcera byla se svou kamaradkou venku a chtela ji ukazat fotky co ma nafocene na fotaku,ale fotak byl v obyvaku kde jsem spala ja s pritelem.Byli jsme take skoro v nejlepsim,kdyz dcera stala za dverma a,uz z dalky volala,ze si jde pro fotak a hned nasledne vesla.My to nastesti ve vterine stacily ukoncit.Bylo tenkrat mozna 22 hodin.
Pritel byl vztekli a po odjezdu me potom napsal sms-ku kterou jestli chci muzu dat preciist dceri.Ta sms byla dost hnusna a zarazilo me,ze napsal jestli se to jeste priste stane a mama te nesereze serezu te ja.Podotykam,ze jsem s timto pritelem byla v zacatku vztahu.
Touto sms-kou me vztahy k nemu natolik ochladli,ze kratce na to jsem se s nim rozesla.Nechapal,ze se u nas neklepe.U nas se skutecne nikdy neklepalo,zila jsem jen s detma a pro deti.Doma,kdyz ja jsem byla dite se take neklepalo.

Tak to je základná chyba v programe, lebo takto potom môžu vznika prúsery v budúcnosti - dcéra napríklad bude býva so svokrovcami a nebude vedie rešpektova súkromie.. nejde len o s.e.x., ale mne keby niekto vtrhol na WC (a že to bývalý a syn spočiatku robili - mali sme v kúpežni/WC plynový bojler a z bezpečnostných dôvodov nebol vo dverách kžúč a nezamykalo sa), tak som urobila taký štabarc, že sa NAUČILI rešpektova moje súkromie. Sorry, ale mám svoj osobný priestor, kam nepustím fakt nikoho - len tak sa cítim v bezpečí. A k súkromiu páru patrí aj právo neby rušení, prípadne by varovaní klopaním. Vy, respektíve deti, z toho ešte môžete ma v budúcnosti problémy. Klopa je proste základná úcta a slušnos voči druhým.... voči komukožvek.

Brita

Není tady

#79 31. 7. 2012 10:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

sahleb napsal(a):

Aneri napsal(a):

Já mám také city mateřské větší jako  ty samičí. Určitě bych přestala i v nejlepším a věnovala se synovi. Možná by to syn  přešel Něvěřím, že v 10ti letech nevěděl, CO tam asi děláte. Dnes děti dospívají daleko dříve, i já jsem se divila, že puberta je kolem 10tého roku a dívenky již sexují. Nepíšeš o vztazích děti versus nový partner. Kdyby děti viděly, že tě má nový partner rád, byl by ti oporou a vše  bylo OK, možná by se nedožadoval vstupu do pokoje  a obavy o tebe. Hlasité projevy při sexu jsou dle mého názoru hloupé a  trapné pro okolí, obzvláště v panelovém domě. Jak to mají jiné matky vysvětlovat svým dětem ? Proč musí všichni vědět, kdy souložím dumbom. Zdá se mi to  velmi
prostoduché. Musela jsem mnohokráte tlumit takové samičí projevy u sousedů dumbom

Zde musim reagova, mam ten pocit, ze jestli dite neco vi nebo tusi o sexu nema ansolutne nic spoloecneho s pubertou v deseti.  Muze neco tusit, ale ze divenky v deseti letech sexuji je nesmysl.

Me manzel mel rad a stalo se mi neco obdobneho, to je takovy trapas, ze se na to hned tak nezapomene. At me ma rad nebo ne.

A nakonec na to vyrvavani pri sexu mam stejny nazor, je to strasne trapny. Mela jsem takovou sousedku, ta jecela pri kazdem tam a sem. Kterej chlap je tak blbej askoci na to....mno zda se mi, ze jich je hodne.

Hlasitos a intenzita prejavu j spontánna záležitos, teda zvykne by - a keď sa človek začne príliš ovláda, spontánnos je v kýbli. Isteže sa to mierne redukova dá, ale ak partneri bývajú v rodinnom dome, asi sa necítia nútení dáva si skaramentsky bacha...

Brita

Není tady

#80 31. 7. 2012 10:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

PPavlaa napsal(a):

dusička napsal(a):

Já to psala kvůli tomu, co se stalo. Že je kluk načapal. Proto
A navíc, jsem psala,že se s manželem milujeme nejradši, když dítka nejsou doma. Protože se maximálně dokážu uvolnit, není to ono, když jsou doma.

jo, tak to my s exem taky byli rádi, když jsme byli doma sami. akorát, že jak na potvoru dost často někdo zvonil. soused, někdo se cpal na návštěvu atd roll

Poštárka... big_smile svokra... dumbom

Brita

Není tady

#81 31. 7. 2012 10:14

majkafa
Host

sahleb, trapný je tvůj způsob psaní o "vyřvávání při sexu".

Klepání je pro mě také jedním se základních znaků slušného chování a úcty vůči druhému. Přijde mi normální zaklepat. Tak se chovám a tak se to ode mě mým příkladem naučily i mé děti. Mně přijde naopak  nenormální a nevhodné neklepat a nerespektovat soukromí jiných.

Upravil(a) majkafa (31. 7. 2012 10:15)

#82 31. 7. 2012 10:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

sahleb napsal(a):

holcina napsal(a):

mě zaklepat na dveře dítě v nejlepším tak je PO nejlepším. Takže bych vstala, hodila na sebe župan a šla podepsat. Jinak je opravdu divné, že o svém manželovi mluvíš v souvislosti s dětmi jako o cizím chlapovi

Ona to napsala tak, jak ho pocituji deti. PRECE!!!!

No, každopádne je to smutné, že deti považujú muža, ktorého stretávajú 5 rokov, z toho čas už aj doma, za CUDZIEHO... Podža mňa to je na pováženie, za normu to fakt nepovažujem. Po takom čas eby pre mňa nebol úplne cudzí už ani len púhy spolubývajúci, s ktorým by sme sharovali byt...

Upravil(a) Selima (31. 7. 2012 10:21)

Brita

Není tady

#83 31. 7. 2012 10:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

sahleb napsal(a):

eremuruss
Pritel byl vztekli a po odjezdu me potom napsal sms-ku kterou jestli chci muzu dat preciist dceri.Ta sms byla dost hnusna a zarazilo me,[b napsal(a):

ze napsal jestli se to jeste priste stane a mama te nesereze serezu te ja.[/b]
Touto sms-kou me vztahy k nemu natolik ochladli,ze kratce na to jsem se s nim rozesla.Nechapal,ze se u nas neklepe.U nas se skutecne nikdy neklepalo,zila jsem jen s detma a pro deti.Doma,kdyz ja jsem byla dite se take neklepalo.

Na toho pritele mam jen sprosta slova, to je neuveritelnej.................

U nas se taky neklepalo. Nebylo proc, az pozdeji, okolo puberty...teda JA jsem klepala....

PS: pritel byl vzteklY

A deti nevychovanci. Podža mňa je hulvátstvo a primitivizmus vrthnú hocikam bez klopania a s presvedčením, že všetci omdlejú od našenia. U malých detí chápem, že to ešte neovládajú, ale v 10 rokoch mi pripadá najvyšší čas im to vysvetli. stolt A odporúčala by som to aj naopak: klopa napríklad k puberákom, aby ich človek neprekvapil pri niečom "nedetskom"... Proste v istom veku sa diea stáva samostatnou osobnosou, ktorú treba rešpektova a nauči ju rešpektova aj druhých...

Brita

Není tady

#84 1. 8. 2012 12:33

sasasa
♥♥♥----

majkafa napsal(a):

Klepání je pro mě také jedním se základních znaků slušného chování a úcty vůči druhému. Přijde mi normální zaklepat. Tak se chovám a tak se to ode mě mým příkladem naučily i mé děti. Mně přijde naopak  nenormální a nevhodné neklepat a nerespektovat soukromí jiných.

Majkafo já tě tady tak čtu.... připadá mi to tvoje mentorování jako když si zapoměla jak děti jednají a přemýšlí. Nebo jste to doma s dětmi měli taky tak dokonale zařízeno a všechno 100% dodržovali? Já si nepamatuju, že bychom na sebe doma při každém vstupu někam klepali, to bychom se totiž uklepali. Protože po 3+1 jsme stále pobíhali jako termiti. Ale s přibývajícím věkem nás dětí se soukromí dodržovalo čím dál víc, jak ze strany rodičů tak dětí a možná to bylo i na úkor nějakého nepříjemného " vniknutí" do soukromého prostoru, ale to už si já nepamatuju. Tudíž to na mě nezanechalo žádné následky, připadám si i tak vychovaná slušně.

Upravil(a) sasasa (1. 8. 2012 12:34)

Slunce svítí na všechny stejně.

Není tady

#85 1. 8. 2012 13:00

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO

majkafa napsal(a):

sahleb, ty sis taky domů někoho přivedla. Myslím, že v té době ještě s tebou tvé děti bydlely. Řešilas tady sex s tím partnerem a své děti...

Nevodila jsem nikoho domu. Za to zadny muz nestoji. Kdyz teda byly deti mensi nebo v puberte. Tim padem jsem nic neresila a to  vedome. Moje deti mely prednost.

Domu jsem si obcas vodila meho nastavajiciho, kdyz uz jsme vedeli, ze se budeme brat, jinak by tam nemel nikdo pristup. Mela jsem taky problem, deti se stykaji normane jak samy chteji s otcem a k memu nynejsimu manzelovi se chovaji slusne, ale vadi jim. Nevyhledavaji ho, rekli mi, ze jsem se nemela vdavat. Je pro ne cizi. A TOHLE RESPEKTUJI ZASE JA.

Jsem naprosto daleka nazoru, ze by ho mely nejak poslouchat. On jim nema absolutne co narizovat a a nikdy na to ani nepomyslel. Jedna s nimi jako s rovnymi lidmi. Hruzny priklad je ten pritel od Eremuruss, protoze se mu zrovna nepovedl orgasmus, mel za to, ze diteti ma narezat.

Ted nic neresim. Budu resit az se k nam pristehuje holcicka. Zatim cekame na vizum.

MMCH v nasem byte bylo normani mit dvere otevrene!  my bydleli spolu. Zavirala jsem je u deti kdyz sly spat, pak si zaviraly samy. Ja jsem k nim nechodila a kdyz tak, jsem ZAKLEPALA popr,  na ne zavolala. Moje dverebyly stale otevrene, mam to rada. mela jsem spojeny obyvak s loznici, mel pres 45m2, tak jsem nezavirala...Dneska taky ne.

K tomu rvani, me to vadi , kdyz nekdo dela neporadek od 23 do 04 hod. rano. ja jsem vstavala v 6:30 do prace. Uz jsem casto vubec neusla. Tak kdyz je to pro tebe trapny..........Nektery lidi rvou aby delali teatr. V po***rnu je to tak, ale ty zeny nemaji zadny orgasmus.

Upravil(a) sahleb (1. 8. 2012 13:18)

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#86 1. 8. 2012 13:05

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥

agewa napsal(a):

sahleb napsal(a):

holcina napsal(a):

Pokud je to manžel jejich matky tak by to cizí chlap být neměl. Pokud je, je něco špatně

Co je tady spatne? Pro deti je to proste cizi chlap, co zabral misto po tatinkovi.  Ja si neumim predstavit, ze by si matka nekoho jednou provedla. Uplne ciziho a jeste by me rozkazoval. To bych asi zdrhla z domova co nejdriv.

tak to tvojí matku lituji.
Já měla nevlastního otce od svých 10let a všimni si - říkám OTCE. A rozhodně nelituji a z domu jsem nezdrhla.

Moji matku nemusislitovat,ona je stale vdana . Mimichodem muj otec je ten neuzasnejsi clovek na svete, je ohrome oblibeny a diky nemu jsem se seznamila se spustou vinikajicich lidi.

ja si to proste neumim predstavit, ze kdyz bych byla mala, v byte by bydlel nejaky cizi pan, ke kteremu nemam zadny vztah.

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#87 1. 8. 2012 14:01

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

sasasa napsal(a):

majkafa napsal(a):

Majkafo já tě tady tak čtu.... připadá mi to tvoje mentorování jako když si zapoměla jak děti jednají a přemýšlí. Nebo jste to doma s dětmi měli taky tak dokonale zařízeno a všechno 100% dodržovali? Já si nepamatuju, že bychom na sebe doma při každém vstupu někam klepali, to bychom se totiž uklepali. Protože po 3+1 jsme stále pobíhali jako termiti. Ale s přibývajícím věkem nás dětí se soukromí dodržovalo čím dál víc, jak ze strany rodičů tak dětí a možná to bylo i na úkor nějakého nepříjemného " vniknutí" do soukromého prostoru, ale to už si já nepamatuju. Tudíž to na mě nezanechalo žádné následky, připadám si i tak vychovaná slušně.

majkafa tu podle mně nemluvila o tom, klepat kamkoliv člověk vleze. asi neklepeš na dveře obýváku, pokud mᚠložnici a obývák u vás funguje jako prostor společný. ale třeba na dveře ložnice ano, nebo na dveře pokoje děcek, vůbec od určitýho věku.

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#88 1. 8. 2012 14:10

agewa
♥♥♥♥♥♥-

sahleb napsal(a):

majkafa napsal(a):

sahleb, ty sis taky domů někoho přivedla. Myslím, že v té době ještě s tebou tvé děti bydlely. Řešilas tady sex s tím partnerem a své děti...

Nevodila jsem nikoho domu. Za to zadny muz nestoji. Kdyz teda byly deti mensi nebo v puberte. Tim padem jsem nic neresila a to  vedome. Moje deti mely prednost.

Domu jsem si obcas vodila meho nastavajiciho, kdyz uz jsme vedeli, ze se budeme brat, jinak by tam nemel nikdo pristup. Mela jsem taky problem, deti se stykaji normane jak samy chteji s otcem a k memu nynejsimu manzelovi se chovaji slusne, ale vadi jim. Nevyhledavaji ho, rekli mi, ze jsem se nemela vdavat. Je pro ne cizi. A TOHLE RESPEKTUJI ZASE JA.

Jsem naprosto daleka nazoru, ze by ho mely nejak poslouchat. On jim nema absolutne co narizovat a a nikdy na to ani nepomyslel. Jedna s nimi jako s rovnymi lidmi. Hruzny priklad je ten pritel od Eremuruss, protoze se mu zrovna nepovedl orgasmus, mel za to, ze diteti ma narezat.

Ted nic neresim. Budu resit az se k nam pristehuje holcicka. Zatim cekame na vizum.

MMCH v nasem byte bylo normani mit dvere otevrene!  my bydleli spolu. Zavirala jsem je u deti kdyz sly spat, pak si zaviraly samy. Ja jsem k nim nechodila a kdyz tak, jsem ZAKLEPALA popr,  na ne zavolala. Moje dverebyly stale otevrene, mam to rada. mela jsem spojeny obyvak s loznici, mel pres 45m2, tak jsem nezavirala...Dneska taky ne.

K tomu rvani, me to vadi , kdyz nekdo dela neporadek od 23 do 04 hod. rano. ja jsem vstavala v 6:30 do prace. Uz jsem casto vubec neusla. Tak kdyz je to pro tebe trapny..........Nektery lidi rvou aby delali teatr. V po***rnu je to tak, ale ty zeny nemaji zadny orgasmus.

ale pomáhat ti je živit je v pořádku?

Není tady

#89 1. 8. 2012 14:12

agewa
♥♥♥♥♥♥-

sahleb napsal(a):

agewa napsal(a):

sahleb napsal(a):

Co je tady spatne? Pro deti je to proste cizi chlap, co zabral misto po tatinkovi.  Ja si neumim predstavit, ze by si matka nekoho jednou provedla. Uplne ciziho a jeste by me rozkazoval. To bych asi zdrhla z domova co nejdriv.

tak to tvojí matku lituji.
Já měla nevlastního otce od svých 10let a všimni si - říkám OTCE. A rozhodně nelituji a z domu jsem nezdrhla.

Moji matku nemusislitovat,ona je stale vdana . Mimichodem muj otec je ten neuzasnejsi clovek na svete, je ohrome oblibeny a diky nemu jsem se seznamila se spustou vinikajicich lidi.

ja si to proste neumim predstavit, ze kdyz bych byla mala, v byte by bydlel nejaky cizi pan, ke kteremu nemam zadny vztah.

jenže víš, vztah si vytváříš s "nerodičem" právě každodením staráním se , pomáháním ( třeba s učením), sdílením společných aktivit.
Takže tím, že ho nazývᚠcizím člověkem popírᚠsvůj vztah k němu jako blízkému člověku a jemu bráníš najít (možná) ten správný k tobě.

Není tady

#90 1. 8. 2012 15:43

holcina
♥♥♥♥♥♥-

Sahleb, ale kolik bylo tvým dětem v té době? Dětem zakladatelky bylo v době jejich seznámení 3 a 5 let, ti tví už byli asi velcí, jak jsme pochopila. To nemůžeš srovnávat. pokud bych se znovu vdala a děti byly malé trvala bych na tom, že budou poslouchat i mého druhého manžela, když spolu žijí v jedné domácnosti

Není tady

#91 1. 8. 2012 15:54

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Nevodila jsem nikoho domu. Za to zadny muz nestoji... Moje deti mely prednost.
Nojo, no... někdo holt dá přednost dětem... a pak se taky může na tu "přednost" po zbytek života odvolávat, když od nich něco chce (nebo taky z čirý zlomyslnosti) http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png - nebo se cejtí dotčenej a odstrčenej (někteří i dávají najevo), když se děti nechovají zrovna tak jako rodič.
Jsem naprosto daleka nazoru, ze by ho mely nejak poslouchat. On jim nema absolutne co narizovat a a nikdy na to ani nepomyslel.
Panebože... jestliže s někým žiju v jednom bytě, tak se přece neubráním tomu, abych i jako nerodič "něco nařídila". To bych to "cizí" dítě musela totálně přehlížet a ještě bych musela bejt natolik "otrlá", aby mi bylo jedno, co zrovna dělá, když biorodič není zrovna v dosahu.

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#92 1. 8. 2012 18:05

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥

agewa napsal(a):

sahleb napsal(a):

MMCH v nasem byte bylo normani mit dvere otevrene!  my bydleli spolu. .

ale pomáhat ti je živit je v pořádku?

CO? yikesyikesyikes  Nerozumim? Co "pomahat ti je zivit? " KDO CO? KOMU CEMU??????
MUj soucasny manzel nikdy moje deti nezivil, nema proc ? od toho je biologicky otec. kapitulation
Vzivote bych mu nerekla ani o korunu, to je pod moji uroven. POkud s nekym chodim, nenastavuji ruku aby mi dal penize. Nikdy.

Vodila jsem si ho domu, vetsinou v dobe, kdyz moje deti nebyly doma. A pokud byly, tak ho slusne pozdravily a slusne s nim samozrejme konverzovali v JEHO MATERSTINE, popripade v nemcine.   Vic od nich nevyzaduji. To je spolecenske chovani a ja jsem s nima hodne spokojena. 

Maji rady sveho otce.

Upravil(a) sahleb (1. 8. 2012 18:13)

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#93 1. 8. 2012 18:18

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥

helena napsal(a):

Nevodila jsem nikoho domu. Za to zadny muz nestoji... Moje deti mely prednost.
Nojo, no... někdo holt dá přednost dětem... a pak se taky může na tu "přednost" po zbytek života odvolávat, když od nich něco chce (nebo taky z čirý zlomyslnosti) http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png - nebo se cejtí dotčenej a odstrčenej (někteří i dávají najevo), když se děti nechovají zrovna tak jako rodič.
Jsem naprosto daleka nazoru, ze by ho mely nejak poslouchat. On jim nema absolutne co narizovat a a nikdy na to ani nepomyslel.
Panebože... jestliže s někým žiju v jednom bytě, tak se přece neubráním tomu, abych i jako nerodič "něco nařídila". To bych to "cizí" dítě musela totálně přehlížet a ještě bych musela bejt natolik "otrlá", aby mi bylo jedno, co zrovna dělá, když biorodič není zrovna v dosahu.

Napadniku jsem mela opravdu sdostatek. Deti mely prednost v mem zivote. Tecka. nechapu co  za tim hledas.

On i ja povazuje moje deti sa rovnopravne, samostatne a nikdy by ho nenapadlo neco narizovat, zatim jsem sama neprisla na to, co jako. Dej mi tip.
Muj syn je vetsi nez on, to by byla legrace......lol

Naopak je jen zval na do restauraci, coz jsme s radosti absolvovali.

MMCH prehledla si, ze on na nejake poslouchani deti ani nepomyslel.

Upravil(a) sahleb (1. 8. 2012 18:43)

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#94 1. 8. 2012 18:27

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥

holcina napsal(a):

Sahleb, ale kolik bylo tvým dětem v té době? Dětem zakladatelky bylo v době jejich seznámení 3 a 5 let, ti tví už byli asi velcí, jak jsme pochopila. To nemůžeš srovnávat. pokud bych se znovu vdala a děti byly malé trvala bych na tom, že budou poslouchat i mého druhého manžela, když spolu žijí v jedné domácnosti

POchopilas dobre. V tom samem veku jako u zakladatelky jsem odesla od manzela.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#95 1. 8. 2012 18:31

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥

agewa napsal(a):

jenže víš, vztah si vytváříš s "nerodičem" právě každodením staráním se , pomáháním ( třeba s učením), sdílením společných aktivit.
Takže tím, že ho nazývᚠcizím člověkem popírᚠsvůj vztah k němu jako blízkému člověku a jemu bráníš najít (možná) ten správný k tobě.

ja rikam ze si to nedovedu predstavit, protze muj otec zije. Nikdo mi ho nemuze nahradit. Neumim si tpo proste predstavit, ze bych nekoho , kdo prijde do bytu a usadi se tam akceptovala. Zvlaste u ditete neplyne cas jako u dospelych.

Moje deti neakceptuji manzelku meho BM. Tot vse, mam jim narezat? nebo jim domouvat nebo prevychovavat?
U nekterych deti je to asi  jinak. Proc ne. Zvlast u tech hodne malych. Ja to znam z rodiny, kde se "menila" matka v jednom roce ditete. Neni tu skoro zadny problem. Skoro....

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#96 1. 8. 2012 19:43

majkafa
Host

sasasa napsal(a):

Mluvili jsme tady o vstupu do soukromých prostor. Do ložnice, když se rodiče odebrali spát, nebo do dětských pokojů a pod.. Když jsou dveře zavřené, ty termite.lol

#97 1. 8. 2012 19:47

majkafa
Host

sahleb, ty si jednou přivodíš infarkt. smile

#98 1. 8. 2012 22:12

sasasa
♥♥♥----

majkafa napsal(a):

sasasa napsal(a):

Mluvili jsme tady o vstupu do soukromých prostor. Do ložnice, když se rodiče odebrali spát, nebo do dětských pokojů a pod.. Když jsou dveře zavřené, ty termite.lol

myslim,ze podstatou me trosky do mlyna nebylo vymezeni na ktere dvere se klepe a na ktere ne. Nejsem hloupa abych mela na mysli klepani na kazde zavrene dvere. Pokud to tak vyznelo asi jsem se nevyjadrila uplne presne.

Upravil(a) sasasa (1. 8. 2012 22:46)

Slunce svítí na všechny stejně.

Není tady

#99 2. 8. 2012 8:49

agewa
♥♥♥♥♥♥-

sahleb napsal(a):

agewa napsal(a):

ja rikam ze si to nedovedu predstavit, protze muj otec zije. Nikdo mi ho nemuze nahradit. Neumim si tpo proste predstavit, ze bych nekoho , kdo prijde do bytu a usadi se tam akceptovala. Zvlaste u ditete neplyne cas jako u dospelych.

Moje deti neakceptuji manzelku meho BM. Tot vse, mam jim narezat? nebo jim domouvat nebo prevychovavat?
U nekterych deti je to asi  jinak. Proc ne. Zvlast u tech hodne malych. Ja to znam z rodiny, kde se "menila" matka v jednom roce ditete. Neni tu skoro zadny problem. Skoro....

Že by děti přebírali tvé nazory?
A ano , myslím, že i tvém zájmu je abys jim domluvila, mluvila o tom a převychovala.

Není tady

#100 3. 8. 2012 10:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

sahleb napsal(a):

holcina napsal(a):

POchopilas dobre. V tom samem veku jako u zakladatelky jsem odesla od manzela.

Ale predpokladám, že s tým cudzím chlapom nie si tak dlho...?

Brita

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí