Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 30. 7. 2012 20:06

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Choulostivá záležitost

5 let a přesto je pro děti cizí? To mi připadá hodně divné. Zkuste zapracovat na vztahu manžela a dětí

Není tady

 

#52 30. 7. 2012 20:06

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Choulostivá záležitost

Bety napsal(a):

dusička napsal(a):

provozovala sex s manželem,když kluk není doma

yikes  va

Bety, ty jsi nikdy nevyužila chvilky když děti nebyly doma?

Není tady

 

#53 30. 7. 2012 20:06

majkafa
Host

Re: Choulostivá záležitost

Já bych se s manželem raději milovala (než PROVOZOVALA sex) po té, co bychom si povídali s dětmi o vztazích v naší rodině a snažili se já i manžel vztahy zlepšít, aby bylo všem, včetně dětí, v naší rodině hezky.

Upravil(a) majkafa (30. 7. 2012 20:09)

 

#54 30. 7. 2012 20:28

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Choulostivá záležitost

aprill napsal(a):

Bety napsal(a):

dusička napsal(a):

provozovala sex s manželem,když kluk není doma

yikes  va

Bety, ty jsi nikdy nevyužila chvilky když děti nebyly doma?

i když byly, i když nebyly - ale rozhodně ne z výše uvedených důvodů, abych čekala na to, jestli se můžu milovat s manžele až nebudou doma...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#55 30. 7. 2012 21:39

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Choulostivá záležitost

majkafa napsal(a):

Já bych se s manželem raději milovala (než PROVOZOVALA sex) po té, co bychom si povídali s dětmi o vztazích v naší rodině a snažili se já i manžel vztahy zlepšít, aby bylo všem, včetně dětí, v naší rodině hezky.

jéžiš, ještě že tu jsi, ty naše paní dokonalá lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#56 30. 7. 2012 21:40

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Choulostivá záležitost

Já to psala kvůli tomu, co se stalo. Že je kluk načapal. Proto
A navíc, jsem psala,že se s manželem milujeme nejradši, když dítka nejsou doma. Protože se maximálně dokážu uvolnit, není to ono, když jsou doma.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#57 30. 7. 2012 21:41

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Choulostivá záležitost

Aneri napsal(a):

Já mám také city mateřské větší jako  ty samičí. Určitě bych přestala i v nejlepším a věnovala se synovi. Možná by to syn  přešel Něvěřím, že v 10ti letech nevěděl, CO tam asi děláte. Dnes děti dospívají daleko dříve, i já jsem se divila, že puberta je kolem 10tého roku a dívenky již sexují. Nepíšeš o vztazích děti versus nový partner. Kdyby děti viděly, že tě má nový partner rád, byl by ti oporou a vše  bylo OK, možná by se nedožadoval vstupu do pokoje  a obavy o tebe. Hlasité projevy při sexu jsou dle mého názoru hloupé a  trapné pro okolí, obzvláště v panelovém domě. Jak to mají jiné matky vysvětlovat svým dětem ? Proč musí všichni vědět, kdy souložím dumbom. Zdá se mi to  velmi
prostoduché. Musela jsem mnohokráte tlumit takové samičí projevy u sousedů dumbom

Zde musim reagova, mam ten pocit, ze jestli dite neco vi nebo tusi o sexu nema ansolutne nic spoloecneho s pubertou v deseti.  Muze neco tusit, ale ze divenky v deseti letech sexuji je nesmysl.

Me manzel mel rad a stalo se mi neco obdobneho, to je takovy trapas, ze se na to hned tak nezapomene. At me ma rad nebo ne.

A nakonec na to vyrvavani pri sexu mam stejny nazor, je to strasne trapny. Mela jsem takovou sousedku, ta jecela pri kazdem tam a sem. Kterej chlap je tak blbej askoci na to....mno zda se mi, ze jich je hodne.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#58 30. 7. 2012 21:43

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Choulostivá záležitost

dusička napsal(a):

Já to psala kvůli tomu, co se stalo. Že je kluk načapal. Proto
A navíc, jsem psala,že se s manželem milujeme nejradši, když dítka nejsou doma. Protože se maximálně dokážu uvolnit, není to ono, když jsou doma.

jo, tak to my s exem taky byli rádi, když jsme byli doma sami. akorát, že jak na potvoru dost často někdo zvonil. soused, někdo se cpal na návštěvu atd roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#59 30. 7. 2012 21:45

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Choulostivá záležitost

Ale co. Není to trapný. Když se člověk nemusí hlídat a neříká si, ježiš to je trapný, když ženská hekne a zacpe si pusu,aby nebyla trapná a nehekala.
Ale když to není uplně o samotě, kdy Tě někdo neslyší, tak to není trapný. Trapný to je pro obecenstvo.
ALe i to "hekání" je krásný. Ale jak píšu o samotě.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#60 30. 7. 2012 21:46

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Choulostivá záležitost

PPavlaa napsal(a):

dusička napsal(a):

Já to psala kvůli tomu, co se stalo. Že je kluk načapal. Proto
A navíc, jsem psala,že se s manželem milujeme nejradši, když dítka nejsou doma. Protože se maximálně dokážu uvolnit, není to ono, když jsou doma.

jo, tak to my s exem taky byli rádi, když jsme byli doma sami. akorát, že jak na potvoru dost často někdo zvonil. soused, někdo se cpal na návštěvu atd roll

Viď.
Jak naschvál big_smile
Jsem si ted vzpomněla,když jsem šla věšet na půdu prádlo. A manžel přiběhl, že kluci nejsou doma. Tam jsme ani neslyšeli ,že někdo zvoní. vissla


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#61 30. 7. 2012 21:50

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Choulostivá záležitost

holcina napsal(a):

5 let a přesto je pro děti cizí? To mi připadá hodně divné. Zkuste zapracovat na vztahu manžela a dětí

S tím souhlasím.
Cizí chlap? Přijde mi to zvláštní, pět let jste spolu, a je pro děti cizí?
Co by kluk říkal tomu,kdyby tam byl tvůj manžel, kdyby jste se nerozvedli. Já bych řekla, že by to bral uplně stejně.
Není to o tom,že ji cizí, ale že děti, nebo i pubertáci si myslí, že rodiče už to nedělaj. Jojo, já si to myslela taky. lol


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#62 30. 7. 2012 21:52

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Choulostivá záležitost

Jaku napsal(a):

Tak kluk se zachoval normálně a adekvátně svému věku - klepal,nedožadoval se ale vstupu,to je rozdíl a přišel k ložnici jen proto,že si zřejmě uvědomil nesplněný maminčiný rest.Chtít po 10letém dítěti aby si uvědomilo,že radši nemá vůbec klepat na dveře ložnice svých rodičů,protože se tam milují,to je dost hodně mimo mísu.To nemá nic společného např. s oetevíráním dveří na wc,když je tam někdo či lezení někomu do koupelny.
Tady tu situaci si způsobila dotyčná sama,kluk má možná dost vyvinutý smysl pro povinnost - bohužel pro ni:Dbig_smile
A jinak dost fandím pisatelce,jak skvěle si s novým partnerem v sexu rozumí a jak si to dovedou užívat.tummenupptummenupptummenupp
Rybička to napsala skvěle-pohled na sex.hrátky rodičů očima dítěte,nicméně i rodiče svůj život nežijí jen a jen pro děti,každý jsme tu jen jednou a určitě není dobře,když si některé malé sprátě myslí,že je pro všechny středobodem vesmíru,tak to teda ne.,

Souhlas. Zrejme ten kloucek nic netusil a proto nezaklepal. Vzdyt je to pozitivni. Taky s dvermi na WC to nema nic spolecneho. To on urcite vi, ale protoze matka ani jeho otec na dvere jeho loznice nikdy neklepal, tak to tak vyhodnotil.

A to, ze deti povazuji pana za ciziho, naprosto verim a rozumim. Ze dite nema pozitivni vztah k novemu muzi v byte ( to si fakt nikdo neuvedomuje,jak to muze na dite realne pusobit ?) povazuji naopak za normu. To neco rika o charakteru  ditete.

Ale chovat by se melo  slusne.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#63 30. 7. 2012 21:54

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Choulostivá záležitost

holcina napsal(a):

mě zaklepat na dveře dítě v nejlepším tak je PO nejlepším. Takže bych vstala, hodila na sebe župan a šla podepsat. Jinak je opravdu divné, že o svém manželovi mluvíš v souvislosti s dětmi jako o cizím chlapovi

Ona to napsala tak, jak ho pocituji deti. PRECE!!!!


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#64 30. 7. 2012 21:56

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Choulostivá záležitost

sahleb napsal(a):

holcina napsal(a):

mě zaklepat na dveře dítě v nejlepším tak je PO nejlepším. Takže bych vstala, hodila na sebe župan a šla podepsat. Jinak je opravdu divné, že o svém manželovi mluvíš v souvislosti s dětmi jako o cizím chlapovi

Ona to napsala tak, jak ho pocituji deti. PRECE!!!!

No, o tom by se možná dalo i polemizovat. vissla


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#65 30. 7. 2012 22:00

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Choulostivá záležitost

eremuruss
Pritel byl vztekli a po odjezdu me potom napsal sms-ku kterou jestli chci muzu dat preciist dceri.Ta sms byla dost hnusna a zarazilo me,[b napsal(a):

ze napsal jestli se to jeste priste stane a mama te nesereze serezu te ja.[/b]
Touto sms-kou me vztahy k nemu natolik ochladli,ze kratce na to jsem se s nim rozesla.Nechapal,ze se u nas neklepe.U nas se skutecne nikdy neklepalo,zila jsem jen s detma a pro deti.Doma,kdyz ja jsem byla dite se take neklepalo.

Na toho pritele mam jen sprosta slova, to je neuveritelnej.................

U nas se taky neklepalo. Nebylo proc, az pozdeji, okolo puberty...teda JA jsem klepala....

PS: pritel byl vzteklY


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#66 30. 7. 2012 22:02

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Choulostivá záležitost

dusička napsal(a):

sahleb napsal(a):

holcina napsal(a):

mě zaklepat na dveře dítě v nejlepším tak je PO nejlepším. Takže bych vstala, hodila na sebe župan a šla podepsat. Jinak je opravdu divné, že o svém manželovi mluvíš v souvislosti s dětmi jako o cizím chlapovi

Ona to napsala tak, jak ho pocituji deti. PRECE!!!!

No, o tom by se možná dalo i polemizovat. vissla

No prave ze nedalo, o sobe to urcite nenapsala. Pro deti je to proste cizi chlap. A to pro mnohe v takove situaci, dobre si totiz pamatuji na tatinka. Tuhle reakci chapu a ukazuje, ze maji urcite sebevedomi a autonomii.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#67 30. 7. 2012 22:05

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Choulostivá záležitost

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

sahleb napsal(a):


Ona to napsala tak, jak ho pocituji deti. PRECE!!!!

No, o tom by se možná dalo i polemizovat. vissla

No prave ze nedalo, o sobe to urcite nenapsala. Pro deti je to proste cizi chlap. A to pro mnohe v takove situaci, dobre si totiz pamatuji na tatinka. Tuhle reakci chapu a ukazuje, ze maji urcite sebevedomi a autonomii.

Nevím, mně to bylo nepříjemný,když jsem jednou naše slyšela. A byl to můj táta, ne cizí chlap. Proto to píšu


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#68 30. 7. 2012 22:08

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Choulostivá záležitost

holcina napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Pro deti cizi chlap.

Pokud je to manžel jejich matky tak by to cizí chlap být neměl. Pokud je, je něco špatně

Co je tady spatne? Pro deti je to proste cizi chlap, co zabral misto po tatinkovi.  Ja si neumim predstavit, ze by si matka nekoho jednou provedla. Uplne ciziho a jeste by me rozkazoval. To bych asi zdrhla z domova co nejdriv.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#69 30. 7. 2012 22:10

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Choulostivá záležitost

dusička napsal(a):

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):


No, o tom by se možná dalo i polemizovat. vissla

No prave ze nedalo, o sobe to urcite nenapsala. Pro deti je to proste cizi chlap. A to pro mnohe v takove situaci, dobre si totiz pamatuji na tatinka. Tuhle reakci chapu a ukazuje, ze maji urcite sebevedomi a autonomii.

Nevím, mně to bylo nepříjemný,když jsem jednou naše slyšela. A byl to můj táta, ne cizí chlap. Proto to píšu

Mam ten silny pocit, ze pisu o necem jinem. Pisu o vztahu novy manze - dite matky.

JInak to sexovani v rodine jsem nezazila, vsichni co to tusili, rikaji, ze je to hnus, nechutny nebo velmi neprijemny.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#70 30. 7. 2012 22:15

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Choulostivá záležitost

Bety napsal(a):

Každý, kdo si myslí, že desetiletý kluk neví o co jde, je, velmi mírně řečeno, NAIVNÍ

Mno, tak to jsem ANIVNI. Kdyby vedel o co jde, tak se bude pokoji vyhybat na sto hunu a ne bez klepani  otevirat dvere a dozadovat se vstupu, ne? .


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#71 30. 7. 2012 22:37

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Choulostivá záležitost

sahleb napsal(a):

Bety napsal(a):

Každý, kdo si myslí, že desetiletý kluk neví o co jde, je, velmi mírně řečeno, NAIVNÍ

Mno, tak to jsem ANIVNI. Kdyby vedel o co jde, tak se bude pokoji vyhybat na sto hunu a ne bez klepani  otevirat dvere a dozadovat se vstupu, ne? .

Já bych to řekla asi takto: Nenapadlo ho to, že tam něco máma vyvádí. A už s "cizím" chlapem nebo s tátou. Ale když se lekli, nebo třeba i slyšel, domyslel si, desetiletý kluk ví, o co de. A přišlo mu to trapný. Nevěděl, že to dělá i jeho máma. Věděl, že to dělala, když byla mladá, když má děti. Ví jak se dělaj děti, ale nepředpokládal, že je načape.
Jak už jsem psala, já si taky myslela jako dítě, že "sexujou" jenom mladí. dumbom big_smile
Sahleb - já píšu o tom, že nachytal mámu při sexu.
Nepíšu o tom,jaký je vztah mezi novým partnerem matky a dítětem. Co Ty víš, může být fajn, vždy tady nic napsanýho proti novýmu manželovi maminy není. Tohle je choulostivá záležitost

Upravil(a) dusička (30. 7. 2012 22:39)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#72 31. 7. 2012 7:58

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Choulostivá záležitost

sahleb napsal(a):

holcina napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Pro deti cizi chlap.

Pokud je to manžel jejich matky tak by to cizí chlap být neměl. Pokud je, je něco špatně

Co je tady spatne? Pro deti je to proste cizi chlap, co zabral misto po tatinkovi.  Ja si neumim predstavit, ze by si matka nekoho jednou provedla. Uplne ciziho a jeste by me rozkazoval. To bych asi zdrhla z domova co nejdriv.

tak to tvojí matku lituji.
Já měla nevlastního otce od svých 10let a všimni si - říkám OTCE. A rozhodně nelituji a z domu jsem nezdrhla.

Není tady

 

#73 31. 7. 2012 8:03

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Choulostivá záležitost

sahleb napsal(a):

holcina napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Pro deti cizi chlap.

Pokud je to manžel jejich matky tak by to cizí chlap být neměl. Pokud je, je něco špatně

Co je tady spatne? Pro deti je to proste cizi chlap, co zabral misto po tatinkovi.  Ja si neumim predstavit, ze by si matka nekoho jednou provedla. Uplne ciziho a jeste by me rozkazoval. To bych asi zdrhla z domova co nejdriv.

Nevíme jaký vztah mají děti s vlastním tátou. Nevíme jak to v té rodině chodí. Ale pokud bych měla jiného partnera budu trvat na tom, že ho děti poslouchat a respektovat budou. navíc jsou spolu 5 let, tzn.že děti byly opravdu malé a ten vztah se mohl dááávno upevnit. Já měla nevlastního tátu od svých 2 let a krom mých hrozných pubertálních let v pohodě

Není tady

 

#74 31. 7. 2012 8:11

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Choulostivá záležitost

Jen mě trochu zklamal muj manzel, ktery tomu nepriklada zadnou vahu, pro nej je dulezite, ze jsme si to uzili.
Mno... jestli měl v ten moment totálně odkrvenej mozek, tak se mu nelze divit http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
Ale na druhou stranu - jestli "temhle vecem jako je komunikace o sexu s detmi nepriklada velky vyznam", tak to taky není úplně nejlepší. Nakonec s klukem by si o tom měl spíš popovídat on jako "chlap s chlapem" http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png... nejen o sexu jako takovém, ale o všem, co s tím souvisí - včetně třeba toho (nejen) rodičovskýho nároku na soukromí. Ovšem pokud ho děti berou jako "cizího", zřejmě to nepůjde.

Já bych se s manželem raději milovala (než PROVOZOVALA sex)
Někdy takový prostý zashookání dokáže zázraky... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png ale proti gustu žádnej dišputát.

A nakonec na to vyrvavani pri sexu mam stejny nazor, je to strasne trapny... Kterej chlap je tak blbej a skoci na to....mno zda se mi, ze jich je hodne.
To se ti nezdá - dost jich to má rádo http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
Jenomže jestli někdo na něco "skoci", pak to většinou bejvá předstíraný - což je zatracenej rozdíl od "vyrvavani" řekněme "upřímnýho" http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png. Každej to máme jinak - ale pokud to není echt nutný, pak snad není potřeba se kontrolovat...

Ze dite nema pozitivni vztah k novemu muzi v byte... povazuji naopak za normu. To neco rika o charakteru  ditete.
Tím mᚠjako na mysli, že dítko "charakterně" drží basu s odešlým tatínkem, jo? I kdyby to byl prevít všech prevítů futrál?
Nebo to, že když má ženská jednou dítě, nemá mu co tahat domů "cizího pána" a hezky se věnovat akorát roli matky?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#75 31. 7. 2012 8:34

majkafa
Host

Re: Choulostivá záležitost

sahleb, ty sis taky domů někoho přivedla. Myslím, že v té době ještě s tebou tvé děti bydlely. Řešilas tady sex s tím partnerem a své děti...

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů