Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 7. 2012 6:23

Katerina123
♥------
Registrovaný: 29. 7. 2012
Příspěvky: 5

Choulostivá záležitost

Mam takovy problem. Jsem podruhe vdaná, z prvního manželstva mam dve deti, klukovi je 10, dceri 8. Obe deti velice tezce nesou, ze v mamincine loznici je ted cizi chlap.
No a pred nekolika dny se stalo, ze muj syn potreboval neco podesat a donest to do skoly. Prosil, abych mu to podepsala, jenze ja na to zapomela. Vecer si deti lehly spat a ja taky s manzelem sla do loznice. Jenze pak syn jeste vstal, aby mi dal podepsat ten papir. S manzelem jsme si v posteli povidali a pak jsme na to dostali chut a zacali se milovat. Ja si jeste dala takovou erotickou kosilku. A prave, kdyz jsme byli v nejlepsim, zacal klepat na dvere nas syn. "Mami, otevri, zapomněla si mi to podepsat!" Byla jsem opravdu v tom nejlepším, chyběl kousíček od skvělého vyvrcholeni, tak jsem mu rekla, at prijde rano. Myslela jsem, ze odesel, tak jsem mohla pokracovat. Ja pri sexu vzdycky hlasite vzdecham, ale deti to neslysi, proteze spi v jine casti domu, jenze syn neodesel, zustal u dveri a poslouchal. Ale to ja nevedela. Pak se najednoul ozval: mami, co to tam delas, co to jsou za zvuky, proc nesmim dovnitr, abys to mohla podepsat?" ja nevedela, co mam rict a co udelat. jeste ze bylo zamceno, protoze, kdyby nas syn uvidel, v jake jsme poloze a co delame (co dela "ten cizi chlap" mamince), tak by to pro nej znamenalo poradny sok a traumu. Pot ze mne lil, saty byly porozhazovany po loznici, byla jsem jenom v cerne kosilce s obrovskym vystrihem, takhle jsem se diteti nemohla ukazat. Mimochodem, ta kosilka je takova specialni, funguje taky jako push up podprsenka, takze moje prsa ctyrky v ni vypadaji jako osmicky, jsou vytlacena nahoru a dopredu, takze opticky to vypada, ze mam na hrudniku dva obrovske balouny a kdyby me takhle muj syn uvidel, to by se divil. Vsechno by bylo fajn, jen kdyby syn odesel spat a ja mu to podepsala rano, jenze on odejit nechtel, byl zvedavy, pak se ozval manzel: nech nas, syn se urazil, ze mu nema co poroucet, ale pak se zeptal, co delame a manzel rekl, ze si hrajem (taky mohl rict neco lepsiho), syn na to , ze jakou hru. Vubec jsme nevedeli, co rict, nakonec syn odesel, ale bylo to velica trapne a neprijemne. Co mam v takovych pripadech delat? Jak jsem mela reagovat? Stalo se to nekdy nekomu? Diky za kazdou radu.

Není tady

 

#2 29. 7. 2012 7:27

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Choulostivá záležitost

Katerina123 napsal(a):

Mam takovy problem. Jsem podruhe vdaná, z prvního manželstva mam dve deti, klukovi je 10, dceri 8. Obe deti velice tezce nesou, ze v mamincine loznici je ted cizi chlap.
No a pred nekolika dny se stalo, ze muj syn potreboval neco podesat a donest to do skoly. Prosil, abych mu to podepsala, jenze ja na to zapomela. Vecer si deti lehly spat a ja taky s manzelem sla do loznice. Jenze pak syn jeste vstal, aby mi dal podepsat ten papir. S manzelem jsme si v posteli povidali a pak jsme na to dostali chut a zacali se milovat. Ja si jeste dala takovou erotickou kosilku. A prave, kdyz jsme byli v nejlepsim, zacal klepat na dvere nas syn. "Mami, otevri, zapomněla si mi to podepsat!" Byla jsem opravdu v tom nejlepším, chyběl kousíček od skvělého vyvrcholeni, tak jsem mu rekla, at prijde rano. Myslela jsem, ze odesel, tak jsem mohla pokracovat. Ja pri sexu vzdycky hlasite vzdecham, ale deti to neslysi, proteze spi v jine casti domu, jenze syn neodesel, zustal u dveri a poslouchal. Ale to ja nevedela. Pak se najednoul ozval: mami, co to tam delas, co to jsou za zvuky, proc nesmim dovnitr, abys to mohla podepsat?" ja nevedela, co mam rict a co udelat. jeste ze bylo zamceno, protoze, kdyby nas syn uvidel, v jake jsme poloze a co delame (co dela "ten cizi chlap" mamince), tak by to pro nej znamenalo poradny sok a traumu. Pot ze mne lil, saty byly porozhazovany po loznici, byla jsem jenom v cerne kosilce s obrovskym vystrihem, takhle jsem se diteti nemohla ukazat. Mimochodem, ta kosilka je takova specialni, funguje taky jako push up podprsenka, takze moje prsa ctyrky v ni vypadaji jako osmicky, jsou vytlacena nahoru a dopredu, takze opticky to vypada, ze mam na hrudniku dva obrovske balouny a kdyby me takhle muj syn uvidel, to by se divil. Vsechno by bylo fajn, jen kdyby syn odesel spat a ja mu to podepsala rano, jenze on odejit nechtel, byl zvedavy, pak se ozval manzel: nech nas, syn se urazil, ze mu nema co poroucet, ale pak se zeptal, co delame a manzel rekl, ze si hrajem (taky mohl rict neco lepsiho), syn na to , ze jakou hru. Vubec jsme nevedeli, co rict, nakonec syn odesel, ale bylo to velica trapne a neprijemne. Co mam v takovych pripadech delat? Jak jsem mela reagovat? Stalo se to nekdy nekomu? Diky za kazdou radu.

Já bych rozhodně ukončila hrátky s partnerem, hodila na sebe župan a šla plnit resty.

Upravil(a) aprill (29. 7. 2012 7:28)

Není tady

 

#3 29. 7. 2012 8:38

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Choulostivá záležitost

no, tak já si nemyslím, že by kluk v deseti neměl tucha, co že to tam asi maminka s tím chlapem dělá. přijde mi, že dneska jsou děti v tomhle chytrý až až.

aprill, v podstatě mᚠpravdu, ale fakt je, že se přestává dost blbě, v tomhle stádiu vissla


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#4 29. 7. 2012 8:53

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Choulostivá záležitost

PPavlaa napsal(a):

no, tak já si nemyslím, že by kluk v deseti neměl tucha, co že to tam asi maminka s tím chlapem dělá. přijde mi, že dneska jsou děti v tomhle chytrý až až.

aprill, v podstatě mᚠpravdu, ale fakt je, že se přestává dost blbě, v tomhle stádiu vissla

veškeré moje vzrušení by opadlo už při zaklepání na dveře kapitulation, ale každý to máme jinak.

Není tady

 

#5 29. 7. 2012 9:03

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Choulostivá záležitost

hm, tak je to možný, mě se tohle nestalo, tak nevím roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#6 29. 7. 2012 9:22

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Choulostivá záležitost

Já mám také city mateřské větší jako  ty samičí. Určitě bych přestala i v nejlepším a věnovala se synovi. Možná by to syn  přešel Něvěřím, že v 10ti letech nevěděl, CO tam asi děláte. Dnes děti dospívají daleko dříve, i já jsem se divila, že puberta je kolem 10tého roku a dívenky již sexují. Nepíšeš o vztazích děti versus nový partner. Kdyby děti viděly, že tě má nový partner rád, byl by ti oporou a vše  bylo OK, možná by se nedožadoval vstupu do pokoje  a obavy o tebe. Hlasité projevy při sexu jsou dle mého názoru hloupé a  trapné pro okolí, obzvláště v panelovém domě. Jak to mají jiné matky vysvětlovat svým dětem ? Proč musí všichni vědět, kdy souložím dumbom. Zdá se mi to  velmi prostoduché. Musela jsem mnohokráte tlumit takové samičí projevy u sousedů dumbom

Není tady

 

#7 29. 7. 2012 9:22

majkafa
Host

Re: Choulostivá záležitost

Kateřino, říkat desetiletému klukovi, že si hrajete? To mᚠteda hodně velké resty. Nejenom při podepisování něčeho do školy.
Proboha, to není malé dítě.
A jaký cizí chlap? va   A kdyby TO dělal mamince tatínek dětí, to by bylo jiné? va
Přijde mi i od tebe nefér vůči tvému druhému manželovi, že sis s dětmi nepovídala o tom, že to není cizí chlap. I vůči tvým dětem. Ty sama v nich podle mého názoru buduješ z᚝ svým nesprávným chováním.
Přečti si nějakou odbornou literaturu, aspoň teď, když jsi to neudělala už dávno a nehovoříš se svými dětmi otevřeně a přiměřeně jejich věku.

Tvůj výraz - co dělá ten cizí chlap mamince - říká všechno. Zamysli se nad sebou a nad svým přístupem.
Neuspěchalas sžívání svých dětí s novým partnerem a nové vdavky? Přijde mi divné, že jsi už vdaná a tvé děti mají stále takový přístup k tvému novému manželovi. Tím nechci říct, že chyba je v dětech, ale v tobě a tvém druhém manželovi.
Zkus se třeba poptat v nějaké psychologické poradně, jak na to. Tvůj dotaz ohledně konkrétní situace  je jen zástupní problém. Řeš to, co je prvotní a co je zřejmě od začátku špatně. Řeš celou tvou rodinu komplexně. Neodděluj své děti od druhého manžela. Jestli ty vnímᚠpodvědomě manžela jako cizího chlapa, jak se v tom mají vyznat tvé děti? va  Tvé děti už nejsou miminka.

Upravil(a) majkafa (29. 7. 2012 9:42)

 

#8 29. 7. 2012 9:41

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Choulostivá záležitost

Aneri napsal(a):

Já mám také city mateřské větší jako  ty samičí. Určitě bych přestala i v nejlepším a věnovala se synovi. Možná by to syn  přešel Něvěřím, že v 10ti letech nevěděl, CO tam asi děláte. Dnes děti dospívají daleko dříve, i já jsem se divila, že puberta je kolem 10tého roku a dívenky již sexují. Nepíšeš o vztazích děti versus nový partner. Kdyby děti viděly, že tě má nový partner rád, byl by ti oporou a vše  bylo OK, možná by se nedožadoval vstupu do pokoje  a obavy o tebe. Hlasité projevy při sexu jsou dle mého názoru hloupé a  trapné pro okolí, obzvláště v panelovém domě. Jak to mají jiné matky vysvětlovat svým dětem ? Proč musí všichni vědět, kdy souložím dumbom. Zdá se mi to  velmi prostoduché. Musela jsem mnohokráte tlumit takové samičí projevy u sousedů dumbom

tak podle toho, co kateřina psala, tak bydlí v baráku a tam by nikoho svými hlasitými projevy rušit neměla. děti, jak píše, jsou v jiné části domu, tam je neslyší.
spíš se měla ujistit, že už tam kluk nestojí a opravdu odešel, než začali pokračovat.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#9 29. 7. 2012 13:33

Katerina123
♥------
Registrovaný: 29. 7. 2012
Příspěvky: 5

Re: Choulostivá záležitost

Ja bydlim v rodinnem dome, ne v byte, to jen tak pro upresneni.

Není tady

 

#10 29. 7. 2012 14:19

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Choulostivá záležitost

Ale to je jedno, Kateřino, jestli bydlíš v bytě nebo v domě. Mě totiž stejně jako majkafu zaráží jedna věc: že o svém manželovi opakované mluvíš v souvislostmi s dětmi jako o "cizím chlapovi". Ještě bych to pochopila, kdyby se jednalo o nesezdaného přítele v začátcích vztahu nebo nedejbože o nějakou náhodnou známost, ale matčin manžel by pro její děti neměl být žádný "cizí chlap", ale rovnoprávným členem rodiny stolt A Tvoje věta: "pak se ozval manzel: nech nas, syn se urazil, ze mu nema co poroucet" je taky dost zarážející - manžel matky by měl mít v rodině snad určitou pozici a situace, že ho desetileté dítě okřikne, že mu nemá co poroučet je přinejmenším podivná hmm

A desetiletému klukovi už bys měla, Kateřino, vysvětlit, že jsou situace, kdy každý člen rodiny potřebuje svoje vlastní soukromí. Tak, jako nikomu nelezeme do koupelny, když se koupe nebo neotvíráme dveře na WC, když je uvnitř obsazeno, tak ani neklepáme na ložnici rodičů a nedožadujeme se vstupu, jsou-li rodiče spolu uvnitř. A je úplně jedno, jestli jsou oba dva rodiče biologickými rodiči dětí nebo je jeden z nich otčím či macecha, tohleto jsou základní aspekty kultivovaného společného soužití a desetileté dítě už by je mělo mít dávno zažité stolt

MMCH tenhle aspekt jsi měla mít pořešen už ve chvíli, kdy jsi pána přivedla domů a bylo jasné, že se vaše známost překlopí do spolubydlení a posléze ke svatbě stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#11 29. 7. 2012 15:28

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: Choulostivá záležitost

Mam takovy problem. Jsem podruhe vdaná, z prvního manželstva mam dve deti, klukovi je 10, dceri 8. Obe deti velice tezce nesou, ze v mamincine loznici je ted cizi chlap.

Je možné, že si děti připadají, že přišly o Tvojí pozornost, že jsou na druhé koleji. Scéna s odstrčeným synem za dveřma to jen potvrzuje.

Říkám to z vlastní zkušenosti, prošla jsem si stejnými pocity jako dítě. Bohužel jsem se taky setkala s bezohledností nebo jak to nazvat (spíš možná neuvědoměním si, zaslepením zamilovaných..) a jako dítě byla několikrát svědkem sexuálních aktivit rodičů (tedy nového tatínka a vlastní maminky, bydleli jsme v malých prostorech) a i častých narážek na toto téma. Bylo mi 9 let, věděla jsem tak napůl, o co jde a bylo mi to velice velice nepříjemné. Jako by naše mamka najednou úplně ztratila rozum a myslela něčím jaksi jiným než hlavou a oči měla jen pro svého nového partnera (tak jsem to jako dítě viděla). Dítě vnímá, vidí a slyší víc věcí než si dospělí myslí. Vím, žes to neudělala schválně, jen chci říct, že více obezřetnosti pro příště by se asi hodilo. Podle mě bylo dožadování se podpisu od Tvého syna trošku volání o pomoc, ale byl opět odstrčen na druhou kolej, na které si možná připadá, že teď je trvale. I když samozřejmě můžeš namítnout, že to tak není. U nás to tak taky nebylo, my děti jsme vždycky byly pro mámu na prvním místě. Ale to dětské myšlení vyhodnotilo momentální situaci jinak.

Není tady

 

#12 29. 7. 2012 16:06

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Choulostivá záležitost

Kiara napsal(a):

A desetiletému klukovi už bys měla, Kateřino, vysvětlit, že jsou situace, kdy každý člen rodiny potřebuje svoje vlastní soukromí. Tak, jako nikomu nelezeme do koupelny, když se koupe nebo neotvíráme dveře na WC, když je uvnitř obsazeno, tak ani neklepáme na ložnici rodičů a nedožadujeme se vstupu, jsou-li rodiče spolu uvnitř. A je úplně jedno, jestli jsou oba dva rodiče biologickými rodiči dětí nebo je jeden z nich otčím či macecha, tohleto jsou základní aspekty kultivovaného společného soužití a desetileté dítě už by je mělo mít dávno zažité stolt

Tak kluk se zachoval normálně a adekvátně svému věku - klepal,nedožadoval se ale vstupu,to je rozdíl a přišel k ložnici jen proto,že si zřejmě uvědomil nesplněný maminčiný rest.Chtít po 10letém dítěti aby si uvědomilo,že radši nemá vůbec klepat na dveře ložnice svých rodičů,protože se tam milují,to je dost hodně mimo mísu.To nemá nic společného např. s oetevíráním dveří na wc,když je tam někdo či lezení někomu do koupelny.
Tady tu situaci si způsobila dotyčná sama,kluk má možná dost vyvinutý smysl pro povinnost - bohužel pro ni:Dbig_smile
A jinak dost fandím pisatelce,jak skvěle si s novým partnerem v sexu rozumí a jak si to dovedou užívat.tummenupptummenupptummenupp
Rybička to napsala skvěle-pohled na sex.hrátky rodičů očima dítěte,nicméně i rodiče svůj život nežijí jen a jen pro děti,každý jsme tu jen jednou a určitě není dobře,když si některé malé sprátě myslí,že je pro všechny středobodem vesmíru,tak to teda ne.,

Není tady

 

#13 29. 7. 2012 17:24

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: Choulostivá záležitost

nicméně i rodiče svůj život nežijí jen a jen pro děti,každý jsme tu jen jednou a určitě není dobře,když si některé malé sprátě myslí,že je pro všechny středobodem vesmíru,tak to teda ne.

To určitě ne, ale období kolem rozvodu je pro děti změna, aspoň pro nás to byl rozpad nějaké jakoby jistoty, v hlavě zmatek a ještě se člověk cítil najednou odsunut. Nějak to chce asi těm dětem šetrně vysvětlit.

Není tady

 

#14 29. 7. 2012 17:41

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Choulostivá záležitost

mě zaklepat na dveře dítě v nejlepším tak je PO nejlepším. Takže bych vstala, hodila na sebe župan a šla podepsat. Jinak je opravdu divné, že o svém manželovi mluvíš v souvislosti s dětmi jako o cizím chlapovi

Není tady

 

#15 29. 7. 2012 17:56

Katerina123
♥------
Registrovaný: 29. 7. 2012
Příspěvky: 5

Re: Choulostivá záležitost

holcina napsal(a):

mě zaklepat na dveře dítě v nejlepším tak je PO nejlepším. Takže bych vstala, hodila na sebe župan a šla podepsat. Jinak je opravdu divné, že o svém manželovi mluvíš v souvislosti s dětmi jako o cizím chlapovi

Lidicky, ale vy mi nerozumite, ja to dala do uvozovek "", ten "cizí chlap" takhle meho manzela hodnoti a obca ve vzteku i oslovuji me deti, ja je jen citovala.

Není tady

 

#16 29. 7. 2012 18:06

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Choulostivá záležitost

V první větě uvozovky nejsou. Jak dlouho jsi se s vým manželem? taky mi připadá divné, že by desetiletý kluk nevěděl. A pokud opravdu neví a slyšel zvuky, mohl si myslet že ti manžel ubližuje a je jasné, že neodešel. Hlavně jsi za ním měla jít hned, šel by si lehnout a byl by klid

Není tady

 

#17 29. 7. 2012 18:08

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Choulostivá záležitost

holcina napsal(a):

mě zaklepat na dveře dítě v nejlepším tak je PO nejlepším. Takže bych vstala, hodila na sebe župan a šla podepsat. Jinak je opravdu divné, že o svém manželovi mluvíš v souvislosti s dětmi jako o cizím chlapovi

asi proto, že ho tak děti vnímají. ne všechny děti jsou schopné hned přijmout dalšího partnera rodičů ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#18 29. 7. 2012 18:10

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Choulostivá záležitost

Hned určitě ne. Vzhledem k tomu, že je to "už" manžel tak to asi není hned

Není tady

 

#19 29. 7. 2012 18:10

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Choulostivá záležitost

holcina napsal(a):

V první větě uvozovky nejsou. Jak dlouho jsi se s vým manželem? taky mi připadá divné, že by desetiletý kluk nevěděl. A pokud opravdu neví a slyšel zvuky, mohl si myslet že ti manžel ubližuje a je jasné, že neodešel. Hlavně jsi za ním měla jít hned, šel by si lehnout a byl by klid

no jo, po bitvě je každej generál. asi ji to v tu chvíli nenapadlo, myslela si, že kluk si půjde lehnout a tím to skončí. mě taky napadne, co jsem měla říct, nebo udělat, kolikrát až když už je mi to na velký kulový ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#20 29. 7. 2012 18:15

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Choulostivá záležitost

holcina napsal(a):

Hned určitě ne. Vzhledem k tomu, že je to "už" manžel tak to asi není hned

holčino, já znám děti, pro který byl druhej partner rodičů "cizí" hodně hodně dlouho. natruc tomu rodiči, který ho měl.
moji kamarádku dokonce vychoval "cizí" chlap odmalinka, její vlastní o ni nejevil nikdy zájem a i když ho jako dítě zbožňovala, v pubertě mu to dokázala dát pěkně sežrat, že je cizí a nemá do toho co kecat a co ji omezovat a tak vůbec. to jsou prostě děcka. kolikrát si postaví hlavu a nehneš s nimi.
ideální je, když toho druhýho vezmou, ale bohužel ne všechno je kolem nás ideální, vůbec ve vztazích.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#21 29. 7. 2012 18:15

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Choulostivá záležitost

Taky záleží na tom, jak jste to se synem probrali potom. Jestli vůbec nějak

Není tady

 

#22 29. 7. 2012 18:16

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Choulostivá záležitost

holcina napsal(a):

Hned určitě ne. Vzhledem k tomu, že je to "už" manžel tak to asi není hned

je možné, že se s tím dětičky stále nesmířily

Není tady

 

#23 29. 7. 2012 18:17

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Choulostivá záležitost

PPavlaa napsal(a):

holcina napsal(a):

Hned určitě ne. Vzhledem k tomu, že je to "už" manžel tak to asi není hned

holčino, já znám děti, pro který byl druhej partner rodičů "cizí" hodně hodně dlouho. natruc tomu rodiči, který ho měl.
moji kamarádku dokonce vychoval "cizí" chlap odmalinka, její vlastní o ni nejevil nikdy zájem a i když ho jako dítě zbožňovala, v pubertě mu to dokázala dát pěkně sežrat, že je cizí a nemá do toho co kecat a co ji omezovat a tak vůbec. to jsou prostě děcka. kolikrát si postaví hlavu a nehneš s nimi.
ideální je, když toho druhýho vezmou, ale bohužel ne všechno je kolem nás ideální, vůbec ve vztazích.

Pavli, já vím, tohle znám mooooc dobře - osobní zkušenost. Ale o pubertě tu není řeč. Je tu řeč o desetiletém klukovi, který má toho "cizího" ve společné domácnosti asi už nějaký pátek. I tak je samozřejmě možné, že ho "nebere". Tím spíš bych za klukem šla hned

Není tady

 

#24 29. 7. 2012 18:21

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Choulostivá záležitost

holči, ale desetileté děti už mívají záchvěvy puberty smile už nejsou malinký a umí si postavit hlavu a dát to vyžrat.
jít za ním měla, to souhlasím. příště už asi taky bude vědět, ale v té chvíli si to asi člověk ani neuvědomí. jak zaklepal, tak ji to asi zaskočilo, no.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#25 29. 7. 2012 18:23

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Choulostivá záležitost

Zaskočilo, jinak by tam nejspíš šla:-) jak píšu, hlavně jestli si to vyříkali pak. Jinak ho může kluk odmítat o to víc.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů