Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 26. 7. 2012 14:40

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Tchyně

já mám zkušenost, že když je paličatá snacha, je paličatá i tchýně......a naopak.
Prostě že je to tak nějak o vzájemné interakci.....i když samozřejmě to neplatí ve všech případech, těch faktorů je tam samozřejmě víc.

Není tady

 

#52 26. 7. 2012 14:40

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Tchyně

mia napsal(a):

aprill napsal(a):

helena napsal(a):

ty musíš být moc milá snacha
Mᚠdojem, že "milá snacha" je jen ta, která tchýni neodporuje? http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

to víš, že milá snacha klidně tchýni odporuje, ale z příspěvku Kaly cítím, docela slušnou z᚝.
čím dál tím více se bojím stát tchýni kapitulation .

milá snacha prostě odporuje tak nějak...laskavěji, žejo vissla lol

wink

Není tady

 

#53 26. 7. 2012 14:43

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Tchyně

z příspěvku Kaly cítím, docela slušnou z᚝
A dovedla bys připustit, že to může být ovlivněno chováním právě paňmámy? Ono je některejch tchýní taky dost... a stokrát nic umořilo osla http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png
čím dál tím více se bojím stát tchýni
Hm... ony některý tvoje příspěvky taky zrovna nevyznívají tak, že bys jednou mohla patřit do kategorie "milejch tchýní" http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif... ale ráda bych se pletla - už kvůli nevěstě.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#54 26. 7. 2012 14:52

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Tchyně

helena napsal(a):

z příspěvku Kaly cítím, docela slušnou z᚝
A dovedla bys připustit, že to může být ovlivněno chováním právě paňmámy? Ono je některejch tchýní taky dost... a stokrát nic umořilo osla http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png
čím dál tím více se bojím stát tchýni
Hm... ony některý tvoje příspěvky taky zrovna nevyznívají tak, že bys jednou mohla patřit do kategorie "milejch tchýní" http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif... ale ráda bych se pletla - už kvůli nevěstě.

necháme se překvapit jak to nakonec bude, zatím si slečny snad na žádném foru nestěžují wink

Není tady

 

#55 26. 7. 2012 14:55

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Tchyně

stejně je zvláštní, že si více stěžují snachy než zeové.

offtopic já za sebe si nestěžuji, každá jsme nějaká

Není tady

 

#56 26. 7. 2012 15:19

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Tchyně

aprill napsal(a):

stejně je zvláštní, že si více stěžují snachy než zeové.

offtopic já za sebe si nestěžuji, každá jsme nějaká

Zeové mívají se svými tchýněmi podstatně méně styčných ploch, na nichž by mohlo dojít ke konfliktu.

Upravil(a) Bramborka (26. 7. 2012 15:20)


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#57 26. 7. 2012 16:04

mamba
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 9. 2011
Příspěvky: 310

Re: Tchyně

Bramborko, právě jsem to chtěla napsat také. Dcera totiž často vede svou domácnost podobně jako její  matka, často se chová a jedná v duchu výchovy svých rodičů, tudíž tam nebývají zásadní konflikty.

Svou roli hraje i to, že ze se často přiřadí víc do rodiny své ženy už proto, že jeho matka má k jeho ženě výhrady, což syn nechce pořád dokola poslouchat a řešit a v průběhu času ho to  přestane bavit. Zvláště, když má syn dobře fungující rodinu a v rodině manželky je pohoda, kde se cítí dobře.

Jako dloholetá tchyně si nestěžuji. O našich vztazích svědčí i to, že jeden rok nám zaplatí dovolenou syn, druhý rok dcera. Trvají na tom, aby jsme jezdili dohromady, protože se společně dokážeme úžasně bavit a nasmějeme se až až.

Není tady

 

#58 26. 7. 2012 16:09

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Tchyně

Tak moje byvala tchyne to bylo neco.Kdyz jjsem zacala chodit se svym manzelem,tak nam tchyne privedla k nim rano do loznice sousedku,aby me ji ukazala.My jeste spali a ona nas vzbudila a rikala sousedce to je nase J. big_smile
Jindy jsem trpela na zanet mocovych cest a ptala jsem se ji jestli nema urologocky caj.Ona me na prste prinesla masticku,abych se namazala mezi nohama,ze me to pomuze. va
Kdyz se tchyne dozvedela,ze se rozvadime kvuli manzelove milence,tak me rekla,ze kdybych byla co k cemu,tak bych si sla do te hospody sednout k manzelovi a k milence.
Kdyz jsem se poprve seznamila se svou tchyni bylo to v dobe,kdy jsme spolecne jeli do Klatov na pout.Setkali jsme se na nadrazi ona po me vysomrovala 50 kcs,ze pry nema,ze pry myslela,ze pojede i jeji pritel.Za tech 50 kcs se dokazala na te pouti pekne ozrat,ze si cestou pozpevovala a lidi se otaceli a me za ni bylo trapne.
Kdyz jsem tchyni psala sms,aby vyridila svemu synovi,aby laskave zacal platit na deti.Bylo me od ni sdeleno,ze me deti ma zivit pritel a jejiho syna mam nechat na pokoji,ze ho chci akorat dostat do kriminalu,ze jsem zla a i deti to vi.

Upravil(a) eremuruss (26. 7. 2012 16:09)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#59 26. 7. 2012 16:18

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Tchyně

Jak už jsem psala, tchyni už neřeším, každý jsme nákej.
Ale co mě rozčilovalo. Přišla k nám, přinesla nám buchtu (to jí chválím, vnoučata a svého syna má ráda a peče štrůdly, zkouší nový recepty) - ted už kluky volá,at si pro to přijdou. No a když chodila, ani nezaklepala, přiřítila se, jak nic a začala říkat, jak má hodně práce, jak má hodně prádla. A tak. Dřív,když jsem byla mladá nedokázala jsem pochopit, že myslí jen na sebe ,že jsou dva ale má nejvíc prádla a co já s malýma dětma tu práci nemám?
Já už k ní nechodím na návštěvu, a mám klid. PRotože ona stejně jen rozebírá sousedy, lidi, s oblibou říká, tahle ženská je tlustá jak kýbl sr... ale že ona není štíhlá to nevidí.
řekla bych,že na mě nijak nic moc nemá. Nikdy mi neřekla, že bych měla dělat něco jinak, nebo tak. Akorát jsem se kdysi dozvěděla z drbů, že nevařím a že nejsem ženská do kuchyně.
No abych ještě byla a dělala v deset večer manžílkovi kakao a mazala rohlíky. dumbom
Spíš mi vadil víc tchán, ten nás chodil kontrolovat. Jednou jsme s manželem zamkli a on přišel (opět neuká) a myslel si,že mám doma milence. fuckyou
Asi mi tedy na tchyni nejvíc vadí,že je drbna. Ale pořád si říkám, tak at je, když jí to baví. Moje kamarádka to není a ni být nemusí, nežiju s ní.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#60 26. 7. 2012 16:18

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Tchyně

Jo a k dárkům. Máme výhodu.
Cokoli jsme jí s manželem koupili, ona třeba za půl roku, rok dotáhla k nám a řekla vemte si to, já to nepotřebuju. At to byly cejchy, nebo kosmetika, víno, cokoli.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#61 26. 7. 2012 18:26

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Tchyně

dusička napsal(a):

Jo a k dárkům. Máme výhodu.
Cokoli jsme jí s manželem koupili, ona třeba za půl roku, rok dotáhla k nám a řekla vemte si to, já to nepotřebuju. At to byly cejchy, nebo kosmetika, víno, cokoli.

Takova byla moje mama.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#62 26. 7. 2012 18:46

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Tchyně

eremuruss napsal(a):

dusička napsal(a):

Jo a k dárkům. Máme výhodu.
Cokoli jsme jí s manželem koupili, ona třeba za půl roku, rok dotáhla k nám a řekla vemte si to, já to nepotřebuju. At to byly cejchy, nebo kosmetika, víno, cokoli.

Takova byla moje mama.

Ale víš, taky mě to mrzelo. Když jsem jí chtěla udělat radost a ona nic nepotřebuje. dumbom
Jednou jsem jí koupila svetřík, ten nosí snad i ted. Jenže spodní prádlo si netroufám koupit, to nevím, to vím jen u mojí mámy.
Ted už na to vzpomínám s úsměvem. Tenkrát když byli kluci 3 a 6 let, jezdili jsme s manželem na jabka do SRN. Tak se v hlídání střídali s našima. Koncem října, už zima, přijížděli jsme po šesté hodině a tříletej prcek před barákem jen v tričku, a tchyně na to, já jsem mu říkala, že se má oblíknout, že budeš nadávat, ale on nechtěl. Nebo je nechala jednou courat po sídliště se slovy, vždyt on ho starší ohlídá. Ale nějak jsem nehudrovala, byla jsem ráda , že je pohlídala a že se klukům nic nestalo.
Mladší syn k tchánovcům má hezký vztah. Chodí tam jen tak na pokec a tak.
Ale co nás ted s manželem trápí je tchán.
Prodělal mrtvičku, chodí o berli, manželovi se jednou ztratil v lese. (dřív spolu chodili normálně na houby). Chodí k nám do kůlky, vysypává hřebíky, a tak a hledá co se mu hodí do sběru.
Máme venku ohradu pro psa (když jsme v práci) a protože máme biegla utíkálka, u plotu máme zatlučený plechy. Ty vzal do sběru. Nebo šel k nám na půdu a odřezával kabely, co vede světlo na půdu, že už tam stejně nesvítíme. No děs.
Ale jak říkám, nikde nevíme, jaký budeme,až budeme staří.
Jenom když si vzpomenu,jak nám tchán chtěl pořád kecat jak udělat tohle a tohle. Ale to už všechno bylo. Tak nějak už mi to nevadí, co mi vytáčelo dřív. Asi stárnu.
A navíc mám sama svých starostí s pubertáčky, s holkou a tak celkově tak co se starat o druhý, jaký jsou.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#63 26. 7. 2012 22:31

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Tchyně

mamba napsal(a):

Bramborko, právě jsem to chtěla napsat také. Dcera totiž často vede svou domácnost podobně jako její  matka, často se chová a jedná v duchu výchovy svých rodičů, tudíž tam nebývají zásadní konflikty.

Svou roli hraje i to, že ze se často přiřadí víc do rodiny své ženy už proto, že jeho matka má k jeho ženě výhrady, což syn nechce pořád dokola poslouchat a řešit a v průběhu času ho to  přestane bavit. Zvláště, když má syn dobře fungující rodinu a v rodině manželky je pohoda, kde se cítí dobře.

Jako dloholetá tchyně si nestěžuji. O našich vztazích svědčí i to, že jeden rok nám zaplatí dovolenou syn, druhý rok dcera. Trvají na tom, aby jsme jezdili dohromady, protože se společně dokážeme úžasně bavit a nasmějeme se až až.

Naprosto souhlasím s prvními dvěma odstavci. A ten třetí - to je nádhera. Taky bych někdy chtěla být takovou tchyní. Zároveň gratuluji ke snaše a zeákovi.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#64 26. 7. 2012 22:32

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Tchyně

aprill napsal(a):

stejně je zvláštní, že si více stěžují snachy než zeové.

Co je na tom zvláštního? Jedno smetiště, to zaprvé (domácnost). Zkus strčit zetě tchánovi do firmy a uvidíš lol
A zadruhé prozatím ještě pořád lpějí víc matky na synech, než otcové na dcerách....počkejme cca 30 let a uvidíme.....


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#65 27. 7. 2012 7:37

Lvice
♥♥♥♥♥--
Místo: Vesmír
Registrovaný: 19. 1. 2011
Příspěvky: 747

Re: Tchyně

A když už je řeč o tchýních, neviděla jste některá skvělý český film Tchyně a uzený? big_smile http://www.fdb.cz/film/70199-tchyne-a-uzeny.html Skvělé, doporučuji. stolt


Člověk musí mít vždycky cíl, ale nemusí se vždycky trefit.

Není tady

 

#66 27. 7. 2012 7:39

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Tchyně

V mnohém poznávám tu moj tchýni. Něco si vydupali a za pár let to úplně otočili...
Taky jsme měli jít bydlet k nim, nakonec jsme chytli rozum a po pár letech v nájmu koupili starší domek.
A teď mě tchýně se.. nanovo,protože ten barák furt komentuje - ne zrovna pozitivně.
Má svůj názor, to mi nevadí. Ale když se jí nikdo neptá, tak co furt reje.
Jenom to vzpomenu a už jsem vytočená, ble. Musím s tím něco udělat... dumbom

Není tady

 

#67 27. 7. 2012 8:07

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Tchyně

to ja jsem mela tchyni - velkou damu.

Moc si nas nevsimala, bydleli jsme v jednom dome. Ona pro sebe 150 m2 a my 55 m3. Samozrejme, ze na provoz nemela penize a nic neplatila.

Vnuku si  moc nevsimala, u tech prvnich (od svagru) prohlasila, ze nehodla byt babicka (to ji bylo asi tak 55) a t k ni nechodi. My jsme bydleli s ni a nikdy nesla s detmi na prochazku, nikdy jim nic nekoupila, nikdy je nepohlidala. Nikdy jim nic neuvarila. Nebo nevyprala.Coz bych ani necekala. Mela k vlastnim detem nany. Coz tehdy bylo u nich norma.  Jen si vzpominam, ze jednou delala takovou buchtu , neco jako pernik z pytliku. No slava. A to pro vsechny.

jednou jsem byla ve stresu a dopoledne  jsem ji poprosila, aby mi na par hodin pohlidla dite. To nejhodnejsi na svete.   Musela jsem odevzdat praci a delala jsem to celou noc.  Odjedu, podevzdam a obratem se vratim. Ne, neslo to, urazila se,  mela totiz siiiiiileny stres, odpoledne ve 4 maji prijit pritelkyne na kavu a ona se musi pripravit a nalicit. Vybrat garderobu.....

A stejne jsem byla pro ni jen uklizecka v jejim dome. Vlastne me ignorovala.

A po rozvodu se vse radikalne zmenilo, a dokonce me nadhodila, zda se nechci vratit. BM si totiz vzal sekretarku z jejich podniku, ktera teda pracovala pro jejiho manzela. DOst sileny pocit.  Ze ona bude dedit.

Upravil(a) sahleb (27. 7. 2012 8:10)


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#68 27. 7. 2012 9:03

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Tchyně

Lvice napsal(a):

A když už je řeč o tchýních, neviděla jste některá skvělý český film Tchyně a uzený? big_smile http://www.fdb.cz/film/70199-tchyne-a-uzeny.html Skvělé, doporučuji. stolt

To byl skvely film.Na miste te mlade bych to nevydrzela natoz ji jeste navstevovat v domove duchodcu.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#69 27. 7. 2012 9:32

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Tchyně

Já mám tchyni skvělou. To ani není "tchyně". Taky jsme měli ze začátku určité třecí plochy, ale to se časem vytříbilo. Měla dva syny, oba umí vařit, prát, starat se o rodinu a tak mi trochu vadilo, když za naše syny věšela prádlo, pže je to ženská práce. Tak to jsme měly trošku konflikt. Žádný ženský úděl a ženská práce - podle mě. Všichni jsme dospělí s IQ postačujícím k domácím pracem, takže všichni rovným dílem. Už to nekomentuje. Jen si asi něco myslí, ale to mi nevadí. Jinak je opravdu zlatá, nevím, co bychom bez ní i bez tchána dělali, když byli kluci malí a teď nám pohámá venčit psy, když jsme v práci, čistí zeleninu ze záhonku, nakrájí do mrazáku smile
Pozor, žádná služka, aby to někdo blbě nepochopil, to všechno sama dobrovolně v rámci důchodové nudy.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#70 27. 7. 2012 9:40

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Tchyně

Zeové mívají se svými tchýněmi podstatně méně styčných ploch, na nichž by mohlo dojít ke konfliktu.
Jistě... jenže to taky částečně vyplývá z rozdělení prací - o tom, zda se košile žehlí od límečku nebo od rukávů, se dá dohadovat každej tejden a jestli má prcek o svetříček víc nebo míň je taky oblíbená dámská hra... kdežto zeák ten plot blbě natírá jednou za dlouho http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

Když jsem jí chtěla udělat radost a ona nic nepotřebuje.
Víš, dusi, ona má částečně pravdu... jednak člověk s věkem zjišuje, že má "zbytečností" plný jarmary, tak k čemu dvacátáosmá šálka, by sebehezčí, nebo kuchyňská mašinka, kterou nevyužije. Navíc babičky (většinou) uvažujou způsobem "ty děti to potřebujou/užijou víc" - a už velký nebo vnoučata.
Blbý je, když to neumí říct - pak může dárce i nechtě urazit.

nikdy nesla s detmi na prochazku, nikdy jim nic nekoupila, nikdy je nepohlidala. Nikdy jim nic neuvarila. Nebo nevyprala.
Teď si rejpnu... s výjimkou fakt nutný záležitosti - "Odjedu, podevzdam a obratem se vratim" - nic z toho babičky nemusí, když nechtějí. Je pravda, že by se pak neměly cítit dotčený, když zas někdy mladý nevyhoví jim - třeba snacha nemusí být "uklizecka v jejim dome", protože to zas není její povinnost (pokud tedy není tchýně opravdu neschopná o už zvládat)... ale jestliže babičku vnoučata nebaví, nezvládá je, má třeba (i nepřiznanej) strach, že by se jim mohlo něco stát, tak je to její svatý právo, aby si žila tak, jak ona chce.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#71 27. 7. 2012 11:07

mamba
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 9. 2011
Příspěvky: 310

Re: Tchyně

Judyna:
Děkuji, sama ani nevím, proč to tak funguje. Asi proto, že rodiče snachy i zetě měli stále kritiku a výhrady a tak svou dceru i syna přímo poslali do naší "náruče", kde je jim dobře.

Upravil(a) mamba (27. 7. 2012 11:27)

Není tady

 

#72 27. 7. 2012 12:06

Kamchinka
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 2. 2010
Příspěvky: 194

Re: Tchyně

dusička napsal(a):

Nechala bych problém tchyně řešit manžela.
Mně se to osvědčila. wink

Pokud to manzel chce resit. Jsou tací, kteří vidí problém, souhalsí, ale reknou, ez resit to nebudou.

Není tady

 

#73 27. 7. 2012 12:09

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Tchyně

Vážené dámy, poděkujte svým tchýním, že vás tak důsledně cvičí smile
Třeba si tak konečně uvědomíte rozdíl mezi pácháním dobra a skutečnou pomocí, mezi vzájemnou výpomocí a podbízením se a nebo přímo vymáháním si služeb a pozornosti. Poznáte svou vlastní hodnotu a naučíte se nejen úctě k druhým, ale také nutné sebeúctě a sebedůvěře.

Někdo to už umí, jiný ještě ne, podle toho máme také naděleno, tchýně nejsou žádnou vyjímkou stoltsmile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#74 27. 7. 2012 12:15

Kamchinka
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 2. 2010
Příspěvky: 194

Re: Tchyně

dusička napsal(a):

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

Proč mᚠpotřebu řešit tchyni? Není to jedno, co o Tobě povídá?
Důležité je, jak si to vy dva uděláte s manželem.
A proč odporuješ tchýni? říkat si přeci může co chce. A ty si taky můžeš dělat co chceš.

Ty tvoje otazky...zase jen perlis. POkud nechapes, ze nekdo resi na psychologickem foru svoje problemy, treb as tchyni, tak sem nechod.


Nejdriv napises, ze to ma nejlepe resit manzel apak napises, üroc to resi. Protoze ji to prave neni jedno.

A proc pises, ze tchyni nema odporovat? Copak ona ji nejak podporuje, naopak se ji driv podridila? FAKT NEUMIS CIST?

Co se čertíš Sahleb?
Ty zase nechápeš o čem píšu.
Psala jsem,že nemá cenu si dělat problémy kvůli tchyni, protože k tchyni nepředělᚠk obrazu svému.
Není lepší si žít svůj život podle svýho?
A proč bych sem neměla chodit?
Já jsem taky řešila tchyni, ale je lepší jí nechat vykecat, neodporovat, nehádat se, a je klid. A udělat si po svým. Nemá právo kecat do života a já ji přeci nemusím poslouchat jak ona píská.
Proto jsem to psala.
Že na své tchyni hledám to hezké, a s tchyni už problém nemám. Byla jsem mladá blbá,když jsem chtěla dokázat, že jsem lepší než ona. že umím lepší omáčku než ona. Protože ona přeci prohlašovala, že ona umí nejlíp vařit. Ale ted už tohle neřeším. stolt

jezis, to tak maji vsechyn tchyne s tim varenim a lepsi omackou? pamatuji si, ze jednou manzel rekl mamince ze moje kure na paprice je tedy mnohem lepsi, ze tohle je divny... no a nemluvila nakonec se mnou dva dny:))))) Protoze ona vari nejepsi a porad... kdyz me dite nechtelo jist knedle jako malá, tak rikala, ze to nechape, ze to neni normalni atd.. ze neji ovoce ji prijde ok.

Není tady

 

#75 27. 7. 2012 12:18

Kamchinka
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 2. 2010
Příspěvky: 194

Re: Tchyně

Míša Kulička napsal(a):

helena napsal(a):

moje měla dva syny a na starý kolena jsem zjistila, že mě tiše a úp.orně celou tu dobu nenáviděla
Moje tchýně měla kluky tři (ten třetí se neoženil)... a jak jsem se dozvěděla z nezávislých zdrojů, měla mě podstatně radši, než druhou snachu.
Až později jsem si uvědomila, že to bylo možná i díky několikasetkilometrové vzdálenosti našich bydliš, na rozdíl od nevěsty žijící ve vedlejší vsi tongue... a třeba i trochou "vděčnosti" za to, že jí na krku zůstal jen jeden lol

Bych řekla, že míra tchýňolásky je přímo úměrná času, po který se nevidíme ... v případě mojí extchýně to mělo parabolický vývoj ...
Před svatbou: milá dívka - to malý trdlo - "panebože, kde zas k tomudle přišel";
Po svatbě : "no takhle teda né" - "to už snad nemyslí vážně" - blbá blondýna;
Po rozvodu: ta blonďatá ku*va
A 12 let po rozvodu při náhodném setkání: "Ty jsi byla tak zlaté děvče" smile

MOOOC HEZKÉsmile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů