Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 19. 7. 2012 9:07

lenyen
♥------

Vývoj vztahu po dětech

Zdravím všechny,

Upravil(a) lenyen (19. 7. 2012 14:53)

Není tady

#2 19. 7. 2012 11:50

Jaku
♥♥♥♥♥♥-

Re: Vývoj vztahu po dětech

úvodem - taky bych ti doporučila si i tento příspěvek po sobě přečíst,každý napíšeme překlep,ale ty jich tam mᚠuž moc na můj vkus..

Nesnaž se být vzorová matka,manželka a já nevíc co,jo ještě studentka.Výsledkem pak je,že seš uštvaná a tvoji touhu po dokonalosti pak vyčítᚠdruhým.

Chápu teď tvé pocity,jak chceš někam zalézt a být sama - přát si to můžeš,ale realita,jak víš,je úplně jiná a manžela budeš dost potřebovat i vzhledem k tomu,že čekáte spolu 2.dítě.

Když dobrovolně odejdeš z ložnice,proč ho pak šmíruješ?Je malý kluk,který potřebuje dohled?po*no sleduje spousta ženatých mužů,na to se ještě neumírá,nemyslíš?A je to ve vaší siutaci mnohem lepší,než aby se sebral a šel třeba do bordelu.
Manželství je především o toleranci,ne když mi něco vadí,tak hned dupat jak malé děcko.

Zkus si ty manželovy nářky a blbý poznámky tak nebrat,i když vím,že je kolikrát nejlepší je ty chlapy přetrhnout a oni zas bohužel mají ty samé pocity z nás.Zkus hrát jeho hru a pokus se začít žít tak,jako by před tím ta strašná hádka mezi vámi vůbec nebyla.jaký to má taky smysl to tak všechno hrotit ještě k tomu ve tvém stavu?

Takových hádek ještě bude,ale můžu tě i uklidnit - lety se oba zklidníte,byla jsem taky divoch a jakmile mě něco málo naštvalo,lítaly vzduchem u nás papuče.Dnes?Kašlu na to,rozčilování zkracuje život.

Není tady

#3 19. 7. 2012 14:42

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Myslím, že toto ani tak nesúvisí s demi, ale nejako so samospádnym vývojom vzahu - ktorý nie je vežmi optimistický. Bohužiaž, tvoje hormóny a z nich vyplývajúce reakcie asi tiež nezlepšujú atmosféru. Mmch, ak si VEDELA, že má rád p.o.r.n.o a vadí ti to, tak nechápem, prečo si šla do vzahu s ním a očakávaš, že on sa ti plne podriadi (aj keď ty s ním odmietaš spáva - jedno z akého dôvodu).  Muž reaguje hnusne, ale ty to nevylepšuješ. Skús sa s ním niekedy porozpráva, keď bude ma lepšiu náladu, choď naňho skôr podobrotky a namiesto výčitiek skús vysvetli, čo s TEBOu robia jeho reči a správanie. Ak ani to nepomôže, tak už neviem... Ži s otcom detí nasilu nie je dlhodobo bohcvečo, aj keď rozumiem, že toto nie je ideálny timing na sahovanie a osamostanenie. hmm

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#4 19. 7. 2012 14:49

lenyen
♥------

Děkuji za názory

Upravil(a) lenyen (19. 7. 2012 14:53)

Není tady

#5 19. 7. 2012 19:27

Jaku
♥♥♥♥♥♥-

lenyen napsal(a):

Děkuji za názory

hmmrádo se stalo;snad nezůstane jen u díků,ale taky si z toho něco vezmeš i pro sebe!

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí