|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Chci se poradit, zvažuju koupi " pomalého hrnce ", máte někdo zkušenosti s tímhle spotřebičem? Je to dobré, nebo si pořídím další lapač prachu? Konfit dělám moc ráda, ale v troubě je to docela opruz a navíc spotřeba energie je fatální...
Není tady
Já zatím nemám ale tady: http://diskuse.dama.cz/d.php?d=2906 nakukuju na bezvadnou diskuzi o pomaláku, děvčata si jej velmi chváli, určitě ti rády poradí a na nástěnce je spousta receptů.
Není tady
Díky, už tam koukám
Nevím, jestli je to k něčemu dobré, ale vypadá to velmi slibně.
Není tady

No já se taky zatím pouze rozhoduji. V merku mám pomalý hrnec od Tefal. Máte s ním někdo zkušenosti?
Není tady