Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 15. 7. 2012 21:36

Kubíček
♥------
Registrovaný: 12. 7. 2012
Příspěvky: 2

Hledám zájemce

Před pár dny jsem založila téma - Vydělávejte nakupováním. Bylo mi smazáno za nedodržení pravidel - nemám 100 příspěvků. Takže to tedy vkládám sem.
Hledám lidičky, kteří by si  chtěli vydělávat nakupováním, a to nakupováním běžného spotřebního zboží, které dobře znáte z obchodní sítě. Nakupujete levněji a ještě si zde budujete vlastní pasivní příjem  - doporučením systému.
Moje zkušenost - při mém úplně prvním nákupu v eshopu tohoto systému, kdy jsem nakoupila zboží za 1100 Kč, jsem ušetřila celých 350 Kč - v porovnání s cenami tohoto zboží na netu. A navíc jsem balné a dopravu měla zdarma - od částky 1000Kč.

V jiné diskuzi zde jsem četla názory na tento druh práce, že se v tomto systému nedá ušetřit, že je to podvrh,  ale jak jsem již napsala, mám jinou zkušenost. Ano, pro člověka, který žije ve městě, má k dispozici auto a čas, není problém objet obchoďáky a nakoupit to, co potřebuje a je zrovna v akci - aby ušetřil. Ale já jsem z malé vesničky, kde není obchod, jsem ID, nemohu řídit auto a ani sil nemám na rozdávání - pro mě je tento systém  naprosto vyhovující, protože je zde dostatečný sortiment (který se stále rozšiřuje),  jsou zde velmi dobré ceny a vše objednám v klidu doma.

Kdyby jste chtěl(a) víc informací, tak klikněte na odkaz
http://www.goldenbiz.eu/index.php?ido2=128086     
Třeba to bude  zajímavé i pro Vás a přidáte se.

Kubíček

Není tady

 

#2 16. 12. 2012 2:37

weruschka
Zablokovaný
Registrovaný: 16. 12. 2012
Příspěvky: 18

Re: Hledám zájemce

příspěvek odstraněn, neodpovídal podmínkám nabídky práce

Upravil(a) mala.popelka (16. 12. 2012 8:16)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů