Oznámení

27. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

27. února : Jednoduchá kefírová buchta na plech. Rychlý recept zcela bez vajec!

21. února : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 4. 3. 2006 16:02

werunka
♥♥-----

Havárie na hlavě

Holky, oproti těm problémům, co se tu řeší, je to hovadina. Ale...  Před měsícem mi omarodila kadeřnice. Říkalo se,že to bude na delší dobu. Tak jsem navštívila mojí příbuznou. Je to také kadeřnice, něco přes 50. Nosím delší vlasy a nechávám si světlý melír. Chtěla jsem po ní pouze dobarvit odrosty. Tak mi to dělá i ta moje. Snažila jsem se jí ubrzdit, když mi to patlala po celý hlavě, ale její slova : "Neboj, mám v tom praxi!", mě hodily do klidu.Po aplikaci  jsem byla chemická chemlonová blondýna. Je to už měsíc a já jsem nešastná. V týdnu jsem byla u tý svý. Udělala mi na hlavě nějakou kúru, vlasy rapidně zkrátila.Ale ty poletující se zpřetrhaný vlasy, hrůůza! Teď jedu z dcerou na hory a jak se dostanu do vlhka, vypadám jak dikobraz. smile Holky, nemáte s tím někdo zkušenost? Díky za každou radu.

Není tady

#2 4. 3. 2006 16:08

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-

Re: Havárie na hlavě

Dej na vlasy smíchaný sl.olej a pleové mléko, pytlík a ručník a zahřej trochu fénem a choď tak aspoň hodinu, potom umyj a kondicionér , nebudou chemlonové, budou jemné a poddajné.

Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

#3 4. 3. 2006 17:20

werunka
♥♥-----

Re: Havárie na hlavě

Irenka 21 díky. Provedu.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí