Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 12. 7. 2012 18:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

majkafa napsal(a):

Morgaine napsal(a):

Díky všem za odpovědi.

Majkafo, ano jsem vdaná, možná se ti to bude zdát divné, ale i žena kolem čtyřicítky, může mít problém s komunikací, potažmo se svým malým sebevědomím, proto ty obavy, aby něco nepokazila.

A tento muž ji velmi zaujal a ráda by si s ním popovídala ( samozřejmě je to oboustranné ), ale v práci jsem jen v ženském kolektivu a s muži to moc neumím:-). Už....:-)

A co na to tvůj manžel? Mi nedá.
Nebo nejsi v manželství spokojená a uvažuješ o rozvodu či o milenci?
Myslím, že kdybys hodlala s tím pánem jenom přátelit, asi by ses takhle neptala.
Ale mohu se také mýlit.

A čo a je do toho? Nepýtala sa na názor na svoje manželstvo, vzah, apod. Nemᚠčo rieši vo svojich vzahoch? tongue


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#27 12. 7. 2012 18:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

majkafa napsal(a):

dusička napsal(a):

Majkafo - mᚠnákej problém s tím, že jde žena na kafe s mužem? Otázka nezněla, jestli vdaná ženská může jít na kafe s mužem. Nevím, proč takhle rejpeš.
Ono někdy pokecat je potřeba. tongue

Nemám, ptám se. Pokecat je třeba, ale pokud jdu pokecat s kamarádem, nebudu se ptát způsobem, jakým se ptá Morgaine.

roll Za á nemᚠpravdu, za bé je a do toho... vieš čo. Netuším, kto a pasoval za riaditežku zemegule a morálnu autoritu, ale už je načase, aby a v tej role niekto vystriedal... big_smile stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#28 12. 7. 2012 18:41

Koloběžka.1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 349

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

majkafa napsal(a):

Morgaine napsal(a):

Díky všem za odpovědi.

Majkafo, ano jsem vdaná, možná se ti to bude zdát divné, ale i žena kolem čtyřicítky, může mít problém s komunikací, potažmo se svým malým sebevědomím, proto ty obavy, aby něco nepokazila.

A tento muž ji velmi zaujal a ráda by si s ním popovídala ( samozřejmě je to oboustranné ), ale v práci jsem jen v ženském kolektivu a s muži to moc neumím:-). Už....:-)

A co na to tvůj manžel? Mi nedá.
Nebo nejsi v manželství spokojená a uvažuješ o rozvodu či o milenci?
Myslím, že kdybys hodlala s tím pánem jenom přátelit, asi by ses takhle neptala.
Ale mohu se také mýlit.

Toto mě dnes rozesmálo ... vtip týdne.
No, mi to nedalo.


Zázrak je, když žijeme se zásadami, které necítíme jako okovy.

Není tady

 

#29 12. 7. 2012 18:43

Koloběžka.1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 349

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

majkafa napsal(a):

aprill napsal(a):

a co manželka tvého přítele na to ,že tak vesele komunikuješ s jejím mužem dumbom

Se jí zeptej, jestli tě to zajímá. Btw jak víš, že "tak vesele"? A co přesně z tvého pohledu znamená "tak vesele"?
Já zadaná nejsem.
A co se týká Morgaine, ptala jsem se jí.

Taky se můžeš zeptat manžela od Morgaine, když tě to zajímá big_smile
Dnes jsi samá perla.


Zázrak je, když žijeme se zásadami, které necítíme jako okovy.

Není tady

 

#30 12. 7. 2012 22:05

REŇAS
Host

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

Já myslím,že v tomto případě to nemá cenu moc plánovat,nechala bych tomu volný průběh a co vyplyne ze situace. smile

 

#31 13. 7. 2012 8:38

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

testnout jeho náhled na rodinu, děti (chce/nechce), otázky víry a prostě důležité styčné body
S tím bych byla na prvním, druhým kafi dooost vopatrná - někteří pánové jsou na tyhle věci dost citliví a sebenevinněji myšlená otázka "Mᚠrád děti?" je může zpanikařit představou otcovství, nebo naopak radostí, že konečně našli a tvrdě půjdou za svým cílem... lol

A co na to tvůj manžel?
Milé dámy, pochopte už jednou, že postoj "Já zadaná nejsem." opravňuje k dotazům typu výše uvedeného tongue
To ti "zadaní" by se měli chovat způsobem "mravnost nade vše"... samozřejmě s výjimkami pravidlo potvrzujícími wink - u těch je to "jejich záležitost" vissla

Upravil(a) helena (13. 7. 2012 8:40)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#32 13. 7. 2012 10:36

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

helena napsal(a):

testnout jeho náhled na rodinu, děti (chce/nechce), otázky víry a prostě důležité styčné body
S tím bych byla na prvním, druhým kafi dooost vopatrná - někteří pánové jsou na tyhle věci dost citliví a sebenevinněji myšlená otázka "Mᚠrád děti?" je může zpanikařit představou otcovství, nebo naopak radostí, že konečně našli a tvrdě půjdou za svým cílem... lol

A co na to tvůj manžel?
Milé dámy, pochopte už jednou, že postoj "Já zadaná nejsem." opravňuje k dotazům typu výše uvedeného tongue
To ti "zadaní" by se měli chovat způsobem "mravnost nade vše"... samozřejmě s výjimkami pravidlo potvrzujícími wink - u těch je to "jejich záležitost" vissla

helčo.....godlike......teda ty mě tak bavíš.......vždycky

Není tady

 

#33 13. 7. 2012 10:53

Lvice
♥♥♥♥♥--
Místo: Vesmír
Registrovaný: 19. 1. 2011
Příspěvky: 747

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

Majkafa napsal(a):

Lvice, že tys pořádně nepřečetla celé vlákno.

Ale jo, ale nikde nevyplývá, za jakým je to účelem wink. Pojala jsem to v duchu "potenciální adept na partnerství". Ale pravdou je, že když se mi někdo líbí, tak to může být ouplně o něčem jiném, žejo wink big_smile


Člověk musí mít vždycky cíl, ale nemusí se vždycky trefit.

Není tady

 

#34 13. 7. 2012 10:57

Lvice
♥♥♥♥♥--
Místo: Vesmír
Registrovaný: 19. 1. 2011
Příspěvky: 747

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

Helena napsal(a):

S tím bych byla na prvním, druhým kafi dooost vopatrná - někteří pánové jsou na tyhle věci dost citliví a sebenevinněji myšlená otázka "Mᚠrád děti?" je může zpanikařit představou otcovství, nebo naopak radostí, že konečně našli a tvrdě půjdou za svým cílem... lol

Noooooo big_smile. Já to beru ze svých zkušeností, že ztráta času breptat s někým o počasí, abych následně zjistila, že je to o ničem. Naopak, jsem se osobně přesvědčila, že lidi, kteří o toho druhého mají zájem a kteří to mají v hlavě srovnaný ti s klidem a v pohodě řeknou, jaký mají na věci náhled. Nemyslím, že věta: děti, jo, ale později, nebo děti vůbec, překážely by mi v kariéře by mužský vystrašila aby prchli big_smile. Ale otázka je, co vlastně se tím kafem myslí, žejo lol


Člověk musí mít vždycky cíl, ale nemusí se vždycky trefit.

Není tady

 

#35 13. 7. 2012 11:24

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

Nemyslím, že věta: děti, jo, ale později, nebo děti vůbec, překážely by mi v kariéře by mužský vystrašila aby prchli
Počkej... já píšu "na prvním, druhým kafi" http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
A na mysli mám skutečný kafe v kavárně - ne hrnek culifindy na nočním stolku http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
A alespoň to "první kafe" by mělo být od toho, aby člověk zjistil, zda oba "mají zájem a mají to v hlavě srovnaný"... takže dobrá, s dětičkama počkat až na kafe druhý v pořadí a pokud možno ne v jednom dni http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#36 13. 7. 2012 11:55

Lvice
♥♥♥♥♥--
Místo: Vesmír
Registrovaný: 19. 1. 2011
Příspěvky: 747

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

lol tummenupp Ono i to první kafe ukáže i bez dětiček.... někteří jedinci jsou tací gentlemani, že zaplatili to svoje a odešli pryč.... big_smile

Upravil(a) Lvice (13. 7. 2012 12:01)


Člověk musí mít vždycky cíl, ale nemusí se vždycky trefit.

Není tady

 

#37 13. 7. 2012 12:09

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

zaplatili to svoje a odešli
To je ještě ta lepší možnost http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Kolegyně kdysi líčila rande na inzerát - nejenže pán odešel aniž by zacvaknul svoje kafé, natož její, ale při placení zjistila, že když na ní čekal, zkonzumoval asi za stopade... před X lety, kdy za tu částku byly zajímavý botičky, třeba...
Možná se ani tak nechtěl seznamovat, jako nažrat... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#38 13. 7. 2012 12:12

Morgaine
♥♥-----
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 83

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

Majka má pravdu v tom, že téma děti je pro nás pro oba vyřešené:-).

Káva již proběhla a bylo to moc příjemné setkání se sympatickým člověkem.

Díky všem za podporu.

Není tady

 

#39 13. 7. 2012 12:14

Morgaine
♥♥-----
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 83

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

Já jsem vdaná, zvažujeme s manželem rozchod.
Známý, nejedná se o přítele, je rozvedený!

Upravil(a) Morgaine (13. 7. 2012 12:28)

Není tady

 

#40 13. 7. 2012 12:18

Lvice
♥♥♥♥♥--
Místo: Vesmír
Registrovaný: 19. 1. 2011
Příspěvky: 747

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

Morgaine, držím palec......

Helčo, fakt? big_smile No potěš vissla Asi si říkal, že jí projeví tu čest, že za něj může všechno cvaknout lol

Upravil(a) Lvice (13. 7. 2012 12:21)


Člověk musí mít vždycky cíl, ale nemusí se vždycky trefit.

Není tady

 

#41 13. 7. 2012 12:21

majkafa
Host

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

Morgaine, s těmi dětmi.  Myslím, že máme my ženy "vyřešeno" až po přechodu a i to kdoví jestli :-)
A muži v podstatě vlastně nemají "vyřešeno" do smrti,pokud nejsou neplodní nebo nepodstoupili sterilizaci a i to kdovíjestli smile

Držím palce.

 

#42 13. 7. 2012 12:22

Lvice
♥♥♥♥♥--
Místo: Vesmír
Registrovaný: 19. 1. 2011
Příspěvky: 747

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

No, znám i jednu rozvedenou paní 42 let, která čeká s novým partnerem své první dítě..... wink A po miminku moc toužila..... Proto jsem na to zavedla řeč wink


Člověk musí mít vždycky cíl, ale nemusí se vždycky trefit.

Není tady

 

#43 13. 7. 2012 12:22

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

Lvice napsal(a):

lol tummenupp Ono i to první kafe ukáže i bez dětiček.... někteří jedinci jsou tací gentlemani, že zaplatili to svoje a odešli pryč.... big_smile

A není to tak správně? Proč ženy očekávají, že za ně budou muži platit? Možná jsem divná já, ale holky, já tomuhle fakt nerozumím.

Není tady

 

#44 13. 7. 2012 12:24

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

Morgaine napsal(a):

Majka má pravdu v tom, že téma děti je pro nás pro oba vyřešené:-).

Káva již proběhla a bylo to moc příjemné setkání se sympatickým člověkem.Díky všem za podporu.

Tak to je fajn tummenupp, držím palce, a se nadále daří, jak by sis přála!

Není tady

 

#45 13. 7. 2012 12:25

majkafa
Host

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

Barborka napsal(a):

Lvice napsal(a):

lol tummenupp Ono i to první kafe ukáže i bez dětiček.... někteří jedinci jsou tací gentlemani, že zaplatili to svoje a odešli pryč.... big_smile

A není to tak správně? Proč ženy očekávají, že za ně budou muži platit? Možná jsem divná já, ale holky, já tomuhle fakt nerozumím.

Já taky nerozumím. Nemyslím si, že je povinné, aby muž za ženu platil. Přišlo by mi trapné, kdyby za mě partner pokaždé platil. Nebo i muž, se kterým zajdu poprvé na kafe a nepadneme si do oka, nebo třeba i padneme...

Upravil(a) majkafa (13. 7. 2012 12:25)

 

#46 13. 7. 2012 12:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

Lvice napsal(a):

Helena napsal(a):

S tím bych byla na prvním, druhým kafi dooost vopatrná - někteří pánové jsou na tyhle věci dost citliví a sebenevinněji myšlená otázka "Mᚠrád děti?" je může zpanikařit představou otcovství, nebo naopak radostí, že konečně našli a tvrdě půjdou za svým cílem... lol

Noooooo big_smile. Já to beru ze svých zkušeností, že ztráta času breptat s někým o počasí, abych následně zjistila, že je to o ničem. Naopak, jsem se osobně přesvědčila, že lidi, kteří o toho druhého mají zájem a kteří to mají v hlavě srovnaný ti s klidem a v pohodě řeknou, jaký mají na věci náhled. Nemyslím, že věta: děti, jo, ale později, nebo děti vůbec, překážely by mi v kariéře by mužský vystrašila aby prchli big_smile. Ale otázka je, co vlastně se tím kafem myslí, žejo lol

Mňa by to teda na prvom rande vystrašilo, a to nie som ani chlap... big_smile Pripúšam, že každý to máme inak, ale tieto otázky ja osobne rozoberám s blízkymi, medzi ktorých nepočítam ani neviemako smypatického pána na prvom rande... wink alebo káve.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#47 13. 7. 2012 12:26

Lvice
♥♥♥♥♥--
Místo: Vesmír
Registrovaný: 19. 1. 2011
Příspěvky: 747

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

Barborko, taky si umím sama otevřít dveře, ale je milé a potěší mě, když mi je otevře muž.... wink. Správné.... Nó, Láďu Špačka bys asi nepotěšila big_smile.


Člověk musí mít vždycky cíl, ale nemusí se vždycky trefit.

Není tady

 

#48 13. 7. 2012 12:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

Morgaine napsal(a):

Majka má pravdu v tom, že téma děti je pro nás pro oba vyřešené:-).

Káva již proběhla a bylo to moc příjemné setkání se sympatickým člověkem.

Díky všem za podporu.

tummenupp


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#49 13. 7. 2012 12:26

majkafa
Host

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

Taky by mě to na prvním rande vystrašilo. Už na prvním rande plánovat první dovolenou v Jugoslávii, auto, sociální jistoty, první dítě...

 

#50 13. 7. 2012 12:27

majkafa
Host

Re: Jak a o čem se bavit s mužem, který se vám líbí?

Lvice napsal(a):

Barborko, taky si umím sama otevřít dveře, ale je milé a potěší mě, když mi je otevře muž.... wink. Správné.... Nó, Láďu Špačka bys asi nepotěšila big_smile.

Barborka nepsala otevření dveří. Otevřít dveře,podržet kabát, odsunout a přisunout židli... je docela jiná kategorie, než platit. Tys psala o placení a ne o dveřích. smile

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů