Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 7. 2012 14:04

Agnes49
♥♥-----
Registrovaný: 18. 2. 2008
Příspěvky: 63

"Přemýšlení" při sexu

..

Upravil(a) Agnes49 (3. 8. 2012 13:52)

Není tady

 

#2 7. 7. 2012 14:59

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: "Přemýšlení" při sexu

ty v těch 18 asi hodně čteš časopisy jako bylo bravo a tak co ? smile
osobně neznám jedinou ženskou, která by měla hned při prvním pohlavním styku orgasmus. většina se nás k tomu dopracovala až časem a některé vůbec ne.
taky mě docela zarazilo, žes musela vysvětlovat, proč jsi nekrvácela va toto teda slyším poprvé, aby tohle musela nějáká holka vysvětlovat ..
krvácet vždycky nemusíš, některá krvácí, některá ne.
té otázce moc nerozumím, jak to myslíš, že k protržení nedošlo z důvodů neuvolnění se ? kdyby ses neuvolnila, tak by se do tebe nedostal, nebo o jakém neuvolnění se mluvíš ? panenská blána se většinou při sexu protrhne, ale pravidlo to taky být nemusí, je pružná.

Upravil(a) PPavlaa (7. 7. 2012 15:01)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#3 7. 7. 2012 15:05

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: "Přemýšlení" při sexu

Agnes49: ano, při první styku se může stát, že dojde k protržení panenské blány, nikoliv však ke krvácení. Nevím, proč jsi tento fakt "těžko vysvětlovala" - partnera mᚠo dvacet let staršího a předpokládám, že i zkušenějšího, takže ho absence krvácení při Tvém prvním pohlavním styku neměla ani překvapit, ani zasít semínko nedůvěry a podezření. Fakt si nedovedu představit, že v evropské zemi 21. století partnerka partnerovi "těžko vysvětluje", proč při defloraci nekrvácela a už vůbec si nedovedu představit rozumného a osvíceného partnera o mnoho let staršího (!), který takové vysvětlení od své partnerky v dnešní době vyžaduje va

Ne vždycky se u ženy při prvním pohlavním styku musí dostavit i vaginální orgasmus, většinou tomu bývá tak, že k orgasmu se žena musí "propracovat". Jsou ženy, které vaginální orgasmus poprvé prožily až po různě dlouhé době od začátku svého sexuálního života a jsou ženy, které vaginální orgasmus neprožily vůbec. Tím bych se na Tvém místě netrápila, že orgasmus nepřišel "hned napoprvé", protože "hned napoprvé" ho prožije málokterá ženská.

Agnes, je důležité se při sexu nesoustředit vysloveně na svůj vlastní orgasmus a marně očekávat, že "už to tentokrát musí přijít". Pokud mᚠchápavého a rozumného partnera, nebude se Tě vyptávat, jestli už jsi měla nebo neměla orgasmus a naléhat na to, že ten orgasmus prostě tentokrát mít musíš hmm MMCH partner by Tě - nezkušenou - vůbec neměl stresovat poznámkami typu, že v určitých polohách Tě přestává cítit. Pokud tomu tak bylo, měl partner sám navrhnout změnu polohy na takovou, jaká by mu lépe vyhovovala a nevychrlit to na Tebe, aby Tě pokud možno neznejistil ještě víc hmm

Agnes, podle Tebou naznačených indicií se mi nezdá, že by sis pro počátek svého sexuálního života zvolila zrovna toho pravého učitele, který by se vyznačoval trpělivostí, moudrostí, taktem a nadhledem hmm Ten chlap Tě po prvním sexuálním styku hned několikrát znejistil, vystresoval a zmátl, takže si nemyslím, že bys zrovna v jeho náruči postupně nacházela potěšení a dočkala se i kýženého orgasmu.

Nu, uvidíš sama po čase, jak to bude pokračovat ... kapitulation

Upravil(a) Kiara (7. 7. 2012 15:31)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#4 7. 7. 2012 17:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: "Přemýšlení" při sexu

Ja by som z jedného nie vežmi úspešného pokusu nerobila ďalekosiahle závery ani o partnerovi, ani o vzahu... Je fakt, že on ako skúsenejší mohol zvládnu situáciu bez toho, aby ju vežmi rozoberal a stresoval a, ale holt stalo sa. Mne sa ažko radí, lebo hoci som "hlavonaut" a premýšžavec pri všetkom ostatnom, v posteli vypínam a užívam si to. Dokonca aj keď práve neprichádza orgazmus (lebo tuším a viem, že príde nabudúce, keď sa prestanem tak úmorne snaži'. Povedz si, že ciež nie je by krážovná a dračica, ale maximálne si to uži a poskytnú maximálnu rokoš aj druhému. A ono to pojde. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5 23. 7. 2012 11:20

carlos
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 7. 2010
Příspěvky: 332

Re: "Přemýšlení" při sexu

Přemýšlení při sexu je rizikovější pro muže. Zatímco  u ženy může komplikovat orgasmus, u chlapa je schopné shodit erekci a se sexem je konec úplně. Co se týče toho, že "zkušený" muž by měl rozumně reagovat na případnou absenci, či potíže s ženiným orgasmem, souhlasím. Nápodobně by také starší a "zkušené" ženy měly reagovat adekvátně na případné partnerovy potíže s erekcí, které s vyšším věkem logixky přicházejí..

Není tady

 

#6 23. 7. 2012 12:55

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: "Přemýšlení" při sexu

Já bych spíš přemýšlela o tom, zda nejsem těhotná dumbom . Existuje mnoho žen, které otěhotněly právě v den menstruace.
Jinak s tím ostatním bych si hlavu nedělala, když to budeš řešit, bude to spíš horší. Zkus to brát, jaké to je, a uvidíš, co se stane :-)


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#7 23. 7. 2012 13:58

Manue
♥♥-----
Registrovaný: 13. 4. 2009
Příspěvky: 29

Re: "Přemýšlení" při sexu

Ja jsem taky poprve (a nidky potom ) nekrvacela.
Ac jsme zazila s nekolika muzi skvely sex, vaginalnim stykem nikdy orgasmu nedosahnu, pouze oralne ( je mi neco pres tricet). Od zacatku jsem to brala jako fakt, myslim, ze je oragsmus v dnesni dobe trochu precenovan (babicka ani nevedla, co se tim vyvrcholenim mysli) :-)
Nedelej si zbytecne problemy tam, kde vlastne zadne nejsou.
Trochu me zarazi pouze fakt, ze jste meli styk, i kdyz partner poznal, ze nejsi uvolnena a tedy vlastne ani pripravena, a ze jsi musela neco vysvetlovat...

P.S.taky by ses mela zamyslet nad antikoncepi, na menstruaci bych se nespolehala.

Není tady

 

#8 23. 7. 2012 16:26

keks
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 7. 2008
Příspěvky: 3509

Re: "Přemýšlení" při sexu

Agnes, myslím, že když je něco "poprvé", tak u toho je nervozita téměř vždy...a neznám ve svém okolí žádnou dívku, která by si to svoje poprvé nějak extra užila...spíš k tomu každá přijde později, zkoušením, co je příjemné, co ti vyhovuje, apod...vše chce svůj čas....jak psala Tulipánka, ber to tak, jak to přijde, neřeš, že musíš přijít hned k orgasmu, že musíš uspokojit partnera...takhle to opravdu nefunguje....však postupným zkoušením přijdete na to, co je pro vás oba příjemné...tohle všechno "oukávání" ke vztahu taky patří...však vztah není jen o tom sexu a navíc sex si lze užít i bez toho orgasmu...hodně štěstí...


http://lb5m.lilypie.com/ddHCp1.png Jonášek 6.7.2009
http://lb2m.lilypie.com/5m6rp1.png Johanka 8.11.2012
http://lbdm.lilypie.com/vukyp1.png TP 18.5.2014

Není tady

 

#9 23. 7. 2012 16:41

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: "Přemýšlení" při sexu

Manue napsal(a):

Ja jsem taky poprve (a nidky potom ) nekrvacela.
Ac jsme zazila s nekolika muzi skvely sex, vaginalnim stykem nikdy orgasmu nedosahnu, pouze oralne ( je mi neco pres tricet). Od zacatku jsem to brala jako fakt, myslim, ze je oragsmus v dnesni dobe trochu precenovan (babicka ani nevedla, co se tim vyvrcholenim mysli) :-)
Nedelej si zbytecne problemy tam, kde vlastne zadne nejsou.
Trochu me zarazi pouze fakt, ze jste meli styk, i kdyz partner poznal, ze nejsi uvolnena a tedy vlastne ani pripravena, a ze jsi musela neco vysvetlovat...

P.S.taky by ses mela zamyslet nad antikoncepi, na menstruaci bych se nespolehala.

Tak to by ses divila, i naše babičky si sex uměly užít stolt jen se o tom nemluvilo


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#10 23. 7. 2012 18:41

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: "Přemýšlení" při sexu

To ze si musel vysvetlovat, ze nekrvacis pri ztrate panenstvi mi pripada jako vyslech na policii a jeste k tomu, fakt, ze te jako neciti...to doda fakt sebevedomi a uzitek ze sexu.

V prvnich fazich to fakt neni nic moc. Navic tvoje situace neni zavodenihodna, kdyz napises:

A jediné, o čem jsem v tu chvíli přemýšlela, byl strach, že skutečně orgasmu nedosáhnu a jeho tak zklamu - ano, což se také stalo a mou vinou.


Kurnas, tohle musi byt fakt super sex. Ten hezky ma vypadat fakt jinak.

Co z něj nakonec také vypadlo, bylo, že v určitých polohách mě přestává cítit. A při těchto slovech už jsem v duchu měla pomalu na krajíčku. Přitom nᚠvztah je jinak dokonalý a já nechci, aby to celé zkrachovalo právě v posteli.

A to pises, ze vas vztah je dokonaly. No to neni.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#11 23. 7. 2012 19:11

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: "Přemýšlení" při sexu

agnes už s ním stejně není, tak co.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#12 24. 7. 2012 16:27

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: "Přemýšlení" při sexu

PPavlaa napsal(a):

agnes už s ním stejně není, tak co.

Jak to vis??


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#13 24. 7. 2012 17:59

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: "Přemýšlení" při sexu

dusička napsal(a):

Manue napsal(a):

Ja jsem taky poprve (a nidky potom ) nekrvacela.
Ac jsme zazila s nekolika muzi skvely sex, vaginalnim stykem nikdy orgasmu nedosahnu, pouze oralne ( je mi neco pres tricet). Od zacatku jsem to brala jako fakt, myslim, ze je oragsmus v dnesni dobe trochu precenovan (babicka ani nevedla, co se tim vyvrcholenim mysli) :-)
Nedelej si zbytecne problemy tam, kde vlastne zadne nejsou.
Trochu me zarazi pouze fakt, ze jste meli styk, i kdyz partner poznal, ze nejsi uvolnena a tedy vlastne ani pripravena, a ze jsi musela neco vysvetlovat...

P.S.taky by ses mela zamyslet nad antikoncepi, na menstruaci bych se nespolehala.

Tak to by ses divila, i naše babičky si sex uměly užít stolt jen se o tom nemluvilo

Tak asi jak které, stejně jako babičky našich vnoučat wink a všechny další dámy. Jenom o tom dřív většinou nevyprávěly těm, co do toho nic nebylo.


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#14 24. 7. 2012 20:21

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: "Přemýšlení" při sexu

eremuruss napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

agnes už s ním stejně není, tak co.

Jak to vis??

psala to na nevěře, erem.

Upravil(a) PPavlaa (24. 7. 2012 20:21)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů