Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 6. 7. 2012 10:27

majkafa
Host

Re: Poradí někdo

dusička by evidentně prominula svému muži cokoliv a vždy by to omluvila tím, že to "zavinila" ona, protože kdyby se ona chovala jinak, choval by se i on. Ale takhle to není. K někomu se může chovat naprosto dokonale dle všech psychologických, ezoterických a cojávímjakých pouček a pravidel a on stejně zůstane buranem.

 

#52 6. 7. 2012 10:27

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Poradí někdo

Seli - já nepíšu aby ho chválila. To stejně nepomáhá, vždy psala, že když mu chce dát pusu, tak on dělá fory.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#53 6. 7. 2012 10:42

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Poradí někdo

dusička napsal(a):

Já bych řekla, že ani Gabra není svatoušek. Oni jsou svým způsobem oba stejní.
Nevěřím tomu, že se hulvát hulvátem stane ze dne na den.
Pokavad nebyl a najednou je.
Všimni si Gabro co o něm píšeš - že si při každé akci zapotí, že je jak vepřík. Já bych řekla, že si mu to dostatečně dala najevo a on se "brání" tím, že se chová takto, že takový být nechce v tvých očí, a nešastně se brání - útokem na Tebe.
Ty se Gabro podceňuješ, protože Ti vadí, že Tě upozorní na Tvá kila (on je má taky a nechce v tom být sám).
JInak tak nevidím že by jí nadával sprostě, ale to hulváctví.
Jde o to,jak se Gabra chová k němu.
Tímto chlapa neomlouvám, ale možná že by se na tom dalo pracovat.Nebo ta úcta jen tak vymizela?

proč tak urputně zastávᚠnázor, že by G. měla na sobě a na svém vztahu k manželovi zapracovat , a ono se to jistě zklepší?
Sice to tu nepíše, ale já mám dojem, že zkouší všechny možné cesty ( včetně "lísaní se" a vyžadování něžností) a ono to nejde.
Ty přesto neustále opakuješ, že by nměla na tom pracovat. Nenapadlo tě, že už třeba prostě nemá sílu , naději a pocit, že by to mohlo jít? V takovém případě už to opravdu nejde, i když z venku to může vypadat, že by to "ještě" šlo. A takový urtputný názor jako tvůj tomu člověku jen ubližuje.

Není tady

 

#54 6. 7. 2012 10:53

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Poradí někdo

Agewo - jde o to, že mi tu přijde, že jak někdo tu napíšu problém,který by se i evnetuálně mohl řešit, každý tu radí rozchod.
To by se pak rozváděli všichni.
Někdo si tu přijde pro radu, a hned rozchod, rozvod, aniž by se zkusilo nějaké řešení.
Ano Gabra je unavená ze vztahu. Ale co jí pomůže? Jít pryč? Utéct? Já TI nevím, jestli je to to pravý řešení.
A jestli už vyzkoušela vše.
Psala, že jdou do psychologický poradny, tak to dle mýho chce řešit


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#55 6. 7. 2012 11:02

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Poradí někdo

majkafa napsal(a):

dusička by evidentně prominula svému muži cokoliv a vždy by to omluvila tím, že to "zavinila" ona, protože kdyby se ona chovala jinak, choval by se i on. Ale takhle to není. K někomu se může chovat naprosto dokonale dle všech psychologických, ezoterických a cojávímjakých pouček a pravidel a on stejně zůstane buranem.

Nepíšu nikde, že na vině je Gabra.
Píšu, že na "vině" jsou oba.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#56 6. 7. 2012 11:06

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Poradí někdo

dusička napsal(a):

Agewo - jde o to, že mi tu přijde, že jak někdo tu napíšu problém,který by se i evnetuálně mohl řešit, každý tu radí rozchod.
To by se pak rozváděli všichni.
Někdo si tu přijde pro radu, a hned rozchod, rozvod, aniž by se zkusilo nějaké řešení.
Ano Gabra je unavená ze vztahu. Ale co jí pomůže? Jít pryč? Utéct? Já TI nevím, jestli je to to pravý řešení.
A jestli už vyzkoušela vše.
Psala, že jdou do psychologický poradny, tak to dle mýho chce řešit

na to abyse mohl řešit, je potřeba spolupráce obou stran. A tady jí moc nevidím.
Já rozhodně neříkám ( a doufám, že jsem neříkala ) , že se musí hned rozvádět. Jenže tvoje příspěvky mi , promin, přijdou jako dost jednostrané a manipulující ......musíš se změnit, vzpomen si jak jsi ho milovala , hlavne jak se chová k dětem.......připomíná mi to rady našich babiček, které neměli jinou možnost než v jakémkoliv vztahu vydržet .

Upravil(a) agewa (6. 7. 2012 11:07)

Není tady

 

#57 6. 7. 2012 11:07

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Poradí někdo

dusička napsal(a):

majkafa napsal(a):

dusička by evidentně prominula svému muži cokoliv a vždy by to omluvila tím, že to "zavinila" ona, protože kdyby se ona chovala jinak, choval by se i on. Ale takhle to není. K někomu se může chovat naprosto dokonale dle všech psychologických, ezoterických a cojávímjakých pouček a pravidel a on stejně zůstane buranem.

Nepíšu nikde, že na vině je Gabra.
Píšu, že na "vině" jsou oba.

nemusí být ani jeden .

Není tady

 

#58 6. 7. 2012 11:13

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Poradí někdo

agewa napsal(a):

dusička napsal(a):

Agewo - jde o to, že mi tu přijde, že jak někdo tu napíšu problém,který by se i evnetuálně mohl řešit, každý tu radí rozchod.
To by se pak rozváděli všichni.
Někdo si tu přijde pro radu, a hned rozchod, rozvod, aniž by se zkusilo nějaké řešení.
Ano Gabra je unavená ze vztahu. Ale co jí pomůže? Jít pryč? Utéct? Já TI nevím, jestli je to to pravý řešení.
A jestli už vyzkoušela vše.
Psala, že jdou do psychologický poradny, tak to dle mýho chce řešit

na to abyse mohl řešit, je potřeba spolupráce obou stran. A tady jí moc nevidím.
Já rozhodně neříkám ( a doufám, že jsem neříkala ) , že se musí hned rozvádět. Jenže tvoje příspěvky mi , promin, přijdou jako dost jednostrané a manipulující ......musíš se změnit, vzpomen si jak jsi ho milovala , hlavne jak se chová k dětem.......připomíná mi to rady našich babiček, které neměli jinou možnost než v jakémkoliv vztahu vydržet .

Nikde jsem nepsala - hlavně jak se chová k dětem.
A mít vztah jen kvůli dětem je blbost. (s babičkama nesouhlasím v tomhletom)
Měla jsem na mysli, odrazit se od Toho, proč ho miluju, vzpomenout si i na jeho kladné vlastnosti.
A zkusit to řešit . Rozvod je podle mýho až to poslední, když už nic nezabere.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#59 6. 7. 2012 11:22

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Poradí někdo

agewa napsal(a):

dusička napsal(a):

majkafa napsal(a):

dusička by evidentně prominula svému muži cokoliv a vždy by to omluvila tím, že to "zavinila" ona, protože kdyby se ona chovala jinak, choval by se i on. Ale takhle to není. K někomu se může chovat naprosto dokonale dle všech psychologických, ezoterických a cojávímjakých pouček a pravidel a on stejně zůstane buranem.

Nepíšu nikde, že na vině je Gabra.
Píšu, že na "vině" jsou oba.

nemusí být ani jeden .

jj, proto jsem to na "vině" psala v uvozovkách


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#60 6. 7. 2012 12:21

majkafa
Host

Re: Poradí někdo

dusička napsal(a):

Měla jsem na mysli, odrazit se od Toho, proč ho miluju, vzpomenout si i na jeho kladné vlastnosti.
A zkusit to řešit . Rozvod je podle mýho až to poslední, když už nic nezabere.

A fakt ho miluje?

 

#61 6. 7. 2012 12:22

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Poradí někdo

majkafa napsal(a):

dusička napsal(a):

Měla jsem na mysli, odrazit se od Toho, proč ho miluju, vzpomenout si i na jeho kladné vlastnosti.
A zkusit to řešit . Rozvod je podle mýho až to poslední, když už nic nezabere.

A fakt ho miluje?

Na to si musí odpovědět Gabra


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#62 6. 7. 2012 14:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Poradí někdo

dusička napsal(a):

Seli - já nepíšu aby ho chválila. To stejně nepomáhá, vždy psala, že když mu chce dát pusu, tak on dělá fory.

Chváli ho nemá, nadáva mu nemá... asi najlepšie mlčky ho obslúži, da mu prachy na krčmu a tvári sa, že inak ani neexistuje. roll Neviem, pre mňa by toto nebolo, ani na žitie pre mňa, ani ako vzor rodinného života pre deti.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#63 8. 7. 2012 15:35

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Poradí někdo

PPavlaa napsal(a):

tak to určitě. jen mě baví rady typu - každej se k nám chová tak jak mu dovolíme roll

Ja jsem na to taky alergicka, nevsimla jsem si, a ani v ostatnich pripadech, ze by mu to Gabra dovolila. Ten chlap se k ni chova tak, jak sam uznal, jako dospely clovek, za vhodne. Jemu se to libi.


Tohle je desny cynismus.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#64 8. 7. 2012 15:53

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Poradí někdo

dusička napsal(a):

Já to uplně vidím, jak Gabra nadává sýmu chlapovi, jak nic nedělá, jak jen čučí na pc, tv, jak je tlustej, jaký má panděro. A on zase jí.
Ted je už jedno, kdo si začal. Ale jak najít cestu k sobě. Dělaj si naschvály, oko za oko, a Gabra si říká, já jsem lepší než on a budu lepší. Já tam tu úctu nevidím ani z jedný strany. Manželství je zkouška. Hledání kompromisů a ne soutěžení,kdo je lepší

Prosimte Dusicko, ja nejak nemohu pochopit, ze v tomto a podobnych pripaded vyjedes s teorii, ze ta zena je spatna, nadava muzovi a ma se zmenit. 

Nebo kdo tady soutezi, ze je lepsi? Kde si to vycetla?

Ty si neco predstavis a vyfantazirujes, neco negativniho o te zene a zacnes ji napominat. A tady si pritom prehledla, ze ona mu chce dat pusu, ze s nim dokonce chce mit sex, ze ho chce obejmout a ze si s nim chce popovidat. Prehledla si, ze ona se stara komplet o domacnost a o deti.

Ten chlap by ji mel libat denne ruce a on se rozhodl, ze ji bude urazet a ponizovat a to dokonce, kdyz ona prebere starost o dokmacnost ....vis?

Gabra proste je lepsi nez on. To je evidentni.

Upravil(a) sahleb (8. 7. 2012 15:56)


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#65 8. 7. 2012 19:08

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Poradí někdo

Gabro,
tak si napiš plusy a mínusy vašeho vztahu a uvidíš sama, co ti vyjde.

Není tady

 

#66 8. 7. 2012 21:03

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Poradí někdo

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

Já to uplně vidím, jak Gabra nadává sýmu chlapovi, jak nic nedělá, jak jen čučí na pc, tv, jak je tlustej, jaký má panděro. A on zase jí.
Ted je už jedno, kdo si začal. Ale jak najít cestu k sobě. Dělaj si naschvály, oko za oko, a Gabra si říká, já jsem lepší než on a budu lepší. Já tam tu úctu nevidím ani z jedný strany. Manželství je zkouška. Hledání kompromisů a ne soutěžení,kdo je lepší

Prosimte Dusicko, ja nejak nemohu pochopit, ze v tomto a podobnych pripaded vyjedes s teorii, ze ta zena je spatna, nadava muzovi a ma se zmenit. 

Nebo kdo tady soutezi, ze je lepsi? Kde si to vycetla?

Ty si neco predstavis a vyfantazirujes, neco negativniho o te zene a zacnes ji napominat. A tady si pritom prehledla, ze ona mu chce dat pusu, ze s nim dokonce chce mit sex, ze ho chce obejmout a ze si s nim chce popovidat. Prehledla si, ze ona se stara komplet o domacnost a o deti.

Ten chlap by ji mel libat denne ruce a on se rozhodl, ze ji bude urazet a ponizovat a to dokonce, kdyz ona prebere starost o dokmacnost ....vis?

Gabra proste je lepsi nez on. To je evidentni.

A co má z toho že je lepší. Nic.
Nepochopila si mě Sahleb.
Znova píšu, neobvinuju Gabru, stačí.  vissla


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#67 9. 7. 2012 7:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Poradí někdo

To nie, ale nabádaš ju k veciam, ktoré podža mňa nefungujú... Zjavne nefungujú. Súhlasím, že už sú v kolotoči vzájomného pohŕdania a urážok, ale navyše v nerovnovážnom vzahu (Gabra sa zdá závislejšia a zranitežnejšia ako terč) a asi to chce nejaký ssilnejší, alebo lepšie mierený impulz ako ot, čo radíš ty.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#68 11. 7. 2012 17:23

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Poradí někdo

dusička napsal(a):

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

Já to uplně vidím, jak Gabra nadává sýmu chlapovi, jak nic nedělá, jak jen čučí na pc, tv, jak je tlustej, jaký má panděro. A on zase jí.
Ted je už jedno, kdo si začal. Ale jak najít cestu k sobě. Dělaj si naschvály, oko za oko, a Gabra si říká, já jsem lepší než on a budu lepší. Já tam tu úctu nevidím ani z jedný strany. Manželství je zkouška. Hledání kompromisů a ne soutěžení,kdo je lepší

Prosimte Dusicko, ja nejak nemohu pochopit, ze v tomto a podobnych pripaded vyjedes s teorii, ze ta zena je spatna, nadava muzovi a ma se zmenit. 

Nebo kdo tady soutezi, ze je lepsi? Kde si to vycetla?

Ty si neco predstavis a vyfantazirujes, neco negativniho o te zene a zacnes ji napominat. A tady si pritom prehledla, ze ona mu chce dat pusu, ze s nim dokonce chce mit sex, ze ho chce obejmout a ze si s nim chce popovidat. Prehledla si, ze ona se stara komplet o domacnost a o deti.

Ten chlap by ji mel libat denne ruce a on se rozhodl, ze ji bude urazet a ponizovat a to dokonce, kdyz ona prebere starost o dokmacnost ....vis?

Gabra proste je lepsi nez on. To je evidentni.

A co má z toho že je lepší. Nic.
Nepochopila si mě Sahleb.
Znova píšu, neobvinuju Gabru, stačí.  vissla

Dusicko, mᚠpravdu, že tam pravděpodobně jde o boj, jehož se účastní Gabra i její manžel, že Gabra nebude tou "pouhou obětí" a její muž jen tím "po*ným padouchem" . Ale mám pocit, že je tu mnoho nevyřčeného, mnoho informací, jichž nás Gabra ušetřila a zdá se, že ušetří i nadále tongue. Myslím, že se musí napřed sama dobrat příčin devastace svého manželství a přistupovat ke všemu tomu hledání opravdu poctivě a bez všeho předstírání. K tomu pravděpodobně potřebuje náhled a odstup. Takže "bezdůvodné" sebepřesvědčování o tom, že se vlastně máme rádi, by byl jen takový kosmetický šolích. Stejně tak si nejsem jistá, zda může něco vyřešit třeba jedna společná návštěva psychologa. Může ji nebo je navést, ale nic víc.


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů