Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#26 5. 7. 2012 11:48

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Poradí někdo

gabro, kvůli dětem ? nezlob se, ale mě to přijde jen jako výmluva. nebo si myslíš, (když to dělᚠkvůli dětem) že je v pořádku, když žijí v tom, v čem žijí ? jak se bude jednou tvůj syn chovat k tobě a k jeho partnerce, když vidí, co vidí ?
a že si s nimi hraje - no je to jejich táta, ne ? měl by se jim věnovat a nejen když má momentálně chu, děti se nedají odložit jako hračka.
uvidíš, co bude, jestli pomůže psycholog, ale já to teda na nějákou velkou změnu z jeho strany nevidím ..

Upravil(a) PPavlaa (5. 7. 2012 11:48)

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#27 5. 7. 2012 23:02

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

DGabra napsal(a):

Děkuji všem moc za názor, možná to zní hloupě ale to co snasim a porad se sebe sama snazim nejak ukecat je asi opravdu hlavne kvuli detem. On si s nima hraje a venuje se jim ale jen kdyz on sam chce a ma na to naladu, a asi dela to ze se mi libi bydlet v baraku kde deti maji kolem sebe prirodu...a jak zde jedna pani se ptala tak ano ma ID. Jdeme ted v brzke dobe k psychologovi tak uvidim co se bude dit a pokud se nebude asi ani po tom snazit tak to vidim v konec i kdyz mi on neni lhostejny a porad tam nejaka laska z me strany je

Gabro, je sice hezké bydlet v baráku, kde máte kolem sebe přírodu - ale což je to platné, když v tom baráku žiješ s hrubiánem, lenochem a pijanem. To ti to bydlení v baráku za takovouhle cenu přijde pěkně draho ... grater

A jak už jsem jednou psala - ty děti to vidí, jak se k Tobě jejich otec chová a brzy se k Tobě budou chovat stejně, jako se chová on, protože to budou považovat za normu. Jestli Ti jde opravdu o děti, tak bys je měla uchránit od prostředí, kde jsou urážky a vulgarity na denním pořádku, kde táta nepracuje a svůj ID chodí několikrát v týdnu propíjet s kamarády do hospody, kde táta doma na nic nesáhne a nechává si od mámy posluhovat jako od služky vissla

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#28 6. 7. 2012 8:43

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC

Gabro - vzpomněla bych si na to, proč jste se vzali. CO Ti na něm přitahovalo. Vytratilo se to?

Každý den je jen jednou za život

Není tady

#29 6. 7. 2012 9:01

majkafa
Host

dusička napsal(a):

Gabro - vzpomněla bych si na to, proč jste se vzali. CO Ti na něm přitahovalo. Vytratilo se to?

dusi, na tvých radách je vidět, jak urputně hledᚠto, co radíš, ve svém vlastním životě. Aspoň tak to cítím.
Myslím si, že není vůbec důležité, co Gabru přitahovalo, když měla růžové brýle. Důležité je, že její muž je hulvát, sprosák a surovec. Tady a teď. sad

Upravil(a) majkafa (6. 7. 2012 9:17)

#30 6. 7. 2012 9:26

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

Majkafo, to byla otázka, a čekala jsem na odpověd, kterou jsem potom chtěla okomentovat.
Gabra si to totiž nechává líbit, nechá ho,aby byl hulvát. Když se začno ona chovat jinak, začne i on.
Jsou spolu šest let , odejít může vždycky. Třeba to je ted momentální krize. Ona je naštvaná a vadí ji na něm všechno.
JEstliže nejsou spolu jen kvůli dětem a Gabra cítí, že má manžela ráda, ikdyž momentálně ho nesnáší a nenávidí. Já bych na tom pracovala, a uvidí se.
Proč zahodit vztah,kde by si ten chlap mohl i uvědomit, že manželku deptá. On problém nemá, ona jo.
Zaměřila bych se, jak se k ní chová před dětmi.
Tím bych začala.
Gabra tady uvedla příklad, co manžel dělá,když vytírá. Já bych po něm hodila hadr, at si najde sexi služku,která mu vytře, nebo at to udělá sám.
Prostě Gabro změnit sama sebe.
Jak se chová jeho táta k mámě?

Není tady

#31 6. 7. 2012 9:26

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

majkafa napsal(a):

dusička napsal(a):

dusi, na tvých radách je vidět, jak urputně hledᚠto, co radíš, ve svém vlastním životě. Aspoň tak to cítím.
Myslím si, že není vůbec důležité, co Gabru přitahovalo, když měla růžové brýle. Důležité je, že její muž je hulvát, sprosák a surovec. Tady a teď. sad

Majkafo - já to nehledám, já to vím. stolt

Upravil(a) dusička (6. 7. 2012 9:28)

Není tady

#32 6. 7. 2012 9:28

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

majkafa napsal(a):

dusička napsal(a):

tady s majkafou souhlasím.

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#33 6. 7. 2012 9:31

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

Každý má nějaký starosti, nikde není manželství ideální a vysněné, jak jsme si představovaly jako malý holky. A to že si vezmeme prince a budeme žít štastně až do smrti.
I kdyby Gabra odešla, mohla by si najít muže podobného ražení jako je její manžel. (a třeba taky ne)
Psala že jsou spolu skoro sedm roků, říká se, že po sedmi letech je krize v manželství.
Tak bych se snažila tu krizi překonat, pokud k manželovi něco cítím.

Není tady

#34 6. 7. 2012 9:33

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

dusička napsal(a):

Majkafo, to byla otázka, a čekala jsem na odpověd, kterou jsem potom chtěla okomentovat.
Gabra si to totiž nechává líbit, nechá ho,aby byl hulvát. Když se začno ona chovat jinak, začne i on.
Jsou spolu šest let , odejít může vždycky. Třeba to je ted momentální krize. Ona je naštvaná a vadí ji na něm všechno.
JEstliže nejsou spolu jen kvůli dětem a Gabra cítí, že má manžela ráda, ikdyž momentálně ho nesnáší a nenávidí. Já bych na tom pracovala, a uvidí se.
Proč zahodit vztah,kde by si ten chlap mohl i uvědomit, že manželku deptá. On problém nemá, ona jo.
Tím bych začala.
Gabra tady uvedla příklad, co manžel dělá,když vytírá. Já bych po něm hodila hadr, at si najde sexi služku,která mu vytře, nebo at to udělá sám.

dusičko, ale mezi nimi už není úcta. aspoň z jeho strany určitě ne. mě fakt nepřijde normální, že chlap takhle ženský nadává. a co podle tebe vyřeší to, kdyby ji teda před dětma nenadával a byl na ni sprostej, jen když u toho nejsou ? ty jsi schopna tohle chování partnera jen tak vypustit, jako kdyby se nic nedělo ?
já se teda přiznám, že já tohle neumím. a myslím, že většina ženských ne. ty nadávky a sprostý chování v tobě prostě zůstanou.

Není tady

#35 6. 7. 2012 9:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Kríza? Podža mňa to je proste zlé, ako sa ich vzah vyvinul. Nie som priaznivec rýchlych rozchodov, ale na vzah - aj na krízu, koniec koncov - sú potrební dvaja a pokiaž pán nechce (nič meni), tak Gabra musí buď rezignova a zrazi opätky, alebo teda odís.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#36 6. 7. 2012 9:38

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

dusička napsal(a):

Každý má nějaký starosti, nikde není manželství ideální a vysněné, jak jsme si představovaly jako malý holky. A to že si vezmeme prince a budeme žít štastně až do smrti.
I kdyby Gabra odešla, mohla by si najít muže podobného ražení jako je její manžel. (a třeba taky ne)
Psala že jsou spolu skoro sedm roků, říká se, že po sedmi letech je krize v manželství.
Tak bych se snažila tu krizi překonat, pokud k manželovi něco cítím.

dusičko, do jistý míry mᚠpravdu. všude něco je. ale já si myslím, že ve chvíli, kdy se chlap chová takhle, tak už není co zachraňovat. lidi se můžou hádat, mít krize, lízt si na nervy, ale všechno by mělo mít nějáký hranice. to jeho sprostý chování už je podle mě za hranicí všeho.
nebo myslíš, že když ji příště k té krávě rovnou i jednu vrazí, tak se nad tím taky mávne rukou, protože holt měli krizi ?
možná máme ty hranice každý někde jinde. a někomu třeba tenhle způsob manželství vyhovuje.
a někdo v něm je prostě třeba jen ze strachu z toho, co by bylo, když odejde pryč.

Není tady

#37 6. 7. 2012 9:52

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

Já bych řekla, že ani Gabra není svatoušek. Oni jsou svým způsobem oba stejní.
Nevěřím tomu, že se hulvát hulvátem stane ze dne na den.
Pokavad nebyl a najednou je.
Všimni si Gabro co o něm píšeš - že si při každé akci zapotí, že je jak vepřík. Já bych řekla, že si mu to dostatečně dala najevo a on se "brání" tím, že se chová takto, že takový být nechce v tvých očí, a nešastně se brání - útokem na Tebe.
Ty se Gabro podceňuješ, protože Ti vadí, že Tě upozorní na Tvá kila (on je má taky a nechce v tom být sám).
JInak tak nevidím že by jí nadával sprostě, ale to hulváctví.
Jde o to,jak se Gabra chová k němu.
Tímto chlapa neomlouvám, ale možná že by se na tom dalo pracovat.
Nebo ta úcta jen tak vymizela?

Upravil(a) dusička (6. 7. 2012 9:53)

Není tady

#38 6. 7. 2012 10:00

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

dusičko, jak to u nich je, do toho nikdo z nás nevidí, to je fakt.
a že se nestane hulvátem ze dne na den - třeba už to v něm bylo, jen dokud byl zaláskovanej, bylo to jiný, to je asi normálka. navíc tehdy mohl mít pocit, že ji nemá jistou, teď ho zřejmě má.

prosím tě, že ji nadává do krav, to vidíš jako co ?

Upravil(a) PPavlaa (6. 7. 2012 10:01)

Není tady

#39 6. 7. 2012 10:04

majkafa
Host

dusička napsal(a):

Tím bych začala.

Opravdu ještě stále věříš, že toto platí u všech?
Ano, začne se chovat jinak. Ale jinak neznamená vždy lépe.
Co má s chováním k ní společné jeho chování k dětem? Když se bude chovat hezky k dětem, tak ji může klidně zničit? va

Přemýšlím o sobě, jestli jsem taky takhle slepá k vlastnímu životu.

#40 6. 7. 2012 10:04

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

DGabra napsal(a):

Poradí někdo?
Chtela bych se spis jen optat. Pred sesti lety jsem se zamilovala a nasledovala svou lasku do jeho rodne visky. Plni lasky jsme do roka potvrdily nasi lasku u oltare, pak se nam narodily dve krasne deti.... A ja se ptam zda je mozne ze se ta krasna velka laska vytratila.
Vim ze pocatecni zamilovanost casem opadne ale jsem naivni kdyz zadam od partnera trochu nehy, porozumeni, popovidani si, obejmuti...aj? Nikdy jsem nebyla stihle postavy ale ani obezni. Pri druhem diteti jsem pribrala 25kg a defakto jeste 5 a mam svou puvodni vahu. Muj manzel je ze zdravotnich duvodu pracovne omezeny takze je doma, za ta leta jeste zlenivel. Ale myslite ze jsem nenormalni ze mi vadi ze je 3-4krat v tydnu s kamarady v hospode, nazyva me almarou, kravou...aj, neumi si sednout jak driv a jen tak si povidat o cemkoliv, jedine co dela je ze lezi, neustale neco ji (behem tech let pribral snad 30kg), kouka na tv ci do pc. Citim se tu strasne sama, rodina bydli moje daleko, ale zacinam premyslet zda ma cenu kvuli detem nadale v necem takovem zustavat. Vim ze nikdo neni dokonaly ale prece si nezaslouzim takove ponizovani, urazeni..aj jen proto ze se mi nelibi jeho toulani s kamarady. sad
Dela ksichty kdyz behem dne chci pusu, kdyz stiram podlahu a sehnu se tak udela zvuk jak ze jsem si prdla. Kdykoliv jsme nekam pozvany tak jelikoz nemam kdo by pohlidal deti tak bud vsude musi jit sam a pritahne buhvi v kolik anebokdyz uz nekam jdeme jako cela rodina s detmi tak nikdy neni schopny s nami odejit. Uz ani po te sexualni strance to neni co to byvalo, tim jak pribral tak nejlepe abych jen ja se snazila jelikoz on se u vseho hned zpoti. Vetsinou me ten vztek prejde ale v posledni dobe si rikam jak dlouho to vydrzim a tak by me zajimal nazor druhych nestrannych. Predem moc dekuji

Nikde jsem Pavli nečetla, že by jí nadával sprostě do krav.

Upravil(a) dusička (6. 7. 2012 10:04)

Není tady

#41 6. 7. 2012 10:06

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

majkafa napsal(a):

dusička napsal(a):

Tím bych začala.

Co má s chováním k ní společné jeho chování k dětem? Když se bude chovat hezky k dětem, tak ji může klidně zničit? va

V první řadě bych se zaměřila, jak se chová k ní před dětma.
Protože děti v tom žijí, rodiče jim jdou příkladem.
Možná jsem to špatně napsala, to není jeden úkol, na který bych se zaměřila, ale první.
Jo a taky bych se zaměřila, jak já se chovám k němu
Oni se sobě navzájem zrcadlej.
Gabra mu nadává, že je tlustej, že se potí, že chodí na pivo, že se jí nevěnuje, atd atd atd. A on jí zase točí.

Upravil(a) dusička (6. 7. 2012 10:07)

Není tady

#42 6. 7. 2012 10:07

majkafa
Host

dusička napsal(a):

Všimni si Gabro co o něm píšeš - že si při každé akci zapotí, že je jak vepřík. Já bych řekla, že si mu to dostatečně dala najevo a on se "brání" tím, že se chová takto, že takový být nechce v tvých očí, a nešastně se brání - útokem na Tebe.
Ty se Gabro podceňuješ, protože Ti vadí, že Tě upozorní na Tvá kila (on je má taky a nechce v tom být sám).

Dovolím si říct, že manžel Gabry byl hulvátem a vesnickým buranem odjakživa. Jen to Gabra neviděla / nechtěla vidět.
Pro tebe to fakt není sprosté nadávání? Mᚠhodně posunutá měřítka.

#43 6. 7. 2012 10:09

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

Dovolím si říct, že manžel Gabry byl hulvátem a vesnickým buranem odjakživa. Jen to Gabra neviděla / nechtěla vidět.

Mně nikdo sprostě nenadává a žiju na vesnici. wink
A kdyby nadával, za rámeček by si to nedal.
Já tam nevidím sprostý nadávání. Kde píše, že jí nadává do krav?

Není tady

#44 6. 7. 2012 10:10

majkafa
Host

DGabra napsal(a):

Vim ze pocatecni zamilovanost casem opadne ale jsem naivni kdyz zadam od partnera trochu nehy, porozumeni, popovidani si, obejmuti...aj? Nikdy jsem nebyla stihle postavy ale ani obezni. Pri druhem diteti jsem pribrala 25kg a defakto jeste 5 a mam svou puvodni vahu. Muj manzel je ze zdravotnich duvodu pracovne omezeny takze je doma, za ta leta jeste zlenivel. Ale myslite ze jsem nenormalni ze mi vadi ze je 3-4krat v tydnu s kamarady v hospode, nazyva me almarou, kravou...aj, neumi si sednout jak driv a jen tak si povidat o cemkoliv, jedine co dela je ze lezi, neustale neco ji (behem tech let pribral snad 30kg), kouka na tv ci do pc. Citim se tu strasne sama, rodina bydli moje daleko, ale zacinam premyslet zda ma cenu kvuli detem nadale v necem takovem zustavat. Vim ze nikdo neni dokonaly ale prece si nezaslouzim takove ponizovani, urazeni..aj jen proto ze se mi nelibi jeho toulani s kamarady. sad
Dela ksichty kdyz behem dne chci pusu, kdyz stiram podlahu a sehnu se tak udela zvuk jak ze jsem si prdla. Kdykoliv jsme nekam pozvany tak jelikoz nemam kdo by pohlidal deti tak bud vsude musi jit sam a pritahne buhvi v kolik anebokdyz uz nekam jdeme jako cela rodina s detmi tak nikdy neni schopny s nami odejit. Uz ani po te sexualni strance to neni co to byvalo, tim jak pribral tak nejlepe abych jen ja se snazila jelikoz on se u vseho hned zpoti. Vetsinou me ten vztek prejde ale v posledni dobe si rikam jak dlouho to vydrzim a tak by me zajimal nazor druhych nestrannych. Predem moc dekuji

dusičko, už vidíš?

Upravil(a) majkafa (6. 7. 2012 10:11)

#45 6. 7. 2012 10:12

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

Já bych řekla, jak jsem psala výš, Gabra taky není svatá, on jí to oplácí. Neštastným způsobem (já bych ho hnala tím hadrem).
Teď je to u nich kdo z koho. Jak píšu, oba dva svým způsobem "stejní"

Upravil(a) dusička (6. 7. 2012 10:14)

Není tady

#46 6. 7. 2012 10:17

majkafa
Host

Pro mě takové manželství není, kde by mi muž takhle sprostě nadával a takhle se ke mně choval. Ale chápu, že někdo zavře oči nad věcmi, nad kterými je nezavřu já. Když není v manželství úcta k partnerovi, pro mě je bezcenné.

#47 6. 7. 2012 10:18

majkafa
Host

dusička napsal(a):

Mně nikdo sprostě nenadává a žiju na vesnici. wink
A kdyby nadával, za rámeček by si to nedal.
Já tam nevidím sprostý nadávání. Kde píše, že jí nadává do krav?

Vesničtí burani žijí i ve městech. To není o tom, kde žiješ. Jenom jsi to nepochopila.

#48 6. 7. 2012 10:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

dusička napsal(a):

Hulvátstvo vo vzahu je to najhoršie, aspoň pre mňa. Môže by vácheň, aká chce, ak si ma chlap neváži a správa sa ku mne ako k onuci, tak vzah (akýkožvek, neplatí len pre partnerský) je v (_._) . Kde nie je aspoň žudská úcta, nie je nič. Žila som s cholerikom a môžem poveda, že ani jeho cholerizmus mi nevadil tak ako nedostatok úcty, ktorý dával najavo... a preto šiel vzah do ... no, tam kam šiel.

Brita

Není tady

#49 6. 7. 2012 10:23

dusička
♥♥♥♥♥♥♥

majkafa napsal(a):

Pro mě takové manželství není, kde by mi muž takhle sprostě nadával a takhle se ke mně choval. Ale chápu, že někdo zavře oči nad věcmi, nad kterými je nezavřu já. Když není v manželství úcta k partnerovi, pro mě je bezcenné.

Majkafo - tady nejde o Tebe.
Já to uplně vidím, jak Gabra nadává sýmu chlapovi, jak nic nedělá, jak jen čučí na pc, tv, jak je tlustej, jaký má panděro. A on zase jí.
Ted je už jedno, kdo si začal. Ale jak najít cestu k sobě. Dělaj si naschvály, oko za oko, a Gabra si říká, já jsem lepší než on a budu lepší.
Já tam tu úctu nevidím ani z jedný strany.
Manželství je zkouška. Hledání kompromisů a ne soutěžení,kdo je lepší

Není tady

#50 6. 7. 2012 10:23

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

dusička napsal(a):

majkafa napsal(a):

dusička napsal(a):

Tím bych začala.

V první řadě bych se zaměřila, jak se chová k ní před dětma.
Protože děti v tom žijí, rodiče jim jdou příkladem.
Možná jsem to špatně napsala, to není jeden úkol, na který bych se zaměřila, ale první.
Jo a taky bych se zaměřila, jak já se chovám k němu
Oni se sobě navzájem zrcadlej.
Gabra mu nadává, že je tlustej, že se potí, že chodí na pivo, že se jí nevěnuje, atd atd atd. A on jí zase točí.

roll va A to ho má chváli za to, že nepracuje, prepíja invalidný dôchodok, a nerobí nai doma....? Bože, Dusi, ty to mᚠzvláštne nastavené... Nechceš ma za manžela? tongue U teba by mi bolo sveta ži... A sžubujem, že by som ti ani do kráv nenadávala... teda, keby si ma dobre živila...

Upravil(a) Selima (6. 7. 2012 10:25)

Brita

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí