Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 30. 6. 2012 20:50

DGabra
♥------

Poradí někdo

Poradí někdo?
Chtela bych se spis jen optat. Pred sesti lety jsem se zamilovala a nasledovala svou lasku do jeho rodne visky. Plni lasky jsme do roka potvrdily nasi lasku u oltare, pak se nam narodily dve krasne deti.... A ja se ptam zda je mozne ze se ta krasna velka laska vytratila.
Vim ze pocatecni zamilovanost casem opadne ale jsem naivni kdyz zadam od partnera trochu nehy, porozumeni, popovidani si, obejmuti...aj? Nikdy jsem nebyla stihle postavy ale ani obezni. Pri druhem diteti jsem pribrala 25kg a defakto jeste 5 a mam svou puvodni vahu. Muj manzel je ze zdravotnich duvodu pracovne omezeny takze je doma, za ta leta jeste zlenivel. Ale myslite ze jsem nenormalni ze mi vadi ze je 3-4krat v tydnu s kamarady v hospode, nazyva me almarou, kravou...aj, neumi si sednout jak driv a jen tak si povidat o cemkoliv, jedine co dela je ze lezi, neustale neco ji (behem tech let pribral snad 30kg), kouka na tv ci do pc. Citim se tu strasne sama, rodina bydli moje daleko, ale zacinam premyslet zda ma cenu kvuli detem nadale v necem takovem zustavat. Vim ze nikdo neni dokonaly ale prece si nezaslouzim takove ponizovani, urazeni..aj jen proto ze se mi nelibi jeho toulani s kamarady. sad
Dela ksichty kdyz behem dne chci pusu, kdyz stiram podlahu a sehnu se tak udela zvuk jak ze jsem si prdla. Kdykoliv jsme nekam pozvany tak jelikoz nemam kdo by pohlidal deti tak bud vsude musi jit sam a pritahne buhvi v kolik anebokdyz uz nekam jdeme jako cela rodina s detmi tak nikdy neni schopny s nami odejit. Uz ani po te sexualni strance to neni co to byvalo, tim jak pribral tak nejlepe abych jen ja se snazila jelikoz on se u vseho hned zpoti. Vetsinou me ten vztek prejde ale v posledni dobe si rikam jak dlouho to vydrzim a tak by me zajimal nazor druhych nestrannych. Predem moc dekuji

Není tady

#2 30. 6. 2012 22:33

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Poradí někdo

Vypadá to, že si Tě chlapec zřejmě neváží. Píšeš, že nemáte hlídání a on chodí několikrát týdně večer do hospody. Nemᚠkamarádku? Že bys mu řekla, že dvakrát týdně půjdeš zas někam ty, třeba si zajeď do blízkého města i jen tak. Ale hlavně se na to pořádně vyfikni. Přijeď dobře naladěná. Prostě ho trošku popíchni, a si nemyslím, že tě má tak jistou.
Je to jen návrh, nevím, jestli dobrý, to budeš vědět ty. Hodně štěstí.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#3 1. 7. 2012 9:18

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

já nevím, jestli to, aby se někam vyfikla něco řeší. on nejen, že je línej, ale je k ní sprostej a uráží ji. nemá k ní žádnou úctu, poflakuje se s kamarády. já bych opravdu zvažovala, jestli s ním vůbec dál být.
co to je za jednání, když ji nadává do krav roll
ona se snaží, on se chová jako debil. co z toho ? nevěřím, že by to bylo jiný. a pro děti tohle taky není dobrý, jaký vztahy budou mít jednou ony samy, když v tomhle žijí ?

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#4 1. 7. 2012 9:23

majkafa
Host

Je to vesnický buran v pravém slova smyslu. Možná má už i náběh na alkoholizmus.
Takovému nedojde nic, když se Gabra vyfikne. Je mu to úplně jedno. Podle mě takový chlap za žádné snažení ani nestojí.
Gabro, na to si musíš odpovědět bohužel sama, jak dlouho tohle ještě vydržíš. Za sebe říkám, netrap se příliš dlouho, než s takovým chlapem ztratíš kus života a také kvůli dětem. Četla jsem si, cos psala o svém starším synovi. Ten už problém má.
Mᚠkam odejít? Co nejdříve?

Upravil(a) majkafa (1. 7. 2012 9:26)

#5 1. 7. 2012 9:39

agewa
♥♥♥♥♥♥-

Judyna napsal(a):

Vypadá to, že si Tě chlapec zřejmě neváží. Píšeš, že nemáte hlídání a on chodí několikrát týdně večer do hospody. Nemᚠkamarádku? Že bys mu řekla, že dvakrát týdně půjdeš zas někam ty, třeba si zajeď do blízkého města i jen tak. Ale hlavně se na to pořádně vyfikni. Přijeď dobře naladěná. Prostě ho trošku popíchni, a si nemyslím, že tě má tak jistou.
Je to jen návrh, nevím, jestli dobrý, to budeš vědět ty. Hodně štěstí.

myslím,že v tomto případě to nezabere, jedině když to udělá D. jen a jen pro sebe.
On si jí neáží a zřejmě nebude, no a ona jeho už zřejmě taky ne. Opravdu se musí děti dívat na to , jak otec uráží jejich matku? Jak rodiče nejsoou schopni spolu rozumě vyjít. Jak se otec opíjí ?

Není tady

#6 1. 7. 2012 10:23

sandra
♥♥♥♥♥♥-

DGabra napsal(a):

Poradí někdo?
Chtela bych se spis jen optat. Pred sesti lety jsem se zamilovala a nasledovala svou lasku do jeho rodne visky. Plni lasky jsme do roka potvrdily nasi lasku u oltare, pak se nam narodily dve krasne deti.... A ja se ptam zda je mozne ze se ta krasna velka laska vytratila.
Vim ze pocatecni zamilovanost casem opadne ale jsem naivni kdyz zadam od partnera trochu nehy, porozumeni, popovidani si, obejmuti...aj? Nikdy jsem nebyla stihle postavy ale ani obezni. Pri druhem diteti jsem pribrala 25kg a defakto jeste 5 a mam svou puvodni vahu. Muj manzel je ze zdravotnich duvodu pracovne omezeny takze je doma, za ta leta jeste zlenivel. Ale myslite ze jsem nenormalni ze mi vadi ze je 3-4krat v tydnu s kamarady v hospode, nazyva me almarou, kravou...aj, neumi si sednout jak driv a jen tak si povidat o cemkoliv, jedine co dela je ze lezi, neustale neco ji (behem tech let pribral snad 30kg), kouka na tv ci do pc. Citim se tu strasne sama, rodina bydli moje daleko, ale zacinam premyslet zda ma cenu kvuli detem nadale v necem takovem zustavat. Vim ze nikdo neni dokonaly ale prece si nezaslouzim takove ponizovani, urazeni..aj jen proto ze se mi nelibi jeho toulani s kamarady. sad
Dela ksichty kdyz behem dne chci pusu, kdyz stiram podlahu a sehnu se tak udela zvuk jak ze jsem si prdla. Kdykoliv jsme nekam pozvany tak jelikoz nemam kdo by pohlidal deti tak bud vsude musi jit sam a pritahne buhvi v kolik anebokdyz uz nekam jdeme jako cela rodina s detmi tak nikdy neni schopny s nami odejit. Uz ani po te sexualni strance to neni co to byvalo, tim jak pribral tak nejlepe abych jen ja se snazila jelikoz on se u vseho hned zpoti. Vetsinou me ten vztek prejde ale v posledni dobe si rikam jak dlouho to vydrzim a tak by me zajimal nazor druhych nestrannych. Predem moc dekuji

Gabro, sorry, ale chova se k tobe hur jak k psovi. Od takovyho cloveka bych uz ani tu pusu nechtela...mozna bys mela zacit premyslet nad tim, proc s takovym clovekem jeste zustavas...jsou to financni duvody? Hlavne se prosim neschovavej za to, ze nechces brat detem "tatinka"...protoze co oni u vas vidi za vzor? Chlapa, ktery chlasta a je hruby k manzelce a manzelka si to necha libit a jeste skemra o pusu...

Není tady

#7 1. 7. 2012 10:36

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

DGabra napsal(a):

Poradí někdo?

každý se k nám chová tak jak mu dovolíme ....

Není tady

#8 1. 7. 2012 10:52

sandra
♥♥♥♥♥♥-

aprill napsal(a):

DGabra napsal(a):

Poradí někdo?

každý se k nám chová tak jak mu dovolíme ....

Souhlas.

Není tady

#9 1. 7. 2012 10:58

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

no ono se to moc hezky říká, ale kdo ví, jak na tom gabra je, jestli má kam odejít.

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#10 1. 7. 2012 11:17

aprill
♥♥♥♥♥♥♥

hm a to se má nechat urážet?!

Není tady

#11 1. 7. 2012 11:38

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

vidíš, že bych to snad někde psala varoll

Není tady

#12 1. 7. 2012 11:43

agewa
♥♥♥♥♥♥-

PPavlaa napsal(a):

no ono se to moc hezky říká, ale kdo ví, jak na tom gabra je, jestli má kam odejít.

vždycky to jde. v nejhorším případě třeba do azylového domu - třeba. Neříkám, že je to lehké a určitě ne jednoduché.

Není tady

#13 1. 7. 2012 11:52

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

tak to určitě. jen mě baví rady typu - každej se k nám chová tak jak mu dovolíme roll

Není tady

#14 1. 7. 2012 12:25

aprill
♥♥♥♥♥♥♥

PPavlaa napsal(a):

tak to určitě. jen mě baví rady typu - každej se k nám chová tak jak mu dovolíme roll

a není to tak? pokud přistoupím na to, že mě partner zesměšňuje a uráží nemůžu čekat, že se bude chovat jinak

Není tady

#15 1. 7. 2012 14:03

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

Gabro, u vás vidím hlavní problém v tom, že jsi to nechala zajít příliš daleko.

Manžel nemusí nic - psala jsi, že je ze zdravotních důvodů omezený, takže je doma. Nerozumím, co to přesně znamená, že "je doma": to pobírá nějaký druh invalidního důchodu, nebo je dlouhodobě nezaměstnaný a kvůli zdravotnímu handicapu nemůže najít práci?!? Každopádně jsem se při čtení Tvého příspěvku dost podivila, protože opravdu není běžné, aby manžel s podivným odvoláním na svůj zdravotní stav nevydělával, obzvl᚝, když jsou v rodině dvě malé děti a manželka na MD a místo aby živil rodinu, chodil několikrát v týdnu s kamarády do hospody dumbom Gabro, z čeho vlastně žijete, když jsi na MD, manžel nechodí do práce a ještě chodí několikrát týdně pít - to bydlíte u manželových rodičů a ti vám přispívají?!? Jinou možnost si totiž opravdu nedovedu představit, protože a počítám jak počítám, jenom z Tvé mateřské byste při takovém uspořádání asi nevyžili hmm

Také jsem se podivila tomu, že manžel - místo aby se doma podílel na domácích pracech nejméně z jedné poloviny - tak buď leží, nebo sleduje TV či kouká do PC a přitom se neustále něčím cpe. Normální chlap - když už tedy nevydělává - by se měl na oplátku alespoň podílet na chodu rodiny vlastní prací a ne se povalovat na gauči, cpát se jako nezavřenej, na nic nesáhnout a nechat se od manželky obskakovat jako tureckej paša - a ještě ji urážet a nadávat jí do almar a krav. A už vůbec nerozumím tomu, proč za takovým dárečkem ještě dolézᚠa loudíš od něj pusu, čímž mu dávᚠjasně najevo svoji závislost a podřízenost.

Gabro, v Tvém manželství je souběh hned několika vážných důvodů, proč s takovým chlapem nebýt: nepracuje, chodí do hospody, doma na nic nesáhne a je na Tebe sprostej jak dlaždič. Nechala jsi celou situaci zkrátka dojít příliš daleko a náprava takového chlapa je velmi těžká, ne-li přímo nemožná. Jakmile si totiž chlap zvykne na to, že nemá žádné povinnosti, že nemusí nic - ani vydělávat, ani pomáhat doma, ani se k ženě chovat slušně - je to špatný. A já bych si na Tvém místě pomalu začala připravovat půdu k budoucímu odchodu, protože tohle už nikdy lepší nebude, bude to jenom čím dál tím horší.

A uvědom si, že tohle všechno vidí Tvoji synové, že v tom vyrůstají a že se budou postupem času chovat stejně, jako jejich otec: nebudou zvyklí doma nic dělat a až Ti po několikáté před nimi řekne jejich otec, že jsi almara a kráva, v pubertě Ti to řeknou kluci taky grater

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#16 1. 7. 2012 16:01

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Holky, máte ve všem pravdu. Je ale i důležité, jetli je toto Gabřin první pokus s tím něco dělat nebo už něco zkoušela.
Pokud ses Gabro už to pokusila nějak řešit a k ničemu to nebylo, asi je opravdu lepší odchod. Pokud je toto Tvůj první pokus, dala bych tomu šanci a něco zkusila. Takhle se opravdu žít nedá a holky mají pravdu, že to odneseš nejen ty, ale i děti (v podstatě zase hlavně ty a jejich budoucí  partnerky)

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#17 1. 7. 2012 16:19

vera
♥♥♥♥♥♥-

aprill napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

a není to tak? pokud přistoupím na to, že mě partner zesměšňuje a uráží nemůžu čekat, že se bude chovat jinak

ano, souhlasím apríl

ale souhlasím....a to velmi....taky s větou PPavly

Není tady

#18 1. 7. 2012 16:20

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

gabro, já mám kolegyni, ke který se manžel chová podobně. okoukali to i jejich kluci - dneska už dospělí a chovají se k ní úplně stejně. jí už to ani nepřijde, že je něco blbě, je na to zvyklá. ale když vypráví, jak to u nich chodí, koukáme všichni takhle vava
ona už je doma jen hadr na podlahu, na který si každej otevře hubu a kterej se o všechno postará, uvaří, vydláždí dvůr, skáče kolem nich a pánové se jen válí, občas chlastají a ona pak ještě řeší následky toho, jak se mezi sebou ožralí servou roll

Upravil(a) PPavlaa (1. 7. 2012 16:26)

Není tady

#19 1. 7. 2012 18:36

Ziki
♥♥♥♥♥--

Taková proměna během šesti let...Předtím, než jste se vzali tak taky nepracoval? A taky ho někdo obsluhoval?

Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

#20 2. 7. 2012 9:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

aprill napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

No tak ono je to zrejme plíživé a nenápadné, a človeku trvá, kým zareaguje. Druhá vec je, že Gabra si to možno nenechá, a sú z toho akurát ďalšie hádky a otrávenejší vzduch. Nie každý chlap reaguje rovnako. Na druhej strane mám pocit, Gabra sa necíti istá v kramflekoch a fakt sa ani neohradí - čo je určite chyba...

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#21 2. 7. 2012 9:10

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-

Třeba Gabra nemusí ještě odcházet ...... , jak se říká, nepředbíhejme událostem.
Buď jak buď, v pořádku to rozhodně není.
Hádám, že v manželově rodné vísce bydlíte v domě manželovy rodiny a ta je také okolo vás.  Komentuje nebo komentoval někdo z nich manželův životní styl? Mluvil někdo z nich s tebou o něm?
Vypadá to, že tvůj muž potřebuje pevnou ruku, nebo aspoň pevnou osobu v domě. A to ty nejsi a zatím ani nechceš být. Takže z něho se stává takzvaný kýbl s..č.k.

Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

#22 2. 7. 2012 22:07

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC

Gabro - mᚠráda manžela?

Každý den je jen jednou za život

Není tady

#23 5. 7. 2012 9:46

DGabra
♥------

Děkuji všem moc za názor, možná to zní hloupě ale to co snasim a porad se sebe sama snazim nejak ukecat je asi opravdu hlavne kvuli detem. On si s nima hraje a venuje se jim ale jen kdyz on sam chce a ma na to naladu, a asi dela to ze se mi libi bydlet v baraku kde deti maji kolem sebe prirodu...a jak zde jedna pani se ptala tak ano ma ID. Jdeme ted v brzke dobe k psychologovi tak uvidim co se bude dit a pokud se nebude asi ani po tom snazit tak to vidim v konec i kdyz mi on neni lhostejny a porad tam nejaka laska z me strany je

Není tady

#24 5. 7. 2012 11:20

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC

A co vypadnout z baráku na výlet? Je možný aby jste byli bez dětí? Celý den pro sebe? Nám to vždycky pomáhalo, rozebrat, probrat situaci, "vylít" si srdíčko jak z jedný tak z druhý strany, odpočnout si od dětí. Prostě jen vy dva.

Každý den je jen jednou za život

Není tady

#25 5. 7. 2012 11:42

Ziki
♥♥♥♥♥--

Dušičko, myslím,že psala, že hlídání k dětem je problém..Gabro, třeba vám ta návštěva psychologa pomůže, držím ti palce !

Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí