Ozn�men�

30. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

30. listopadu : Pracny, zázvorky a anýzky. Trojice voňavého cukroví, bez kterého nejsou Vánoce!

30. listopadu : Originální vánoční dekorace. Stačí pár klacíků a bílá barva.

#1 25. 6. 2012 16:01

romanapreslova
♥♥-----

ostrov Rab nebo Pag

Má někdo typ na ubytování bez Ck blízko od pláže písčité a za kolik?Díky

Není tady

#2 25. 6. 2012 16:16

Marcelka_m
♥------

Re: ostrov Rab nebo Pag

Ahoj nejsem si jistá, ale na Rábu jsme tedy písečné pláže neměli. Jen samé oblázkové.

Jinak já s rodinou jsme bydleli na Rábu v Saha Punta - http://www.dovolena.cz/zajezdy-autobuse … er_type=36

Do městečka je to relativně kousek. Jezdili jsme tam podél pobřeží loďkou. Jinak doporučuji si zjistit kdy jsou v Rábu slavnosti obléhání města. Je to hodně vyhlášené a moc pěkné!

Marcela

Upravil(a) Marcelka_m (25. 6. 2012 16:18)

Není tady

#3 25. 6. 2012 18:21

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-

Na Pagu jsme byli před dvěma lety, bydleli jsme v Bošaně, což je nejzelenější část ostrova, jinak tam nic není. Už bych tam znovu nejela. Není tam nic moc k vidění, dost tam fouká. Nebaví nás jen ležet na pláži, tak jsme ostrov projeli,ale znovu už tam nemusím

Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

#4 25. 6. 2012 18:31

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Na Pagu jsem nebyla, ale vím, že pokud je velké sucho, jsou tam problémy s vodou - voda není, a známí kvůli tomu odtud odjeli před pár lety pryč. Na Rabu jsem byla a je tam písečná plហSan Marino.

Strach je malá smrt...

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí