Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 14. 7. 2013 15:13

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: orální sex

andy75 napsal(a):

Co vám připadá zajímavé v sexu,co vlastně ženské vzrušuje?
Pochopila jsem, že můj banán vám připadá divný,dobře,ale čím okořenit sex?
Často bývá, že představa zajímavého sexu je odlišuje u žen a u mužu a potom v páru to občas není ideální,podle mě muži jsou asi více na prasečinky.
je to jenom moje zkušenost,ale nejvíce zabírá, když jsem v roli "prostitutky", obléknu se tak a dávám najevo, že mě nic nepřekvapí a dělám, to  co chce,pokud mi něco vadí, řeknu to, většinou ale souhlasím, víme oba, co chceme.

Me to nepripada divny. AQle naprosto mimo. On se jeste zadnej chlap nepocural smichy?   
A navrh navod. ze ma zena byt v roli prostitutky?  Proc generalizujes ?


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#52 14. 7. 2013 17:29

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: orální sex

A navrh navod. ze ma zena byt v roli prostitutky?  Proc generalizujes ?
Já teda nevím... možná že ty líp chápeš psanej text, sahleb... ale andy jasně píše "je to jenom moje zkušenost" - kde tam vidíš generalizování, prosím?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#53 14. 7. 2013 22:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: orální sex

andy75 napsal(a):

Co vám připadá zajímavé v sexu,co vlastně ženské vzrušuje?
Pochopila jsem, že můj banán vám připadá divný,dobře,ale čím okořenit sex?
Často bývá, že představa zajímavého sexu je odlišuje u žen a u mužu a potom v páru to občas není ideální,podle mě muži jsou asi více na prasečinky.
je to jenom moje zkušenost,ale nejvíce zabírá, když jsem v roli "prostitutky", obléknu se tak a dávám najevo, že mě nic nepřekvapí a dělám, to  co chce,pokud mi něco vadí, řeknu to, většinou ale souhlasím, víme oba, co chceme.

Mňa baví - občas - vymyslie niečo, čo ma zaujalo, ale ešte som neskúšala... ale nemusia to by žiadne vežké extrémy. A občas rada prevezmem iniciatívu ja a inokedy preferujem úplnú pasivitu... je to rôzne.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#54 14. 7. 2013 23:00

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: orální sex

helena napsal(a):

A navrh navod. ze ma zena byt v roli prostitutky?  Proc generalizujes ?
Já teda nevím... možná že ty líp chápeš psanej text, sahleb... ale andy jasně píše "je to jenom moje zkušenost" - kde tam vidíš generalizování, prosím?

Sahleb potrebuje trochu upusti žlč, zrejme... Žiadne generalizovanie tam nevidím...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#55 25. 2. 2015 19:42

Tresii
♥------
Registrovaný: 21. 12. 2014
Příspěvky: 23

Re: orální sex

já teda preferuji sex pomůcky. Poslední dobou nejvíc nakupuju na sexymall.cz, mají tam fakt  výběr smile

Není tady

 

#56 17. 5. 2018 12:09

zlatko145
Zablokovaný
Registrovaný: 2. 11. 2017
Příspěvky: 35

Re: orální sex

Mě třeba vzrušuje koukání na po*no. Vás ne?? Jsem divná, nebo normální?? Stydím se to partnerovi ale říci, tak mlčím. To ale není dobře a moc dobře to vím ale člověk si zase na jednu stranu může schovávat tajemství? Jinak sex miluji. Nedokážu bez něho žít. Naštěstí jsme na tom s partnerem stejně.

Není tady

 

#57 17. 5. 2018 12:21

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: orální sex

Tak se nestyď. A konej, no!


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#58 3. 1. 2019 16:23

starykocour
♥------
Registrovaný: 3. 1. 2019
Příspěvky: 10

Re: orální sex

annonymka1 napsal(a):

mám takový dotaz. Přítel by chtěl vyzkoušet orální sex (hlavně aby on mě dole dráždil jazykem) ale já mám k tomu docela odpor a trochu i strach. Vím že se to chlapům líbí,ale já nechápu proč. Příde mi to nechutný,ale zase bych chtěla docela vědět jaký to je,ale stydím se z moha důvodů (že se mu nebude líbit, že mu to nebude chutnat, nebo že to bude zapáchat, že hodně zvlhnu  atd.) Co si o tom myslíte vy? Jaké jsou vaše zkušenosti? A hlavně,jak ste překonali zábrany? Děkuji za jakoukoliv odpověď

....................
A neměl by to vše, co popisuješ být spíš problém Tvého přítele ? Když se to Tobě, nebo jemu nebude líbit, zkusíte něco jiného. Co má být. Je to stejné, jako když si uvaříte něco, co Vám nechutná. Tak si uvaříte něco jiného ...

Není tady

 

#59 7. 3. 2019 12:43

Lajla03
♥♥-----
Registrovaný: 24. 1. 2017
Příspěvky: 37

Re: orální sex

Jak tady na to reagují když jim něco takovýho řeknete ? Jako koukání na poron si myslím, že není nic hrozného a mně samotné se to taky líbí, ale spíš mám třeba strach co by mi chlap řekl na to, když bych chtěla vyzkoušet nějakou sexuální hračičku.

Není tady

 

#60 22. 1. 2020 19:04

ElinkovaB
♥------
Registrovaný: 19. 12. 2019
Příspěvky: 16

Re: orální sex

Dobrý den, máte orální sex rádi, vyhovuje vám s partnerem?

Není tady

 

#61 22. 1. 2020 20:27

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: orální sex

Bude reklama na nového partnera? gloria


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#62 24. 2. 2020 19:15

ElinkovaB
♥------
Registrovaný: 19. 12. 2019
Příspěvky: 16

Re: orální sex

Miluji orální sex--užíváme si ho s partnerem moc rádi:-)

Není tady

 

#63 24. 2. 2020 19:47

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: orální sex

ElinkovaB napsal(a):

Miluji orální sex--užíváme si ho s partnerem moc rádi:-)

Určitě s vonnýma svíčka v hubě!


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů