Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 6. 2012 9:34

Bláža..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 1053

Kreditní karta City Bank Life

Hledáme, zda má někdo zkušenost s touto platební kartou.
Je to možné, aby na ní zákazník vydělával?
Volala jsem do Citybank a bylo mi sděleno, že z každého nákupu mi City bank dá 2%. Prý se může vrátit až 2.000,- Kč měsíčně.
Mohu dát i svolení k inkasu a nemusím se prý o nic starat. První rok vedení účtu zdarma, druhý rok se platí 50,-Kč měsíčně za vedení účtu.
Nevěřím, že je to pro zákazníka jenom výhodné, ale nemohu to najít, kde na tom City bank vlastně vydělává.
Můžete poradit?
Díky Bláža..

Není tady

 

#2 21. 6. 2012 11:56

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Kreditní karta City Bank Life

Bláža.. napsal(a):

Hledáme, zda má někdo zkušenost s touto platební kartou.
Je to možné, aby na ní zákazník vydělával?
Volala jsem do Citybank a bylo mi sděleno, že z každého nákupu mi City bank dá 2%. Prý se může vrátit až 2.000,- Kč měsíčně.
Mohu dát i svolení k inkasu a nemusím se prý o nic starat. První rok vedení účtu zdarma, druhý rok se platí 50,-Kč měsíčně za vedení účtu.
Nevěřím, že je to pro zákazníka jenom výhodné, ale nemohu to najít, kde na tom City bank vlastně vydělává.
Můžete poradit?
Díky Bláža..

Lidi,tvého typu by se o takové věci neměli zajímat radši vůbec,je to pro vás jen cesta do pekel.Si piš,že žádná banka není charita!!

Není tady

 

#3 21. 6. 2012 12:13

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Kreditní karta City Bank Life

Ono těžko hodnotit z tak mála informací, co si tu poskytla. Banky si obecně berou z každé platby, kterou kartou uděláš, 2%. Jestli je to v případě téhle banky a karty, nevím. Jedná se tedy zejména o běžné účty. Je potřeba si uvědomit, že tyto 2% procenta platíme všichni v ceně výrobku automaticky a to i tehdy, když žádné banky nevyužíváme. Zpravidla je tu i poplatek za využívání karty.

Pokud jde o kreditky, každá platba je de facto úvěr a pokud se vybraná částka do konce nějakého měsíce dvou vrátí, neplatí se úrok. Pokud ne, platí se šílenej úrok. Alespoň tak vidím kreditky já.

O charitu se rozhodně nejedná a bance se to musí velmi dobře rentovat. Zvláště, pokud člověk není zrovna majetnej a nemůže splácet smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#4 21. 6. 2012 13:01

Ziki
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 650

Re: Kreditní karta City Bank Life

Je tam nejspíš požadavek na nějaký pravidelný měsíční obrat. Neteř zastavili agenti Citibank a ptali se jestli je zaměstnanec nebo podnikatel. Když řekla, že je studentka VŠ, ztratili zájem, stejně tak o známou, která je v domácnosti. Z toho usuzuju, že tam musí být nějaký měsíční příjem. Jinak vim,že v druhém roce používání se platí 50,-/měsíčně. Jisté je, že na tom banka neprodělá.


Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

 

#5 21. 6. 2012 13:19

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Kreditní karta City Bank Life

Kreditní karta je vždycky výhodná - pro banku.
Mně nesmí ŽÁDNÁ kreditní karta přes práh/do peněženky.

Není tady

 

#6 21. 6. 2012 16:49

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Kreditní karta City Bank Life

Martinka1 napsal(a):

Kreditní karta je vždycky výhodná - pro banku.
Mně nesmí ŽÁDNÁ kreditní karta přes práh/do peněženky.

Zajimave, ja mam kreditni kartu a platim s ni uz 25 let vsechno mozny i denni nakupy i hotely nebo letenky.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#7 21. 6. 2012 18:25

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Kreditní karta City Bank Life

On je taky výrazný rozdíl mezi debetní a kreditní kartou, že....


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#8 21. 6. 2012 18:42

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Kreditní karta City Bank Life

PavlaH napsal(a):

On je taky výrazný rozdíl mezi debetní a kreditní kartou, že....

To je snad jasný. Proto mám kartu debetní. Proč se pouštět do dluhů, že (ale někomu to může vyhovovat).

Není tady

 

#9 20. 9. 2012 11:48

hana kourimska
♥------
Registrovaný: 20. 9. 2012
Příspěvky: 1

Re: Kreditní karta City Bank Life

Tuhle mně odchytili v Intersparu v Hostivaři. Nabízeli Citi kreditní kartu, na kterou mohu nakupovat se slevou 2 %, banka nevyžaduje nic, ani vedení účtu, má pouze od obchodníku další 2 %.  Zajímalo je pouze, zda jsem OSVČ nebo zaměstnanec a zda mám příjem alespoň 15 000,- Kč. Vyplnila jsem tedy dotazník, do 14 dnů mi měla přijít karta, kterou jsem si měla aktivovat. Přišel dopis s tím, že má žádost o vydání kreditky nemůže být v tuto chvíli schválena. Vyhrazují si právo nesdělovat konkrétní důvody neschválení. Vzhledem k tomu, že mému příteli se to samé stalo před několika lety, budí toto chování ve mně dojem, že jim jde pouze o získání osobních údajů, které poté  prodají. Jinak si to neumím vysvětlit. jsou to podvodníci !!!
Hanka

Není tady

 

#10 20. 9. 2012 16:39

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Kreditní karta City Bank Life

kreditka může být dobrý sluha, pokud se s ní umí zacházet, tzn. dobře využívat tzv. bezúročného období, ale taky zlý pán, pokud jenom nakupuješ a nechávᚠsi strhávat povinnou minimální měsíční splátku (zpravidla 5%), což je pak takové neverending story, nebo si nenechávᚠstrhávat nic a můžeš se dostat do obrovských problémů...

osobně vidím smysl kreditky třeba v tom, že s ní platíš nákupy v určitých obchodech (např. potraviny, drogerie,... benzín) a můžeš si tak sledovat, kolik za tyto položky měsíčně utratíš - ale zároveň si nastavíš úplně inkaso - to je, že se ti ještě před koncem beúročného období strhne vše, co jsi v předchozím měsíci utratila...


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#11 20. 9. 2012 21:21

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Kreditní karta City Bank Life

Blážo, nevěř bance, která se tváří jako charita! Banky nikdy jako charita nebyly zamýšleny - přímo naopak cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#12 1. 5. 2013 21:08

Nikitas
♥------
Registrovaný: 30. 4. 2013
Příspěvky: 3

Re: Kreditní karta City Bank Life

nepovolená reklama

Upravil(a) tina (2. 5. 2013 0:22)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů