Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#201 22. 6. 2012 22:09

majkafa
Host

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

sahleb napsal(a):

majkafa napsal(a):

sahleb, s někým si mě pleteš.

kapitulation
Ne nepletu, napsala jsi tu o to svem zenaci az dost az prilis a daleko nejvic ze vsech.  Mnozi te tu napominaji, maji uz toho dost.  Nikdo tu svpoji znamost nepredhazuje a neproduciruje se jako ty.

Nevzpomínám si, že bych někdy psala, co ty takovým vulgárním způsobem zmiňuješ.
S někým sis mě spletla.
Psát o tak krásných intimních věcech takové podrobnosti a navíc tak vulgárním způsobem není můj styl.

Upravil(a) majkafa (22. 6. 2012 22:13)

 

#202 23. 6. 2012 9:36

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

dusička napsal(a):

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

No přeci "závidíš" toho Muže s velkým M.

Jsi normalni? Ty mas teda uroven.

Pro me je muz s velkym M, ten, kpoho jsem tu popsala. Zopakuji: zdrave sebevedomy, ma svou hrdost a respektuje svoji partnerku, tim padem ma respekt k sobe a je verny.

Je Sahleb už ani nejde psát tím rozčilením  - sebevedomy lol

Teď jsi se jen ztrapnila, chceš zesměšnit Sahleb, ale zesměšnila jsi jen sebe, protože Sahleb to napsala správně reta


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#203 23. 6. 2012 9:46

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

LENNNA napsal(a):

dusička napsal(a):

sahleb napsal(a):


Jsi normalni? Ty mas teda uroven.

Pro me je muz s velkym M, ten, kpoho jsem tu popsala. Zopakuji: zdrave sebevedomy, ma svou hrdost a respektuje svoji partnerku, tim padem ma respekt k sobe a je verny.

Je Sahleb už ani nejde psát tím rozčilením  - sebevedomy lol

Teď jsi se jen ztrapnila, chceš zesměšnit Sahleb, ale zesměšnila jsi jen sebe, protože Sahleb to napsala správně reta

To je těžký, když někdo neumí používat diakritiku. vissla A jestli jsem zesměšnila sama sebe, to mi nevadí, vím, že jsem cáklá a prdlá. Protože každý je svým způsobem jiný než ostatní.
Já tedy jen zopakuji: Zdravé sebevědomí, má svou hrdost a respektuje svoji partnerku, tím pádem má respekt k sobě - ano, to všechno může být, ale může se zamilovat, nebo prostě se pomilovat s jinou ženou a dál může respektovat svou partnerku a mít svou hrdost.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#204 23. 6. 2012 9:52

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):

Vějířovka napsal(a):


Dobrý, pak ale nechápu, proč na něm chceš, aby dodržel v ostaních případech co slíbí, to jsou obvykle mnohem větší prkotiny.

Proč má třeba dojít nakoupit (když ti na to ráno kývl),  když potřebuje jít na výlet se svou novou přítelkyní - ani není třeba přemýšlet o tom, jak jsou spolu daleko, to už je vedlejší.
Při tom může milovat i tebe, ale už to tak nejiskří, co si budem povídat.

Když se domluvíme,že má dojet nakoupit, počítám s tím a dělám něco jiného krom nákupu - ale to je blbý přirovnání.
Když pojede na ryby ,tak může jet na výlet s přítelkyní, neřeším, jestli je na rybách, nebo s ženskou. A měla bych jako? va

To je právě to, že když probíhá nevěra, tak manžel velmi často zapomene na to co slíbil. Tak to vem tak, že kdyby šel na ryby, tak by třeba šel opravdu  na ryby, ale občas, kdyby slíbil, že dojde nakoupit nebo pro holku do školky, nebo něco jiného, tak by byl tak duchem nepřítomný, že by to nesplnil - ale tebe by samozřejmě stále (také) miloval, jako to dělají jiní manželé, kteří jsou nevěrní. Pro tebe je hlavní, že tě miluje, a to by splnil, tak je všechno OK.

To je důkaz nevěry?
To přeci může zapomínat, aniž by byl nevěrný ne?
O co jde, že ženský vadí, že nedodrží to co slíbí, nebo že se líbá s jinou?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#205 23. 6. 2012 9:54

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

dusička napsal(a):

LENNNA napsal(a):

dusička napsal(a):


Je Sahleb už ani nejde psát tím rozčilením  - sebevedomy lol

Teď jsi se jen ztrapnila, chceš zesměšnit Sahleb, ale zesměšnila jsi jen sebe, protože Sahleb to napsala správně reta

To je těžký, když někdo neumí používat diakritiku. vissla A jestli jsem zesměšnila sama sebe, to mi nevadí, vím, že jsem cáklá a prdlá. Protože každý je svým způsobem jiný než ostatní.
Já tedy jen zopakuji: Zdravé sebevědomí, má svou hrdost a respektuje svoji partnerku, tím pádem má respekt k sobě - ano, to všechno může být, ale může se zamilovat, nebo prostě se pomilovat s jinou ženou a dál může respektovat svou partnerku a mít svou hrdost.

Dusičko, proč jsi taková? Nebývalas myslím. Opět se zesměšňuješ dál. Diakritiku Sahleb používat určitě umí, ale na své klávesnicí jí bohužel nemá, bydlí v cizině.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#206 23. 6. 2012 10:03

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

Ja takove muze znam osobne, proto jsem to napsala. Chapete?  Jsou inteligentni, maji svou hrdost, respekt k sobe a ke sve zene. Tecka. A nejsou  neverni.
Jo takže by si za ně dala ruku do ohně, že nejsou nevěrní? Hm, tak to zírám?
Nebo si s nima 24 hodin v kuse? vavava

Ver nebo never.....takovi muzi existuji.

Reagovala jsem hlavně na tohle.
samozřejmě,že věřím,že takoví muži jsou.
Ale přesto můžou být nevěrní. Jsou inteligentní, mají svou hrdost, respekt.
Podle mě nejhorší je, když chlap se neumí rozhodnout a oblbuje jak manželku tak milenku. Od jedný k druhý. Jo ono mu to nakonec takto vyhovuje, manželka se o něho stará,vaří,pere, milenka ho obšastnuje.
Ale Sahleb si mele pořád svou.
Jak můžeš Sahleb vědět, že Ti muži, co je znáš, neměli nikdy milenku na jednu noc?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#207 23. 6. 2012 10:09

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

LENNNA napsal(a):

dusička napsal(a):

LENNNA napsal(a):


Teď jsi se jen ztrapnila, chceš zesměšnit Sahleb, ale zesměšnila jsi jen sebe, protože Sahleb to napsala správně reta

To je těžký, když někdo neumí používat diakritiku. vissla A jestli jsem zesměšnila sama sebe, to mi nevadí, vím, že jsem cáklá a prdlá. Protože každý je svým způsobem jiný než ostatní.
Já tedy jen zopakuji: Zdravé sebevědomí, má svou hrdost a respektuje svoji partnerku, tím pádem má respekt k sobě - ano, to všechno může být, ale může se zamilovat, nebo prostě se pomilovat s jinou ženou a dál může respektovat svou partnerku a mít svou hrdost.

Dusičko, proč jsi taková? Nebývalas myslím. Opět se zesměšňuješ dál. Diakritiku Sahleb používat určitě umí, ale na své klávesnicí jí bohužel nemá, bydlí v cizině.

Lenno - je mi jedno,jestli Sahleb umí nebo neumí používat diakritiku. Ale háček je v tom,že bez diakritiky se čeština dá chápat všelijak. A já taky občas dělám hrubky, překlepy, píšu rychle, a nemám čas a ani mě to nebaví po sobě kontrolovat. dumbom Ale už jsem si párkrát všimla, jak mě Sahleb opravuje, poučuje, zesměšňuje, že jsem jak malý děcko. No tak jsem jí to jednou vrátila. Tečka.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#208 23. 6. 2012 10:10

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

O krásném bezvětří a svěžím vánku -
Marku - nechceš psát básně? Tohle je moc hezký wink

Upravil(a) dusička (23. 6. 2012 10:15)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#209 23. 6. 2012 11:05

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

dusička napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):

Když se domluvíme,že má dojet nakoupit, počítám s tím a dělám něco jiného krom nákupu - ale to je blbý přirovnání.
Když pojede na ryby ,tak může jet na výlet s přítelkyní, neřeším, jestli je na rybách, nebo s ženskou. A měla bych jako? va

To je právě to, že když probíhá nevěra, tak manžel velmi často zapomene na to co slíbil. Tak to vem tak, že kdyby šel na ryby, tak by třeba šel opravdu  na ryby, ale občas, kdyby slíbil, že dojde nakoupit nebo pro holku do školky, nebo něco jiného, tak by byl tak duchem nepřítomný, že by to nesplnil - ale tebe by samozřejmě stále (také) miloval, jako to dělají jiní manželé, kteří jsou nevěrní. Pro tebe je hlavní, že tě miluje, a to by splnil, tak je všechno OK.

To je důkaz nevěry?
To přeci může zapomínat, aniž by byl nevěrný ne?
O co jde, že ženský vadí, že nedodrží to co slíbí, nebo že se líbá s jinou?

To, že dodrží to, co slíbí, jsi požadovala ty (viz - charismatický muž).
....

No, mohlo by toho zapomínání být stále víc a víc, pak by se třeba na něco někdy urazil a přebýval by třeba jeden až tři roky s tou dívčinou, ale stále by miloval svou manželku a ona jeho, protože by se nakonec zase spojili. Tohle bys také zvládla?

Upravil(a) Vějířovka (23. 6. 2012 11:09)


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#210 23. 6. 2012 11:17

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

dusička napsal(a):

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

Ja takove muze znam osobne, proto jsem to napsala. Chapete?  Jsou inteligentni, maji svou hrdost, respekt k sobe a ke sve zene. Tecka. A nejsou  neverni.
Jo takže by si za ně dala ruku do ohně, že nejsou nevěrní? Hm, tak to zírám?
Nebo si s nima 24 hodin v kuse? vavava

Ver nebo never.....takovi muzi existuji.

Reagovala jsem hlavně na tohle.
samozřejmě,že věřím,že takoví muži jsou.
Ale přesto můžou být nevěrní. Jsou inteligentní, mají svou hrdost, respekt.
Podle mě nejhorší je, když chlap se neumí rozhodnout a oblbuje jak manželku tak milenku. Od jedný k druhý. Jo ono mu to nakonec takto vyhovuje, manželka se o něho stará,vaří,pere, milenka ho obšastnuje.
Ale Sahleb si mele pořád svou.
Jak můžeš Sahleb vědět, že Ti muži, co je znáš, neměli nikdy milenku na jednu noc?

Jak to, nejhorší, vždy tobě nevěra nevadí, ty ji neřešíš, přece.
A jaký voblbování, prostě miluje obě, a pokud to, aby je miloval je jediná podmínka (jako u tebe), tak není o čem mluvit nebo cokoli řešit, že?

A ty meleš taky jenom svou - že ty nevěru neřešíš a teď už i to, jestli něco slíbí a neplní, prostě už nevyžaduješ ani to charisma, které jsi chtěla předtím.


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#211 23. 6. 2012 11:39

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

To je právě to, že když probíhá nevěra, tak manžel velmi často zapomene na to co slíbil. Tak to vem tak, že kdyby šel na ryby, tak by třeba šel opravdu  na ryby, ale občas, kdyby slíbil, že dojde nakoupit nebo pro holku do školky, nebo něco jiného, tak by byl tak duchem nepřítomný, že by to nesplnil - ale tebe by samozřejmě stále (také) miloval, jako to dělají jiní manželé, kteří jsou nevěrní. Pro tebe je hlavní, že tě miluje, a to by splnil, tak je všechno OK.

To je důkaz nevěry?
To přeci může zapomínat, aniž by byl nevěrný ne?
O co jde, že ženský vadí, že nedodrží to co slíbí, nebo že se líbá s jinou?

To, že dodrží to, co slíbí, jsi požadovala ty (viz - charismatický muž).
....

No, mohlo by toho zapomínání být stále víc a víc, pak by se třeba na něco někdy urazil a přebýval by třeba jeden až tři roky s tou dívčinou, ale stále by miloval svou manželku a ona jeho, protože by se nakonec zase spojili. Tohle bys také zvládla?

No tak by se urazil a odešel. Co bych jako měla dělat? Volat mu,aby se vrátil? Nebo myslíš,že bych na něho rok, dva,tři čekala?
A když by odešel za hlasem svého srdce, nebyl by mi přeci nevěrný, kdyby se mnou nebyl.
A "kdyby" se zjistilo, za ty tři roky, jak píšeš,tak jestli bych ho milovala, vzala bych ho zpátky. Ale tři roky je dlouhá doba. Třeba už bych byla někde jinde než on.
Musela by tam být ta jiskra, nevím, jestli by byla.

Upravil(a) dusička (23. 6. 2012 11:41)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#212 23. 6. 2012 11:40

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):

sahleb napsal(a):


Ver nebo never.....takovi muzi existuji.

Reagovala jsem hlavně na tohle.
samozřejmě,že věřím,že takoví muži jsou.
Ale přesto můžou být nevěrní. Jsou inteligentní, mají svou hrdost, respekt.
Podle mě nejhorší je, když chlap se neumí rozhodnout a oblbuje jak manželku tak milenku. Od jedný k druhý. Jo ono mu to nakonec takto vyhovuje, manželka se o něho stará,vaří,pere, milenka ho obšastnuje.
Ale Sahleb si mele pořád svou.
Jak můžeš Sahleb vědět, že Ti muži, co je znáš, neměli nikdy milenku na jednu noc?

Jak to, nejhorší, vždy tobě nevěra nevadí, ty ji neřešíš, přece.
A jaký voblbování, prostě miluje obě, a pokud to, aby je miloval je jediná podmínka (jako u tebe), tak není o čem mluvit nebo cokoli řešit, že?

A ty meleš taky jenom svou - že ty nevěru neřešíš a teď už i to, jestli něco slíbí a neplní, prostě už nevyžaduješ ani to charisma, které jsi chtěla předtím.

Psala, jsem,že neřeším, jestli by mi byl nebo nebyl někde partner nevěrný.(nebo jestli je nebo není)
Ano,vadilo by mi,kdyby mě tahal za nos. A nedokázal se rozhodnout, s kterou chce být.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#213 23. 6. 2012 12:00

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

dusička napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):


Reagovala jsem hlavně na tohle.
samozřejmě,že věřím,že takoví muži jsou.
Ale přesto můžou být nevěrní. Jsou inteligentní, mají svou hrdost, respekt.
Podle mě nejhorší je, když chlap se neumí rozhodnout a oblbuje jak manželku tak milenku. Od jedný k druhý. Jo ono mu to nakonec takto vyhovuje, manželka se o něho stará,vaří,pere, milenka ho obšastnuje.
Ale Sahleb si mele pořád svou.
Jak můžeš Sahleb vědět, že Ti muži, co je znáš, neměli nikdy milenku na jednu noc?

Jak to, nejhorší, vždy tobě nevěra nevadí, ty ji neřešíš, přece.
A jaký voblbování, prostě miluje obě, a pokud to, aby je miloval je jediná podmínka (jako u tebe), tak není o čem mluvit nebo cokoli řešit, že?

A ty meleš taky jenom svou - že ty nevěru neřešíš a teď už i to, jestli něco slíbí a neplní, prostě už nevyžaduješ ani to charisma, které jsi chtěla předtím.

Psala, jsem,že neřeším, jestli by mi byl nebo nebyl někde partner nevěrný.(nebo jestli je nebo není)
Ano,vadilo by mi,kdyby mě tahal za nos. A nedokázal se rozhodnout, s kterou chce být.

On chce být samozřejmš s oběma, protože má od tebe nevěru povolenou, jelikož ty ji neřešíš. Proč by se měl rozhodovat, prosím tě?


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#214 23. 6. 2012 12:17

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

Vějířovko - copak se dá někomu něco zakazovat? A nikde jsem nepsala, že jí má povolenou. To si vzala kde?
Když bude chtít, tak nevěrný bude, když ne tak ne.
Kdyby chtěl být s oběma jsem psala, že to je blbý,když se chlap neumí rozhodnout. To je pak mazec.
Já bych si žila svůj život.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#215 23. 6. 2012 12:29

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

dusička napsal(a):

sahleb napsal(a):

dusička napsal(a):

Ja takove muze znam osobne, proto jsem to napsala. Chapete?  Jsou inteligentni, maji svou hrdost, respekt k sobe a ke sve zene. Tecka. A nejsou  neverni.
Jo takže by si za ně dala ruku do ohně, že nejsou nevěrní? Hm, tak to zírám?
Nebo si s nima 24 hodin v kuse? vavava

Ver nebo never.....takovi muzi existuji.

Reagovala jsem hlavně na tohle.
samozřejmě,že věřím,že takoví muži jsou.
Ale přesto můžou být nevěrní. Jsou inteligentní, mají svou hrdost, respekt.
Podle mě nejhorší je, když chlap se neumí rozhodnout a oblbuje jak manželku tak milenku. Od jedný k druhý. Jo ono mu to nakonec takto vyhovuje, manželka se o něho stará,vaří,pere, milenka ho obšastnuje.
Ale Sahleb si mele pořád svou.
Jak můžeš Sahleb vědět, že Ti muži, co je znáš, neměli nikdy milenku na jednu noc?

Podle mě nejhorší je, když ženská se neumí rozhodnout a oblbuje jak manžela tak milence. Od jednoho k druhému.
lol to jsi ty Dusičko
a sahleb si nemele svou, meleš tu akorát tak ty a pěkně se zamotáváš, raději toho nech, ztrapnila ses už až až wink


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#216 23. 6. 2012 12:30

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

MarekV napsal(a):

Hodně jsem po cestě přemýšlel a dával si to dohromady. Do "té nové" jsem beznadějnej blázen a sakra nemůžu se ani na nic pořádně soustředit. Bude to bolet oba dva (a ono už to po čertech bolí), ale co mě v důsledku chybí? Trochu živočišnosti partnerky? Tý vogo, co by jen za takový "nedostatek" jiní dali? Přítelkyně mě skutečně miluje už několik let, je krásná, chytrá a sympatická tak co blbnu? Chci jen změnu? Jasně má svý mouchy, ale to každá. Plány do budoucna máme a já se pokusím nás do nich mnohem aktivněji zapojit oba. Mám neskutečně krásnou vzpomínku na "tu novou" a jsem za ni nakonec rád. Když si ale představím, že by podobnou vzpomínku měla mít i přítelkyně... brrr. Ne, ne a ještě jednou ne. Já ji pořád miluju! Třeba jsem srab a třeba je to podle vás špatně, ale teď udělám večeři, zapálím svíčky, sednu si s přítelkyní a kašlu na celej svět smile.

Tedy Marku, ty jsi tragéééd lol
Bacha na to, mohl by se ti život  zvrtnout v tragéééédii stolt

Jako se ti to tady zvrhlo v koméééédii big_smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#217 23. 6. 2012 12:33

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

dusička napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):


To je důkaz nevěry?
To přeci může zapomínat, aniž by byl nevěrný ne?
O co jde, že ženský vadí, že nedodrží to co slíbí, nebo že se líbá s jinou?

To, že dodrží to, co slíbí, jsi požadovala ty (viz - charismatický muž).
....

No, mohlo by toho zapomínání být stále víc a víc, pak by se třeba na něco někdy urazil a přebýval by třeba jeden až tři roky s tou dívčinou, ale stále by miloval svou manželku a ona jeho, protože by se nakonec zase spojili. Tohle bys také zvládla?

No tak by se urazil a odešel. Co bych jako měla dělat? Volat mu,aby se vrátil? Nebo myslíš,že bych na něho rok, dva,tři čekala?
A když by odešel za hlasem svého srdce, nebyl by mi přeci nevěrný, kdyby se mnou nebyl.
A "kdyby" se zjistilo, za ty tři roky, jak píšeš,tak jestli bych ho milovala, vzala bych ho zpátky. Ale tři roky je dlouhá doba. Třeba už bych byla někde jinde než on.
Musela by tam být ta jiskra, nevím, jestli by byla.

Duši - ale tobě by přeci stačilo, že holol ostatně, takhle si to psala, nebo neodešla jsi od něho pro jeho nedostatky, co měl - tj. alkohol, nezaměstnanost a válení se na gauči, neodešla jsi proto - cituji tě: "že tě prý umí dobře pomilovat"....no tak pokud to je vše, co vlastně od muže požaduješ, pak nechápu některé tvé výlevy tady cool


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#218 23. 6. 2012 12:39

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

Víš prd Zklamčo


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#219 23. 6. 2012 12:49

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

Dusičko
lol jaký byl turisák na ohňostroji (kupovaný v Tescu)? lol vím víc, než si myslíš lol


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 

#220 23. 6. 2012 12:55

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

Selima napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

Selima napsal(a):


big_smile A prečo to tak strašne trápi teba? tongue Každý nech is ošéfuje svoj život, a svet bude lepšie miesto... Mmch, offtopic - riešime tu neženatého Mareka, nie opä x-tý krát MF...

A proč na to tedy odpovídᚠty, co tě na tom trápí, že musíš odpovídat, hmm (abych zapadla). Ošéfuj si ty svůj život a svět bude lepší míslo big_smile big_smile
Neženatý Marek už asi sublimoval nebo se vrátil k Estele.

Mňa netrápi nič, len som mierne otrávená, lebo v nejakom spomienkovom optimizme furt na ten Babinet vleziem, že si počítam zaujímavé nové vlákno,  a potom sa to tu vždy zvhrne na to isté. Je to už nudné, to je celé. Ale asi ešte nie dos nudné, aby ma navždy odradilo... tongue  Idem číta lepšie pikošky, pá.

Seli, ale to je dobře, aspon tu není nuda občas smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#221 23. 6. 2012 13:05

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

dusička napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):


Když se domluvíme,že má dojet nakoupit, počítám s tím a dělám něco jiného krom nákupu - ale to je blbý přirovnání.
Když pojede na ryby ,tak může jet na výlet s přítelkyní, neřeším, jestli je na rybách, nebo s ženskou. A měla bych jako? va

To je právě to, že když probíhá nevěra, tak manžel velmi často zapomene na to co slíbil. Tak to vem tak, že kdyby šel na ryby, tak by třeba šel opravdu  na ryby, ale občas, kdyby slíbil, že dojde nakoupit nebo pro holku do školky, nebo něco jiného, tak by byl tak duchem nepřítomný, že by to nesplnil - ale tebe by samozřejmě stále (také) miloval, jako to dělají jiní manželé, kteří jsou nevěrní. Pro tebe je hlavní, že tě miluje, a to by splnil, tak je všechno OK.

To je důkaz nevěry?
To přeci může zapomínat, aniž by byl nevěrný ne?
O co jde, že ženský vadí, že nedodrží to co slíbí, nebo že se líbá s jinou?

že se líbá s jinou wink


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#222 23. 6. 2012 13:05

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

Zklamaná napsal(a):

Dusičko
lol jaký byl turisák na ohňostroji (kupovaný v Tescu)? lol vím víc, než si myslíš lol

Potkali jsme se v Tescu před ohňostrojem? Vidíš to, jak svět je malej. Mmch,nevím,jestli jsme kupovali turisták, to už je detail.
Ale i tak víš o mně, jak žiju, prd.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#223 23. 6. 2012 13:17

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

Chceš Zklamčo něco vědět?
Neodešla jsem proto, že jsem stále věřila, že manžel se vzchopí, že nebude jen ležet na gauči a chlastat. Věřila jsem, že nevymizelo to, kvůli čemu jsem se do něho zamilovala. A to je, že pro mě udělal co mi na očích viděl, že si na mě občas vzpomněl a jen tak mi koupil oříškovou zmrzlinu.
Nechtěla jsem jen tak zahodit těch 16 let co jsme spolu. Klukům se moc nevěnoval, ale Marky se věnuje. Chodí s ní do parku, hraje si s ní.
Zkoušela jsem to. Zkoušela jsem dát dohromady něco, co už nefungovalo. To společné soucítění. Cítila jsem se jako mámatáta, že dělám jen všechno já. Nechtěla jsem. Chtěla jsem chlapa, který se hlavně "finančně" postará o děti. O mě nemusí, já jsem v tomhle na něm nezávislá.
Myslela jsem si,že když nebudu nadávat na hospody, na to kde byl a tak, že se to zlepší. Ano, zlepšilo, začal dělat. Bylo fajn.
Jak na houpačce, chvilku nahoře, chvilku dole.
A že jsem mu byla nevěrná? Možná jen tak papírově, když jsem měla milence , nevedla jsem  dvojí život. A že jsem se nerozhodla pro milence? Prostě to moje "zamilování" nebylo že bych měla zase s někým žít, starat se, to bylo jen takové poblouznění a vypadnutí z toho, co žiju. Prostě si udělat malou radost.
A vytrhávᚠmoje psaní z kontextu. Ano, napsala jsem, že manžel je nejlepší co se týče sexu ze všech chlapů co jsem měla. A kdybych chtěla, tak mi to udělá. Ale to není důvod, proč jsem zůstala.
Jsem srab a zatím jsem od něho nedokázala odejít.
A klidně si bodej dál do mě.
Protože nevíš, co žiju. Nikdo neví, jak kdo žije, co se děje uvnitř .


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#224 23. 6. 2012 13:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):

Vějířovka napsal(a):


Jak to, nejhorší, vždy tobě nevěra nevadí, ty ji neřešíš, přece.
A jaký voblbování, prostě miluje obě, a pokud to, aby je miloval je jediná podmínka (jako u tebe), tak není o čem mluvit nebo cokoli řešit, že?

A ty meleš taky jenom svou - že ty nevěru neřešíš a teď už i to, jestli něco slíbí a neplní, prostě už nevyžaduješ ani to charisma, které jsi chtěla předtím.

Psala, jsem,že neřeším, jestli by mi byl nebo nebyl někde partner nevěrný.(nebo jestli je nebo není)
Ano,vadilo by mi,kdyby mě tahal za nos. A nedokázal se rozhodnout, s kterou chce být.

On chce být samozřejmš s oběma, protože má od tebe nevěru povolenou, jelikož ty ji neřešíš. Proč by se měl rozhodovat, prosím tě?

Ja som to mala s bývalým nastavené tak, že kým som o jeho neverách nevedela (nepátrala som, nesliedila a nezaujímala sa, takže ak sa niečo prevalilo, bolo to len jeho lenivosou a laxnosou), neriešila som a ak sa správal dobre ku mne a staral sa o mladého, domácnos a mňa, bolo mi fuck, či má len mňa alebo harém. Ale akonáhle som bola KONFRONTOVANÁ s jeho neverou, už som riešila a našastie som nemusela časti, lebo to by spožahlivo otrávilo a prinútilo rozís sa. Ja tvrdím, že keď niekto nevie by neverný (t.j. tak, aby nikomu nebolo ubližované), má si nájs radšej iného koníčka. No a ono to tak nejako fungovalo, až kým sa počas našej krízy nezamiloval, nezačal úplne blbnú a nakoniec nedoišiel. Ale to som už vedela, že ide do tuhého (ešte vlastne skôr, než sa s ňou vyspal) - práve preto, že NÁŠ vzah výrazne ochladol a on totálne zmenil správanie aj voči synovi, aj voči mne. Takže by som povedala, že je nevera a nevera...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#225 23. 6. 2012 15:37

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

Selima napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

dusička napsal(a):


Psala, jsem,že neřeším, jestli by mi byl nebo nebyl někde partner nevěrný.(nebo jestli je nebo není)
Ano,vadilo by mi,kdyby mě tahal za nos. A nedokázal se rozhodnout, s kterou chce být.

On chce být samozřejmš s oběma, protože má od tebe nevěru povolenou, jelikož ty ji neřešíš. Proč by se měl rozhodovat, prosím tě?

Ja som to mala s bývalým nastavené tak, že kým som o jeho neverách nevedela (nepátrala som, nesliedila a nezaujímala sa, takže ak sa niečo prevalilo, bolo to len jeho lenivosou a laxnosou), neriešila som a ak sa správal dobre ku mne a staral sa o mladého, domácnos a mňa, bolo mi fuck, či má len mňa alebo harém. Ale akonáhle som bola KONFRONTOVANÁ s jeho neverou, už som riešila a našastie som nemusela časti, lebo to by spožahlivo otrávilo a prinútilo rozís sa. Ja tvrdím, že keď niekto nevie by neverný (t.j. tak, aby nikomu nebolo ubližované), má si nájs radšej iného koníčka. No a ono to tak nejako fungovalo, až kým sa počas našej krízy nezamiloval, nezačal úplne blbnú a nakoniec nedoišiel. Ale to som už vedela, že ide do tuhého (ešte vlastne skôr, než sa s ňou vyspal) - práve preto, že NÁŠ vzah výrazne ochladol a on totálne zmenil správanie aj voči synovi, aj voči mne. Takže by som povedala, že je nevera a nevera...

Tentokrát musím přiznat, že je to naprosto skvělé shrnutí, Selimo. Líp žádná žena nemůže reagovat. Samozřejmě, že žena se vůbec nemusí ponižovat slíděním, ale když se opravdu jedná o nevěru, tak to pozná a není vůbec třeba vědět, jak jsou spolu daleko, zda došlo k zásunu nebo ještě ne. tummenupp


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů