Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 20. 6. 2012 19:23

majkafa
Host

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

Marku, myslím, že by ses měl nejdříve zamyslet, jestli se svou nynější partnerkou chceš žít. Mít děti, prožít svůj život...
Dívat se na to tak - zkusím to s novou a když to nevyjde, šupky dupky ke staré, ona mi bude "dost dobrá" - to není fér.

 

#52 20. 6. 2012 19:34

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

Martinka1 napsal(a):

Já bych šla do toho nového vztahu... ano, sice "zahodit" 6 let vztahu je škoda, ale je Ti 30... a chceš zahodit zbytek života? Třeba 60 let vůči 6-ti letům...
Četla jsem, že jste se nevzali kvůli škole atd. atd. - my jsme s manželem stejně dlouho, cca 6 let... svatbu máme za sebou a můžu říct, že to není "jen papír"... a taky jsem byla rozhodnutá, že pokud si mě do určité doby nevezme, že bude konec. Vztah prostě potřebuje posunovat. - jen můj názor

Současný vztah vám oběma (všem čtyřem) už možná dal tolik, kolik mohl... a je čas jít dál :-)

já taky

Není tady

 

#53 20. 6. 2012 20:32

MarekV
♥------
Registrovaný: 20. 6. 2012
Příspěvky: 17

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

Tady se to nějak rozjelo smile. Jsem zpět a proběhl odklad do příštího týdne s tím, že nebude žádná SMSka, žádný hovor, žádný kontakt, prostě nic. Oba dva budeme s těmi svými a pokusíme se si to v hlavách srovnat. Jak to tak vidím já, tak asi tu zpátečku přece jen nahodím. Ona nevím, je z toho smutná... Jak jsem psal, později už bych nechtěl nic podobnýho řešit (vím, člověk míní...) a říkal jsem si, že pokud to má být, tak teď. Ale je fakt, že chemie jednou opadne a co když by přede mnou něco podobnýho znova vyvstalo? Zase bych to takto "řešil"? Toto lehkovážné střídání partnerů mě bylo vždycky proti srsti a málem mě to potkalo. Trochu jsem si zavzpomínal na všechno to dobré i zlé, co jsme spolu prožili a třebaže teď mám asi krizi třicátníka, nejspíš to za to nestojí. A pokud jo a dělám chybu, tak se to aspoň nedozvím.

Hodně jsem po cestě přemýšlel a dával si to dohromady. Do "té nové" jsem beznadějnej blázen a sakra nemůžu se ani na nic pořádně soustředit. Bude to bolet oba dva (a ono už to po čertech bolí), ale co mě v důsledku chybí? Trochu živočišnosti partnerky? Tý vogo, co by jen za takový "nedostatek" jiní dali? Přítelkyně mě skutečně miluje už několik let, je krásná, chytrá a sympatická tak co blbnu? Chci jen změnu? Jasně má svý mouchy, ale to každá. Plány do budoucna máme a já se pokusím nás do nich mnohem aktivněji zapojit oba. Mám neskutečně krásnou vzpomínku na "tu novou" a jsem za ni nakonec rád. Když si ale představím, že by podobnou vzpomínku měla mít i přítelkyně... brrr. Ne, ne a ještě jednou ne. Já ji pořád miluju! Třeba jsem srab a třeba je to podle vás špatně, ale teď udělám večeři, zapálím svíčky, sednu si s přítelkyní a kašlu na celej svět smile.

Není tady

 

#54 20. 6. 2012 20:39

majkafa
Host

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

Mě neošálíš big_smile A hlavně neošálíš sám sebe. Ani když budeš takhle nahlas křičet. big_smile

 

#55 20. 6. 2012 20:42

MarekV
♥------
Registrovaný: 20. 6. 2012
Příspěvky: 17

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

majkafajka: jak myslíš wink

Není tady

 

#56 20. 6. 2012 21:15

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

Marku, hezky jsi to napsal a celé hezky shrnul. Člověk nikdy neví, co budoucnost přinese, ale nyní toto vidím jako dobré rozhodnutí a držím moc palce! tummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#57 20. 6. 2012 21:21

REŇAS
Host

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

MarekV napsal(a):

Tady se to nějak rozjelo smile. Jsem zpět a proběhl odklad do příštího týdne s tím, že nebude žádná SMSka, žádný hovor, žádný kontakt, prostě nic. Oba dva budeme s těmi svými a pokusíme se si to v hlavách srovnat. Jak to tak vidím já, tak asi tu zpátečku přece jen nahodím. Ona nevím, je z toho smutná... Jak jsem psal, později už bych nechtěl nic podobnýho řešit (vím, člověk míní...) a říkal jsem si, že pokud to má být, tak teď. Ale je fakt, že chemie jednou opadne a co když by přede mnou něco podobnýho znova vyvstalo? Zase bych to takto "řešil"? Toto lehkovážné střídání partnerů mě bylo vždycky proti srsti a málem mě to potkalo. Trochu jsem si zavzpomínal na všechno to dobré i zlé, co jsme spolu prožili a třebaže teď mám asi krizi třicátníka, nejspíš to za to nestojí. A pokud jo a dělám chybu, tak se to aspoň nedozvím.

Hodně jsem po cestě přemýšlel a dával si to dohromady. Do "té nové" jsem beznadějnej blázen a sakra nemůžu se ani na nic pořádně soustředit. Bude to bolet oba dva (a ono už to po čertech bolí), ale co mě v důsledku chybí? Trochu živočišnosti partnerky? Tý vogo, co by jen za takový "nedostatek" jiní dali? Přítelkyně mě skutečně miluje už několik let, je krásná, chytrá a sympatická tak co blbnu? Chci jen změnu? Jasně má svý mouchy, ale to každá. Plány do budoucna máme a já se pokusím nás do nich mnohem aktivněji zapojit oba. Mám neskutečně krásnou vzpomínku na "tu novou" a jsem za ni nakonec rád. Když si ale představím, že by podobnou vzpomínku měla mít i přítelkyně... brrr. Ne, ne a ještě jednou ne. Já ji pořád miluju! Třeba jsem srab a třeba je to podle vás špatně, ale teď udělám večeři, zapálím svíčky, sednu si s přítelkyní a kašlu na celej svět smile.

Večeře ještě nezačla nebo zase dumáš? smile Hezky jsi to napsal,tak rozumově,tak uvidíme.. wink

 

#58 20. 6. 2012 21:43

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

Hezky jsi to napsal,tak rozumově,tak uvidíme
Rozum nebo cit?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#59 20. 6. 2012 21:46

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

No ono ten klidný vztah s tím rozumovějším, předvídatelným a čitelným partnerem/kou člověk většinou ocení teprve tehdy, až si nabije ústa právě s tím "živočišnějším", spontánnějším a lehce vzplanutelným......

Není tady

 

#60 20. 6. 2012 21:57

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

Chlapi jednaji rozumove,zeny srdcem.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#61 20. 6. 2012 21:57

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

mia napsal(a):

No ono ten klidný vztah s tím rozumovějším, předvídatelným a čitelným partnerem/kou člověk většinou ocení teprve tehdy, až si nabije ústa právě s tím "živočišnějším", spontánnějším a lehce vzplanutelným......

Proč mě jen vždycky lákali Ti živočišnější, spontálnější  chlapi než bačkory. dumbom Ted už to vidím po dvaceti letech trochu jinak. U těch rozumějších prostě není jiskra, oheň, vášeň hmm


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#62 20. 6. 2012 21:59

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

eremuruss napsal(a):

Chlapi jednaji rozumove,zeny srdcem.

Erem -s tímto co si napsala si dovoluju nesouhlasit. jak kdo, jak kdo, někdo je materialista, někdo snílek.
Protože chlap když se zamiluje, jde za svým srdcem - a "přemejšlí" něčím jiným než mozkem big_smile


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#63 20. 6. 2012 22:18

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

dusička napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Chlapi jednaji rozumove,zeny srdcem.

Erem -s tímto co si napsala si dovoluju nesouhlasit. jak kdo, jak kdo, někdo je materialista, někdo snílek.
Protože chlap když se zamiluje, jde za svým srdcem - a "přemejšlí" něčím jiným než mozkem big_smile

Kdyz se zamiluje muz vetsinou se rozvod nekona,kdyz zena tak ta jde za svym srdcem.Je to vyctena statistika.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#64 20. 6. 2012 23:12

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

majkafa napsal(a):

MarekV napsal(a):

Prostě hezká, hodná, chytrá, prsatá blondýnka smile

Už vím, co mi na tom všem vadí, nesedí. Tohle pro mě není popis ženy, kterou muž miluje.
Obzvláště ta prsatá mě dostala.
Působí to na mě divně. Divně. Takové suché konstatování fakt. Žádná jiskra. Nic. Nudné nic.

Hodná je synonymum blbá. vissla

A taky mě zaráží vyjadřování o manželství způsobem - ten papír.
Nebo - děti BYLY zamítnuty.
Mluvíš o své partnerce a životě s ní tak neosobně.
Miluješ ji?

to je dost výstižný a dobrý!!!godlike

Není tady

 

#65 20. 6. 2012 23:18

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

Jojo, taky mi přijde, rohatá Majka to pěkně shrnula lol
Marku, já mám od začátku toho vlákna silnej pocit, že rozum by měl následovat srdce a ne naopak - pod podmínkou, že se jedná o srdce a ne o příslušný orgán o patro níže cool
Myslím si, že to je jediný, co by sis měl ujasnit, a to co nejpřesněji.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#66 21. 6. 2012 5:16

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

eremuruss napsal(a):

Chlapi jednaji rozumove,zeny srdcem.

O jaké "srdce" by se mohlo jednat u té druhé? Tam se zatím jedná o úplně jiný tělesný orgán.


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#67 21. 6. 2012 5:18

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

eremuruss napsal(a):

dusička napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Chlapi jednaji rozumove,zeny srdcem.

Erem -s tímto co si napsala si dovoluju nesouhlasit. jak kdo, jak kdo, někdo je materialista, někdo snílek.
Protože chlap když se zamiluje, jde za svým srdcem - a "přemejšlí" něčím jiným než mozkem big_smile

Kdyz se zamiluje muz vetsinou se rozvod nekona,kdyz zena tak ta jde za svym srdcem.Je to vyctena statistika.

Fakt za "srdcem"?  big_smile albert
Ano, ženy když jsou zblbnuté, tak jdou za svým přes mrtvoly. Nemyslí na nic jiného, ani na své děti, kdežto mužům ten cit (srdce) ke svým dětem a ke své rodině občas zasvitne i při zamilování, takže vezmou zpátečku. Prostě když se určité orgány na chvilku odkrví, něco k tomu řekne i srdce.

Upravil(a) Vějířovka (21. 6. 2012 5:25)


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#68 21. 6. 2012 6:20

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

lupina montana napsal(a):

Jojo, taky mi přijde, rohatá Majka to pěkně shrnula lol
Marku, já mám od začátku toho vlákna silnej pocit, že rozum by měl následovat srdce a ne naopak - pod podmínkou, že se jedná o srdce a ne o příslušný orgán o patro níže cool
Myslím si, že to je jediný, co by sis měl ujasnit, a to co nejpřesněji.

Lupino, prosím tě, já si tvých úvah velice vážím a ráda je čtu, ale smím se zeptat o jakém "srdci" teď mluvíš? Není to spíš hormonální bouře?

Pardón, pardón, vidím, žes to dovysvětlila v další větě, já jsem nastartovala hned na tu první větu ... no, už to tak nechám. kapitulation

Upravil(a) Vějířovka (21. 6. 2012 6:55)


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#69 21. 6. 2012 6:45

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

majkafa napsal(a):

Marku, to není rohaté já, myslím. Tak to prostě je.
Mluvím taky z vlastních zkušeností. Já jsem toho Muže potkala až ve 46 letech, když jsem měla za sebou dvacetileté manželství, rozvod a celkem hodně vztahů. Takže vím, jak to funguje, když je to On. Ale člověk to třeba někdy hnedka nepozná, tak by si měl dát pozor, aby nezahodil  ten skutečný Vztah,  protože takový partner se potkává jednou za život a někdy ani to ne.

Žádný ten ON pravý nebo ONA pravá neexistuje, protože nic na světě nemůže uspokojit nekonečnou duši. Duše musí postupně poznávat sama sebe. Ani není možné se s druhou duší spojit - ta druhá duše by se bránila.

V životě nastávají různá stadia tvého vývoje, které v podstatě nezávisí na vnějších okolnostech. Přímo školský příklad je Marek, který bourá obecně oblíbené představy o tom, že se lidi rozcházejí z nějakého vnější ho důvodu. Marek má chu odejít ze vztahu, přestože v tom vztahu, podle běžných lidských kritérií nic nechybí. Obvykle při rozchodu dvou jedinců se hledá, v čem to bylo, co byla příčina ("on byl takový, makový dělal tohle špatně, kdyby nedělal, tak by se nerozešli ...nebo ona ...) a tady, u Marka vidíme, že na tom vůbec nezáleží.

Majkafo, myslím si, že tvoje nitro bylo v takovém stavu, že ti přihrálo "chiméru", do které ses zamilovala a mylně jsi ji ztotožnila s člověkem, kterého jsi právě v tu dobu potkala.

Tato záměna může probíhat tak dlouho proto, že nemᚠpříležitost toho člověka poznat a ani to v podstatě nechceš, chceš žít ve svém bludu.
Není to žádný ON pravý, a myslím si, že by se hodně divil, jakou svatozář mu nasazuješ.


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#70 21. 6. 2012 7:04

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

majkafa napsal(a):

MarekV napsal(a):

eremuruss: Právě proto, že takto hezky začíná asi každý vztah (ten kvalitní i ten, který časem ztratí smysl), jsem na pochybách a v pokušení. Ale opravdu moc děkuju za osobní zkušenosti, ty jsou při rozhodování k nezaplacení.

No a pokud jde o její sestru, tak ta si servítky nebere. Slyšel jsem i o jejich přešlapech, který ale nebyly nic neobvyklýho a nelidskýho.

Já bych se toho, co ti píše erem, moc nedržela. Onen ženatý pán byl po mnoha letech, co byla sama, tam to člověk ještě vnímá úplně jinak.
Ty ženatý nejsi, nemᚠděti, nová slečna je na tom stejně.
Myslím si, že moc dobře víš, že když to s ní nezkusíš, pořád budeš přemýšlet, co by bylo,kdyby, litovat. Pokud by tvůj nynější vztah byl jiný, řekla bych ti, nerozcházej se. Ale ty, aniž si to vědomě připustíš, hledᚠjiný vztah. Zklidni se, poslouchej své nitro, to ti řekne, až ho uslyšíš.
Abys nezahodil lásku, protožes ji nepoznal a vyměnils ji za relativní bezpečí a jistotu, kterou už znáš.

Rozdíl mezi tvou "LÁSKOU" a láskou Erem je jen v tom, že Erem už prohlédla a ty ještě ne.


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#71 21. 6. 2012 7:11

majkafa
Host

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

Vějířovka napsal(a):

Žádný ten ON pravý nebo ONA pravá neexistuje, protože nic na světě nemůže uspokojit nekonečnou duši. Duše musí postupně poznávat sama sebe. Ani není možné se s druhou duší spojit - ta druhá duše by se bránila.
V životě nastávají různá stadia tvého vývoje, které v podstatě nezávisí na vnějších okolnostech. Přímo školský příklad je Marek, který bourá obecně oblíbené představy o tom, že se lidi rozcházejí z nějakého vnější ho důvodu. Marek má chu odejít ze vztahu, přestože v tom vztahu, podle běžných lidských kritérií nic nechybí. Obvykle při rozchodu dvou jedinců se hledá, v čem to bylo, co byla příčina ("on byl takový, makový dělal tohle špatně, kdyby nedělal, tak by se nerozešli ...nebo ona ...) a tady, u Marka vidíme, že na tom vůbec nezáleží.

Majkafo, myslím si, že tvoje nitro bylo v takovém stavu, že ti přihrálo "chiméru", do které ses zamilovala a mylně jsi ji ztotožnila s člověkem, kterého jsi právě v tu dobu potkala.

Tato záměna může probíhat tak dlouho proto, že nemᚠpříležitost toho člověka poznat a ani to v podstatě nechceš, chceš žít ve svém bludu.
Není to žádný ON pravý, a myslím si, že by se hodně divil, jakou svatozář mu nasazuješ.

Vějířovko, o spojení duší píšeš ty. Nevím, proč jako reakci na mé psaní.
Ale vím jistě, že jsou vzácné okamžiky, kdy se duše vzájemně dotknou.

 

#72 21. 6. 2012 7:18

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

Žádný ten ON pravý nebo ONA pravá neexistuje, protože nic na světě nemůže uspokojit nekonečnou duši. Duše musí postupně poznávat sama sebe. Ani není možné se s druhou duší spojit - ta druhá duše by se bránila.
A já bych řekla, že existuje. stolt Prostě Ti dva do sebe zapadnou jak puzzle .
A Marek?
- buď přemýšlí jiným orgánem než rozumem a srdcem
- zamiloval se - může to vyprchat
- chybí mu šávu ve vztahu, byla tam na začátku?
- třeba je to ta pravá, kdo ví.
To ví jen Marek, co mu chybí, jeslti jen povyražení, "cizí" maso okusit, nebo stále hledá.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#73 21. 6. 2012 7:23

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

majkafa napsal(a):

Vějířovka napsal(a):

Žádný ten ON pravý nebo ONA pravá neexistuje, protože nic na světě nemůže uspokojit nekonečnou duši. Duše musí postupně poznávat sama sebe. Ani není možné se s druhou duší spojit - ta druhá duše by se bránila.
V životě nastávají různá stadia tvého vývoje, které v podstatě nezávisí na vnějších okolnostech. Přímo školský příklad je Marek, který bourá obecně oblíbené představy o tom, že se lidi rozcházejí z nějakého vnější ho důvodu. Marek má chu odejít ze vztahu, přestože v tom vztahu, podle běžných lidských kritérií nic nechybí. Obvykle při rozchodu dvou jedinců se hledá, v čem to bylo, co byla příčina ("on byl takový, makový dělal tohle špatně, kdyby nedělal, tak by se nerozešli ...nebo ona ...) a tady, u Marka vidíme, že na tom vůbec nezáleží.

Majkafo, myslím si, že tvoje nitro bylo v takovém stavu, že ti přihrálo "chiméru", do které ses zamilovala a mylně jsi ji ztotožnila s člověkem, kterého jsi právě v tu dobu potkala.

Tato záměna může probíhat tak dlouho proto, že nemᚠpříležitost toho člověka poznat a ani to v podstatě nechceš, chceš žít ve svém bludu.
Není to žádný ON pravý, a myslím si, že by se hodně divil, jakou svatozář mu nasazuješ.

Vějířovko, o spojení duší píšeš ty. Nevím, proč jako reakci na mé psaní.
Ale vím jistě, že jsou vzácné okamžiky, kdy se duše vzájemně dotknou.

Aby nevznikl omyl, já nepovažuji to, co teď žiješ za špatné, ani náhodou. Ty právě poznávᚠsvou duši a jsi ochotna za to platit. Ale ten muž je pro tebe jen "promítací plátno". To, co cítíš je krásné a pro tebe důležité, jsi to ty.


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#74 21. 6. 2012 7:27

majkafa
Host

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

Vějířovko, čteš v mých řádcích, co tam není. Nemusíš vysvětlovat, omlouvat se.
Jsem klidná a vyrovnaná, vím, co žiju a proč. Přemlela jsem si to za ty roky v sobě mockrát, včetně morálky, svých chtění, svých sobectví, tužeb svého ega, ...
Je to tak, jak to je a já jsem takhle šastná. A je názor okolí jakýkoliv.
Až nebudu, změním to. smile

 

#75 21. 6. 2012 7:28

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: O krásném bezvětří a svěžím vánku

dusička napsal(a):

Žádný ten ON pravý nebo ONA pravá neexistuje, protože nic na světě nemůže uspokojit nekonečnou duši. Duše musí postupně poznávat sama sebe. Ani není možné se s druhou duší spojit - ta druhá duše by se bránila.
A já bych řekla, že existuje. stolt Prostě Ti dva do sebe zapadnou jak puzzle .
A Marek?
- buď přemýšlí jiným orgánem než rozumem a srdcem
- zamiloval se - může to vyprchat
- chybí mu šávu ve vztahu, byla tam na začátku?
- třeba je to ta pravá, kdo ví.
To ví jen Marek, co mu chybí, jeslti jen povyražení, "cizí" maso okusit, nebo stále hledá.

Zapadnou do sebe jako puzzle - no a pak zase vypadnou. lol lol
To je ten obecně oblíbený omyl. Zaleží hlavně na jeho vnitřním stavu ne na vnějším prostředí.


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů