Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#1 14. 6. 2012 14:31

Sakura
♥♥♥♥♥♥-

Sedátko Bumbo

Můžete mi, prosím, napsat váš osobní názor na sedátko Bumbo? Nevím, nakoli je oblíbené v ČR, ale na západě i tady v Japonsku je dost oblíbené a kdo ho pro svoje miminko nemá, tak je "out". Dneska moje kamarádka dala na Facebook fotku svého tříměsíčního miminka v této sedačce, všichni hned přidali komentáře typu, "jak je to rozkošné", jen já jsem se neubránila komentáři: "Není to špatné pro páteř miminka?". Já bych to teda svým dětem nikdy nekoupila, všude čtu "neposazovat, dokud to miminko neumí samo". Jaký je váš názor? Nebo jsem jediná já za exota, když se mi to vůbec nelíbí? Moc děkuju za jakýkoliv názor a příspěvek do diskuze. smile

Upravil(a) Sakura (14. 6. 2012 14:31)

Není tady

#2 24. 7. 2012 2:12

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth

Re: Sedátko Bumbo

Sakuro, taky se mi to sedatko nelibi sad a jezi se mi chlupy, kdyz vidim ty 3 mesicni v nich sedet.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí