Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 6. 6. 2012 9:17

nancy
♥♥-----
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 76

Kdo poradí, jak hledat práci v Praze???

Ahojky holky, chtěla bych se přestěhovat za přítelem, proto hledám práci v Praze, ale nějak to vázne...bojim se dát výpověď, a pak hledat....poradí někdo..???

Není tady

 

#2 6. 6. 2012 10:31

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Kdo poradí, jak hledat práci v Praze???

nancy napsal(a):

Ahojky holky, chtěla bych se přestěhovat za přítelem, proto hledám práci v Praze, ale nějak to vázne...bojim se dát výpověď, a pak hledat....poradí někdo..???

Milá Nancy,

je to úplně všude stejné - inzeráty, net, známí, ...prostě musíš hledat smile
Nevím,jak daleko bydlíš od Prahy, ale můžeš si vzít ve stávající práci volno a jet do Phy na pohovory.
Taky záleží na tom, co hledᚠza práci.

Není tady

 

#3 6. 6. 2012 11:42

Ziki
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 650

Re: Kdo poradí, jak hledat práci v Praze???

sandra napsal(a):

nancy napsal(a):

Ahojky holky, chtěla bych se přestěhovat za přítelem, proto hledám práci v Praze, ale nějak to vázne...bojim se dát výpověď, a pak hledat....poradí někdo..???

Milá Nancy,

je to úplně všude stejné - inzeráty, net, známí, ...prostě musíš hledat smile
Nevím,jak daleko bydlíš od Prahy, ale můžeš si vzít ve stávající práci volno a jet do Phy na pohovory.
Taky záleží na tom, co hledᚠza práci.

Přesně tak. Rozdíly už dnes velké nejsou. Jakou práci sháníš, nebo jakou mᚠškolu?


Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

 

#4 6. 6. 2012 12:48

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Kdo poradí, jak hledat práci v Praze???

V Praze je to urcite jednodusi nez treba u nas.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#5 6. 6. 2012 13:32

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Kdo poradí, jak hledat práci v Praze???

V Praze je to urcite jednodusi nez treba u nas.
Jojo... v Praze je vůbec blaze... http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png
Ale ono je všeobecně hodně slimáčků a málo kapustičky - i v tý metropoli... a záleží na vzdělání, oboru, chuti dělat (aspoň na čas) i něco jinýho, než chci.
A vzhledem k tomu, že o hlavním městě uvažujou všichni jako o místě, kde "je to urcite jednodusi", taky je tam o (slušný) místa docela fret.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6 8. 6. 2012 10:11

nancy
♥♥-----
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 76

Re: Kdo poradí, jak hledat práci v Praze???

Děkuju za infa holky. No, já jsem momentálně v Jinžích Čechách, už 10 let na jednom místě, dělám administr. pracovnici, ve státním... Inzeráty zkoušim, na pár pohovorech jsem byla, a jak píše Helena, o ty lepší místa je velkej zájem. Každopádně to nezvdávám a pořád hledáááám :-)

Není tady

 

#7 8. 6. 2012 17:28

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Kdo poradí, jak hledat práci v Praze???

Když už musíš dělattu admin.pracovnici, tak to zkus raději v nestátním... stolt
(zohledňuji hlavně Kalouska a jeho šetření a rušení mnohých míst)

Není tady

 

#8 11. 6. 2012 12:07

nancy
♥♥-----
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 76

Re: Kdo poradí, jak hledat práci v Praze???

No, nejhorší je, že tak nějak nevim, co by mě bavilo...neříkám, že musim mermomocí dělat v kanceláři, ale co jinýho.... Bavilo by mě dělat třeba v reklamce, anebo někde na recepci...

Není tady

 

#9 11. 6. 2012 13:07

Ziki
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 650

Re: Kdo poradí, jak hledat práci v Praze???

nancy napsal(a):

No, nejhorší je, že tak nějak nevim, co by mě bavilo...neříkám, že musim mermomocí dělat v kanceláři, ale co jinýho.... Bavilo by mě dělat třeba v reklamce, anebo někde na recepci...

Nancy, nejde jen o to,co by tě bavilo, ale na co máš, co můžeš nabídnout. V reklamce i na recepci se po tobě bude něco chtít,a právě i o taková místa je dost zájem..Kromě inzerátů zkus webové stránky firem, některé mají oddělenou ikonku kariéra nebo se dá někde najít pomocí "mapy stránek" schovaná nabídka práce v jiných sekcích. Držím palec,už to, že ses dostala k pohovoru je dílčí úspěch wink


Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

 

#10 11. 6. 2012 13:12

nancy
♥♥-----
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 76

Re: Kdo poradí, jak hledat práci v Praze???

Děkuju Ziki, já vim...co můžu nabídnout, právě.... ale budu věřit, že se brzy něco objeví :-)

Není tady

 

#11 11. 6. 2012 15:53

Ing. Iva Veselá
Partner Babinet.cz
Registrovaný: 31. 3. 2008
Příspěvky: 128

Re: Kdo poradí, jak hledat práci v Praze???

nancy napsal(a):

Ahojky holky, chtěla bych se přestěhovat za přítelem, proto hledám práci v Praze, ale nějak to vázne...bojim se dát výpověď, a pak hledat....poradí někdo..???

Záleží na znalostech a praxi - co přesně hledáš?

Není tady

 

#12 12. 6. 2012 7:32

nancy
♥♥-----
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 76

Re: Kdo poradí, jak hledat práci v Praze???

To je právě to, ani pořádně nevim no....10 let mám praxi jako administr.pracovnice, nic jiného defakto neumim....ale nebránila bych se i zkusit něco jiného...

Není tady

 

#13 11. 9. 2015 15:08

Peta177
♥------
Registrovaný: 25. 8. 2015
Příspěvky: 6

Re: Kdo poradí, jak hledat práci v Praze???

Zkus stesti v Praze je míst spousta http://www.pracomat.cz/region/praha :-D

Není tady

 

#14 3. 1. 2017 19:53

petrusenka36
♥------
Registrovaný: 3. 1. 2017
Příspěvky: 1

Re: Kdo poradí, jak hledat práci v Praze???

Ja doporucuji odesilat zivotopisy primo na agentury s pracema. Ja treba poslala zivotopis sem http://jobscontact.cz/ aniz by tam byla pro me vypsana nejaka prace a ozvali se mi s nabidkou a nasledne jsem u pohovoru uspela.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů