Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 6. 2012 17:39

sordelamorde
♥------
Registrovaný: 27. 7. 2011
Příspěvky: 20
Web

Jorkšírský teriér

Děvčata, existuje krásnější zvířátko než Jorkšírský teriér? http://www.sukup.cz/jorksirsky-terier-jorksir-terrier/

Není tady

 

#2 4. 6. 2012 14:00

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Jorkšírský teriér

To tedy rozhodně existuje smile


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#3 5. 6. 2012 11:10

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Jorkšírský teriér

Jasně,neokoukané zdravé plemeno zvané německý pinč a my máme krásného hnědého a i když mu letos bude 5 let,stále ho náhodně kolemjdoucí obdivují,jak je to krásný pes.Včera jsem s nm čekala namanžela před obchodem a s manželem se vyhrnuli ven i oba majitelé obchodu,aby se na našeho krasevce psího podívali:jojo:stolt

Není tady

 

#4 5. 6. 2012 14:00

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jorkšírský teriér

Já se obávám, že existuje mnoho zviřátek cool
Většina jorkšírů, co jsem potkala, byli protivní rozmazlenci, se kterými si nemůžou hrát ani malí psi (kamarádka má corgiho a už se na ni ječelo).
Njn - ale já mám černýho ovčáka, takže poněkud jiný priority v tomto směru smile Takže nám přátelství s jorkem nehrozí ani teoreticky - bohužel, zrovna u sousedů mají fajn a veselýho šikulu - jenže bacha, ten má až 4.5 kila! lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#5 5. 6. 2012 19:18

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Jorkšírský teriér

Jorkšíři, které znám, jsou uštěkaní, ustrašení, doplašení. Takže znám spoooustu jiných, pro mě lepších plemen

Není tady

 

#6 5. 6. 2012 21:35

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Jorkšírský teriér

Jj, taky máme corgiho a jezevčíka a skoro sousedka šílenou asi tříletou jorkšírku. Fena má pořád packy před sebou, skáče jak šílená, nedá se s ní hrát.
Sestřenka ho má taky a taky nic moc povaha.
A nemyslím tím hezčím samozřejmě jenom moje psy smile  Cokoliv je hezčího, třeba morče nebo papoušek smile


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#7 6. 6. 2012 8:11

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Jorkšírský teriér

sordelamorde napsal(a):

Děvčata, existuje krásnější zvířátko než Jorkšírský teriér? http://www.sukup.cz/jorksirsky-terier-jorksir-terrier/

Tak to je jediny plemeno ktery se me opravdu nelibi,jo jeste jedna rasa, to je ten tresouci kapesni pes asi pinc.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#8 6. 6. 2012 8:12

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Jorkšírský teriér

Jaku napsal(a):

Jasně,neokoukané zdravé plemeno zvané německý pinč a my máme krásného hnědého a i když mu letos bude 5 let,stále ho náhodně kolemjdoucí obdivují,jak je to krásný pes.Včera jsem s nm čekala namanžela před obchodem a s manželem se vyhrnuli ven i oba majitelé obchodu,aby se na našeho krasevce psího podívali:jojo:stolt

No ted docitam,ze Jaku ma toho pince.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#9 6. 6. 2012 8:17

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Jorkšírský teriér

Podle me jsou nejkrasnejsi rasy-zlaty retrivr,bernsky salasnicky,labrador,rhodensky ridgeback.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#10 6. 6. 2012 9:32

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Jorkšírský teriér

Ale Jaku nemá kapesního. Má tu "normální" velikost smile


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#11 6. 6. 2012 10:02

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Jorkšírský teriér

erem, nemyslíš čivavu?

Není tady

 

#12 6. 6. 2012 10:30

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Jorkšírský teriér

holcina napsal(a):

erem, nemyslíš čivavu?

Civavu ne ta ma delsi srst ,asi je to ratlik ten stekaci tresouci pes na hubenych nozickach.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#13 6. 6. 2012 12:52

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Jorkšírský teriér

Já si hlavně myslím, že každý majitel si nevědomky přizpůsobí psa svému naturelu. Takže majitele protivných jarkšírů bych podezírala, že asi dost prudiči a chaotici budou. Ale taky znám jorky skvělé. Ono je to jako u lidí - je nesmysl posuzovat lidi podle národnosti, vyznání, ale spíš podle toho, jaký každý jeden dopravdy je. smile A taky záleží, jaké oči se dívají, protože pokud koukám s láskou.... smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#14 7. 6. 2012 9:05

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Jorkšírský teriér

eremuruss napsal(a):

Jaku napsal(a):

Jasně,neokoukané zdravé plemeno zvané německý pinč a my máme krásného hnědého a i když mu letos bude 5 let,stále ho náhodně kolemjdoucí obdivují,jak je to krásný pes.Včera jsem s nm čekala namanžela před obchodem a s manželem se vyhrnuli ven i oba majitelé obchodu,aby se na našeho krasevce psího podívali:jojo:stolt

No ted docitam,ze Jaku ma toho pince.

Erem,podívej se do atlasu,pleteš si pinče asi s pražským krysaříkem;ten stř.pinč-správně německý pinč,tak toho si hodně llidé pletou právě s rhodeským ričbergem,mi mu říkáme jen RR,a ptají se mě,jestli je to štěně od RR-tak to se musím smát.Je mu přitom už 5 let.
Pak je ještě trpasličí něm.pinč,je alepořád jednou tak větší minimálně než pražský krysařík a je to taktéž otužilý chlapák,žádné třesoucí se malé nic.

Není tady

 

#15 7. 6. 2012 10:48

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Jorkšírský teriér

Jo prazsky krysarik to je on.
Jee ten nemecky pinc je fakt krasny, koukala jsem na fotky vubec jsem nevedela,ze je to uplne jina rasa nez jsem myslela.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#16 7. 6. 2012 11:01

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Jorkšírský teriér

eremuruss napsal(a):

Jo prazsky krysarik to je on.
Jee ten nemecky pinc je fakt krasny, koukala jsem na fotky vubec jsem nevedela,ze je to uplne jina rasa nez jsem myslela.

tummenupp je to hodně líbivej pejsek jak už jsem psala a protože není tak šíleně množený jako rasy velmi obvyklé,je to velmi zdravé plemeno,otužilé,s krátkou srstí,tskže nenáročné na její údržbu a je také nenáročný na stravu-i když já tomu našemu dávám granule pouze bez obilovin,z těch obyčejných,kde se míchá obilí se mu občas objevují stroupky na kůži.A výborný hlídač!

Není tady

 

#17 8. 9. 2012 10:07

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Jorkšírský teriér

Už je podle mě přejorkšírováno, už jsem na ně vážně alergická.
My měli kdysi fenečku trpasličího hladk.jezevčíka a pro mě to je stále favorit, i když jsou jiné pěkné rasy.

Není tady

 

#18 9. 9. 2012 20:31

Zuzina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 3459

Re: Jorkšírský teriér

Mám fenku bernského salašnického psa a fenku yorkšíra. Berňák je berňák a nedá se mu vytknout ani ň... Je poslušná, neutíká, velký mazel, ale hlavně "starší sestra" mojí dcery. Prostě úžasný pejsek k dětem tummenupp
Jelikož moje yorkširanda vyrůstá s psem a kočkou, tak není ani protivná ani rozmazlená. myslím, že je to úžasný tvor, jen to poslouchání zatm fláká, ale má necelých 8 měsíců, tak zatím doufám... big_smile


http://lbyf.lilypie.com/GeGpp2.png


http://lb1f.lilypie.com/NL4lp2.png

Není tady

 

#19 16. 5. 2016 0:36

marieggg
♥♥-----
Registrovaný: 6. 3. 2016
Příspěvky: 34

Re: Jorkšírský teriér

Neexistuje :3 koukněte na ty fotečky http://www.pejskar.cz/fotky/yorksirsky- … erier-245/ není nic víc roztomilého!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů